forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Superstrip Alan Ford

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 14/01/2021 : 00:30:58
Zanima me koliko vrijedi kolekcija, za koliko je otišla zadnja aukcija?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
1Euro Posted - 11/09/2021 : 17:36:48
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Zna li se kako je ovo završilo?



ako bih morao pogađati završilo je ubojstvom i samoubojstvom, ali se nadam da sam u krivu i da su svi sretni i zadovoljni
Hercule Poirot Posted - 10/09/2021 : 15:56:08
Zna li se kako je ovo završilo?
ministarbubuleeja Posted - 16/08/2021 : 18:01:49
"Mozart Requiem Agnus Dei, meni je ipak najdraži početak"(A.Dedić, Ne daj se Ines, 1974,) javascript:insertsmilie('')

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by lukatheman

Evo i mene FANTOMSKOG prodavaca sada kako vidim vec legendarne kolekcije AF,ponukan ovim vašim stručnim ekspertizama pa da i ja nesto napisem.
Kolekcija je iz privatnih kanala,nije piratska,nije ukradena,da svi su u GLANC stanju,a razlog zasto se ne javljam na sms i pozive jer bi me neki od inih kvazi kolekcionara(preprodavača)a oni znaju o kome pricam MASAKRIRALI,daj da vidim hrbat,zadnju stranicu,prednju,križaljku,5 stranicu,10,25,120…
Vidim i čujem da se ovih dana naveliko razglaba o mojoj kolekciji na području bivše države i to mi je drago.Inaj ko osvoji ove PREDIVNE stripove pa valjda ce pogledat sta je kupio i ocjenit da li je to vrijedilo njegovog bidanja.Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE) ali da li mislite da ce to meni bit od neke iznimne važnosti.Drago mi je da se o mojim stripovim toliko razglaba,i sad je vec nekim ljudima krivo pa smišljaju svakakve spačke kako bi diskreditirali aukcije i stripove.DOLAZE NOVE SNAGE NA AUKCIJE !!
OVO NIJE POČETAK KRAJA,OVO JE TEK KRAJ POČETKA ! 😜


S obzirom da nove snage ne plaćaju račune, izgleda da ovo zaista jest kraj početka

jaki Posted - 14/08/2021 : 12:14:58
🙂
Nema ni komentara ishoda aukcije.
Markos Posted - 14/08/2021 : 09:38:43
quote:
Originally posted by lukatheman

Evo i mene FANTOMSKOG prodavaca sada kako vidim vec legendarne kolekcije AF,ponukan ovim vašim stručnim ekspertizama pa da i ja nesto napisem.
Kolekcija je iz privatnih kanala,nije piratska,nije ukradena,da svi su u GLANC stanju,a razlog zasto se ne javljam na sms i pozive jer bi me neki od inih kvazi kolekcionara(preprodavača)a oni znaju o kome pricam MASAKRIRALI,daj da vidim hrbat,zadnju stranicu,prednju,križaljku,5 stranicu,10,25,120…
Vidim i čujem da se ovih dana naveliko razglaba o mojoj kolekciji na području bivše države i to mi je drago.Inaj ko osvoji ove PREDIVNE stripove pa valjda ce pogledat sta je kupio i ocjenit da li je to vrijedilo njegovog bidanja.Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE) ali da li mislite da ce to meni bit od neke iznimne važnosti.Drago mi je da se o mojim stripovim toliko razglaba,i sad je vec nekim ljudima krivo pa smišljaju svakakve spačke kako bi diskreditirali aukcije i stripove.DOLAZE NOVE SNAGE NA AUKCIJE !!
OVO NIJE POČETAK KRAJA,OVO JE TEK KRAJ POČETKA ! 😜


S obzirom da nove snage ne plaćaju račune, izgleda da ovo zaista jest kraj početka
sawitch Posted - 28/07/2021 : 23:58:09
Necu da te pitam sto si prodao to ali sam bas bio ubedjen da ce kod tebe biti zakucan.
giant Posted - 24/07/2021 : 17:54:54
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by giant
Podpišem sve napisano. Ljudska je psiha (citaj: kolekcionara, koji su sami za sebe, bez kojekakvih mreža u vidu zarade) čudo sve mira. Na kraju krajeva, na nas je, da damo nasu poslednju ponudu.



Kad si ti oborio rekord sa LMS 4 mislili smo da je to to :)


Ha haaaa... Čekao sam, da mi to neko baci napred😁 A sta da ti kažem, ja sam taj lms 4 prodao dalje i to za bolje pare nego tad 600 eura, veruješ ili ne. A sad je 600 eura malo da ne minimum za neke kultne epizode zagora i Forda, ako su lepo ocuvani. Ko bi to tada mislio.
sawitch Posted - 24/07/2021 : 16:42:19
quote:
Originally posted by giant
Podpišem sve napisano. Ljudska je psiha (citaj: kolekcionara, koji su sami za sebe, bez kojekakvih mreža u vidu zarade) čudo sve mira. Na kraju krajeva, na nas je, da damo nasu poslednju ponudu.



Kad si ti oborio rekord sa LMS 4 mislili smo da je to to :)
lwood Posted - 24/07/2021 : 12:42:37
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood

Svako sa svojim parama radi šta oće i tako i triba bit.. Al za skjavascript:insertsmilie('')oro
11 000 € viška ima i daleko boljih opcija;Bogota,Lima,Santa Marta...pa čak i Fortaleza ako je potrebno


Ovo je skoro 13 tisuća eura...


ma krivo san udrija,umisto 3 ponovo 1
Hercule Poirot Posted - 24/07/2021 : 10:24:48
He, he, he Dinko uvijek ima odlične fotke!
DinkoJ Posted - 24/07/2021 : 01:58:26
96335,00 kn


Kada se sjetim da sam ja svoju kolekciju AF od Strip agenata sastavio kupovinom paketića reemitenata po 25kn tri stripa. Strašno me je živciralo kada sam tu i tamo morao uzeti i neki duplić pa me strip tehnički nije koštao 8,33 već 12,50, sad mi je čisto neugodno. Mogu samo reći kupcu, brate ti si pravi ljubitelj Alan Forda.
sumohrvat Posted - 23/07/2021 : 23:36:00
quote:
Originally posted by lwood

Svako sa svojim parama radi šta oće i tako i triba bit.. Al za skoro
11 000 € viška ima i daleko boljih opcija;Bogota,Lima,Santa Marta...pa čak i Fortaleza ako je potrebno


Ovo je skoro 13 tisuća eura...
giant Posted - 23/07/2021 : 17:08:54
quote:
Originally posted by sawitch

Bez obzira na sve i uz moje duboko izvinjenje ukoliko gresim dusu, poslednjih godinu ili dve dana cene koje stripovi dostizu su neverovatne da bi iko pomislio da su tu cista posla. Uvek ce biti ljudi koji imaju para i uvek ce nesto otici skupo ali to nece ponerati granice trzista kasnije. Sudeci prema ovoj aukciji strip u proseku vredi 220 kuna iliti preko 30€ po komadu. Da se ne zajebavamo tu imamo bag. To jednostavno ne vredi toliko. Floskule tipa da nesto vredi koliko je neko spreman da plati ne stoje. Ekscentrici ne diktiraju cene.

Pre nedelju-dve na Limundu ode prvi broj AF za preko 100.000 dinara. Dve nedelje pre toga za nekih 35.000 u istom kvalitetu. Jednostavno previse je logickih nedostataka da se ovo sve uklopi.

Jos jednom, ima patologije, ima ekscentricnosti, ima svega, ali stripovi iz stare Jugoslavije ne vrede toliko koliko pokazuju odredjene aukcije i zato sve budi sumnju. Preko 15 godina pratim razne aukcije da bi me neko navukao na tanak led. Uveren sam da bi se i ozbiljnijom analizom komentara i bidanja doslo do jos interesantnijih podataka.


Podpišem sve napisano. Ljudska je psiha (citaj: kolekcionara, koji su sami za sebe, bez kojekakvih mreža u vidu zarade) čudo sve mira. Na kraju krajeva, na nas je, da damo nasu poslednju ponudu.
lwood Posted - 23/07/2021 : 12:59:18
Svako sa svojim parama radi šta oće i tako i triba bit.. Al za skoro
11 000 € viška ima i daleko boljih opcija;Bogota,Lima,Santa Marta...pa čak i Fortaleza ako je potrebno
sawitch Posted - 23/07/2021 : 12:45:57
Bez obzira na sve i uz moje duboko izvinjenje ukoliko gresim dusu, poslednjih godinu ili dve dana cene koje stripovi dostizu su neverovatne da bi iko pomislio da su tu cista posla. Uvek ce biti ljudi koji imaju para i uvek ce nesto otici skupo ali to nece ponerati granice trzista kasnije. Sudeci prema ovoj aukciji strip u proseku vredi 220 kuna iliti preko 30€ po komadu. Da se ne zajebavamo tu imamo bag. To jednostavno ne vredi toliko. Floskule tipa da nesto vredi koliko je neko spreman da plati ne stoje. Ekscentrici ne diktiraju cene.

Pre nedelju-dve na Limundu ode prvi broj AF za preko 100.000 dinara. Dve nedelje pre toga za nekih 35.000 u istom kvalitetu. Jednostavno previse je logickih nedostataka da se ovo sve uklopi.

Jos jednom, ima patologije, ima ekscentricnosti, ima svega, ali stripovi iz stare Jugoslavije ne vrede toliko koliko pokazuju odredjene aukcije i zato sve budi sumnju. Preko 15 godina pratim razne aukcije da bi me neko navukao na tanak led. Uveren sam da bi se i ozbiljnijom analizom komentara i bidanja doslo do jos interesantnijih podataka.
DiSkAcH Posted - 23/07/2021 : 05:28:45
Vau....ako je ovo stvarno netko iskeširao....vau.
Ne znam što reći...
Ima se, more se. :)
ministarbubuleeja Posted - 22/07/2021 : 14:43:17
Citat prodavača:"Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE)...aukcija iz travnja (25.4.2021.)Saraivo ostavlja komentar kupcu lukatheman:Prekrasna i nadasve uzbudljiva suradnja, triput HURAAA za Markana!!!, a ovaj uzvraća:Kakav lik,kao iz neke bajke,respekt za priku Nebojšu Gdje i kad je nastao "šum", "distorzija" u komunikaciji ? Pitat ćemo Krešu Mišaka https://www.stripovi.com/aukcije/alan-vjesnik-151-tako-je-nastala-grupa-tnt-5-glanc/18351820/
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ovaj kupuje od Saraivo, onda Saraivo bida od njega... Uvijek isti kupuju i prodaju iste naslove... Zato cijene i idu u nebo... Čestitke i prodavaču, a čestitke i onom tko ima za izdvojit skoro 100 milja kuna za stripove. Respect obojci...

sumohrvat Posted - 22/07/2021 : 14:27:28
Ovaj kupuje od Saraivo, onda Saraivo bida od njega... Uvijek isti kupuju i prodaju iste naslove... Zato cijene i idu u nebo... Čestitke i prodavaču, a čestitke i onom tko ima za izdvojit skoro 100 milja kuna za stripove. Respect obojci...
Hercule Poirot Posted - 22/07/2021 : 13:50:48
Fijuuu...
ministarbubuleeja Posted - 22/07/2021 : 13:47:48
https://www.stripovi.com/aukcije/alan-vjesnik-151-tako-je-nastala-grupa-tnt-5-glanc/18351820/
quote:
Originally posted by lukatheman

Evo i mene FANTOMSKOG prodavaca sada kako vidim vec legendarne kolekcije AF,ponukan ovim vašim stručnim ekspertizama pa da i ja nesto napisem.
Kolekcija je iz privatnih kanala,nije piratska,nije ukradena,da svi su u GLANC stanju,a razlog zasto se ne javljam na sms i pozive jer bi me neki od inih kvazi kolekcionara(preprodavača)a oni znaju o kome pricam MASAKRIRALI,daj da vidim hrbat,zadnju stranicu,prednju,križaljku,5 stranicu,10,25,120…
Vidim i čujem da se ovih dana naveliko razglaba o mojoj kolekciji na području bivše države i to mi je drago.Inaj ko osvoji ove PREDIVNE stripove pa valjda ce pogledat sta je kupio i ocjenit da li je to vrijedilo njegovog bidanja.Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE) ali da li mislite da ce to meni bit od neke iznimne važnosti.Drago mi je da se o mojim stripovim toliko razglaba,i sad je vec nekim ljudima krivo pa smišljaju svakakve spačke kako bi diskreditirali aukcije i stripove.DOLAZE NOVE SNAGE NA AUKCIJE !!
OVO NIJE POČETAK KRAJA,OVO JE TEK KRAJ POČETKA ! 😜

jaki Posted - 22/07/2021 : 11:26:09
😄
Svaka čast.Imaš smisla za reklamu.
Nego,na onoj slici na aukciji se slabo vidi pa bi moga stavit bolju sliku.
Onako uzgleda da su glanceri pozutjeli i imaju krive hrptove.
lukatheman Posted - 22/07/2021 : 11:24:33
Ja bar imam muda pa stavljam takve stripove sa pocetnom cijenom od 1 kn,a ne ko neki od xy kn,pa zar mislite da ja ljudima sugeriram da bidaju na toliko i toliko.I svjestan sam da ce bit zlih i loših komentara ali neka izlazimo jos jaci iz toga,jako sam sretan da smo MALO uzdrmali to čvrsto tržište stripova i pokazali nekim ljudima da ne smiju potcjenjivat IGRAČE iz sjene.
Toliko zasad od mene…😉
lukatheman Posted - 22/07/2021 : 10:58:04
Evo i mene FANTOMSKOG prodavaca sada kako vidim vec legendarne kolekcije AF,ponukan ovim vašim stručnim ekspertizama pa da i ja nesto napisem.
Kolekcija je iz privatnih kanala,nije piratska,nije ukradena,da svi su u GLANC stanju,a razlog zasto se ne javljam na sms i pozive jer bi me neki od inih kvazi kolekcionara(preprodavača)a oni znaju o kome pricam MASAKRIRALI,daj da vidim hrbat,zadnju stranicu,prednju,križaljku,5 stranicu,10,25,120…
Vidim i čujem da se ovih dana naveliko razglaba o mojoj kolekciji na području bivše države i to mi je drago.Inaj ko osvoji ove PREDIVNE stripove pa valjda ce pogledat sta je kupio i ocjenit da li je to vrijedilo njegovog bidanja.Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE) ali da li mislite da ce to meni bit od neke iznimne važnosti.Drago mi je da se o mojim stripovim toliko razglaba,i sad je vec nekim ljudima krivo pa smišljaju svakakve spačke kako bi diskreditirali aukcije i stripove.DOLAZE NOVE SNAGE NA AUKCIJE !!
OVO NIJE POČETAK KRAJA,OVO JE TEK KRAJ POČETKA ! 😜
Poli Posted - 21/07/2021 : 20:04:24

Dobro, ja se salim... ne znam za tebe... :D


jaki Posted - 21/07/2021 : 19:58:09
Sudeći po oglasima na njuškalu ima zanimljivo tumačenje pojma glancer.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000