forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - BETMEN: SMRT PORODICE

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 23/10/2020 : 08:39:14
DRUGA, NEZABORAVNA PRIČA IZ SLAVNOG SNAJDEROVOG I KAPULOVOG SERIJALA O BETMENU (THE NEW 52)

„BETMEN: SMRT PORODICE“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.070 dinara!


Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 175
Štampa Kolor
Serijal DC GOLD


POGODITE KO SE VRATIO!

Džoker je ceo život posvetio zločinu, a sad je opasniji nego ikad ranije. Taj klovnovski princ kriminala se, u najstrašnijem i najličnijem napadu na Betmena, ustremljuje na njegovu porodicu – na Bet-Devojku, Noćnu Pticu, Crvenu Kacigu i na Brusovog sina, Demijana Vejna, najnovijeg Robina – sprovodeći svoj bolesni, uvrnuti naum da uništi Mračnog Viteza.

Kako će Betmen uspeti da zaštiti svoj grad i one koji su mu najbliži? Svi tragovi vode nazad u ludnicu Arkam...

Prelistajte ovo izdanje:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Betmen%20-%20smrt%20porodice.pdf

„BETMEN: SMRT PORODICE“ je na Letećem startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.070 dinara, od petka, 23. oktobra, do subote, 31. oktobra. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.200 dinara, a u ostalim knjižarama 1.599 dinara.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Unngenant Posted - 24/05/2022 : 19:36:36
Posle dobrih Sova koje sire Gotam univerzum (sada je to vec dobrano prihvaceno) i pored tolikog hajpa ovog izdanja (svuda je bio svojevremeno reklamiran, tome su doprinosili i pojedine reklamirane po netu delovi stripa), specijalna izdanja sa "maskom"...stvarno sam se nadao necemu visem...

Sam nisam ljubitelj uopste prosirenog Bet univerzuma i pomocnika (tu se slazem sa Dzokerom ovde, pitam se da li je to bio glas kritike tog dela publike?). Smatram ih opterecujuci za kanon samog junaka, slabljenje price na ustrb pisanja kvalitetnijih protivnika. A i brate nije moguce i izbeci dramu koju gledamo u juznoamerickim tevenovelama.

Do dolaska u Arkam mi je i prica tekla koliko toliko, iako sam vec tada video po broju strana da ce nesto da "ubrza" svako razresenje. Sve do poslednje scene mi je dosta na silu, slabo i preterano karikarajuce cak i za Dzokera (konj i fajt omg).

Sama vecera isto tako, lose stare fore raspleta i moram priznati sav taj gore efekat dje ode? Ako je cilj Dzokera da unese razdor u tim...pa...videcemo od nastavaka...ali meni ne pije vodu...

Bas bas posle Sova razocarenje...

3/5.
going going Posted - 13/03/2022 : 23:02:17
Uf ala je ovaj strip veliko razocarenje.

Dobro je pa nisam kupovao fibrina absolut izdanja kao sto sam prvobitno hteo, nego uzeh CKova.
Chui Posted - 18/09/2021 : 10:25:41
quote:
Originally posted by john connor

Betmen Vampir je odlican.


Napokon se dočepao i pročitao Vampira. Unatoč nekim manjakovostima u priči meni je ovo definitivno jedan od najuzbudljivijih Batmana. Batman kao vampir je super ideja. Jako mi se sviđa i groteksni iskarikirani vizual Kelly Jonesa. Šteta što Markos ne trza baš na vampira jer je strip idealan za Fibrin veliki format. Al svakako sam sretan i sa Darkwoodovim izdanjem. Joker u Vampiru mi je definitvno jedan od najdražih Jokera do sad. Što se tiće zamjerki pa prvo što me zasmetalo je što Batman tako olako prihvatio novi život vampira, s obzirom da mu je donio novu snagu i druge moči dobro došle u borbi protiv zločinaca, ispada da mu je glavno bilo samo da ne mora biti zli vampir, odnosno da ne mora ubijati druge zbog krvi. Tek kad je žeđ za krvlju prevladala krenula je panika. I epizoda sa catwoman je mogla biti uvjerljivija, malo je zbrzana njezina tramformacija i cijeli taj odnos sa Batmanom. U zadnjem dijelu na kraju opet imamo brzu redaljku klasičnih negativaca, al to je i zapravo i najpraktičnije rješenje s obzirom da se tu nema mjesta i vremena za uvođenje novih negativaca, a ovi čim se pojavi jedan od njih u biti već sve znaš što su i dovoljna je jedna slikica praktički da odrade ono što trebaju, u ovom slučaju predstavlaju sav kriminal gothama koji batman treba ukloniti prije nego zbilja umre. Al sve u svemu super uzbudljiv strip. Meni jedan od najdražih Batmana.
going going Posted - 29/12/2020 : 22:34:37
Odlicno! Taman cu da je procitam posle Sova a pre Smrti porodice.
Paka01 Posted - 29/12/2020 : 08:56:04
Je.
going going Posted - 29/12/2020 : 00:42:41
Paka je l to ova prica? https://www.delfi.rs/_img/artikli/2016/10/batman_detective_comics_vol_1_faces_of_death_vv.jpg ?
jagodanbg Posted - 29/12/2020 : 00:33:26
Hvala Paka
Paka01 Posted - 29/12/2020 : 00:15:37
To ti se dogodilo u Detective Comics serijalu koji je išao paralelno s ovim naslovom. Nije objavljeno kod nas, a vjerojatno ni neće biti s obzirom da je priča skroz bezveze i ne treba ti trošiti vrijeme na nju.
jagodanbg Posted - 29/12/2020 : 00:09:29
DC znalci, koja prica o Dzokeru prethodi ovom stripu? Znaci da li je kod nas objavljen neki strip gde mogu saznati gde je Dzoker bio pre ovog dogadjaja, sta mu se desilo sa lice ...?
Elderane84 Posted - 30/10/2020 : 14:57:03
quote:
Originally posted by alexts

Ne volim brutalnosti i degutantne scene. Uopšte, a u Betmenu posebno. Trebalo bi da postoji upozorenje, ako ima tako nečeg.



Ne volim ni ja. Posebno je u superherojima to degutantno, ne znam zašto.
Red Marquis Posted - 30/10/2020 : 14:42:31
Strip je previše čedan medij za moj ukus. Izgleda da su i čitaoci takvi.
Peyo Posted - 30/10/2020 : 14:35:56
quote:
Originally posted by alexts

Ne volim brutalnosti i degutantne scene. Uopšte, a u Betmenu posebno. Trebalo bi da postoji upozorenje, ako ima tako nečeg.



+1
pcoro Posted - 30/10/2020 : 08:30:04
Ako ne voliš, izbjegavaj Snydera. Njegov Batman je dosta nasilan. Čak i Sove.. one možda najmanje, ali ipak jesu.
alexts Posted - 29/10/2020 : 23:40:04
Ne volim brutalnosti i degutantne scene. Uopšte, a u Betmenu posebno. Trebalo bi da postoji upozorenje, ako ima tako nečeg.
Elderane84 Posted - 29/10/2020 : 23:24:00
quote:
Originally posted by Paka01

Ovaj strip je za tebe: http://darkwood.co.rs/izdanja/edicije/graficki-romani/betmen-luda-ljubav/
Autori su Paul Dini i Bruce Timm, dvojac koji je radio animiranu Batman seriju.

EDIT:
Ovdje imaš i preview: http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Ludaljubavzavir.pdf







Razmišljao sam o nabavci, da :)
Paka01 Posted - 29/10/2020 : 23:20:24
Ovaj strip je za tebe: http://darkwood.co.rs/izdanja/edicije/graficki-romani/betmen-luda-ljubav/
Autori su Paul Dini i Bruce Timm, dvojac koji je radio animiranu Batman seriju.

EDIT:
Ovdje imaš i preview: http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Ludaljubavzavir.pdf



Elderane84 Posted - 29/10/2020 : 23:14:02
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

I Godina prva...posle obavezno probaj Mracnog viteza...Snajdera osim Dvor sova nisam citao



Misliš na Povratak mračnog viteza? Čitao, naravno :) I njegova genijalnost mi je izmakla, prvo sjećanje na taj strip su oni komentatori, šta li već...
Dr. Zistis Posted - 29/10/2020 : 23:10:39
I Godina prva...posle obavezno probaj Mracnog viteza...Snajdera osim Dvor sova nisam citao
Elderane84 Posted - 29/10/2020 : 22:43:44
quote:
Originally posted by Red Marquis

@Elderane84
Pa na to što si nabavio od Batmana dodaj još Batman Vampir i nabrojao si meni sve najgore Betmene koji su izdane na ovim prostorima. Možda da bolje biraš ubuduće?
A s obzirom da ne voliš iste ove koje ni ja, onda slobodno preskoči i Snydera.



Šta onda ti predlažeš, pored ovog što Dr Žistis reče? Ubistveni vic sam čitao, dobar je strip, ali mi je izmakao razlog divljenju istom...
Elderane84 Posted - 29/10/2020 : 22:39:23
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by koze123

Pazi, Sove nisu bolesne, niti je u pitanju ne znam kakav horor - ali se lepo zalazi u žanr polako. Smrt porodice je već malo hardcore, što se vidi i iz privjua. Baci pogled, prelistaj, priča je dobra, ali ako ti to smeta onda možda bolje zaobiđi. Preporučujem da probaš Sove svakako.



A ne volim nikakav horor. Ajde kad se u epskoj fantastici desi malo upliva, to može proći, ali ovaj "betmenovski" mi nikako ne leži. Sjećam se kad sam nabavio Ludnicu Arkam, Gotiku, Kult... Radovao se, jer mi je Betmen iz filmova i crtanih bio gotivan, ali Ludnicu sam prekinuo prije polovine i odmah prodao, Kult jedva pročitao, a Gotiku nisam odmakao dalje od 10 strana. Ne kažem ja da to ne valja, ali prosto nije za mene... Što je najgore, zaletio sam se i sa Mračne noći metal, Betmen koji se smeje i DCeased :) Ništa, rekoh da moram na liječenje od brojeva na rikni, do mene je.



Eh, ti odmah hard kor...uzmi Zemlju jedan, Bijelog viteza, Muk, Dugu noc vestica, Mracnu pobjedu i Coveka koji se smeje...to su Betmeni koji najvise slice filmovima i crtacima zbog kojih si zavoleo Betmena.
Ako ti se i nakon toga ne svidi finansijski cu ti nadoknaditi stetu



A možda prosto nisam za Betmena. Nego me zeznuše sad sa DC gold numeracijom :) Ajde, ne mora se sve ni imati. Uzgred, nisam puno birao, samo sam uzimao šta se nudi. Nisam nikad pročitao neki superherojski strip na engleskom, prosto vjerujem našim izdavačima. I moram priznati da su mi se najviše svidjele teme van glavnih tokova, poput Supermena među zvijezdama, Crvenog sina, Zemlje jedan (Čudesna žena), Spajdermen plavo, Planeta Hulk, Ultimativni, Marvel 1602... Svi ovi silni Smakovi od ČK su jedva čitljivi ako ne znaš sporedna dešavanja, valjda zato sad većina ide po 500 din
Nego, skrenuh s teme o Snajderovim Betmenima, barem sam saznao da su horor žanr, hvala na tome :)
Dr. Zistis Posted - 29/10/2020 : 22:04:08
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by koze123

Pazi, Sove nisu bolesne, niti je u pitanju ne znam kakav horor - ali se lepo zalazi u žanr polako. Smrt porodice je već malo hardcore, što se vidi i iz privjua. Baci pogled, prelistaj, priča je dobra, ali ako ti to smeta onda možda bolje zaobiđi. Preporučujem da probaš Sove svakako.



A ne volim nikakav horor. Ajde kad se u epskoj fantastici desi malo upliva, to može proći, ali ovaj "betmenovski" mi nikako ne leži. Sjećam se kad sam nabavio Ludnicu Arkam, Gotiku, Kult... Radovao se, jer mi je Betmen iz filmova i crtanih bio gotivan, ali Ludnicu sam prekinuo prije polovine i odmah prodao, Kult jedva pročitao, a Gotiku nisam odmakao dalje od 10 strana. Ne kažem ja da to ne valja, ali prosto nije za mene... Što je najgore, zaletio sam se i sa Mračne noći metal, Betmen koji se smeje i DCeased :) Ništa, rekoh da moram na liječenje od brojeva na rikni, do mene je.



Eh, ti odmah hard kor...uzmi Zemlju jedan, Bijelog viteza, Muk, Dugu noc vestica, Mracnu pobjedu i Coveka koji se smeje...to su Betmeni koji najvise slice filmovima i crtacima zbog kojih si zavoleo Betmena.
Ako ti se i nakon toga ne svidi finansijski cu ti nadoknaditi stetu
john connor Posted - 29/10/2020 : 20:31:53
Betmen Vampir je odlican.
Red Marquis Posted - 29/10/2020 : 19:59:17
@Elderane84
Pa na to što si nabavio od Batmana dodaj još Batman Vampir i nabrojao si meni sve najgore Betmene koji su izdane na ovim prostorima. Možda da bolje biraš ubuduće?
A s obzirom da ne voliš iste ove koje ni ja, onda slobodno preskoči i Snydera.
Elderane84 Posted - 29/10/2020 : 18:12:07
quote:
Originally posted by koze123

Pazi, Sove nisu bolesne, niti je u pitanju ne znam kakav horor - ali se lepo zalazi u žanr polako. Smrt porodice je već malo hardcore, što se vidi i iz privjua. Baci pogled, prelistaj, priča je dobra, ali ako ti to smeta onda možda bolje zaobiđi. Preporučujem da probaš Sove svakako.



A ne volim nikakav horor. Ajde kad se u epskoj fantastici desi malo upliva, to može proći, ali ovaj "betmenovski" mi nikako ne leži. Sjećam se kad sam nabavio Ludnicu Arkam, Gotiku, Kult... Radovao se, jer mi je Betmen iz filmova i crtanih bio gotivan, ali Ludnicu sam prekinuo prije polovine i odmah prodao, Kult jedva pročitao, a Gotiku nisam odmakao dalje od 10 strana. Ne kažem ja da to ne valja, ali prosto nije za mene... Što je najgore, zaletio sam se i sa Mračne noći metal, Betmen koji se smeje i DCeased :) Ništa, rekoh da moram na liječenje od brojeva na rikni, do mene je.
koze123 Posted - 29/10/2020 : 18:06:41
Pazi, Sove nisu bolesne, niti je u pitanju ne znam kakav horor - ali se lepo zalazi u žanr polako. Smrt porodice je već malo hardcore, što se vidi i iz privjua. Baci pogled, prelistaj, priča je dobra, ali ako ti to smeta onda možda bolje zaobiđi. Preporučujem da probaš Sove svakako.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000