forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Komentator prijenosa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dwayne_Looney Posted - 30/11/2020 : 10:04:51
Ljudi, sjećate li se tko je komentirao posljedice napada na "blizance" u New Yorku 11.9.2001.god. na HRT 2? Ono, bio je prekid programa i prijenos posljedica a sve nam je objašnjavao... tko?

Svrha topica nije politička, čisto si propitujem pamćenje jer sam tad imao manje od 13 godina a mlađi prijatelj se ne može načuditi da je taj čovjek prenosio.
16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 01/12/2020 : 16:51:20
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by zeljko

kod nas je bio zvonko marić
neobrijan umoran pospan kao da je dernečio haha
mislim da je pokojni sad


Kada je usmrdio ledinu?
Je li misliš na onoga Marića koji je po potrebi mijenjao nacionalnost pa i ime i prezime?



Mogu ja umjesto Željka.
Da, onog što je vodio "Paralele", emisiju gdje je iznosio vlastite stavove. Umro prije godinu i kusur, čini se 16.11.2019.
Na HRT-u je bio prijenos odmah nakon napada, na FTV (ili je to bila BHT?) su, ako Željko dobro pamti, vjerojatno čekali Marića da dođe i odradi izvanredne "Paralele".
izivko Posted - 01/12/2020 : 15:39:21
quote:
Originally posted by zeljko

kod nas je bio zvonko marić
neobrijan umoran pospan kao da je dernečio haha
mislim da je pokojni sad


Kada je usmrdio ledinu?
Je li misliš na onoga Marića koji je po potrebi mijenjao nacionalnost pa i ime i prezime?
zeljko Posted - 01/12/2020 : 14:31:43
bio je dobar dernek

sad si me zabrinuo da mi se sjećanje nije iskrivilo :D
BeaGea Posted - 01/12/2020 : 14:20:29
quote:
Originally posted by zeljko

kod nas je bio zvonko marić
neobrijan umoran pospan kao da je dernečio haha
mislim da je pokojni sad



u tri popodne!?
zeljko Posted - 01/12/2020 : 13:40:55
kod nas je bio zvonko marić
neobrijan umoran pospan kao da je dernečio haha
mislim da je pokojni sad
BeaGea Posted - 01/12/2020 : 12:52:39
Mićo ima veze s izvještavanjem od 9. rujna 2001.
Peyo Posted - 30/11/2020 : 19:36:27
Početkom 9. mjeseca je obično US open, tu bi mogla biti neka veza sa Dušanovićem.
ReemCP Posted - 30/11/2020 : 17:56:29
Moguće Dwayne da je netko od sportskih komentatora, sjećam se da je taj dan bio utorak i da sam čekao utakmicu Juve - Celtic. Pa su sve utakmice lige prvaka (1.kolo) odgodili taj dan, za tjedan poslije, Juve kasnije dobio 3-2, baš je Del Piero zabio lijepu golčinu iz slobodnog udarca ("Del Piero zona").

Taman taj mjesec krenuo na prvu godinu faksa u ZG-u..
Dwayne_Looney Posted - 30/11/2020 : 17:52:11
Peyo, svaka čast za trud ali puno je tu toga. Sigurno nisam pratio tih nekih 6 sati, znam da se od emisija nakon što smo postali svjesni što se desilo nisi mogao "okrenuti". Možda je Mićo kao neka dežura samo započeo dok ovi stručniji nisu preuzeli pa nastavili, ali meni je on (a glas ne ostavlja mjesta dvojbi) ostao u pamćenju kad je počeo prijenos s lica mjesta.
Peyo Posted - 30/11/2020 : 17:11:29
Ovdje piše:



https://www.iskrica.com/weblogs/post.php?web=14741&log=288121


https://hkr.hkm.hr/srijeda-2000-gost-novinar-vjekoslav-krsnik/

lwood Posted - 30/11/2020 : 17:04:50
Tad san bija u Ljubljani i gleda to na nekom njihovom kanalu. Ne sičan se koji je bija.
Dwayne_Looney Posted - 30/11/2020 : 16:41:08
Nisam fascinantnog pamćenja ali, posebno nakon split85-ovog posta, 99% sam uvjeren da je na HRT 2 Mićo Dušanović upao i pričao o tome... Ja se nakon početnog šoka, a tada 13-ogodišnjak, čudio: "Odakle tebe, sportskog komentatora, da pričaš o ovom, zar nema nitko drugi?".
Šteta što se (dosad) nitko ne sjeća tako da nisam baš uvjerio prijatelja.
ivanl Posted - 30/11/2020 : 15:29:13
Znam tocno da sam to izvjesce, bolje reci- udarnu vijest, gledao na Izraelskoj nacionalnoj televiziji u Haifi, i pokusao nakon vijesti stupiti u kontakt s prijateljem u New Yorku...bezuspjesno. Sve su veze bile pukle. A tko je doma to izvjestavao, tko zna. Znam da mi je Sasa Kopljar prekinuo film od Carpentera onomad zbog, (prekidamo program zbog vaznog priopcenja), kad je 'partio' Franjo. Gledali ga ja i supruga, tada mi cura, i nikad ga poslije nisam pogledao ponovo. I vidis morao bi se sad potruditi ga pronaci i pogledati.
Peyo Posted - 30/11/2020 : 13:32:09
A tko bi se sjećao?

Probaj nešto iz ovog izvući ako može pomoći:

Dnevnik

https://www.youtube.com/watch?v=ZX3KV6pM09A

Na rubu znanosti

https://www.youtube.com/watch?v=bWuWzkdTw-A
Dwayne_Looney Posted - 30/11/2020 : 12:08:19
quote:
Originally posted by split85

Po nekom mom sječanju mislim da su informativni novinari to prenosili.
Ima sam 15ipo godina.

Ali se sijećam da je nekoliko godina nakon bio napad u Madridu na podzemnu stanicu Atocha i da je to izvještava Željko Vela jer je noć prije bila utakmica Lige prvaka.



Ovog u Madridu se ne sjećam da je bilo uključenje ali sad kad si rekao Vela onda sam još uvjereniji da je prijenos napada na Blizance komentirao XY... jbg, ne smijem reći, rekao mi prijatelj da "ne natežem"... zasad smo još 50:50.
A zar se stariji nitko ne sjeća, baš je bilo neobično čuti njegov glas da priča nešto za takav događaj?
split85 Posted - 30/11/2020 : 11:59:10
Po nekom mom sječanju mislim da su informativni novinari to prenosili.
Ima sam 15ipo godina.

Ali se sijećam da je nekoliko godina nakon bio napad u Madridu na podzemnu stanicu Atocha i da je to izvještava Željko Vela jer je noć prije bila utakmica Lige prvaka.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000