forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / PRIČE knjiga #6 (epizode 56-58)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 14/01/2021 : 20:30:44


🎩 Dragi prijatelji,

Naše prvo izdanje u ovoj godini, vaše omiljene 📜 Priče su pred nama!

Ponovo tri odlične storije, ne sumnjamo da će vam se svideti...

🛒 Već dostupno u našem web shopu, a od sutra u prodaji i na većini ostalih mesta na kojima ste ih i do sada kupovali...

Uživajte!
Idemo dalje!
Vaša Golkonda
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dzoni Posted - 26/01/2021 : 16:34:27
samo par strana je ovakvo,da se pogresno ne shvati...ali veliki broj strana je pomalo zamrljan..
cronos six Posted - 25/01/2021 : 21:14:14
quote:
Originally posted by dzoni

https://postimg.cc/1VFrJk3L



Dosta lose.
Ipak treba zadrzati kvalitet za nas par stotina.
dzoni Posted - 25/01/2021 : 20:50:29
https://postimg.cc/1VFrJk3L
dzoni Posted - 25/01/2021 : 20:36:11
sto se korica tice lepka mozda i najbolje izdanje bonelija od golkonde...sto se stampe tice ako izuzmemo prvu juliju stampa u ovim pricama je najgora do sad...dosta zamrljanih stranica negde manje jedva primetno a negde bas primetno...poslacu fotografiju...za 11 evra koliko kosta ovo sc izdanje ocekujem bolji kvalitet
zlatan bihac Posted - 19/01/2021 : 10:25:25
quote:
Originally posted by ivan_micic

Koliko sam shvatio, Golconda nema za izbaciti još puno ovih priča. Ne računajući napoleone, legs, china doll... ili se varam?


Napisah u gornjem postu da je ostalo 45 neobjavljenih prica..ali bice toga i vise, jer bi golconda valjda trebala izdati neke vec objavljene brojeve sta je ck izdala u drugim edicijama poput mercurio loi, trobroji kasidija, kellera, hollywoodlanda i kad vuk lovi..do broja 75 su sve jednodijelne price, dok od 76-100 imamo 20 brojeva sa trobrojima i samo 5 jednodijelnih prica..
ivan_micic Posted - 19/01/2021 : 10:09:41
Koliko sam shvatio, Golconda nema za izbaciti još puno ovih priča. Ne računajući napoleone, legs, china doll... ili se varam?
vronski 3 Posted - 19/01/2021 : 09:40:08
Golkonda zaista nema razloga da žuri sa objavljivanjem tih prvih 45 epizoda Julije, ne samo zato što ih je Darkwood objavio već što je Julija strip gde je svaka epizoda priča za sebe i može se bez problema čitati i od 46. broja, osnono od prve Golkondine knjige.
Dr. Zistis Posted - 18/01/2021 : 21:56:46
quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

Konkretno "neko u Srbiji" je Čarobna Knjiga koja je već objavila nešto višedelnih priča. Golkonda je preskočila brojeve za koje je prava otkupila ČK, ali i par brojeva između onih koje je otkupila ČK. Verovatno će i njih objaviti naknadno (ne verujem da ćevto biti uskoro), zajedno sa epizodama za koje trenutno prava ima ČK.

Golkonda je preskočila i jednu Juliju (ako se ne varam broj 45) između svoje prve ("16-ti trobroj") i poslednje Julije koju je objavio Darkwood. Verovatno će jednog dana objaviti i prvih 15 trobroja, ali sumnjam da će to uraditi u bližoj budućnosti.


Nemoj da sumnjaš, samo vjeruj...
Plan je da bar knjiga 15 izađe ove godine, da udovoljimo fanovima...




Knjiga broj 15 je po meni specificna po tome sto ce je, zbog epizode 45, kupiti i oni koji su kupovali Darkwood Juliju, ukljucujuci i brojeve 43 i 44. Evo ja cu prvi svakako kupiti Juliju "15" cim izadje.

Mislim, medjutim, da je bolje da se nastavi dalje sa neobjavljenim epizodama nego da se vracate na prvih 14 trobroja koji pokrivaju epizode koje je objavio Darkwood. Vi u Golkondi verovatno imate svoju procenu trzista za tih 14 brojeva, ali meni bez "insajderskih" informacija deluje da postoji znacajna vetovatnoca da prodati tiraz tih brojeva bude dosta manji, posto nisam siguran da ce kupci darkvud izdanja ponovo kupiti epizode 1-42 koje vec imaju, u sasvim solidno odradjenom Darkwood izdanju. Za jedno 6-7 godina kada se eventualno pojavi dovoljan broj novih ljubitelja Julije koji nemaju DW izdanje mozda ce to biti opravdan poduhvat. Sad neko moze da pomene Magicnog, ali mislim da je tu druga prica posto je Sistem uprskao sa tim izdanjem ( prvo meki povez, pa samo tvrdi + retroaktivno tvrdi za vec objavljeno) + Sistem je to izdavao dovoljno davno.


Apsolutno se slazem
tomas.hokenberi Posted - 17/01/2021 : 23:37:08
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

Konkretno "neko u Srbiji" je Čarobna Knjiga koja je već objavila nešto višedelnih priča. Golkonda je preskočila brojeve za koje je prava otkupila ČK, ali i par brojeva između onih koje je otkupila ČK. Verovatno će i njih objaviti naknadno (ne verujem da ćevto biti uskoro), zajedno sa epizodama za koje trenutno prava ima ČK.

Golkonda je preskočila i jednu Juliju (ako se ne varam broj 45) između svoje prve ("16-ti trobroj") i poslednje Julije koju je objavio Darkwood. Verovatno će jednog dana objaviti i prvih 15 trobroja, ali sumnjam da će to uraditi u bližoj budućnosti.


Nemoj da sumnjaš, samo vjeruj...
Plan je da bar knjiga 15 izađe ove godine, da udovoljimo fanovima...




Knjiga broj 15 je po meni specificna po tome sto ce je, zbog epizode 45, kupiti i oni koji su kupovali Darkwood Juliju, ukljucujuci i brojeve 43 i 44. Evo ja cu prvi svakako kupiti Juliju "15" cim izadje.

Mislim, medjutim, da je bolje da se nastavi dalje sa neobjavljenim epizodama nego da se vracate na prvih 14 trobroja koji pokrivaju epizode koje je objavio Darkwood. Vi u Golkondi verovatno imate svoju procenu trzista za tih 14 brojeva, ali meni bez "insajderskih" informacija deluje da postoji znacajna vetovatnoca da prodati tiraz tih brojeva bude dosta manji, posto nisam siguran da ce kupci darkvud izdanja ponovo kupiti epizode 1-42 koje vec imaju, u sasvim solidno odradjenom Darkwood izdanju. Za jedno 6-7 godina kada se eventualno pojavi dovoljan broj novih ljubitelja Julije koji nemaju DW izdanje mozda ce to biti opravdan poduhvat. Sad neko moze da pomene Magicnog, ali mislim da je tu druga prica posto je Sistem uprskao sa tim izdanjem ( prvo meki povez, pa samo tvrdi + retroaktivno tvrdi za vec objavljeno) + Sistem je to izdavao dovoljno davno.
Golconda Posted - 17/01/2021 : 19:04:33
quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

Konkretno "neko u Srbiji" je Čarobna Knjiga koja je već objavila nešto višedelnih priča. Golkonda je preskočila brojeve za koje je prava otkupila ČK, ali i par brojeva između onih koje je otkupila ČK. Verovatno će i njih objaviti naknadno (ne verujem da ćevto biti uskoro), zajedno sa epizodama za koje trenutno prava ima ČK.

Golkonda je preskočila i jednu Juliju (ako se ne varam broj 45) između svoje prve ("16-ti trobroj") i poslednje Julije koju je objavio Darkwood. Verovatno će jednog dana objaviti i prvih 15 trobroja, ali sumnjam da će to uraditi u bližoj budućnosti.


Nemoj da sumnjaš, samo vjeruj...
Plan je da bar knjiga 15 izađe ove godine, da udovoljimo fanovima...
tomas.hokenberi Posted - 17/01/2021 : 16:53:45
Konkretno "neko u Srbiji" je Čarobna Knjiga koja je već objavila nešto višedelnih priča. Golkonda je preskočila brojeve za koje je prava otkupila ČK, ali i par brojeva između onih koje je otkupila ČK. Verovatno će i njih objaviti naknadno (ne verujem da ćevto biti uskoro), zajedno sa epizodama za koje trenutno prava ima ČK.

Golkonda je preskočila i jednu Juliju (ako se ne varam broj 45) između svoje prve ("16-ti trobroj") i poslednje Julije koju je objavio Darkwood. Verovatno će jednog dana objaviti i prvih 15 trobroja, ali sumnjam da će to uraditi u bližoj budućnosti.
dzoni Posted - 16/01/2021 : 15:11:27
neko je u srbiji kupio prava na njih i tek za 2 godine te preskocene mocice da se objave
Dwayne_Looney Posted - 15/01/2021 : 13:24:22
Može li podsjetnik, šta su rekli kad će preskočeni brojevi kao npr. Golem, i zašto su preskakani?
zlatan bihac Posted - 15/01/2021 : 12:43:02
Super tempo..17 prica za ovih godinu i nesto malo dana...
sad smo na 62/107 u odnosu na talijane...ostaje jos 45 prica do kraja serijala..ako sam dobro sve racunao.
PAJDO Posted - 14/01/2021 : 21:53:25
Lijepo otvaranje godine, jedva čekam Priče.
going going Posted - 14/01/2021 : 21:02:15
quote:
Originally posted by sawitch

Ovo bas sa gustom citam.



Isto!
sawitch Posted - 14/01/2021 : 20:57:12
Ovo bas sa gustom citam.
Hercule Poirot Posted - 14/01/2021 : 20:40:00
Super, očekujem kvalitetom ujednačene epizode.
wesskowaz Posted - 14/01/2021 : 20:36:02
Bravo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000