forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sretan Božić!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 24/12/2020 : 22:10:54
Sretan Božić svima koji slave!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
RAKOSI4 Posted - 31/12/2020 : 01:09:10
Sretan Božić svima, puno zdravlja i mira
nenno Posted - 28/12/2020 : 09:04:26
Sretan Božić (sa malim zakašnjenjem) svim kolegicama i kolegama forumašima koji ga slave!
lwood Posted - 27/12/2020 : 20:12:22
quote:
Originally posted by tinton

Ja sam se tovio ko svinja.




Bravo tintone,to je pravi božični duh i tradicija.
ivanl Posted - 27/12/2020 : 18:46:55
Kakvi ba, oprost. Od cega? Nego sto bi trebao cekati, sto tocno? Crnu provaliju, cistinu na kraju puta, gledanje ploce odozdo...
Ajde momci moji. Jednom smo ovdje. I vise nikad. A ovi (sto poste, skromni su i ponizni bar na trpezi, sto li?), samo naprijed! Neka. Bit ce vise nama. Bar to nije problem....
Otprilike kao pitanje sto mislim o vegetarijanstvu, veganstvu... Nista. Bas nista.
Bit ce vise nama, njima svaka cast. Umrit cemo isto i jedni i drugi. Samo oni gladni. A ja cu bogme, sit i pijan.
A do tad, svako dobro svakome!
stripnik Posted - 27/12/2020 : 11:21:46
Uhhh, idemo isplaninarit silne kalorije i u planinama tražit oprost od prejedanja.

Kolači su bili mrak. A sad još i Nova. Sarmagedon i kolači.
tinton Posted - 26/12/2020 : 20:51:43
Ja sam se tovio ko svinja.
Zoroasterixx Posted - 26/12/2020 : 20:45:56
quote:
Originally posted by xilrion

čestitam božić samo onima koji se nisu prejedali i bacali novac na gluposti. božić nije natjecanje u potrošnji, kiču i konzumerizmu, nego vrijeme skromnosti i poniznosti. ljudi su pravi smisao božića zamijenili onim iz američkih filmova. sad više ne slave ni djeda mraza nego orašara.



Bravo!
xilrion Posted - 26/12/2020 : 20:09:03
čestitam božić samo onima koji se nisu prejedali i bacali novac na gluposti. božić nije natjecanje u potrošnji, kiču i konzumerizmu, nego vrijeme skromnosti i poniznosti. ljudi su pravi smisao božića zamijenili onim iz američkih filmova. sad više ne slave ni djeda mraza nego orašara.
Caleb Posted - 26/12/2020 : 19:45:16
Sretan Bozic!
Dr.GonZo Posted - 26/12/2020 : 13:06:32
Sretan vam Božić i Nova Godina 2021. !!!

p.s.- evo vam i mali filmski prijedlog što večeras gledati ako nemate ideje...



12 Najboljih Božićnih Filmova
velka031 Posted - 26/12/2020 : 13:06:21
Sretan Božić!
ivanl Posted - 26/12/2020 : 11:41:38
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by grofica Varga

Sretan Božić dragi moji!
@ivanl - što si skuva danas? Božićnu paštu ukrašenu Betlehemskim Zvizdicama?


Frisko zaklanu tuku iz Dicma, sa ono, ustaljeno, kumpirima...ali i sa zapecenim kiselim kupusom sa malo sjeckanih kiselih krastavaca. Potom jbg, pasticada tisucu puta provjerena...juvu govedu ne racunam, to par tanjura, a leso pasima i maskama bacam. Ja sam udrija i kulen, ne mogu bez pravog Slavonskog kulena... za slajko me 'zabole dupe' to je za zene i dicu...
A vino je danas iz Iloka, Traminac i Pinot, ovaj potonji sa najboljom od svih Radenski, Jamnicom.
Ps. Udrija sam i par rum coli. Rum je odlezani 12 godin sa Cube. I tako to...
Fala in na pitanju. I drugi put cu ti dat kompletni menu. Samo pitaj,ne samo blagdanom.
Gustaj!


Lipa domaća spiza. U mene je bilo isto. Samo umisto pašticade veprovina na lovački. Jedino što nisi smio s kolom upropastiti taj rum. I ja volim lešo meso. Sa hrenom. Jesi li paštu stavija barem u juhu?


Stara majka, stavi neke manistrice u juvu. Skroz okej. Ja, brat i 'copor' dice, sataremo tecu u minut ipo.
Nisam od zestokog pica, samo ponekad. Mislim da je ta boca Ruma, doma godinama. (Ako ko naide, jbg)
Vino je meni zakon. Ali ne da zena puno pit...
Hren sa lesim, moze, moze itekako. To ekipa ne radi i ne zna, a sjajno je. Meni ti hren raste u dvoru. 'Izgratas' ga malo s jabukom i san snova... Sve domace, organski u mene. Nema zajebancije. Probaj ako mozes to s jabukom.
Gustaj, ti i tvoji!
King Warrior Posted - 26/12/2020 : 10:08:26
quote:
Originally posted by solar

Stripaši i stripašice - sretan vam Božić!


Slaba ti gramatika, ispravno se kaže:

Striperi i striperašice, sretan vam Božić.
grofica Varga Posted - 26/12/2020 : 09:48:56
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by grofica Varga

Sretan Božić dragi moji!
@ivanl - što si skuva danas? Božićnu paštu ukrašenu Betlehemskim Zvizdicama?


Frisko zaklanu tuku iz Dicma, sa ono, ustaljeno, kumpirima...ali i sa zapecenim kiselim kupusom sa malo sjeckanih kiselih krastavaca. Potom jbg, pasticada tisucu puta provjerena...juvu govedu ne racunam, to par tanjura, a leso pasima i maskama bacam. Ja sam udrija i kulen, ne mogu bez pravog Slavonskog kulena... za slajko me 'zabole dupe' to je za zene i dicu...
A vino je danas iz Iloka, Traminac i Pinot, ovaj potonji sa najboljom od svih Radenski, Jamnicom.
Ps. Udrija sam i par rum coli. Rum je odlezani 12 godin sa Cube. I tako to...
Fala in na pitanju. I drugi put cu ti dat kompletni menu. Samo pitaj,ne samo blagdanom.
Gustaj!


Lipa domaća spiza. U mene je bilo isto. Samo umisto pašticade veprovina na lovački. Jedino što nisi smio s kolom upropastiti taj rum. I ja volim lešo meso. Sa hrenom. Jesi li paštu stavija barem u juhu?
emirem Posted - 25/12/2020 : 23:51:21
quote:
Originally posted by ivi skoj

A, sta ste vi dobili, jeste bili dobri?



Ja sam dobio šipak!Figu!😁
Cuj, ne mogu te zamisliti da hodas sa majicom "nightmare before Christmas" u Chuck Norris edition!😁
ivanl Posted - 25/12/2020 : 20:13:43
quote:
Originally posted by jaki




Da bude i slijedecih 15 godina ovakav...
ivanl Posted - 25/12/2020 : 20:03:52
quote:
Originally posted by grofica Varga

Sretan Božić dragi moji!
@ivanl - što si skuva danas? Božićnu paštu ukrašenu Betlehemskim Zvizdicama?


Frisko zaklanu tuku iz Dicma, sa ono, ustaljeno, kumpirima...ali i sa zapecenim kiselim kupusom sa malo sjeckanih kiselih krastavaca. Potom jbg, pasticada tisucu puta provjerena...juvu govedu ne racunam, to par tanjura, a leso pasima i maskama bacam. Ja sam udrija i kulen, ne mogu bez pravog Slavonskog kulena... za slajko me 'zabole dupe' to je za zene i dicu...
A vino je danas iz Iloka, Traminac i Pinot, ovaj potonji sa najboljom od svih Radenski, Jamnicom.
Ps. Udrija sam i par rum coli. Rum je odlezani 12 godin sa Cube. I tako to...
Fala in na pitanju. I drugi put cu ti dat kompletni menu. Samo pitaj,ne samo blagdanom.
Gustaj!
maddox031 Posted - 25/12/2020 : 19:45:26
sretan bozic svima ^^
solar Posted - 25/12/2020 : 18:15:08
Stripaši i stripašice - sretan vam Božić!
Shaner Posted - 25/12/2020 : 17:37:10
Sretan Božić!

jaki Posted - 25/12/2020 : 17:35:59
BeaGea Posted - 25/12/2020 : 17:02:49
Ernie Pike Posted - 25/12/2020 : 14:39:21
Sretan Božić!
MD72 Posted - 25/12/2020 : 14:08:24
Sretan Božić
grofica Varga Posted - 25/12/2020 : 13:35:15
Sretan Božić dragi moji!
@ivanl - što si skuva danas? Božićnu paštu ukrašenu Betlehemskim Zvizdicama?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000