forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 S.COM - Novinarska patrola

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Jerry Krause Posted - 10/01/2021 : 20:44:29
STRIPOVI.COM - NOVINARSKA PATROLA







Ideja je bila da se intervjuira najvrijedniji članovi našeg sajta. Marljivi ljudi, radilice koji preko cijele godine pišu recenzije i time obogaćuju ovaj naš svijet stripa. I to je ona jedna od pozitivnih stvari koje bi jedine trebale biti na ovom sajtu. Stvari zbog kojih i ja, a vjerujem i većina stripoljubaca, dolazi ovdje. Zbog relaksacije i opuštenih misli, a ne negativne energije koja je ušla u svaku poru našeg društva.

Slijede intervjui s prošlogodišnjim najvrijednijim tekstopiscima. Deset naizgled običnih pitanja u kojima su oni razgolitili svoju dušu. Svaku večer ide po jedan intervju koji će, nadam se, pasti na plodno tlo na ovom forumu.

A tko zna, možda nakon ovoga, ova novinarska avantura bude imala i svoj nastavak.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 15:33:06
@Jerry - hoces intervjuirati Ivana L. i Salkana, pitaj ih malo otkuda im toliko energije i volje za pisanje, bilo bi stvarno steta da i njihove intervjue nemamo ovdje :)
Jerry Krause Posted - 14/04/2024 : 15:25:23
Uf, zaboravio na ovaj svoj topic. A jest, baš je bilo zabavno glumiti novinara. Hajde probat ću naći vremena da napravim intervju s provjerenim facama na forumu, ovaj put ne moraju biti recenzenti.

@Paro, priključen si s.com-novinarskoj redakciji. Slobodno šibaj s intervjuima. A ja ću nastojati kontaktirati neke članove preko PM-a. Strepite forumaši... ;)
paro Posted - 14/04/2024 : 14:19:14
Evo, uz dozvolu Jerryja, ja ću kontaktirat jednog recenzenta, pa ako pristane na intervju, bit će okačen ovdje kroz par dana.
matori paraliticar Posted - 14/04/2024 : 12:26:27
Jerry bi mogao azurirati
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51925#2388502
(lista sa do sada objavljenim intervjuima)

Nego da li bi novinare mogao da zameni AI ovde :) (postavljanje pitanja pa posle prikupljanje informacija sta je odredjena osoba ovde vec pisala i pomocu toga..)

sawitch Posted - 14/04/2024 : 10:22:02
Ovo je super ideja a mogla bi takodje i da se otvori o forumasima u svastari pa da se upoznaju starudije foruma. Kao generalni intervju.. Eto Paro na primer, Manhunter, Globinjo, Peyo, Lwood, Sumohrvat, Mamlaz itd.
paro Posted - 14/04/2024 : 09:33:30
Kad će druga sezona?
Qwertz Posted - 25/03/2022 : 22:59:30
Ima li novih intervjua na vidiku?
Peyo Posted - 28/01/2022 : 15:10:02
Cool, predobro.
alaniusfordius Posted - 28/01/2022 : 14:01:22
ne znam gde bih stavio pa mozda ovde

https://rs.n1info.com/lifestyle/belgijski-pasosi-inspirisani-stripom-scene-iz-tintina-talicni-tom-largo-vinc/
Jerry Krause Posted - 23/02/2021 : 09:31:43
quote:
Originally posted by seinfeld

Samo gurajte ovu patrolu i dalje, neki odgovori su me dobro nasmijali!


Bit će toga još sigurno. Fino je vidjeti kako većina intervjuiranih prikaže svoju drugu stranu, recimo onu realniju, ljudskiju za razliku od uštogljenijih upisa po forumu.

Kad ćemo opet krenuti, kad me uhvati inspiracija. Ali ovaj put na tapeti neće biti recenzenti.
seinfeld Posted - 22/02/2021 : 19:21:27
Samo gurajte ovu patrolu i dalje, neki odgovori su me dobro nasmijali!
mladjo Posted - 10/02/2021 : 09:41:26
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by paro

Jerry dal si pokušao kontaktirati neke stare recenzentu tipa Boston Jack, Luca_Torelli, Mali_Mate, Boston Jack, prozirna senka?
Na kraju krajeva i stinky i kiky su recenzenti


Nisam ih pokušao kontaktirati, ali eto taman si izdvojio sedmoricu kandidata za intervju. A budući da si ti tvorac ovakvog načina intervjuiranja mogao bi preuzeti novinarsku patrolu i krenuti sa sastavljanjem pitanja.



Xaxaxa, bravo Jerry, upravo si izveo jednu od glavnih shema u politici

ČLAN VIJEĆA:Imam jedan prijedlog!
PREDSJEDNIK:Recite nam.
ČLAN VIJEĆA:Trebalo bi napraviti to,to,to i to!
PREDSJEDNIK:Odlična ideja! Podržavam vas! sad sve to formulirajte, stavite na papir u obliku prijedloga i usvojiti ćemo to na sljedećoj sjednici. Eh, da, vi ćete, naravno biti voditelj te akcije.

Član vijeća se više nikad ne javi po pitanju te teme:D
supermark Posted - 07/02/2021 : 19:43:14
Daj link
O čemu se radi

Daj da znamoooo
Jerry Krause Posted - 07/02/2021 : 13:27:17
quote:
Originally posted by anto

objaviće da je promenio pol?

normalno,tako nešto se izjavljuje samo u boneli pdf-u.


lwood Posted - 07/02/2021 : 12:23:03
quote:
Originally posted by anto

objaviće da je promenio pol?

normalno,tako nešto se izjavljuje samo u boneli pdf-u.



anto Posted - 07/02/2021 : 12:01:51
objaviće da je promenio pol?

normalno,tako nešto se izjavljuje samo u boneli pdf-u.
Jerry Krause Posted - 07/02/2021 : 09:44:25
quote:
Originally posted by Paka01

10. Još par riječi za kraj i to je to!

Neću završiti klasičnim pozdravom "volite i čitajte stripove" već ću najaviti jedno iznenađenje koje će, nadam se, ići uskoro. O čemu je riječ, strpite se još kroz koji tjedan.


Došlo je vrijeme da otkrijemo ovaj tzv. cliffhanger kako ga supermark nazovnu.

Večeras svi na pdf Bonelli...
Jerry Krause Posted - 02/02/2021 : 21:05:33
quote:
Originally posted by paro

Jerry dal si pokušao kontaktirati neke stare recenzentu tipa Boston Jack, Luca_Torelli, Mali_Mate, Boston Jack, prozirna senka?
Na kraju krajeva i stinky i kiky su recenzenti


Nisam ih pokušao kontaktirati, ali eto taman si izdvojio sedmoricu kandidata za intervju. A budući da si ti tvorac ovakvog načina intervjuiranja mogao bi preuzeti novinarsku patrolu i krenuti sa sastavljanjem pitanja.
verab Posted - 02/02/2021 : 20:56:21
... i Valter. ;)
paro Posted - 02/02/2021 : 20:42:50
Jerry dal si pokušao kontaktirati neke stare recenzentu tipa Boston Jack, Luca_Torelli, Mali_Mate, Boston Jack, prozirna senka?
Na kraju krajeva i stinky i kiky su recenzenti
Hercule Poirot Posted - 02/02/2021 : 20:01:46
@Jerry,odradio si kvalitetno i pošteno posao, što se od tebe i očekivalo.

Možda bih još volio pročitati da izrešetaš s pitanjima i Markosa, ali možda i to bude jednom.
Jerry Krause Posted - 02/02/2021 : 19:47:22
Čini mi se ništa zasad od posljednjeg intervjua. :( Ako bude poslan objavit ću ga naknadno.

Zahvaljujem još jednom svim sudionicima - recenzentima, bilo je baš zadovoljstvo čitati njihove intervjue.

Ovo svakako nije kraj novinarske patrole, uvijek se može napraviti neki novi set intervjua, ne moraju biti samo recenzenti.

Ako netko želi glumiti novinara nek se slobodno javi, ja ću sad glumiti čitatelja. Bilo bi zanimljivo jednom, recimo pročitati intervjue pokera asova: kiky-stinky-valter-kruger.
Deers Posted - 01/02/2021 : 11:14:29
S nestrpljenjem čekamo
Jerry Krause Posted - 31/01/2021 : 20:38:42
Posljednji intervju u ovom setu očekujem uskoro. Ako ništa, sutra ide objava.
Deers Posted - 30/01/2021 : 19:17:09
Dobri intervjuji DeeCaya i Gil-galada!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000