forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
srdjandj Posted - 28/02/2012 : 19:37:05
Ljuba Tadic o Zvezdi

Dragi prijatelji,
Počela je nova fudbalska sezona.
Svima koje fudbal zanima čestitam i želim mnogo lepih trenutaka.




Ljuba Tadić povodom pokretanja novog sajta FK Crvena Zvezda (2005.):

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine.

Svi smo mi Zvezdaši isti, a neki neće da kažu da smo svi isti. E, ja nisam za te koji se samo raduju. Siguran sam da su pravi zvezdaši i danas slični nama iz prvih Zvezdinih godina.

Izgubimo mi tako po neku utakmicu, pa onako ošamućeni da ne znamo gde nam je kuća, krenemo peške ka Terazijama, ka “Maderi” u stvari. U njoj su se tada okupljali zvezdaši. Do “Mostara” – muk. Posle počnemo da pričamo o našim šansama, a 7-1 za protivnika. Te Rajko imao šansu, te Tomaš promašio dva zicera, i tako šansa za šansom, i kada stignemo do “Madere” – Zvezda izjednačila. Novine ne čitamo nekoliko dana i gotovo…



E, kad pobedimo mi umemo da budemo malo i namćorasti. Te mogao je da padne još neki gol, a u stvari rastemo od sreće. Ovo je bilo kad smo osvojili prvi Kup, pa posle tri uzastopno. Imali smo u društvu najvećeg ljutka, najvećeg zvezdaša i prijatelja kakvi su odista retki. Bane je to bio, Bane Vukosavljević. Dođe on za sto posle tog našeg prvog Kupa, pa još nije seo, a poče: dao dva gola i neće više da igra za Zvezdu. Te namerno mu nisu dodavali lopte, te i onaj sudija Lemešić se okomio na njega, kad, dolazi Boba Mihajlović, on i doktor Aca su bili iz iste ratne vojske i voleo je da sedi sa nama. Čestita Boba svima, čestita Banetu, kad u njemu zatreperi Zvezdina žila: Dobro ste prošli sa tri komada, znaš kad ćete da vidite Kup – nikad!

Šta ti je Zvezda? Mrtva pozorišna, mrtva fudbalska sezona i ja sam se preko leta muvao na Tari. Igraju se neka deca lopte, a jedan čovek viče na njih da se sve razlama. Priđem bliže – Miljan. Zaustavi on viku. Ovo je Kule, ovo je Karasi, ono su Cole i Trifke. Čekamo jednog dečka sa Uba. Džaju čekaju. A oni žgoljavi, sitni, nikakvi…Oni će biti šampioni? Nemoj Miljane da me zamajavaš tako ti Boga, rekoh mu. Ali, šta znaš, rekoh sebi. Zvezda je to.

Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj… E sad, zašto se voli Crvena zvezda. Od onog dana kada ju je osnovala antifašistička i studentska omladina, i kad nam je pristupio ogroman deo naroda tada nazivanog “reakcijom”. Voliš ženu. Lepo, ali šta još? Voliš devojku. Dobro, ali šta još? Fudbal je čudesna stvar, izlaz u svet, a igra ga Zvezda. E, onda ima da voliš i Zvezdu. Posle, kada to krene sa kolena na koleno… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice.

Ovaj sajt će biti, rekoše mi, opisivač velikog Zvezdinog dela i udela njenog u našim životima, opisivač velikih događaja i ljudi, velikih pobednika. Neka bude i po neki poraz u njoj, ništa to neće smetati Zvezdinom čovečanstvu.


Vaš LJUBA TADIĆ
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Lukeruk Posted - 16/04/2024 : 17:48:08
Mada sad bez poletarca Duljaja Partizan ima vece sanse.
Dr. Zistis Posted - 16/04/2024 : 15:15:06
quote:
Originally posted by delboj

Da, to se slažem. Mora se dobiti.



puta 2
delboj Posted - 16/04/2024 : 14:52:33
Da, to se slažem. Mora se dobiti.
Dr. Zistis Posted - 16/04/2024 : 07:45:27
Bice me sramota ako ne dobijemo derbi
sawitch Posted - 13/04/2024 : 19:17:11
Moze jedno iskreno pitanje? Da li vas je sramota danasnje zvezde? Sport izaberite po zelji..
sawitch Posted - 12/04/2024 : 14:11:41
Mala je sansa zvezde bila svakako da dobije tamo jos kad njima gori. Efes je realno za klasu bolja ekipa. Ali ono juce je evidentno instruisano. Slusam onog ludaka Pantica da se smejem koji kaze da je zvezda imala 8 izgubljenih lopti u prvoj cetvrtini. To se ne desava tek tako.

Mislim da Teodosic jednostavno nije imao zivaca da iznese to smece do kraja i da je namerno izasao..

Sto Lesor kaze na Panterov tvit "karma je kucka!"
manhunter Posted - 12/04/2024 : 12:36:10
Valjda je Teo zbog toga i popizdeo. Nisam gledao utakmicu, bio sam na sinovom treningu (košarka), ali vidim da je svega bilo. Sramotan pristup, a ako je još došla i instrukcija da se izgubi, onda reči nemam.

Mi protiv Efesa nismo imali šansu pa sve da nam je ta pobeda igrala za play off, ali ovoliko izgubiti je baš sramota.
Dr. Zistis Posted - 12/04/2024 : 11:46:09
quote:
Originally posted by sawitch

Nego, kako vi kao stub srBstva komentarisete nezalaganje za prolaz druge srpske ekipe?

Na stranu sto ste napali F4 na pocetku sezone a zavrsili na 16-oj poziciji sa jugom 45...



Vec sam ti objasnio kako komentarisem...za te sr(b)ske stubove obrati se na drugu adresu...
Zbog takvih zluradih komentara ce jos uvek postojati nasi i vasi
sawitch Posted - 12/04/2024 : 10:46:03
Nego, kako vi kao stub srBstva komentarisete nezalaganje za prolaz druge srpske ekipe?

Na stranu sto ste napali F4 na pocetku sezone a zavrsili na 16-oj poziciji sa jugom 45...
Dr. Zistis Posted - 12/04/2024 : 07:21:27
Ma jebe mi se za Partizan ali ovakva igra, pristup, ponasanje je ispod svakog nivoa...
Bruka
delboj Posted - 11/04/2024 : 22:04:00
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Igrali smo "djubre" i treba da nas nabiju 50 razlike. SRAMOTA


Pa neka, meni je drago da ovi sawitchevi ispadnu.

Doduše, ne vidim ni kako je Zvezda uopšte mogla da pobijedi. A Teodosić se baš iznervirao.
sawitch Posted - 11/04/2024 : 21:28:17
Stub srBstva 😂
Dr. Zistis Posted - 11/04/2024 : 20:51:25
Igrali smo "djubre" i treba da nas nabiju 50 razlike. SRAMOTA
Dr. Zistis Posted - 08/04/2024 : 07:56:43
quote:
Originally posted by delboj

Opet težak meč po teškom terenu u Surdulici.


I opet Kataii magiko Paradoks je da smo mi najbolju utakmicu odigrali protiv Partizana a nismo dobili.Sve ostalo mucenje i rutiniranje
delboj Posted - 07/04/2024 : 21:48:51
Opet težak meč po teškom terenu u Surdulici.
delboj Posted - 29/03/2024 : 23:00:54
Šteta. Nekako često Zvezda odigra dobro protiv Reala, ali ne da se.
manhunter Posted - 29/03/2024 : 22:28:58
Fina utakmica protiv Reala, malo je falilo.
Dr. Zistis Posted - 25/03/2024 : 08:27:54
quote:
Originally posted by sawitch

Pa je l’ bila rec o tome da je cupkao Duska za rep i da su on i Teodosic srali po njemu..



Više je bilo zbog intenziteta Duškovih treninga, barem što se tiče Nemanje. To za čupkanje se naknadno dodalo stvarno ne verujem u to... kao i priča da Bahar vodi treninge iz kancelarije što je bila čista glupost
sawitch Posted - 25/03/2024 : 06:43:48
Pa je l’ bila rec o tome da je cupkao Duska za rep i da su on i Teodosic srali po njemu..
Dr. Zistis Posted - 24/03/2024 : 22:05:09
quote:
Originally posted by manhunter

Žao mi je nekako. Mislim da je mogao mnogo više da postigne, ali nisu mu se sve kockice položile. Mada, i pored toga, imao je zavidnu karijeru.



Evo citam svima se zahvalio ali preskocio Duska i Baskoniju. Kada je zaigrao na pripremnom turniru u Nemackoj i ja sam pomislio vratice se ali nesto je tu puklo...
sawitch Posted - 23/03/2024 : 20:09:56
quote:
Originally posted by manhunter

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/kosarka-ostalo/bjelica-zavrsio-karijeru/



Mislim da kod njega ima dosta toga nestabilnog u glavi. Predispozicije i tehnika kao i kosarkaski mozak odlicni. Ali nesto tu nije stimalo.. Grobar je realno, igrao za zvezdu, posle se opet vratio pa onda ono sranje sa onim buzdovanom koji ga je napadao da je grobar. Ima tu nesto.. Mogao je on jos dosta da pruzi i da zasluzi jos veci status.
manhunter Posted - 23/03/2024 : 19:33:54
Žao mi je nekako. Mislim da je mogao mnogo više da postigne, ali nisu mu se sve kockice položile. Mada, i pored toga, imao je zavidnu karijeru.
Dr. Zistis Posted - 23/03/2024 : 18:52:02
quote:
Originally posted by manhunter

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/kosarka-ostalo/bjelica-zavrsio-karijeru/



Realno zavrsio je jos pre dve godine...
Teova partija od juce jos jedno malo remek delo
manhunter Posted - 23/03/2024 : 18:48:21
https://sportklub.n1info.rs/kosarka/kosarka-ostalo/bjelica-zavrsio-karijeru/
Dr. Zistis Posted - 21/03/2024 : 06:36:45
quote:
Originally posted by sawitch

Cestitam osiguranje top16 u EL 😂

Cujem da je Lesor uzorao obruce 😂



Jeste io je odlican sinoc...nismo mogli vise,barem se Teo vratio

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000