forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2020. - polufinale B

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
solar Posted - 23/12/2020 : 18:19:12
Nakon nominacija na red je došao i polufinalni izbor za forumaša godine!



Dosadašnji forumaši godine:

2008. 1Euro
2009. King Warrior
2010. Ultras
2011. Mr. Bushido
2012. DeeCay
2013. mr murdoc
2014. anto
2015. DODSFERD
2016. Mrkva
2017. anto
2018. ReemCP
2019. Peyo


Pobjednik polufinala direktno ide u veliko finale, glasanje traje do 27.12.2020. (17:00).
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dukidule Posted - 29/12/2020 : 12:22:42
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Dukidule
Iživka gotovo nigdje niti ne vidim



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34842&whichpage=127

Kad bi čital teme o stripovima vidio bi ga!


Rekoh ja već da za većinu preporuka i sl. imam neke druge (svoje) izvore.
A “tema o stripovima” na ovom forumu ima i bezbroj dodatnih.
BeaGea Posted - 29/12/2020 : 12:10:19
quote:
Originally posted by Dukidule
Iživka gotovo nigdje niti ne vidim



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34842&whichpage=127

Kad bi čital teme o stripovima vidio bi ga!
Dukidule Posted - 29/12/2020 : 12:06:23
quote:
Originally posted by logo111

Pa "nije zlato sve što sja" davno je rekao narod, mili moj.

Slobodno si povedi "blistavog" doma, jer nije ni do koljena "sivim drugoligašima koji nisu zaslužili ni da se glasa za njih" - vrijednom recezentu i poznavatelju američkog stripa Paki, svestranom Vukozecu, znalcima stripa shaneru i izivku, ili jednom "posebnom stilu" stinkya.


Ma ne treba meni doma niko dodatan, ima nas dovoljno koji održavamo dobar štimung. ;)

Uostalom, svi ti forumski izbori većinom su stvar nekog osobnog afiniteta ili kriterija kroz koje se ocjenjuje ovo ili ono.

Što se pake tiče, objasnio sam na topiku finala zašto sam svoj glas dao Nesvrstanom.
A to ne znači da njegovo zalaganje ne uvažavam.
Isto vrijedi i za Shanera.
Dakle, ne osporavam niti jednom od njih dvojice da su dobri poznavatelji materije.

Vukozeca sam osobno i baš “svjesno” posljednji put doživio još u doba kada je bila neka diskusija oko mrkve.
Iživka gotovo nigdje niti ne vidim (jesam, ono jednom kad se na topiku strip knjižara žalio na Tarantulu), a 5. kandidat iz te skupine mi dođe kao da ga nisu niti nominirali.

Mislim da je to moj individualni i skroz legitiman stav, bez da se bilo koga osobno vrijeđa?
logo111 Posted - 29/12/2020 : 11:15:04
Pa "nije zlato sve što sja" davno je rekao narod, mili moj.

Slobodno si povedi "blistavog" doma, jer nije ni do koljena "sivim drugoligašima koji nisu zaslužili ni da se glasa za njih" - vrijednom recezentu i poznavatelju američkog stripa Paki, svestranom Vukozecu, znalcima stripa shaneru i izivku, ili jednom "posebnom stilu" stinkya.
Dukidule Posted - 29/12/2020 : 10:25:19
quote:
Originally posted by logo111

# Dukidule

Ajde barem danas nisi došao sa nekom novom "pametnom" teorijom objašnjavajući 20 "naštancanih" glasova viška u kratkom roku, kao činjenicu da kolege forumaši tipa izivko, stinky, shaner, paka i vukozec su za tebe takvi "sivi drugoligaši" da ne zaslužuju ni da se glasa za njih.



Je s‘ to sad i mene naš‘o?

„Sivi“ jesu, kad ih usporediš s ovim drugima.
Ali ne u smislu njihovog zalaganja etc. na ovom forumu nego isključivo kao likovi.
Malo koji ima smisla za zajebanciju, ne smiješ im na temi niti slova napisati koje veze nema s istom a da ti ne skreću odmah pažnju na to.
Djeluju šturo štreberski, jednostavno konzervativno.

To je to, lipi moj, što ljudima djeluje poput Sparte Prag ili Brage, dok na drugoj strani blista “sjaj” polarizacije jednog Nestvrstanog, Tintona, jakija a povremeno i anta.
logo111 Posted - 29/12/2020 : 06:23:25
# Dukidule

Ajde barem danas nisi došao sa nekom novom "pametnom" teorijom objašnjavajući 20 "naštancanih" glasova viška u kratkom roku, kao činjenicu da kolege forumaši tipa izivko, stinky, shaner, paka i vukozec su za tebe takvi "sivi drugoligaši" da ne zaslužuju ni da se glasa za njih.
lwood Posted - 29/12/2020 : 05:01:18
quote:
Originally posted by Dukidule





Dukidule Posted - 29/12/2020 : 00:38:25
Peyo Posted - 28/12/2020 : 19:37:18
Sve OK, ideš ideš !
going going Posted - 28/12/2020 : 18:19:34
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by going going
Mene je ovde jedino pogodilo to sto Peyo nije cak ni razmatrao da glasa za mene.



Ni ovo nije točno. Bilo mi je glupo poslije naknadno editirati listu.

Svakako si jedna od pozitivnijih osoba kakvih bi bilo poželjno da ima više na forumu i volim čitati tvoje postove.

Što se tiče ovih intriga čini mi se da postoje više u glavama nekih ljudi.

Bez većeg broja ljudi koji glasaju za izbor forumaša sam izbor nema smisla.






Ma salim se Peyo! Sve u redu!
kiky Posted - 28/12/2020 : 16:59:15
treba se opustit kod ovakvih izbora i ne se previše srditi, ljutiti zbog eventualnih nepravilnosti ili nekome (ne)povoljnog ishoda.

izbori za forumaša godine su mi interesantni sa fenomenološkog stajališta; da vidim koji se trendovi furaju na ovom forumu, kakve sile tu djeluju, koji su tu izražaji na cijeni, što se preferira u čovjeku, stripašu... i da li se (i koliko, te na koji način) mijenja ovo mjesto kroz godine. i mi sami s njime..?
logo111 Posted - 28/12/2020 : 16:08:46
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by anto

Sve ovo je samo jedna dobra zajebancija;i ništa više.


Trebalo je nekima ovo napisat malim slovima ispod polla.


Ili još bolje Hajduku velikim slovima na grb 😆
jaki Posted - 28/12/2020 : 16:04:56
quote:
Originally posted by anto

Sve ovo je samo jedna dobra zajebancija;i ništa više.


Trebalo je nekima ovo napisat malim slovima ispod polla.
mladjo Posted - 28/12/2020 : 15:25:32
quote:
Originally posted by jaki

Bog te mazo šta ima ovaj forum kretena...




Mir.
swamp thing Posted - 28/12/2020 : 15:22:49
Hvala Bogu da je zajebancija, izbor za FG stripovskog foruma u kojoj učestvuje 100 ljudi :D
Baš zato su još komičnije peripetije oko toga :D
anto Posted - 28/12/2020 : 15:11:47
moram da vam ispričam moju priču;
kad sam prvi put izabran za FG (valjda 2014.),imao sam problem sa vodovodnom cevi koja mi je pukla,baš negde pred Božić i napravila mi mali pakao tih dana;zbog opšte frke koja je trajala nekoliko dana nisam (koliko se sećam) ni ispratio dobro glasanje,čini mi se da sam u nekom trenutku video da sam ušao u finale,i tak kad je završeno sve,videh da sam osvojio "titulu".I moram reći da mi je baš prijalo,jer sam zbog sve te situacije sa vodovodnim cevima bio u kurcu.

Tri godine nakon toga ulazim i na DW forumu i ovde u finala - tamo je bio izvesni klan koji je gurao svog čoveka,pa sam angažovao đake da glasaju za mene (registrovanje na DW forumu je dosta lakše nego ovde),i onda je tamo nastao opšti pičvajz,jer su moji protivnici osetili da sam nešto smuljao.Ja im rekoh da ću prepustiti pobedu njihovom kandidatu,ali da svi oni koji imaju nalog ovde glasaju za mene.I tako njih 4,5 ili koliko već dadoše mi glas,i ja osvojih titulu i te godine.
Ne mogu sad da se setim da li su ti glasovi bili presudni,ali u suštini,zar je važno??
Sve ovo je samo jedna dobra zajebancija;i ništa više.
anto Posted - 28/12/2020 : 15:00:55
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by going going
Mene je ovde jedino pogodilo to sto Peyo nije cak ni razmatrao da glasa za mene.



Ni ovo nije točno. Bilo mi je glupo poslije naknadno editirati listu.

Svakako si jedna od pozitivnijih osoba kakvih bi bilo poželjno da ima više na forumu i volim čitati tvoje postove.


vidim da je antileo lobi sve jači!!
Kruger Posted - 28/12/2020 : 14:56:31
logo111 pusti ove likove. Teško se boriti sam sa skupinom uglavnom sirovih grubijana, čast iznimkama, ima i među njima dobrih momaka.
tinton Posted - 28/12/2020 : 14:18:27
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Probudi me potres...
Samo da se razjasni ovo oko zivkanja, ja sam to radio za izbor zagorologa, čisto iz sprdnje. Nikada nije bio cilj da netko ne pobijedi.


E onda si ovo triba napisat u prvome upisu.
Onako je ispalo da si za mene nešto lobira i da postoje neki klanovi.
Tija san te poslat u kurac.
Briga me za ove dežurne genijalce, ali vidin da i par inače normalnih viruje da bi se ja iša blamirat na ovakvoj pizdariji.



Sori ako sam bio nejasan u prvom upisu. Loše sam se izrazio.
Poli Posted - 28/12/2020 : 14:16:14

Ajmene, raskrinkao si me, ja sam zvao...


Znas li i koliko sam bio placen?


logo111 Posted - 28/12/2020 : 13:55:21
quote:
Originally posted by Poli


Nego, dal logo radi za obavjestajce pa da ima snimku kako je "netko" zvao forumase u vezi glasanja!?

Ja mislim da ne bi trebali suditi druge prema sebi samima.

A mozda da sljedece godine on ovo organizira, sprzi par litara kahvice i bdije cjelu noc pa napravi skrinshot svakih sat vremena, a u posljednjoj uri najbolje svakih 12 minuta, ili jos bolje, svakih 5. Naravno, zaobuhvati cjeli ekran da se dole vidi i datum i cas. Mada... i to se moze promjeniti (ako ne znas kako, mogu ti reci).

Ili jos bolje, ionako se zna da Markos nema nikakvog posla (mali patuljci mu rade sve u vezi izrade stripova) pa da ga mozda zamoli da Markos probdije nad ovim glasanjem i gleda IP-je tko komu?



Kakvo blamiranje...






Dovoljno je da screenshot tvojih par upisa pa da znam "koliko je sati"
Poli Posted - 28/12/2020 : 13:39:59

Nego, dal logo radi za obavjestajce pa da ima snimku kako je "netko" zvao forumase u vezi glasanja!?

Ja mislim da ne bi trebali suditi druge prema sebi samima.

A mozda da sljedece godine on ovo organizira, sprzi par litara kahvice i bdije cjelu noc pa napravi skrinshot svakih sat vremena, a u posljednjoj uri najbolje svakih 12 minuta, ili jos bolje, svakih 5. Naravno, zaobuhvati cjeli ekran da se dole vidi i datum i cas. Mada... i to se moze promjeniti (ako ne znas kako, mogu ti reci).

Ili jos bolje, ionako se zna da Markos nema nikakvog posla (mali patuljci mu rade sve u vezi izrade stripova) pa da ga mozda zamoli da Markos probdije nad ovim glasanjem i gleda IP-je tko komu?



Kakvo blamiranje...


Zoroasterixx Posted - 28/12/2020 : 13:18:33
quote:
Originally posted by jaki

Bog te mazo šta ima ovaj forum kretena...




I sofisticirane internetske prijevare...
jaki Posted - 28/12/2020 : 13:13:36
Bog te mazo šta ima ovaj forum kretena...
Peyo Posted - 28/12/2020 : 12:48:23
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Briga me za ove dežurne genijalce, ali vidin da i par inače normalnih viruje da bi se ja iša blamirat na ovakvoj pizdariji.




Ne daj se živcirati.

Ako netko u to vjeruje plitak je u ljudskoj psihologiji.


...ili u suprotnom naivan je ko sobarica.



Previše čitaš (loše) krimiće .

Usput, nema naivnih sobarica.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000