forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/04/2015 : 20:47:47
Idemo dalje, nadamo se da će ovog puta sve bolje funkcionisati i da neće biti prevelike potrebe za izbacivanjem i kaznama.

Podsetnik, pravila foruma su ovde:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164
pa kad sledeći put budete pričali kako su moderatori strogi i kako zloupotrebljavaju svoju funkciju, pogledajte koliko puta smo gledali kroz prste ljudima.

Kako god, za one koji se ogluše na gorenavedena pravila sledi:

1. kazna - 48h
2. kazna - 7 dana
3. kazna - 14 dana
4. kazna - 30 dana
5. kazna - 30 dana
6. kazna - godina

- Članovi koji su bili udaljeni na godinu dana u slučaju novog prekršaja kreću od treće kazne (14 dana) a ne od prve.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Chief Warhead Posted - 02/03/2021 : 21:20:48
Sam si dao odgovor, ono nema muda da debatuje al naučilo da izbacuje, seljačina radi ono što seljačina ume. Ne znam samo gde to ishaluciniro politiku kad god me ćorkiro, missim, razumem ja da to pandur i političar al mu ič ne verujem da je toliko pglu, biće da je pokvaren.
Ne znam ni gde nestade hrpa onih koje poizbacivo zbog učinilomusepolitike, kolko da mu kažu koju na temu. To izgleda više ne treba ko nekad oni čaroban štapić za pretvoriti ljude u zečeve, sad dovoljan i moderatorski štapić za taj medžik tajm. Šugava vremena došla, da bar neka pandemija naiđe...

quote:
Originally posted by mladjo

A i ovo da sam ja "to" - ha sretan put.

A ja došo bRez čokolade
sawitch Posted - 01/03/2021 : 13:14:18
Moze li iko od moderatora da mi objasni zasto sam ja izbacen poslednji put? Kad vec ono nema muda da debatuje.
ivanl Posted - 01/03/2021 : 05:48:24
Trebalo bi Franu pustiti, ima evo skoro dva dana...
sawitch Posted - 26/02/2021 : 23:57:25
Pojela maca jezik politicaru?
sawitch Posted - 26/02/2021 : 00:10:00
quote:

quote:
Originally posted by sawitch

Kad ovaj “politicar” od moderatora moze da javno priznaje Kosovo izgleda da pravila nema ni od korova

Politika, uvrede, spam...
Ajde nek bude Magareća klupa ovaj put ali sljedeći put sve po propisima.

Ostale molim da ne nasjedaju na ovakve rasprave nego ako vide politički post da ga prijave moderatorima, a mi ćemo onda dalje.

Također molim da se bilo kakav daljnji razgovor o politici i bilo kakvo spamovanje prekine, prvo i posljednje upozorenje.

1. Od kada se kaznjava neko ko konstatuje tudji prekrsaj?
2. Koje uvrede?
3. Od kad se spam kaznjava?
VALTER Posted - 21/02/2021 : 19:31:28
Isto misli i bard Tamburiks kad ostali Gali imaju primjedbe na njegovu glazbu - barbari pojma nemaju o umjetnosti
verab Posted - 21/02/2021 : 19:23:50
quote:

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by lwood

quote:

Autorov svjetonazor - malograđanština i konformizam - ne može donijeti ništa dobro u literarnom smislu.

Ma te lokalne priče slabo prolaze. Pogotovo danas. Evo naprimjer Smoje,ko to danas čita? A neke njegove stvari su i ekranizirane.

Meni je naprimjer odvratno to što likovi imaju anglosaksonska imena, Henry i Sonny. To je isto izraz malograđanštine, o kojoj je govorio još Krleža tamo 1926., ali tad je u điru bio njemački, jezusnaht i kistdihant milostiva.

Kvaliteta i uspjeh nekog djela mjere se količinom hejtera koje pisac ima
Sve dok ti hejtaš, znači da pišem dobro

tom logikom se tješi i hrvatski književni bard, Nives Celzijus.
verab Posted - 21/02/2021 : 19:12:32
quote:

quote:
Originally posted by verab

Henry: kaj je? -Sonny: jebeno niš!
The end

Mogao bi ovu literarnu bravuru objaviti Libellus.

Hejter koji me čita? To je to!

niti te hejtam, niti te čitam. niti očekujem da to shvatiš.
mladjo Posted - 21/02/2021 : 18:01:08
quote:

The end

Hejter koji me čita? To je to!
mladjo Posted - 21/02/2021 : 18:00:20
quote:

quote:

quote:

Autorov svjetonazor - malograđanština i konformizam - ne može donijeti ništa dobro u literarnom smislu.

Ma te lokalne priče slabo prolaze. Pogotovo danas. Evo naprimjer Smoje,ko to danas čita? A neke njegove stvari su i ekranizirane.

Meni je naprimjer odvratno to što likovi imaju anglosaksonska imena, Henry i Sonny. To je isto izraz malograđanštine, o kojoj je govorio još Krleža tamo 1926., ali tad je u điru bio njemački, jezusnaht i kistdihant milostiva.

Kvaliteta i uspjeh nekog djela mjere se količinom hejtera koje pisac ima
Sve dok ti hejtaš, znači da pišem dobro
Poli Posted - 21/02/2021 : 15:59:17

Sve zavisi od crtaca.

tinton Posted - 20/02/2021 : 20:40:04
quote:

The end

Tonka24 Posted - 20/02/2021 : 19:54:37
Još nedostaju knjige Ave Karabatić, Severine i Nives.
lwood Posted - 20/02/2021 : 19:50:46
quote:

quote:

quote:

Znači i ti si skeptičan? Inače kad vidim ovu Amazonovu listu ne znam bi li se smija ili plakahttps://www.amazon.com/gp/bestsellers/2020/books
Tonka24 Posted - 20/02/2021 : 19:45:51
quote:

The end

verab Posted - 20/02/2021 : 19:44:56
The end

Tonka24 Posted - 20/02/2021 : 19:44:47
Prebaci se u podforum umjetnost, umjesto da ovdje pišeš trivijalnosti.
VALTER Posted - 20/02/2021 : 19:39:07
quote:

quote:

Tonka24 Posted - 20/02/2021 : 19:35:54
quote:

Ne postoji pojam velikograđanina, moraš još puno učiti da bio duhovit. Zašto poltronski nastupaš? To je prijezira vrijedno.

Ti to misliš da ja tako nastupam, isto kao što misliš da je se većina foruma podudara s tvojim mišljenjem.
Isto tako nastupaš da si pametniji od većine ovdje.
To je zapravo u redu.
Ja moram učiti još jako puno toga, nisam savršen kao što si ti savršen, da ne moram učiti.

VALTER Posted - 20/02/2021 : 18:04:46
Kako to misliš? Da bi književno djelo uspjelo, mora biti autentično, živo. Prema tome, ako je priča lokalna, to je samo plus.

Uostalom, jedan od najvećih bestselera u Hrvatskoj posljednjih godina, 'Črna mati zemla' Kristiana Novaka, je upravo takva priča, k tome pisana dijelom na međimurskom dijalektu.
lwood Posted - 20/02/2021 : 16:05:58
quote:

VALTER Posted - 20/02/2021 : 15:16:49
Ne postoji pojam velikograđanina, moraš još puno učiti da bio duhovit. Zašto poltronski nastupaš? To je prijezira vrijedno.
Tonka24 Posted - 20/02/2021 : 14:56:32
Nakon drastične kazne, ti se vraćaš još gori, naravno nakon 101 pogled kroz prste od strane svih moderatora.

" imamo " , ponovo stavljaš svoje mišljenje pod mišljenje cijelog foruma.
DK - efekt ili nešto drugo?

Samo opušteno Valtere, budeš li toliko u stresu, kraće budeš živio o ti velikograđaninu.

U vezi moderatora, ništa od toga ako ti ne budeš moderator iznad moderatora, ipak netko mora biti velikograđanin nad malograđanima zar ne?
VALTER Posted - 20/02/2021 : 12:43:01
Moderatori, treba ih svu trojicu poslati u ropotarnicu forumske povijesti. Imamo razloga vjerovati da bi mlade snage - Tonka, Rakoši i Ante (Šumadija) - bile na visini zadatka, ako im se da prilika.
manhunter Posted - 20/02/2021 : 12:27:37
Ajmo dosta više ovoga.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000