forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ludens / Strip agent -- "Izdavacki plan" 2021

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Quebrasco Posted - 31/12/2020 : 20:41:22
Aktualni popis nalazi se na zadnjoj stranici topica.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 30/12/2021 : 14:03:25
Ako Ludens želi bolju prodaju Texa,mora preskočiti Veseli Četvrtak, to je bar jasno.
Mislim da je znatno bolja prodaja klasika od redovnog obični mit.
RAKOSI4 Posted - 30/12/2021 : 13:33:23
Tex klasik izdanje desetljeća po prvi put da se Teks izdaje kronološki kako Bog zapovida , priče sve zrelije i bolje .
Mene čak i ne čudi da se bolje prodaje od redovnog .
teller Posted - 30/12/2021 : 12:18:32
Kupujte i ne kukajte vise..
Steta vam dat 20 kuna za Texa jer imate onog od VČ a radi bi ga dvotjedno...
Ko ne kupuje Texa Ludens nek se pokrije po usima i čuti zauvijek...
Ja imam VČ i Libellus ali cu ga uzimat dok budem živ...
A klasik ide sigurno bolje jer je od početka i jer je kolor.. i nema neke prave konkurencije jer ga Libellus zaustavio Veseli izgleda stopirao..
Hercule Poirot Posted - 30/12/2021 : 11:15:41
Po ovome ispada da se bolje prodaje Tex klasik od redovnog Texa? Čista smijurija. Prije će biti nakladnička nedokučivost.
goodpaso Posted - 30/12/2021 : 11:13:32
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Ubrzanje Texa je najpotrebnije! Ne bi skodilo i da se koja nova Texova edicija ubaci. Klasik je na pocetku tamo oko br 30 u regularnoj seriji, redovni je na 550. Bilo bi super ili da se ubaci edicija koja bi npr od br 200 krenula pa cisto da imamo ediciju izmedu klasika i redovnog, ili od br 700 pa da vidimo ove epizode koje sad u Italiji imaju premijeru, ono sto vidim po crtezu i naslovnicama je fantazija! No, treba biti realan pa ajde bit cu zadovoljan i ako se samo ubrza redovni pa da imamo 12 klasika i 12 redovnih u drugoj godini.

Volio bih i ja vidjeti neke nove serijale. Od ovog sto je u prethodnim komentarima nabrojeno najprivlacniji su mi Mister No, Julia i Dampyr, no dodat cu jos i Magicnog Vjetra.

Iskreno, sumnjam da ce se ista od ovoga sto sam napisao ostvariti, ali ajde da napisem i ja svoje zelje



Pokrenite Tex extra od broja 200 redovnog broja
tex2 Posted - 30/12/2021 : 09:45:05
Vjerojatno, šteta baš dolazi odlično razdoblje što se tiče priča!
roby05 Posted - 30/12/2021 : 09:18:58
quote:
Originally posted by tex2

Ne znam koji je razlog što je usporio redovni Tex, pa tu je zaostatak za Talijanima 200 brojeva, pa bi ritam svaka 3 tjedna bio odličan!


Losa prodaja!???Iako ga ne kupujem,steta je i ne volim to oduljivanje i cekanje.
Volio bi da se postuje neki redoslijed,bilo to 1 mjesec ili 3,4...
Hercule Poirot Posted - 30/12/2021 : 07:36:07
quote:
Originally posted by tex2

Ne znam koji je razlog što je usporio redovni Tex, pa tu je zaostatak za Talijanima 200 brojeva, pa bi ritam svaka 3 tjedna bio odličan!



Ne zna ni baba vračara.
tex2 Posted - 29/12/2021 : 21:37:32
Ne znam koji je razlog što je usporio redovni Tex, pa tu je zaostatak za Talijanima 200 brojeva, pa bi ritam svaka 3 tjedna bio odličan!
roby05 Posted - 29/12/2021 : 21:35:51
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Evo ja ću biti skroman sa željama: protagoniste divljeg zapada u 5 dvobroja.. nešto poput belle i Bronca.


Da,svakako!!!
zlatan bihac Posted - 29/12/2021 : 21:16:54
Evo ja ću biti skroman sa željama: protagoniste divljeg zapada u 5 dvobroja.. nešto poput belle i Bronca.
Ivan Liverpool Posted - 29/12/2021 : 20:21:02
Ubrzanje Texa je najpotrebnije! Ne bi skodilo i da se koja nova Texova edicija ubaci. Klasik je na pocetku tamo oko br 30 u regularnoj seriji, redovni je na 550. Bilo bi super ili da se ubaci edicija koja bi npr od br 200 krenula pa cisto da imamo ediciju izmedu klasika i redovnog, ili od br 700 pa da vidimo ove epizode koje sad u Italiji imaju premijeru, ono sto vidim po crtezu i naslovnicama je fantazija! No, treba biti realan pa ajde bit cu zadovoljan i ako se samo ubrza redovni pa da imamo 12 klasika i 12 redovnih u drugoj godini.

Volio bih i ja vidjeti neke nove serijale. Od ovog sto je u prethodnim komentarima nabrojeno najprivlacniji su mi Mister No, Julia i Dampyr, no dodat cu jos i Magicnog Vjetra.

Iskreno, sumnjam da ce se ista od ovoga sto sam napisao ostvariti, ali ajde da napisem i ja svoje zelje
Ted Miller Posted - 29/12/2021 : 20:03:42
samo mi daj Texa regularnog mjesečno barem, i taj jebeni zadnji broj Zagora priča iz Darkwooda i ja zadovoljan
roby05 Posted - 29/12/2021 : 19:04:13
1.Mister No
2.Dzudas
3.Tim i Dasti
To fali na kioscima...koje Julije,Dragonera...
Gru Posted - 29/12/2021 : 18:19:21
telleru imaš pravo za Dylana, stvarno čudo kako to izlazi, sve lošiji i lošiji. možda bi više sreće bilo da se napravi reprint u boji.
Hercule Poirot Posted - 29/12/2021 : 18:06:49
Reklo bi se @telleru da si ti klasični Bonelli. Ono, samo domaća kuhana juha, ništa juha iz vrećice, to ništa...
teller Posted - 29/12/2021 : 17:24:42
Serete!
Šve što vredi-na kioscima je.
sve što se prodaje-na kioscima je..

Fali MARK ali i on če uskoro!
10-11 izdanja mjesečno Strip Agenta i Ludensa vam je malo?
Po produkciji bolje od Dnevnika a pogotovo jadne Slobodne Dalmacije sa po tri izdanja mjesečno...
Što je svako drugo izdanje Zagor nije kriv izdavač več čitatelji, koji vole Zagora na 100 načina..
Možda šteka jedino Tex redovni ali imate ga i Veselom objavljenog ako ste nestrpni baš toliko...
Razni Dampiri, Dragoneroti,Julije bi doneli samo propast..
Ako se na kioscima nisu održali pilot,Marti i Nathan, kako bi ova novodobna izdanja kojima nostalgičarima znače toliko ko mobitel pečinskom čovjeku..
Mister No se kod ukinuća prodao u par stotinu primjeraka(valjda 500)
pa bi sad valjda jedna košulja Julija razvalila?..ajde budite ozbiljni konačno..
Dilan je sve gori pa i dobro da izlazi još...
Obično preseravanje po izdavačima, a kupujete teško kao da vam zmija u dzepu sa novčanikom..
Space Marine Posted - 29/12/2021 : 17:06:24
I od mene palac dolje, baš puno reprinta ove godine, a ništa novo nije započeto.

Moje novogodišnje želje za Ludens/Strip-agent ekipu:

1. Pronaći muda i napokon početi s nečim što kod nas nije vidjelo kioska u nekom normalnom obliku(npr. Dragonero, Julia, Brendon, Dampir...)...ma može i neki miniserijal, samo napokon nešto novo (npr. Siročad, Morgan Lost, Odessa... )

2. Ubrzati redovnog Dylana na mjesečni ritam

3. Započeti Dylan Dog kolor ediciju (postoji Zagor kolor i Tex kolor, pa zašto onda nebi postojao i Dylan kolor?)

4. Ovo je više želja fantasy prirode, ali eto bilo bi jako fora kad bi se na kioske probalo s nečim što nije bonelli (neka manga ili američko TPB izdanje možda)
Hercule Poirot Posted - 29/12/2021 : 13:25:27
Kad izbiješ reprinte Zagora, imaš dva dovršena projeketa (Ken i Miki), a umjesto njih nijedna nova edicija započeta na kiosku.
Dodatno imaš usporavanje redovnog Texa i nezaokružene edicije Priča iz Darkwooda. Tako da... Palac dolje, što se mene tiče.
tosha Posted - 29/12/2021 : 12:11:16
Bit će zagor new old edicija...
zlatan bihac Posted - 29/12/2021 : 11:47:17
Ako ćemo gledati količinski, to je tu negdje kao zadnjih godina,130 komada...ali puno je Zagora,polovina, od čega najviše reprinta prijašnjih izdanja ( klasik,zlatni klasik, original,čiko,maxi, sad i extra)...
Sa texom su bili dobri, jeste da je redovni usporio, ali klasik i kolor su išli odlično, Maxi standardno..
Dylan doga guraju u više edicija isto solidno.. završili mikija,Kena.
Očekivali smo mister Noa od početka, dampyr redovni,Zagor plus, Dylan old boy ediciju, tima i dastija, Marka...vidjećemo šta će novo u 2022 biti..
Hercule Poirot Posted - 29/12/2021 : 08:39:15
Pomalo razočaravajuća godina po pitanju Ludensa, barem ja to tako gledam.
zlatan bihac Posted - 28/12/2021 : 13:29:17
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Znači, na -4 smo (ok, Strip-Agent to može i odjednom) i to još traje (s nečim sam pomiješao onda). Hvala na odgovorima.


Vjerojatno si pomiješao sa svim ostalim gigant izdanjima sbe junaka..ne izlaze više ni Marti, Nathan, Zagor, Dylan, giganti..
kasper Posted - 28/12/2021 : 13:28:30
sad se vec mnogo oduzilo izmedju sa giganata
Dwayne_Looney Posted - 28/12/2021 : 13:21:15
Znači, na -4 smo (ok, Strip-Agent to može i odjednom) i to još traje (s nečim sam pomiješao onda). Hvala na odgovorima.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000