forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / JULIJA knjiga #22 (epizode 64-66)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 05/02/2021 : 17:52:50
GOLCONDA / JULIJA knjiga #22 (epizode 64-66)

Dragi prijatelji, nova Julija #22 je pred vama!



U 22. knjizi pronaći ćete epizode Noć dijamanata, Porodične tajne i Smrt preko žice. Od danas u prodaji na standardnim mestima i preko našeg sajta, putem kojeg ostvarujete i besplatnu dostavu na području Srbije.

Podsećamo, promo cena je 1.250 dinara, a kasnije 1.500.

A kako smo mi poznati po tome da vrlo pažljivo osluškujemo glas svog čitalaštva, od ove knjige, promo period produžavamo sa 15 na mesec dana i tako će ostati do daljnjeg!



🎩 Uživajte,
vaša Golconda
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jasar123 Posted - 12/02/2021 : 17:42:07
quote:
Originally posted by plavi

quote:
Originally posted by dzoni

samo cu reci savo katalina...konacno...elem,govorio sam vise puta sta fali izdanjima golkonde (boneli opus) da bi se mogla smatrati perfektnim a to je bez uvrede bojanu jakovljevicu koji je taj posao radio bila priprema za stampu..jer uvek je bio trag nazubljennja na crtezu sem kada u oblacicima nema uopste teksta sto je samo pokazatelj da je bojan jakovljevic covek koji zna dosta oko pripreme ali nije profesionalac i ne zna neke finese da bi se izbegla problematika krzavog crteza odnosno blaga nazubljenja i crtez automatski nije ni ostar kako bi trebalo biti....savo katalina je posao uradio maestralno i ovo je sada savim druga dimenzija...moze se uzivati u crtezu na pravi nacin,bez nazubljenja i crteza slabe ostrine...

ostavite sava da radi i ubuduce vasa izdanja...sa njim u ekipi vasa izdanja su perfektna




Da, a sve što je trebalo uraditi je ne prebacivati bitmap u grayscale. Sitnica koja pravi veliku razliku u kvalitetu.

Mada mi nije jasno zašto je onda i Darvin nazubljen, a radio ga je Sava?
Korice su perfektne, pa je možda on radio samo njih, dok je unutrašnje strane neko "stručno" upisivao u fotošopu umesto u indizajnu i prebacio u grayscale.

Verovatno nikada nećemo saznati








Nema Darvin nazubljenja, on je imao malo zamrljan crtež.

Sitna nazubljenja postoje U Juliji i Pričama,u Magičnom ih nema i zato je on najkvalitetnije Golcondino izdanje (dodatni plus i zbog boneli formata).

Nadamo se da ih više neće biti ni u Pričama i Juliji i onda možemo da kažemo da su im izdanja savršena.
plavi Posted - 12/02/2021 : 11:10:58
quote:
Originally posted by dzoni

samo cu reci savo katalina...konacno...elem,govorio sam vise puta sta fali izdanjima golkonde (boneli opus) da bi se mogla smatrati perfektnim a to je bez uvrede bojanu jakovljevicu koji je taj posao radio bila priprema za stampu..jer uvek je bio trag nazubljennja na crtezu sem kada u oblacicima nema uopste teksta sto je samo pokazatelj da je bojan jakovljevic covek koji zna dosta oko pripreme ali nije profesionalac i ne zna neke finese da bi se izbegla problematika krzavog crteza odnosno blaga nazubljenja i crtez automatski nije ni ostar kako bi trebalo biti....savo katalina je posao uradio maestralno i ovo je sada savim druga dimenzija...moze se uzivati u crtezu na pravi nacin,bez nazubljenja i crteza slabe ostrine...

ostavite sava da radi i ubuduce vasa izdanja...sa njim u ekipi vasa izdanja su perfektna




Da, a sve što je trebalo uraditi je ne prebacivati bitmap u grayscale. Sitnica koja pravi veliku razliku u kvalitetu.

Mada mi nije jasno zašto je onda i Darvin nazubljen, a radio ga je Sava?
Korice su perfektne, pa je možda on radio samo njih, dok je unutrašnje strane neko "stručno" upisivao u fotošopu umesto u indizajnu i prebacio u grayscale.

Verovatno nikada nećemo saznati




dzoni Posted - 10/02/2021 : 16:50:37
samo cu reci savo katalina...konacno...elem,govorio sam vise puta sta fali izdanjima golkonde (boneli opus) da bi se mogla smatrati perfektnim a to je bez uvrede bojanu jakovljevicu koji je taj posao radio bila priprema za stampu..jer uvek je bio trag nazubljennja na crtezu sem kada u oblacicima nema uopste teksta sto je samo pokazatelj da je bojan jakovljevic covek koji zna dosta oko pripreme ali nije profesionalac i ne zna neke finese da bi se izbegla problematika krzavog crteza odnosno blaga nazubljenja i crtez automatski nije ni ostar kako bi trebalo biti....savo katalina je posao uradio maestralno i ovo je sada savim druga dimenzija...moze se uzivati u crtezu na pravi nacin,bez nazubljenja i crteza slabe ostrine...

ostavite sava da radi i ubuduce vasa izdanja...sa njim u ekipi vasa izdanja su perfektna
going going Posted - 07/02/2021 : 05:46:19
quote:
Originally posted by koze123

Goinže kupi neku Juliju. Posebno ovu. Sad imaš još jedan razlog!



Imam tri trobroja Julije, ne moze se ispratiti bas sve, pored Magicnog, Prica, Creepy Past, Darvina i francuskih albuma. Julija ce morati tu da ostane kratkih rukava.
koze123 Posted - 06/02/2021 : 10:15:57
Goinže kupi neku Juliju. Posebno ovu. Sad imaš još jedan razlog!
going going Posted - 06/02/2021 : 01:32:26
quote:
Originally posted by Golconda



A kako smo mi poznati po tome da vrlo pažljivo osluškujemo glas svog čitalaštva, [b]od ove knjige, promo period produžavamo sa 15 na mesec dana i tako će ostati do daljnjeg!


🎩 Uživajte,
vaša Golconda




Toooo Golkondjani! Svaka cast! Bravo!
Jos jednom ste me odusevili time sto pokazujete da vam je stalo do svojih citatelja i dobre komunikacije sa njima i ulepsali mi dan !
Edi B Posted - 05/02/2021 : 21:32:45
Idemoo
ivanl Posted - 05/02/2021 : 19:24:10
DzekDenijels Posted - 05/02/2021 : 18:49:37
Bravo Golconđani...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000