forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Veber aukcije - ne radi site

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
stripofil Posted - 08/11/2020 : 21:11:53
Vrebam te Tehnoočeve 1 već dugo i napokon danas ugledam aukciju.
Deset min. prije kraja odem ostaviti ponudu i nema šanse, samo vrti vrti vrti... pa odem na drugi komp, druga int. veza isto s*anje, pa preko moba treća int. veza isto, tako da nije do mene.

Na kraju aukcija završi, meni izbaci poruku da je završila, naravno i ode za smiješnu cijenu.

Pa je li moguće da je bila tolika navala na taj strip? Ili sam ja baš takve sreće.
17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
veber Posted - 19/08/2021 : 16:17:17

Sergio Bonelli ekskluzivni komplet 23 medalje

https://www.youtube.com/watch?v=juU-fac4YN8&t=12s
Markos Posted - 19/11/2020 : 23:55:37
Ne znam. Zadnja ponuda je ostavljena 5 sekundi prije kraja aukcije, tako da...
risbozg Posted - 19/11/2020 : 23:45:38
Evo, sad je i meni zaštekao na Udarnikovoj aukciji za Vrh bogova...lijepo sam ga ispušio... dok se stranica sa ponudom učitavala, ode aukcija..sranje
ZoranC Posted - 09/11/2020 : 20:14:06
Kod mene ista stvar sinoc kod aukcija veber, 15 minuta prije isteka sve zastekalo. Ni laptop sa dva razlicita browsera, ni smartphone nece da otvore, nema sanse. I onda doslovno u zadnjih 20-ak sekundi otvori se nebo.
stripofil Posted - 09/11/2020 : 17:19:38
quote:
Originally posted by ivanl

Stripofil, prodavatelj je bio Veber, ne ovaj navedeni lik
I meni je otisao jedan Ford, a sto cu...bit ce drugi put.





a jesam ga izmiksao. imamo i veraba na forumu ili je i on plod moje mašte?
ivanl Posted - 09/11/2020 : 15:35:41
Stripofil, prodavatelj je bio Veber, ne ovaj navedeni lik
I meni je otisao jedan Ford, a sto cu...bit ce drugi put.
stripofil Posted - 09/11/2020 : 14:36:19
quote:
Originally posted by Markos

Ne znam, pogledat ću logove, moguće da se nešto događalo čudno na serveru, preoptrećenje ili nešto, ali evo, gledam iduću aukciju nakon tih Tehnoočeva, na njoj je uredno bilo nekoliko ponuda u zadnji čas, a ona je završila minutu nakon Tehnoočeva?
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-orao-bez-kandzi/17732932/



Hvala Marko. Nemoj trošiti dragocjeno vrijeme.
Jučer sam malo impulzivno reagirao, dugo već čekam taj strip za komplet, pa me baš izbacilo iz takta. Sad mi je malo krivo, drago mi je da je kolega dobio povoljno odličan strip, s druge strane verab je mogao dobiti daleko više za njega...

Nakon što je završila aukcija sve je odmah proradilo, tako da su sljedeće radile ok. Naravno baš ova koja mene zanima je zapela, tako je bilo suđeno.

Eto sad mi ne radi fibra.hr, baš me krenulo.
Edit: proradilo
njofra32 Posted - 09/11/2020 : 07:47:48
ja sam sinoć osvojio neke aukcije.. stiglo mi je po tri poruke u inbox za svaku da sam ih osvojio
Markos Posted - 08/11/2020 : 23:24:50
Ne znam, pogledat ću logove, moguće da se nešto događalo čudno na serveru, preoptrećenje ili nešto, ali evo, gledam iduću aukciju nakon tih Tehnoočeva, na njoj je uredno bilo nekoliko ponuda u zadnji čas, a ona je završila minutu nakon Tehnoočeva?
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-orao-bez-kandzi/17732932/
stripofil Posted - 08/11/2020 : 23:18:24
quote:
Originally posted by Poli


Pa mogao si prvo ostaviti neku pocetnu ponudu...



mogao sam, ali eto, nešto sam čitao pa sam računao kad završim prebaciti na aukciju i ostaviti ponudu i onda su krenuli problemi.

na greškama se uči.
Poli Posted - 08/11/2020 : 21:55:35

Pa mogao si prvo ostaviti neku pocetnu ponudu...


stripofil Posted - 08/11/2020 : 21:46:46
quote:
Originally posted by djdjuro

Ma kad čekaš zadnje sekunde aukcije, uvijek postoji rizik da je izgubiš: zablokira nešto u browseru ili zašteka internet i dok ti riješiš problem, aukcija već davno završila. No opet, nitko ne zna koju je zadnju cijenu bio ponudio dread, tako da ovo što je završila ovako relativno povoljno, ne mora značiti da ne bi otišla i po puno većoj cijeni. Vjerojatno se dogodio neki čudan splet okolnosti...



Ma nisam čekao zadnju sekundu, a nisam ni vidio tu aukciju nego tek danas. Računao sam da je 10-15min. prije kraja dovoljno za ostaviti ponudu. Inače ne volim to bidanje u zadnjoj sekundi, ali skužio sam da to dosta ekipe ovdje radi, ja nemam volje ni strpljenja za to pa obično ostavim ranije maksimalnu ponudu pa što bude.
djdjuro Posted - 08/11/2020 : 21:38:01
Inače, i ja sam bio dobio 3 iste poruke za uspješno osvajanje iste veberove aukcije... Pomalo neobično...
djdjuro Posted - 08/11/2020 : 21:36:38
Ma kad čekaš zadnje sekunde aukcije, uvijek postoji rizik da je izgubiš: zablokira nešto u browseru ili zašteka internet i dok ti riješiš problem, aukcija već davno završila. No opet, nitko ne zna koju je zadnju cijenu bio ponudio dread, tako da ovo što je završila ovako relativno povoljno, ne mora značiti da ne bi otišla i po puno većoj cijeni. Vjerojatno se dogodio neki čudan splet okolnosti...
veber Posted - 08/11/2020 : 21:27:45
Vidjet ću sutra s Markom što se desilo, od Alan Forda 177 pa nadalje za neke stripove sam dobio i po 5 poruka u različitom vremenu da je aukcija završila.
zeljko Posted - 08/11/2020 : 21:27:23
Zato ja prvi dan ostavim ponudu
djdjuro Posted - 08/11/2020 : 21:20:18
I meni je bilo isto, zablokirao internet...Nije bilo da stranice, nego do interneta...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000