forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član Sale from Hell

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ivan_micic Posted - 06/05/2019 : 11:09:11
Šaljem poruke nakon što je osovojio aukcije,ali mi se ne javlja već 2 tjedna (skoro pa 3). Ima li itko njegov mail na koji odgovara?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jerki44 Posted - 22/11/2023 : 09:36:06
super za vas. ali...sigurno nije bezveze post posvećen njemu sa šest stranica "zadovoljnih" korisnika :D
kimba Posted - 18/11/2023 : 12:27:47
Takoder, nikakav problem.
Sve brzo i jednostavno.
zeljko Posted - 17/11/2023 : 23:24:22
očito je ko felericna teledirigovana raketa
nikad ne znaš kad i gdje će zakazati
roby05 Posted - 17/11/2023 : 18:04:25
O Sasi mogu reci sve najbolje.Prvi put s njim u kontaktu,uzeo dvi knjige neki dan,platio,on uredno poslao i to je to.
zeljko Posted - 09/11/2023 : 17:09:49
Eh upravo to...ima takih kod mas na olx.ba
jerki44 Posted - 09/11/2023 : 15:23:10
vidio strip po dobroj cijeni..vidio da prodaje dotični..samo se nasmijao i čekao kad će se netko novi upisati ovdje :D :D
zeljko Posted - 08/11/2023 : 09:33:39
banirajte lika ba i zdravo
jebote ja prođe sekunda od završetka šaljem mejlove ovo ono

Sr77777 Posted - 07/11/2023 : 17:37:43
... još jedan u nizu,
aamo mi nije jasno kako je ipak samo jedna jedina negativna
giant Posted - 02/06/2023 : 14:50:59
quote:
Originally posted by tex2

Isto tako, i tako već godinama...

quote:
Originally posted by renda

Meni plaćeno al nema glasa niti adrese kuda da šaljem





Ako je ovde riječ o osvojenom stripu (stripovima) preko aukcija, kako nema adrese? Na kraju svake osvojene/prodane aukcije se ispiše adresa onog drugog sudionika u njoj...Ako dođe do promijene adrese, onda je po mome svako dužan, da to sam ispravi. Ili griješim...?

Pa čak i telefonski broj kod nekih.
tex2 Posted - 02/06/2023 : 11:40:15
Isto tako, i tako već godinama...

quote:
Originally posted by renda

Meni plaćeno al nema glasa niti adrese kuda da šaljem

renda Posted - 01/06/2023 : 22:46:40
Meni plaćeno al nema glasa niti adrese kuda da šaljem
tex2 Posted - 19/05/2023 : 10:14:23
Ne kužim kakav je problem javiti se, odgovoriti na mail, poruku...?
Caglio Posted - 17/05/2023 : 12:22:50
Ma iskreno, čovjek je sve pošteno platio, meni je veći problem što ja nisam svoj dio odradio. Uglavnom sad smo riješili sve, no hard feelings
zeljko Posted - 16/05/2023 : 23:00:54
jebo to ba takav nacin
eeej javio se

treba autobus djece da mu pljesce sto dise
eeeej dise covjek

disanje = sudjelovanje na aukcijama
Caglio Posted - 16/05/2023 : 22:21:49
Javio se covjek, sve rijeseno
zeljko Posted - 16/05/2023 : 18:26:24
blokiraš ga i ne vidiš da postoji
jebo levata

ja za 2 marke ak 1 euro iste minute saljem mail i dogovoaram
Paka01 Posted - 16/05/2023 : 13:31:14
To je zato jer se ljudi boje (ili im je neugodno) ostaviti negativne komentare.
Ja sam svoj dio odradio i mislim da bi svi koji su imali loše iskustvo s dotičnim trebali jednako postupiti.
manhunter Posted - 15/05/2023 : 14:45:15
Meni nije jasno da ljudi sa njim još uvek sarađuju, a ovde se nakupilo šest stranica topica...
Dwayne_Looney Posted - 15/05/2023 : 14:14:42
Ne sudjelujem u aukcijama, ali ovaj lik je apsolutni kralj. Skoro da mi zaigra oko srca kad vidim novi post u ovoj temi.
Caglio Posted - 15/05/2023 : 12:08:32
Pozdrav, dakle gospodin Saša je pošteno kupio i plati stripove od mene, ali već preko tjedan dana ni ne odgovara na email, kako i na koju adresu da mu šaljem.
Znači zbilja bi htio poslati ovo što prije, pa molim gospodina ako ovo vidi da mi se javi ( ne želim randomly slat na adresu ) posto čovjek možda nije kući ( pa zato ne odgovara na mailove ) ili mu je adresa nova il' tko zna što.
U svakom slučaju, javi se šefe ( :
djdjuro Posted - 20/02/2023 : 15:53:49
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja sam isto išao provjeriti, meni je @djdjuro ostavio pozamašan tekst pozitivnog komentara tako da znam da je sve OK bilo A i moraš uvijek kad pakiraš, gledat da pakiraš na način kako bi ti sam volio/želio da to nešto dobiješ, ja isto ubacim u pretpostavku da će tu kutiju poštar bar jednom bacit u auto ili da će mu ispasti, treba uvijek osigurati od udaraca za svaki slučaj.

Što se tiče @djdjure, on mi je legenda
Bili smo surađivali prije nekih 2 godine (+/-), čuli smo se tada mobom u dva navrata, pričali po 40-ak minuta, a nikad se vidjeli ni ništa, meni je tih 40 minuta prošlo samo tako. Jako je zanimljiv lik, dobričina i ovim putem ga puno pozdravljam Baš ono materijal za pravog prijatelja i veliki znalac što se tiče stripova.

A glede člana Sale from Hell, još čekam da mi se javi da mu uplatim 100 kn + poštarinu za jednog Mister Noa, dužan sam mu već 2-3 godine, ali nikako da mi se javi A volio bih mu to uplatit da se riješim, ne volim nikome bit dužan. Nadam se da će pročitat ovdje i javit mi se da mu uplatim.



Veliki pozdrav i tebi legendo Hvala ti! A to da sam veliki znalac, nažalost baš i nisam. Možda ću i biti jednog dana u mirovini, kad ću nadam se imati vremena pročitati sve ove stripove koje želim pročitati
tex2 Posted - 11/02/2023 : 12:15:21
Inače, stripofili su čudne biljke, pa je valjda normalno čekati godinama.
NESVRSTANI Posted - 10/02/2023 : 18:33:40
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sad baš gledan...
Meni si ostavija "Sve OK" komentare.
Šta nije valjalo sa stripovima?



Ma kad smo mi Jerko zadnji put trgovali, bilo je to davno. Tko će se sad sjetiti... Osim toga bila je primopredaja u pitanju, tako da se nije ni imalo što oštetiti. Po svoj prilici mi se nije dalo upisivati ništa komplicirano ili je cache/autofill od browsera ponudio taj "Sve OK" kao prvi mogući upis pa je ispalo tako... Mislim da u to vrijeme nisam još niti donio odluku da će kratki komentari biti izraz nezadovoljstva .


Ma zezan se.
To je od zadnji put samo, mislin da smo i 3-4 puta prije toga nešto trgovali.
ReemCP Posted - 10/02/2023 : 17:49:25
Ja sam isto išao provjeriti, meni je @djdjuro ostavio pozamašan tekst pozitivnog komentara tako da znam da je sve OK bilo A i moraš uvijek kad pakiraš, gledat da pakiraš na način kako bi ti sam volio/želio da to nešto dobiješ, ja isto ubacim u pretpostavku da će tu kutiju poštar bar jednom bacit u auto ili da će mu ispasti, treba uvijek osigurati od udaraca za svaki slučaj.

Što se tiče @djdjure, on mi je legenda
Bili smo surađivali prije nekih 2 godine (+/-), čuli smo se tada mobom u dva navrata, pričali po 40-ak minuta, a nikad se vidjeli ni ništa, meni je tih 40 minuta prošlo samo tako. Jako je zanimljiv lik, dobričina i ovim putem ga puno pozdravljam Baš ono materijal za pravog prijatelja i veliki znalac što se tiče stripova.

A glede člana Sale from Hell, još čekam da mi se javi da mu uplatim 100 kn + poštarinu za jednog Mister Noa, dužan sam mu već 2-3 godine, ali nikako da mi se javi A volio bih mu to uplatit da se riješim, ne volim nikome bit dužan. Nadam se da će pročitat ovdje i javit mi se da mu uplatim.
fler Posted - 10/02/2023 : 17:19:44
Fascinantna tema
A postoji li razlog tom nejavljanju?
Recimo, ima pristup netu jednom mjesečno, ili nešto u tom stilu?

Usput:
nekako mi je ostalo da smo poslovali jednom prilikom,
pa sam otišao provjeriti -
komentar kaže "Sve proteklo glatko!"..
što god to značilo, davno je bilo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000