forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Koje igrice trenutno igrate

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Billy_the_Kid Posted - 17/01/2009 : 22:14:52
Da,da to je gubljenje vremena
Da, da mozemo ciniti nesto pametnije (citati stripove)
ali za nas koji se ne stidimo toga, i nemamo prepreka (kao recimo biti ozenjen) u tome...

koje video igre upraznjavate
jesu online, strateske, pucnjave, tabacine
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 25/03/2024 : 22:49:28



Broforce


Cilj igre je veoma jasan: pobiti sve teroriste i neprijatelje koji ugrožavaju teritorijalni integritet i suverenitet Sjedinjenih Američkih Država. Glavne uloge: Stalone, Švarceneger, Brus Vilis, Vesli Snajps, Mel Gibson itd - da li je potrebno nabrajati dalje. Broforce pravi sprdnju na sve holivudske akcione filmove iz '80tih i '90tih: Rambo, Terminator, Blejd, Umri muški, Matriks, ma listi nema kraja + po još koje iznenađenje. Igra je toliko muževna da curi testosteron preko ekrana, dok je grafika u old skul retro fazonu i savršeno se uklapa u tematiku. Ono što je veliki plus kod igre je što svaki nivo možete da pređete na više načina: možete na silu bukvalno sve pobiti i razvaliti, a možete i šunjanjem i stealth modom iznenaditi neprijatelje. A boss fightovi su priča za sebe..

Može singleplayer, a može i multiplayer jer igra podržava do 4 igrača u isto vreme. Ubedljivo najbolja, najzavisnija i najsmešnija igra u četvoro koju možete da zamislite. Apsolutna preporuka za gejming sa društvom, ne pamtim koliko puta sam tokom godina već prešao Broforce uzduž i popreko. Kida Broforce

https://store.steampowered.com/app/274190/Broforce/
naker Posted - 18/01/2024 : 20:38:04
To ne bi mogao da pređe ni Azijat.
Sneaksie Thiefsie Posted - 18/01/2024 : 12:39:14

https://store.steampowered.com/app/1886380/Ostalgie_Disorder_in_Yugoslavia/
GitaristRoko Posted - 18/01/2024 : 00:01:47
quote:
Originally posted by fler
Nije za svakoga, definitivno, a uz Obra Dinn spada mi u sam vrh najdražih naslova.



Drago mi je vidjeti nekog da ju spominje. Obra Dinn mi je među najdražim igrama općenito.
Što se mene tiče, malo sam usporio tempo igranja, ali započeo sam STAR WARS: Squadrons, nakon čega moram prijeći Half-Life 2: Episode Two, a dalje ćemo vidjeti.
Vlatko_77 Posted - 17/01/2024 : 19:08:17
Zlix Posted - 17/01/2024 : 16:57:06
quote:
Originally posted by sawitch

Gde se kod nas mogu kupiti te collectors edition igrice? Ima svasta u kutiji..



https://www.games.rs/
https://www.computerland.rs/
DiSkAcH Posted - 17/01/2024 : 12:55:15
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Wolfman

Najbolje od Ubisofta što je izašlo zadnjih par godina: Mario+Rabbids i ovaj novi Prince of Persia



To je IMHO jedino njihovo što valja, sve ostalo je više-manje jedna te ista igra drugog izgleda.



I Rayman Legends još valja.



Valja cijeli Rayman, meni je recimo na Wii-u bio super Rayman Raving Rabbids. I oni prvi Raymani iz 90ih nadalje, sve je dobro.
Wolfman Posted - 16/01/2024 : 07:10:53
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Wolfman

Najbolje od Ubisofta što je izašlo zadnjih par godina: Mario+Rabbids i ovaj novi Prince of Persia



To je IMHO jedino njihovo što valja, sve ostalo je više-manje jedna te ista igra drugog izgleda.



I Rayman Legends još valja.
DiSkAcH Posted - 16/01/2024 : 05:32:35
quote:
Originally posted by Wolfman

Najbolje od Ubisofta što je izašlo zadnjih par godina: Mario+Rabbids i ovaj novi Prince of Persia



To je IMHO jedino njihovo što valja, sve ostalo je više-manje jedna te ista igra drugog izgleda.
fler Posted - 16/01/2024 : 00:15:19
Slažem se, jedinica je spektakl.
Dvojka je u mnogočemu bolja, kompleksnija (i duža),
no prvi je ipak ostavio nenadmašan dojam.


A Portal Reloaded s trećim (vremenskim) portalom je tek ludnica na kvadrat
Fascinantna kvaliteta za jednu neslužbenu ekspanziju -
isprobajte, besplatno je (doduše, mislim da traži dvojku zbog instalacije, ali nisam sad siguran).
naker Posted - 15/01/2024 : 23:40:58
Ako bi dodeljivali Oskara za video igru sa najboljim humorom - Portal & Glados #1. Obećavaju ovi modovi, mogla bi se obnoviti dvojka.
Shaner Posted - 15/01/2024 : 23:13:31
Portal 1 i 2 su među zadnjim igrama koje sam igrao, ali i među najdražim. Preporuka i od mene.

fler Posted - 15/01/2024 : 16:39:30
Ubisoft više ni štapom ne diram, toliko su me kroz godine razočarali :)

Portal Revolution trenutno (tko iz nekog razloga nije igrao a voli mozgalice- srdačna preporuka za sve vezano, dva su službena nastavka i nekoliko fenomenalnih fanovskih ekspanzija vrhunske kvalitete),
nakon toga ću ekspanzije za The Case of the Golden Idol.
Nije za svakoga, definitivno, a uz Obra Dinn spada mi u sam vrh najdražih naslova.
Wolfman Posted - 15/01/2024 : 16:17:12
Najbolje od Ubisofta što je izašlo zadnjih par godina: Mario+Rabbids i ovaj novi Prince of Persia
sawitch Posted - 15/01/2024 : 16:06:19
Gde se kod nas mogu kupiti te collectors edition igrice? Ima svasta u kutiji..
manhunter Posted - 15/01/2024 : 16:00:04
Posle dužeg vremena, opet sam uključio PS, žena mi je poklonila igricu.

Volim čitavu franšizu, a ovo im je do sada najkompleksnija igra. Ko voli, preporuka.



DiSkAcH Posted - 15/01/2024 : 15:41:31
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

castio sam sebe za NG jos jednim RTS klasikom
Earth 2160
0,99 jevreja na gogu



Prva asocijacija...

Sneaksie Thiefsie Posted - 15/01/2024 : 08:02:38
castio sam sebe za NG jos jednim RTS klasikom
Earth 2160
0,99 jevreja na gogu
naker Posted - 14/01/2024 : 20:38:04
Genijalna. Sećam se da smo kao klinci ginuli non stop, ali sad kad sam je ponovo prelazio nije mi bila toliko teška.
sawitch Posted - 14/01/2024 : 18:33:38
quote:
Originally posted by naker




Boogerman: A Pick and Flick Adventure


"Superheroj" koji prdi, podriguje, povraća, pljuje, baca sline; kako kao klinja ne voleti ovu igricu pitam ja vas Ne znam nikoga ko kao klinja nije otkidao na Boogermana, kultna Segina igrica u svakom mogućem pogledu. Kao klinja mi je bilo interesantno da ubijam protivnike prdenjem i povraćanjem, ali sad kad igram kao odrastao čovek ne mogu da sakrijem oduševljenje kvalitetom animacije, ovo čak i prevazilazi svet video igara i deluje da je od ovoga mogla da se napravi odlična animirana serija. Svaka čast za developere i ekipu koja je stvorila ovu originalnu igricu, ne ulazi mi u glavu zašto ne postoji moderni remake ovoga.. Šteta, jer Boogerman je zakon



Vrhunska igra bila!!! Obozavao sam je na segi.
DiSkAcH Posted - 14/01/2024 : 08:53:39
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

ponovo igram klasik Star Wars Empire at War
koja je pre par meseci azurirana

Minor bug fixes, player balance changes and optimized performance, the most important fixes are:

▪ Both games have been converted from 32-bit to 64-bit applications, which will solve many out-of-memory bugs and crashes that players were experiencing.
▪ Multiplayer out-of-sync issues have been addressed, which should improve stability.
▪ There have been numerous gameplay fixes addressing balance and incorrect unit behavior.

oseca se poboljsanje





E to se zove podrška!
Sjećm se ovog čuda, igrao sam ju kada je tek izašla.
Nije mi sjela prva misija u svemiru jer su bitke u 360 stupnjeva jelda ala Homeworld, pa me to tada zbunjivalo i onda sam odustao.

Ali mogao bi ponovno probati, pogotovo jer očito rade an poboljšanju same igre.

Ja sam završio New'n Tasty i sada ću vj i nastavak.
Premda čujem da je nastavak pun nemogućih trenutaka, ali dobro, probam pa ako ne bude išlo ''shift+delete''.
Sneaksie Thiefsie Posted - 14/01/2024 : 08:01:17
ponovo igram klasik Star Wars Empire at War
koja je pre par meseci azurirana

Minor bug fixes, player balance changes and optimized performance, the most important fixes are:

▪ Both games have been converted from 32-bit to 64-bit applications, which will solve many out-of-memory bugs and crashes that players were experiencing.
▪ Multiplayer out-of-sync issues have been addressed, which should improve stability.
▪ There have been numerous gameplay fixes addressing balance and incorrect unit behavior.

oseca se poboljsanje
naker Posted - 13/01/2024 : 19:36:15



Boogerman: A Pick and Flick Adventure


"Superheroj" koji prdi, podriguje, povraća, pljuje, baca sline; kako kao klinja ne voleti ovu igricu pitam ja vas Ne znam nikoga ko kao klinja nije otkidao na Boogermana, kultna Segina igrica u svakom mogućem pogledu. Kao klinja mi je bilo interesantno da ubijam protivnike prdenjem i povraćanjem, ali sad kad igram kao odrastao čovek ne mogu da sakrijem oduševljenje kvalitetom animacije, ovo čak i prevazilazi svet video igara i deluje da je od ovoga mogla da se napravi odlična animirana serija. Svaka čast za developere i ekipu koja je stvorila ovu originalnu igricu, ne ulazi mi u glavu zašto ne postoji moderni remake ovoga.. Šteta, jer Boogerman je zakon
Cromwell Posted - 12/01/2024 : 10:05:45
Gejmeri, posjeduje li netko od vas onaj joystick za aviosimulacije i slično? Ne da mi se igrat ništa klasično ali razmišljam da bi mi ovo možda dobro došlo za psihu.
Ako netko ima za prodati- nek javi. To mi je baš tip opreme koju ljudi kupe i zaborave da imaju. Iz istog razloga ne želim kupovati novo jer mi sve brzo dopizdi i onda radije odigram šah ili Slay the Spire kad mi se baš nešto igra.
DiSkAcH Posted - 10/01/2024 : 12:12:44
quote:
Originally posted by Caglio

Odigrao Red Dead Redemption 2, inače imam PlayStation godinama ( četvorku doduše ), ali nisam puno gejmao, za RDR me baš ulovio gust i mogu reći da je igrica zbilja izvrsna. Arthur Morgan je zbilja jedan od najboljih protagonista ikada, sljedeće što bi se moglo igrati je Dark Pictures: Devil in me - pošto se uvijek skupimo kao društvo i prelazimo sve te "supermassive games" igrice ( :, nažalost teško da će ova bit dobra kao quarry ili until dawn...

Takodjer vuče me masu da kupim ps5, čisto radi Spidermana 2 i Baldurs gate 3, Ali zao mi je uzimati konzolu da mi skuplja prašinu xD



Ne znam dira li te buka same konzol tj koji PS4 imaš, slim je navodno tih, ali debeli PS4 koji ja imam i PRO su kao usisivači. PS5 je skoro nečujan, supertih. Dualsense mi je bolji od DS4 najviše jer je mrvu veći, pa bolje leži u ruci, a ja sam sitno čeljade, da ne bi bilo da imam ruke kao lopate.
Onda je tu brzina učitavanja, PS5 verzije igara sa PS4 su ovdje nebo i zemlja, jedna od top opcija mi je resume game. Upališ PS5, klikneš an to i onda ti odmah učita igru gdje si stao, preskače glavni meni.
PS4 igre se izvode kao na PRO-u, samo sa mrvu bržim učitavanje, ali nije ni blizu baš PS5 igara.

To su ti više-manje glavne prednosti, tj ono što je meni puno bolje nego na PS4. Isto tako, gamepadi sa PS4 rade i na PS5, ali samo sa PS4 igrama.

Najlošija stvar mi je što je OGROMAN, baš je čudovište, ja sam uzeo zadnjeg debeljka jer slim ima neke nedostatke zbog kojih mi debeljko djeluje kvalitetnije i bolje.

Trenutno igram Oddworld: New'n Tasty. Dobri stari Abe.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000