forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
srdjandj Posted - 28/02/2012 : 19:37:05
Ljuba Tadic o Zvezdi

Dragi prijatelji,
Počela je nova fudbalska sezona.
Svima koje fudbal zanima čestitam i želim mnogo lepih trenutaka.




Ljuba Tadić povodom pokretanja novog sajta FK Crvena Zvezda (2005.):

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine.

Svi smo mi Zvezdaši isti, a neki neće da kažu da smo svi isti. E, ja nisam za te koji se samo raduju. Siguran sam da su pravi zvezdaši i danas slični nama iz prvih Zvezdinih godina.

Izgubimo mi tako po neku utakmicu, pa onako ošamućeni da ne znamo gde nam je kuća, krenemo peške ka Terazijama, ka “Maderi” u stvari. U njoj su se tada okupljali zvezdaši. Do “Mostara” – muk. Posle počnemo da pričamo o našim šansama, a 7-1 za protivnika. Te Rajko imao šansu, te Tomaš promašio dva zicera, i tako šansa za šansom, i kada stignemo do “Madere” – Zvezda izjednačila. Novine ne čitamo nekoliko dana i gotovo…



E, kad pobedimo mi umemo da budemo malo i namćorasti. Te mogao je da padne još neki gol, a u stvari rastemo od sreće. Ovo je bilo kad smo osvojili prvi Kup, pa posle tri uzastopno. Imali smo u društvu najvećeg ljutka, najvećeg zvezdaša i prijatelja kakvi su odista retki. Bane je to bio, Bane Vukosavljević. Dođe on za sto posle tog našeg prvog Kupa, pa još nije seo, a poče: dao dva gola i neće više da igra za Zvezdu. Te namerno mu nisu dodavali lopte, te i onaj sudija Lemešić se okomio na njega, kad, dolazi Boba Mihajlović, on i doktor Aca su bili iz iste ratne vojske i voleo je da sedi sa nama. Čestita Boba svima, čestita Banetu, kad u njemu zatreperi Zvezdina žila: Dobro ste prošli sa tri komada, znaš kad ćete da vidite Kup – nikad!

Šta ti je Zvezda? Mrtva pozorišna, mrtva fudbalska sezona i ja sam se preko leta muvao na Tari. Igraju se neka deca lopte, a jedan čovek viče na njih da se sve razlama. Priđem bliže – Miljan. Zaustavi on viku. Ovo je Kule, ovo je Karasi, ono su Cole i Trifke. Čekamo jednog dečka sa Uba. Džaju čekaju. A oni žgoljavi, sitni, nikakvi…Oni će biti šampioni? Nemoj Miljane da me zamajavaš tako ti Boga, rekoh mu. Ali, šta znaš, rekoh sebi. Zvezda je to.

Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj… E sad, zašto se voli Crvena zvezda. Od onog dana kada ju je osnovala antifašistička i studentska omladina, i kad nam je pristupio ogroman deo naroda tada nazivanog “reakcijom”. Voliš ženu. Lepo, ali šta još? Voliš devojku. Dobro, ali šta još? Fudbal je čudesna stvar, izlaz u svet, a igra ga Zvezda. E, onda ima da voliš i Zvezdu. Posle, kada to krene sa kolena na koleno… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice.

Ovaj sajt će biti, rekoše mi, opisivač velikog Zvezdinog dela i udela njenog u našim životima, opisivač velikih događaja i ljudi, velikih pobednika. Neka bude i po neki poraz u njoj, ništa to neće smetati Zvezdinom čovečanstvu.


Vaš LJUBA TADIĆ
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 18/03/2024 : 23:19:44
Stiglo zvezdino prolece pa svi cvetaju. 😂
Dr. Zistis Posted - 18/03/2024 : 22:14:36
Kakav Serifov gol petom juce...fantasticnooo
miros Posted - 18/03/2024 : 00:51:43
I kako zbog vašeg vodje mladost beži iz ove zemlje.Fk njegova zvezda do 17.03.ove sezone ne može da pobedi jači tim od TSC..Prvenstvo regularno kao beogradski izbori.I sad će da reaguje "pravedni" moderator koji nije upozorio navijača svog kluba koji je napisao da lajemo.Pošten kao vučić u odnosu na reakciju na izjavu Željka Obradovića i nereakciju na izjavu vladana milojevića posle derbija.
Dr. Zistis Posted - 17/03/2024 : 22:15:45
quote:
Originally posted by manhunter

Fino je gledati našu mladost kako igra.


manhunter Posted - 17/03/2024 : 19:03:59
Fino je gledati našu mladost kako igra.
sawitch Posted - 15/03/2024 : 14:32:01
quote:
Originally posted by manhunter

Zvezda će biti prva na kraju, ispravio bih. :)



Naravno. Tu je duh nad marakanom.
Dr. Zistis Posted - 15/03/2024 : 14:28:13
quote:
Originally posted by manhunter

Zvezda će biti prva na kraju, ispravio bih. :)



To je naj ispravnije, odlican 5-etica
manhunter Posted - 15/03/2024 : 14:15:37
Zvezda će biti prva na kraju, ispravio bih. :)
Dr. Zistis Posted - 15/03/2024 : 14:08:22
Zvezda zasluzeno prva ispravio bih
sawitch Posted - 14/03/2024 : 20:10:13
quote:
Originally posted by delboj

Bitno je da je Zvezda prva, ko jebe cast. Zvezdomrsci mogu samo da laju.



Ispravio sam ti ovo
delboj Posted - 14/03/2024 : 14:55:31
Bitno je da je Zvezda prva. Zvezdomrsci mogu samo da laju.
Dr. Zistis Posted - 13/03/2024 : 22:35:21
Nek pobede tvoje nase rane lece
Dr. Zistis Posted - 11/03/2024 : 15:16:49
quote:
Originally posted by sawitch

Nisam ni ocekivao priznanje. Samo gledam dokle mozete da idete ali za vas nema granice.



Evo priznajem sve a Djura ce da ti oprosti sto te je tukao
sawitch Posted - 11/03/2024 : 14:33:34
Nisam ni ocekivao priznanje. Samo gledam dokle mozete da idete ali za vas nema granice.
Dr. Zistis Posted - 11/03/2024 : 14:21:46
Ha ha ma pobedili ste
sawitch Posted - 11/03/2024 : 14:13:50
sawitch Posted - 11/03/2024 : 13:50:45
Ne znam ja sta bi bilo ali na 2:2 i nasem momentumu vam je oprosten crveni. Toliko o tome
Dr. Zistis Posted - 11/03/2024 : 12:00:18
quote:
Originally posted by sawitch

Sta si ti video sa tribina majke ti? Ja bio na sred zapada, ne postoji bolje mesto da se vidi i opet nista nisam video kod tih situacija.



Pa i ja sam, zato ti kazem da smo vas trebali natrpati da se zapamti. Ovako sad ispada da ste i tri boda zasluzili
sawitch Posted - 11/03/2024 : 11:15:03
Sta si ti video sa tribina majke ti? Ja bio na sred zapada, ne postoji bolje mesto da se vidi i opet nista nisam video kod tih situacija.
Dr. Zistis Posted - 11/03/2024 : 10:49:03
quote:
Originally posted by sawitch

😂 Znaci kod nas su realni tekstovi a u inostranstvu su naruceni. 😂😂😂😂😂😂

Bukvalno sutra da vam Naser Oric dodje u klub bio bi realan i pravi srpski domacin ako ima rezultate. Makijaveli bi oplakao od srece da vas ugleda.



Bio na utakmici, video sve...sad neko pored mojih ociju da mi prica sta je bilo...Ma idesss
sawitch Posted - 11/03/2024 : 09:37:53
😂 Znaci kod nas su realni tekstovi a u inostranstvu su naruceni. 😂😂😂😂😂😂

Bukvalno sutra da vam Naser Oric dodje u klub bio bi realan i pravi srpski domacin ako ima rezultate. Makijaveli bi oplakao od srece da vas ugleda.
Dr. Zistis Posted - 11/03/2024 : 09:15:37
quote:
Originally posted by sawitch

Naravno da nije kada su svi mediji u Srbiji ovakvi. Zato realan tekst dodje samo iz Crne Gore. Ovo je presmesno. Zamisljam Gvardiolu i izjave po medijima kako je velika Barselona sabila rivala i imala 500 pasova vise, 80% statistiku itd. a Inter otisao u finale. Ali dobro, ipak zvezda igra hrabro i razbija Suduvu sa 0:0. 😂



Ovo je clanak na Sport klubu a i sve sto pise
moglo je da se vidi ko je hteo da vidi...
Ove narucene komentare iz medija u Crnoj Gori i izjavu Ivice Kralja necu da komentarisem
sawitch Posted - 11/03/2024 : 08:54:28
https://www.aktuelno.me/sport/sada-je-svima-jasno-zasto-je-derbi-sudio-pavle-ilic/
sawitch Posted - 11/03/2024 : 08:23:52
Naravno da nije kada su svi mediji u Srbiji ovakvi. Zato realan tekst dodje samo iz Crne Gore. Ovo je presmesno. Zamisljam Gvardiolu i izjave po medijima kako je velika Barselona sabila rivala i imala 500 pasova vise, 80% statistiku itd. a Inter otisao u finale. Ali dobro, ipak zvezda igra hrabro i razbija Suduvu sa 0:0. 😂
Dr. Zistis Posted - 11/03/2024 : 08:07:15
Ha ha nije vama lako

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/172-veciti-derbi-zvezda-partizan-komentar-utakmice-i-igre-ekipe-vladana-milojevica/

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000