forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dokumentarac - Esad Ribic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
wendol Posted - 19/01/2017 : 17:53:26
Da li gdje postoji na netu dokumentarac: Svi misle da je veća guba raditi na benzinskoj pumpi (2007) ?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 15:05:45
Izgleda da se emisija nije svidjela strip fanovima, a nama koji to nismo izgleda da je.
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 14:59:09
quote:
Originally posted by Paka01

Evo pričan sa trojicom prijatelja od kojih dvojica redovito prate Inkubator, a treći zna tu i tamo upaliti. Sva trojica kažu da im je jučerašnja emisija bila bezveze A ja dijelim jakijevo mišljenje.



Pročitao sam komentare ljudi na yt kanalu i vidim da ljudima bilo dobro.


A i chat je u toku emisije bio aktivan, poprilično!
Paka01 Posted - 17/11/2020 : 14:47:12
Evo pričan sa trojicom prijatelja od kojih dvojica redovito prate Inkubator, a treći zna tu i tamo upaliti. Sva trojica kažu da im je jučerašnja emisija bila bezveze A ja dijelim jakijevo mišljenje.
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 14:26:20
quote:
Originally posted by jaki

Od 2 sata pola sata je bilo zanimljivo.
Steta propustene prilike...



Vjeruj mi, više je ljudi uživalo cijelih cca. 3h nego što se dosađivalo. Meni je svih 3h bilo jako zanimljivo!
Ubuduće onda moraš pratiti ozbiljne emisije a ne ove zajebancije, gdje je važnije izazvati iskrenu reakciju i spontanost od pokazivanje "znanja" tj. poznavanja činjenica.
jaki Posted - 17/11/2020 : 14:04:59
Od 2 sata pola sata je bilo zanimljivo.
Steta propustene prilike...
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 13:14:41
quote:
Originally posted by jaki

Čudna logika.
Ako je nesto lose ne znači da je dobro jer je izazvalo nekakvu reakciju.


To bi bila čudna logika, ali ne vodim se ja tom logikom...vodim se logikom da se "prašina ne diže za lošim konjem" i obrnuto. Znači ovo nikako nije bilo loše (i tebi se svidjelo jednim dijelom)!
jaki Posted - 17/11/2020 : 13:08:39
Čudna logika.
Ako je nesto lose ne znači da je dobro jer je izazvalo nekakvu reakciju.
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 12:45:30
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by BeaGea

Zajebanciju sam vidio ali ne i "gluposti", pa ako mozes navesti dva tri primjera tih nadrobljenih gluposti?


Skoro sve ono sto je pricano o stripu a van osobnog Ribiceva iskustva je bilo pogresno.



Što je pogrešno u priči o tiražima hitova i nehitova. Sama brojka tu nije bitna vec poanta i odnosi. Pričao je o odnosu gledanosti/prodaje nekad i danas, a opet ne vidim tu nikakvu grešku. Sigurno je puno više ljudi gledalo Al Bundya nego danas najgledaniju emisiju, kako je i sam rekao. U svim tim stvarima je uhvatio bit, a to je najvažnije.

Sve u svemu, vidim (društvene mreže) da su neki oduševljani emisijom a neki razočarani, što znači da je voditelj i emisija uspjela jer gledatelje nije ostavila ravnodušnim.
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 12:37:34


quote:
Originally posted by jaki

Pa o tome se radi,to je bilo super sa urednicom.Sve sto je bilo vezano za njega je bilo super ali kad su poceli pricat o drugim stvarima o stripu o kojim Ribić malo zna jer ne čita niti prati strip....




Pa do takvih stvari se upravo došlo spontanim razgovorom i to je bit ovakve emisije. Na unaprijed pripremljena štreberska pitanja razgovor se ne bi ovako odvijao i ne bi se došlo do "urednice" i sličnih zanimljivosti. Gole činjenice i što je aktualno u svijetu stripa imaš na portalima, ne treba nam Ribić da bismo to saznali(ako nas uopće zanima).
jaki Posted - 17/11/2020 : 12:28:11
quote:
Originally posted by BeaGea

Zajebanciju sam vidio ali ne i "gluposti", pa ako mozes navesti dva tri primjera tih nadrobljenih gluposti?


Skoro sve ono sto je pricano o stripu a van osobnog Ribiceva iskustva je bilo pogresno.
jaki Posted - 17/11/2020 : 12:25:08
Pa o tome se radi,to je bilo super sa urednicom.Sve sto je bilo vezano za njega je bilo super ali kad su poceli pricat o drugim stvarima o stripu o kojim Ribić malo zna jer ne čita niti prati strip....
vice Posted - 17/11/2020 : 12:19:28
Pa dobro, nisan ja ni očekiva pregled stripa kroz oči kolekcionara, strip teoretičara i sl. Ima san prigodu par puta popit kavu s Esadom i on je upravo ovakav. Meni je veći gušt slušat kako priča o urednici koja mu zajebe navest ispravne kostime za 5 likova nego da mi priča egzaktni info o brončanom dobu jer to ionako tražim u drugim formatima.

Predložija san im na fejsu da pozovu Markosa, to bi već bila druga spika. :)
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 11:42:32
Zajebanciju sam vidio ali ne i "gluposti", pa ako mozes navesti dva tri primjera tih nadrobljenih gluposti?
jaki Posted - 17/11/2020 : 11:38:04
Nije stvar u tome sto je to izravno ili neizravno vec u tome sto oni stvarno nemaju pojma o tim stvarima sto su pricali.Ribić čim se maknuo od osobnih iskustava nema znanja da prica o bilocemu o stripu kad i sam kaze da ne prati nista.
Dok je pricao o sebi bilo je zanimljivo a sve ostalo mi je bilo neuugodno slusati koliko gluposti su nadrobili.
jagodanbg Posted - 17/11/2020 : 11:19:40
https://youtu.be/hjzJpNehnhg?t=2869

Hahaha <3

Cromwell Posted - 17/11/2020 : 10:13:01
Yep, i ja dugo odbijao gledat podcastove ali onda sam skužio da su zapravo vrlo korisna stvar baš zbog tog sirovog neformalnog pristupa temi.
Q/a je bio puno zabavniji i informativniji od prvog dijela. Iako mi nisu jasni ljudi s pitanjima " di se kod nas moze kupit taj i taj strip". Pa guglaj bokte!
Bolje da su ga pitali trivije tipa "fileki ili sarma" pa da baci neki zez, kad se vec vidi da mu je sve zajebancija.
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 09:33:19
quote:
Originally posted by jaki

To ko da slusas dva tipa sa zidića koji mlataraju o nečem o čemu nemaju pojma.



Upravo to! To je takva forma emisije.

Esad ima iskustvo o kojima je pričao, onako otvoreno i iz srca...da, to je ponekad moguće čuti u nekim drugim razgovorima u birtiji, zidiću ili parku. Ali to je ono što se traži, neizravna i neuštogljena forma slobodnog razgovora bez montaže i prekidanja reklamama. U svakom slučaju podcasti su drugačija forma emisija koju sam odbijao dugo vremena, a u zadnjih nekloliko tjedana shvatio koliko je ovo u biti odlično. Napokon (nakon Nightmarea stage) neka emijsija u kojoj je "car gol".
jaki Posted - 17/11/2020 : 09:17:27
To ko da slusas dva tipa sa zidića koji mlataraju o nečem o čemu nemaju pojma.
BeaGea Posted - 17/11/2020 : 09:08:35
Poanta ovakvog formata emisije je slobodna forma tj. improvizacija. Meni se kao i vici baš razgovor odvio u dobrom smjeru i zanimljvio ih je bilo slušati. Puno zanimljivije nego da mi objašnjava crtačke tehnike i sl.
jaki Posted - 16/11/2020 : 23:41:07
Jedan od gorih intervjua koje sam gleda u životu...
Nemaju pojma ni jedan ni drugi a cilo vrime Ribića pita o stvarima koje ovaj uopće ne prati a ne prati ništa(ni strip,ni crtani film,ni film).Da je bija neki voditelj koji neki kurac razumi ispita bi ga o njegovim radovima i događajima vezano uz to i odnosima između ljudi s kojima je radio jer je to jedino što Ribić o svijetu stripa zna i o čemu može s znanjem pričati.
Paka01 Posted - 16/11/2020 : 21:46:16
Ja sam prikinija gledat ima 10ak minuta. Suhoparno je skroz.
vice Posted - 16/11/2020 : 21:41:32
Na Ratka se vrimenom navikneš. :)

Inače, podcast je krenija u skroz zanimljivom smjeru.
split85 Posted - 16/11/2020 : 21:31:02
quote:
Originally posted by Paka01

Naporan je ovaj voditelj.


Dobar je kakav je bije prije godinu dana.
Paka01 Posted - 16/11/2020 : 21:26:09
Naporan je ovaj voditelj.
split85 Posted - 16/11/2020 : 21:24:20
Upravo gledam.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000