forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 S.COM - Novinarska patrola

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Jerry Krause Posted - 10/01/2021 : 20:44:29
STRIPOVI.COM - NOVINARSKA PATROLA







Ideja je bila da se intervjuira najvrijedniji članovi našeg sajta. Marljivi ljudi, radilice koji preko cijele godine pišu recenzije i time obogaćuju ovaj naš svijet stripa. I to je ona jedna od pozitivnih stvari koje bi jedine trebale biti na ovom sajtu. Stvari zbog kojih i ja, a vjerujem i većina stripoljubaca, dolazi ovdje. Zbog relaksacije i opuštenih misli, a ne negativne energije koja je ušla u svaku poru našeg društva.

Slijede intervjui s prošlogodišnjim najvrijednijim tekstopiscima. Deset naizgled običnih pitanja u kojima su oni razgolitili svoju dušu. Svaku večer ide po jedan intervju koji će, nadam se, pasti na plodno tlo na ovom forumu.

A tko zna, možda nakon ovoga, ova novinarska avantura bude imala i svoj nastavak.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Jerry Krause Posted - 14/05/2024 : 14:09:19
Tellera imam želju, ali čovjek mi se ne javlja nikako na poruke. Šteta.
RAKOSI4 Posted - 14/05/2024 : 14:00:26
Tri .Nemoj mi Telera zaobilazit
DiSkAcH Posted - 14/05/2024 : 13:58:42
E da, molim da se intervjuiraju i dva najjača Slovenca na forumu: Poli i €uro.
Voodoo84 Posted - 14/05/2024 : 12:41:20
Tehnički, Valjevo je zapadna Srbija. Šumadija je do ibarske magistrale (tj sve desno od Lazarevca).
RAKOSI4 Posted - 13/05/2024 : 21:28:44
quote:
Originally posted by anto

sjajan Jereov inervju,bilo je uživanje čitati ga.
Čuo sam više puta da smo mi iz Zapadne Srbije na sličnim talasnim dužinama kao Dalmatinci,i verujem da je to tačno;zato mi i odgovara senzibilitet nesvrstanog,lwooda i da ne nabrajam dalje.

A sjajno je što me sa intervjuom Jerko podsetio na kviz u vreme korone;joj kako je to bio sjajno druženje,stvarno smo se lepo provodili tada;kroz kviz sam upoznao neke forumaše sa kojima inače nisam imao komunikacije do tada.

quote:
Originally posted by paro



Tebe tintone prvog bacimo u ring kao topovsko meso, a onda ih dokrajčimo blitzkriegom.
Već vidim kako Anto zadnjim snagama znojan kleči u ringu i umjesto brejvhartovskog Freedoom, zadnjim snagama vrisne RALPH AZHAAAAAM!!!






Ante iz Šumadije dobro govori
Činjenica je da nas Srbijanke volu, a i mi njih volimo .Interesantno Zagorci im nisu dragi,za njih govoru da su mali,debeli i ćelavi a da smo mi visoki i melodični te da su nam oči boje mora.
Stariji su često govorili: "Sinko nema do rasne Srbijanke.

Da je Tinton Dalmatinac kad je iša na turneju po Šumadiji ne bi se moga obranit od Srbijanki (možda bi se i oženija).
Onako je doša ka Dudek ,lukavi Ante ga još uvalija među udanim ženama,jedino šta se omrstija su šljive ,,Čačanska lepotica,,


sawitch Posted - 13/05/2024 : 15:33:47
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by sawitch

Popizdeo na slavlje za Gotovinu i Markaca



Ufff, ne sjećam se toga, al nije baš neki razlog za napustiti stripovski forum...al ok, njegova odluka.



Koliko se ja secam informacije od njega dozvoljeno je proslavljanje toga na sta je on ukazivao, iskuliralo se i otisao. Tako sam i ja kada se tolerisao onaj “moderator.” Svako odlucuje sta mu pase. Mairosu je vrhunski lik i mnogo zanimljiv i pun informacija, steta je da ga nemamo ovde. Moram ga cimati da se vrati.
DiSkAcH Posted - 13/05/2024 : 14:55:26
Bravo, i dalje piče zanimljivi intervjui, baš mi je drago što je bio Sawitch, a pogotovo NESVRSTANI.

Idemo dalje. :)
Giuda Ballerino Posted - 13/05/2024 : 14:51:53
quote:
Originally posted by anto

sjajan Jereov inervju,bilo je uživanje čitati ga.
Čuo sam više puta da smo mi iz Zapadne Srbije na sličnim talasnim dužinama kao Dalmatinci,i verujem da je to tačno;zato mi i odgovara senzibilitet nesvrstanog,lwooda i da ne nabrajam dalje.

A sjajno je što me sa intervjuom Jerko podsetio na kviz u vreme korone;joj kako je to bio sjajno druženje,stvarno smo se lepo provodili tada;kroz kviz sam upoznao neke forumaše sa kojima inače nisam imao komunikacije do tada.

quote:
Originally posted by paro



Tebe tintone prvog bacimo u ring kao topovsko meso, a onda ih dokrajčimo blitzkriegom.
Već vidim kako Anto zadnjim snagama znojan kleči u ringu i umjesto brejvhartovskog Freedoom, zadnjim snagama vrisne RALPH AZHAAAAAM!!!






Nema nista magicnog u tome kao sto je biti Dalmatinac. Vjeruj mi.
paro Posted - 13/05/2024 : 00:30:14
quote:
Originally posted by sawitch

Popizdeo na slavlje za Gotovinu i Markaca



Ufff, ne sjećam se toga, al nije baš neki razlog za napustiti stripovski forum...al ok, njegova odluka.
sawitch Posted - 12/05/2024 : 21:44:55
Popizdeo na slavlje za Gotovinu i Markaca
paro Posted - 12/05/2024 : 13:31:52
Zašto je Mairosu uopće otišao s foruma?
anto Posted - 12/05/2024 : 13:11:39
eh,da,Mairosu - sjajan,sjajan lik;super je bio pojava na forumu,dosta je pisao o stripovima,i kvalitetno,i baš je unosio pozitivne vibracije.
Kada je krenuo u drugu državu (dal beše Gibraltar ili tako nešto),ostavio mi je omanje brdašce strip albuma,kao poklon,a da se nismo lično znali.Šta reći.
anto Posted - 12/05/2024 : 13:08:23
sjajan Jereov inervju,bilo je uživanje čitati ga.
Čuo sam više puta da smo mi iz Zapadne Srbije na sličnim talasnim dužinama kao Dalmatinci,i verujem da je to tačno;zato mi i odgovara senzibilitet nesvrstanog,lwooda i da ne nabrajam dalje.

A sjajno je što me sa intervjuom Jerko podsetio na kviz u vreme korone;joj kako je to bio sjajno druženje,stvarno smo se lepo provodili tada;kroz kviz sam upoznao neke forumaše sa kojima inače nisam imao komunikacije do tada.

quote:
Originally posted by paro



Tebe tintone prvog bacimo u ring kao topovsko meso, a onda ih dokrajčimo blitzkriegom.
Već vidim kako Anto zadnjim snagama znojan kleči u ringu i umjesto brejvhartovskog Freedoom, zadnjim snagama vrisne RALPH AZHAAAAAM!!!


paro Posted - 10/05/2024 : 19:54:08
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

Daj makni sliku bogati, pa ima i djece na forumu.


Ti si si jedan put stavija sliku Anke Mrak Taritaš na forum i sad kao brineš za djecu?



Nisam ja nego tinton kad se s njim/njom fotkao davno na cršu.
RAKOSI4 Posted - 10/05/2024 : 18:51:13
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Odlican intervju eks bradonje. :) Inace, Mairosu je stvarno vrhunski lik!


Eks bradonje?

[url=https://postimg.cc/4Ytb0JHY][/url]



Isti Ramzan Kadirov ,Bože čuvaj me od sotone i slugu njegovih
NESVRSTANI Posted - 10/05/2024 : 18:35:06
quote:
Originally posted by paro

Daj makni sliku bogati, pa ima i djece na forumu.


Ti si si jedan put stavija sliku Anke Mrak Taritaš na forum i sad kao brineš za djecu?
sawitch Posted - 10/05/2024 : 18:08:27
Jeza. I on meni kaze da je bolje citati kad nema moje slike 😂
paro Posted - 10/05/2024 : 17:54:39
Daj makni sliku bogati, pa ima i djece na forumu.
NESVRSTANI Posted - 10/05/2024 : 16:55:54
quote:
Originally posted by sawitch

Odlican intervju eks bradonje. :) Inace, Mairosu je stvarno vrhunski lik!


Eks bradonje?

[url=https://postimg.cc/4Ytb0JHY][/url]
panzer Posted - 10/05/2024 : 13:13:30
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by paro
Tebe tintone prvog bacimo u ring kao topovsko meso, a onda ih dokrajčimo blitzkriegom.
Već vidim kako Anto zadnjim snagama znojan kleči u ringu i umjesto brejvhartovskog Freedoom, zadnjim snagama vrisne RALPH AZHAAAAAM!!!




Sta mu ja dodjem? Ultimativno oruzje, krajnji slucaj, just in case? :)



Ti češ ga iznijeti na leđima iz kaveza ...
sawitch Posted - 10/05/2024 : 13:05:19
Inace, ako nam ne uspe Blickrig ugasili smo. Imamo snage samo za blicanje. :)
sawitch Posted - 10/05/2024 : 13:04:49
quote:
Originally posted by paro
Tebe tintone prvog bacimo u ring kao topovsko meso, a onda ih dokrajčimo blitzkriegom.
Već vidim kako Anto zadnjim snagama znojan kleči u ringu i umjesto brejvhartovskog Freedoom, zadnjim snagama vrisne RALPH AZHAAAAAM!!!




Sta mu ja dodjem? Ultimativno oruzje, krajnji slucaj, just in case? :)
prop_ovednik Posted - 10/05/2024 : 12:00:17
Dobri su ovi intervjui, zanimljivo čitanje :)
manhunter Posted - 10/05/2024 : 11:24:40
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

Ako pravite taj tulum, dolazim! Samo ako može da se ove dve ekipe ne mešaju.


Prvo ćemo imati boks meč 10 na 10. Imam sreće da Nesvrstani poznaje lwooda i globinja.






Ja sam više mislio da će završiti boks mečom, al hajde, možemo i početi tako.
paro Posted - 10/05/2024 : 11:08:14
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

Ako pravite taj tulum, dolazim! Samo ako može da se ove dve ekipe ne mešaju.


Prvo ćemo imati boks meč 10 na 10. Imam sreće da Nesvrstani poznaje lwooda i globinja.



Tebe tintone prvog bacimo u ring kao topovsko meso, a onda ih dokrajčimo blitzkriegom.
Već vidim kako Anto zadnjim snagama znojan kleči u ringu i umjesto brejvhartovskog Freedoom, zadnjim snagama vrisne RALPH AZHAAAAAM!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000