forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)









Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonto Posted - 07/05/2024 : 10:31:51
>pa ispada da bojkotiraju svakog trenera nakon nekog trenutka

...a što bi tu bilo čudno, gomila razmaženih praznoglavaca.

Uglavnom se slažem sa napisanim.
tex2 Posted - 07/05/2024 : 10:21:53
Očito jedna sezona kao iznimka, većina trenera s Unitedom nakon Fergusona ne uspjeva napraviti rezultat.

Mislim bojkot, pa ispada da bojkotiraju svakog trenera nakon nekog trenutka. Raspored im je težak do kraja sezone, bit će još posrtanja, a treba početi graditi nešto i slagati kockice, zato velim treba odmah potjerati ETH.

Bit će teško i potpisati zvučna pojačanja, ali nitko mi nemre reći da nisu mogli kupovati kao Palace npr. Andersena u obranu, imati povjerenje u Hendersona na golu, itd. Doći će brzo ljeto, EP, i opet čini mi se nekoliko paničnih kupovina, preplaćenih i opet miriše na lošu sezonu dogodine. Srećom pa su bogati, ali pitanje uz ovakve plaće koliko i smiju kupovati?
Tonto Posted - 07/05/2024 : 10:04:06
quote:
Originally posted by tex2

On je svakako bivši, al ne bi me više ništa iznenadilo kad je United u pitanju. S ovom ekipom ni nasljednik neće ništa napraviti.

Ova ekipa je igrala savim solidan nogomet neko vrijeme nakon odlaska ronalda, osvojila jedan kup, izgubila jedno finale i igra jos jedno. Nije ekipa bas toliko impotentna kako se piše, meni ovo više izgleda kao bojkotiranje trenera vec neko vrijeme... ali to je izgleda i zasluzio.
Hercule Poirot Posted - 07/05/2024 : 09:57:04
quote:
Originally posted by prop_ovednik

Smišan klub smišne organizacije. Tuga i tragedija, sve ljudi bez karaktera, nekad bi trener nakon onoga sinoć dao otkaz, ispričao se, rekao, jebiga, sjebah sve...



Sjeti se samo kako su Rokija potrali kad je rekao za neke funkcije u Manchesteru da su "neki čudni ljudi na važnim funkcijama u klubu". Očekujem još teških sezona za United.
prop_ovednik Posted - 07/05/2024 : 09:52:31
Smišan klub smišne organizacije. Tuga i tragedija, sve ljudi bez karaktera, nekad bi trener nakon onoga sinoć dao otkaz, ispričao se, rekao, jebiga, sjebah sve...
tex2 Posted - 07/05/2024 : 09:46:27
On je svakako bivši, al ne bi me više ništa iznenadilo kad je United u pitanju. S ovom ekipom ni nasljednik neće ništa napraviti.
Hercule Poirot Posted - 07/05/2024 : 09:35:42
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/unitedov-trener-nakon-katastrofe-ja-sam-apsolutno-pravi-za-ovaj-klub/2562736.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

Nevjerojatno. Imati "hrabrosti" ovako nešto izgovoriti
tex2 Posted - 07/05/2024 : 08:07:10
Bez volje i truda ne može se do rezultata, pa koliko su puta igrači Uniteda uopće uklizali na utakmici, dresovi im ostali praktički čisti , još k tome bijeli. Igrači Palacea trče, uklizavaju, probijaju bokove, United ništa.

Ja bi dao odmah jučer otkaz ETH. Barem bi si malo ulili nade za kup.
Hercule Poirot Posted - 07/05/2024 : 07:58:19
https://www.jutarnji.hr/sn/nogomet/premiership/legenda-zestoko-oprala-zvijezdu-uniteda-kad-si-igrao-s-modricem-bio-si-velikan-ostavi-se-nogometa-15457938?cx_linkref=jl_home_najnovije

Casemiro kao bogati umirovljenik.
Tonto Posted - 07/05/2024 : 07:39:58
Dobro je, sa dna se moze samo put gore... ili moze jos nize?
Hercule Poirot Posted - 07/05/2024 : 06:44:31
Ole? Šta trenutno radiš?
Hercule Poirot Posted - 07/05/2024 : 06:43:54
Nema Maguirea, odmah četiri komada u mreži,a mogao je još koji. Sredina Uniteda mahom nezainteresirano gledala kako im se obrana muči, razvlači i puca na sto načina. United kazalište, a ne teatar snova.
Tonka24 Posted - 06/05/2024 : 23:21:50
Što naprave od kluba.
Ovako će Dinamo primiti četiri komada od Bugara i Ciprana.
don_draper Posted - 06/05/2024 : 22:48:27
Manchester United uspio ući u minus po pitanju gol razlike. Ten Hahahag
ReemCP Posted - 06/05/2024 : 22:20:38
tex2 Posted - 06/05/2024 : 21:52:13
Još jednom veliko ništa od Uniteda, mogli bi večeras teško stradati, Palace ih potpuno nadigrao. Bit će zanimljivo vidjeti koliko može Palace iduće sezone, pod novim trenerom briljiraju, trebali bi dogodine u gornji dom ući.
tex2 Posted - 06/05/2024 : 21:41:11
Još jedan super gol Matete
Hercule Poirot Posted - 06/05/2024 : 21:33:07
Je, super gol
tex2 Posted - 06/05/2024 : 21:14:43
Olise povaljao cijelu obranu Uniteda, lijep gol
tex2 Posted - 06/05/2024 : 21:11:44
Bolje da Ezea kupe, a možda kupe obojicu, no, bit će teško nadomjestiti Dr Bruynea

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

I mene to čudi. Zasićenje, šta li je u pitanju. Rezultati ipak nisu. Ne znam ima li Moyes neku atraktivnu ponudu za preuzimanje nekog kluba, nisam čitao o tome.
Izgleda da je i Paqueta jako blizu Citya.

don_draper Posted - 06/05/2024 : 19:28:43
United, Juventus, Milan, Bayern, svi stavili oglas da traže trenera, ali nema baš nekog prometa
Hercule Poirot Posted - 06/05/2024 : 18:42:36
Tako je. A ne zaboravimo ni osvajanje europskog trofeja s West Hamom kojeg potpisuje Moyes, kao ni dobar nastup u ovogodišnjem europskom izdanju. Dovoljno se sjetiti kako je praktično još donedavno West Ham često plesao između PL i Championshipa. Zbog svega toga mislimda će brzo zažaliti za Moyesom.

Nego, traži li ono Manchester United trenera za iduću sezonu? ;)
tex2 Posted - 06/05/2024 : 17:37:48
Složio bih se s tintonom, uspješna sezona, zamjena je ok, ima već rezultat u PL, ali da će puno bolje od Moyesa, teško. Morali bi baš pogoditi s pojačanjima.
tinton Posted - 06/05/2024 : 17:29:58
Vjerojatno je i samom Moyesu dosadilo zlostavljanje od strane pojedinih dijelova navijačke baze nakon svakog slabijeg (ili 'slabijeg') rezultata.
Generalno je najverojatnije da su pritisci publike, a možda i sportskog direktora uzrokovali da se ovako odluči.

Pored toga, polusezona je bila jako loša, ali ako gledamo cijelu sezonu, ja bih ju i dalje ocijenio kao uspješnu.

Lopetegui je navodno dogovorena stvar.
tex2 Posted - 06/05/2024 : 17:23:36
Prije bi rekao da je poželio u penziju

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000