forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor korijeni 3 - Demon ljudožder

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 16/02/2021 : 22:28:37
Da li sjenka pokazuje Zagorovu pravu narav?



Scenarij: Moreno Burattini
Crtež: Giusepe Candita

Broj originala 3.

01.03. na shop.strip-agent.hr

Od 03.03. na kioscima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
logo111 Posted - 08/05/2021 : 09:14:24
Tako je Poli, reci ti njemu da to nije za tebe.

Drži se ti lijepo onih tvojih Šuma djevica za koje si se pohvalio s nabavkom.

Te pseudo romantične "baljezgarije" za djevojčice od 12 godina su pravo štivo za takve nježne dušice za profinjenim ukusom a "grubijan" Teller nek čita tog Zagora.
Poli Posted - 07/05/2021 : 23:09:00

Joj, tek kvazi duhovitost u vezi Cika i njegovih peripetlija, to mi je tek teze probavljivo... Nekako mi cjeli strip vređa razum.


teller Posted - 07/05/2021 : 20:51:35
quote:
Originally posted by Poli


Pa sigurno nisam mislio kupiti ove Korijene (toliko lose mi ipak ne ide :D :D), nego mooozda posuditi, ali kak znam samog sebe, nema tog jebenog vremena ni da procitam to sto me zaista interesira, a kamoli jednog Patricka, pa i da je "moderniziran". Samo mi je peto i pol culo kljucalo, ako vec nekad ponovno odlucim uci u taj uski sokak bez kraja, da se mozda odlucim za ovo... pa rekoh da pitam. Ali prvo moram da procitam kompletnog Hellingena jer one prve price nisam nikad citao, a ni one poslije Ludila.






ajde Poli, baci pušku u koruzu..
Predaj se pred Duhom sa sjekirom..
Nisi prvi ni jedini a ni zadnji..
Ako podnosiš smora Carsona valjda češ prožvakat i gunđalo debelo Čika!
Siguran sam da če ti se sviđat taj moderniji Zagor..
Korijeni i Novele su super kratki i slatki serijali..
Ovo bi mogo neki slo izdavač prevesti i u knjižare stavit...
Pogotovo ono Libellus izdanje je perfekcija.
Poli Posted - 07/05/2021 : 15:45:38

Pa sigurno nisam mislio kupiti ove Korijene (toliko lose mi ipak ne ide :D :D), nego mooozda posuditi, ali kak znam samog sebe, nema tog jebenog vremena ni da procitam to sto me zaista interesira, a kamoli jednog Patricka, pa i da je "moderniziran". Samo mi je peto i pol culo kljucalo, ako vec nekad ponovno odlucim uci u taj uski sokak bez kraja, da se mozda odlucim za ovo... pa rekoh da pitam. Ali prvo moram da procitam kompletnog Hellingena jer one prve price nisam nikad citao, a ni one poslije Ludila.



kasper Posted - 07/05/2021 : 15:31:25
quote:
Originally posted by teller

Sta reči i koju poruku poslati...
Procitao sam dosta Spajdermena i ovo je bolje od najboljeg Spajdija ikad... Bar ima neke realnosti da se to moglo i desit nekad negdje u Darkvudu.. Valjda je logičnije vjerovati da netko skače pomoču lijana po drvecu nego da mu iz ruke izlecu paukove mreže...



a da li si procitao i celog betmena, kakav je u odnosu na ceglog betmena?
Cromwell Posted - 07/05/2021 : 15:28:14
@Poli: pitaš zaozbiljno? :D
Od spinoffova se po defaultu očekuje da drže cijelu stvar na nekoj višoj razini, što se u korijenima NIJE dogodilo. Međutim, sve to skupa nije loše, lijepo je nacrtano i scenarij nije toliko kriminalan kao u većini priča iz redovnog izdanja (pogotovo specijalaca/maxija).

Mislim da u korijenima lakše može uživati netko tko ne prati Zagora- upravo zbog toga što ne zna sve pluseve i minuseve junaka i nije svjestan potencijala Zagora kao lika. Nama koji pratimo više manje redovno sigurno ne može ispuniti očekivanja jer jednostavno ne sadrži i nema naznaka da bi se hrabro probalo izvesti nešto što ne robuje klasičnom Bonelli pristupu.

Za ovu cijenu se nemaš što previše predomišljati; mislim da će poslužiti i više nego dovoljno za predstojeće vruće i lijene ljetne dane.
teller Posted - 07/05/2021 : 13:59:17
Sta reči i koju poruku poslati...
Procitao sam dosta Spajdermena i ovo je bolje od najboljeg Spajdija ikad... Bar ima neke realnosti da se to moglo i desit nekad negdje u Darkvudu.. Valjda je logičnije vjerovati da netko skače pomoču lijana po drvecu nego da mu iz ruke izlecu paukove mreže...
Poli Posted - 07/05/2021 : 13:34:35

I, sta kazete, preporucili biste li ove Korijene i onima kojima Zagor danas tesko pada i jedva se pretuku kroz jednu svesku bez mozdanog udara?
Racunao sam da je u pitanju mozda lagana zabavica, ali moze li to proci i kod onih koji nisu HC fanovi i ne poznaju sve njegove prijatelje i arhnemesise?


teller Posted - 07/05/2021 : 11:43:47
Ne znam dal je tih Korijena i original Zagora manji tiraž jer kod nas u par dana sve plane.. Kaže prodavacica da stripovi u koloru brzu idu, pogotovo Zagor..
Možda taj moderniji amerikazirani Zagor navuce jos po nekog citatelja.. Kaže teta da uzimaju i mladi..
Daj Bože da je tako..
Deers Posted - 06/05/2021 : 22:08:08
OK, ova stvarno ima manje prepričavanja. Priča je nakon par stranica predvidljiva ali nema one naknadne pameti koju sam očekivao. recimo da me iznenadilo da je Burattini pustio zagora u onom osvetnik modu bez da ga već sada preobraćuje u pravednika.
Razmišljam, kao bi se od svih ovih epizoda dalo sklepati solidna origin priča da je samo dobrog urednika koji je izbaciti gluposti i sve redundantno i preraditi tekst.

Crtež najlošiji do sada i table dosta vezanije za rešetku. Boja i dalje na razini.
teller Posted - 29/03/2021 : 19:46:23
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by teller

...
Sutra se bacam na Parkera...



A nakon toga na Fibru .



Pa i Parker je pola Fibre..
u suradnji Fibre i Strip Agenta dobili smo jedno prekrasno kiosk izdanje..
Ako se tako gleda več sam napola Fibras...
mike Posted - 29/03/2021 : 15:44:00
quote:
Originally posted by teller

...
Sutra se bacam na Parkera...



A nakon toga na Fibru .
wesskowaz Posted - 29/03/2021 : 11:07:05
Meni ova treća slabija od prve dve.
I sama priča i crtež.
teller Posted - 29/03/2021 : 10:49:27
Procitao več u Libellusu, tamo je to jos visa liga.. ali i tu u kiosk formatu izgleda odlično..
Priča dobra, crtez odlican, kolor korektan.. Bolje skoro i nebi moglo..
Korijeni su jedna krasna kratka edicija..
Bas je dobro da je to na kioscima, možda navuce kolor i po nekog novog Mladog citatelja..
Kupio u Novom Mestu, kaže teta u kiosku da svi stripovi u koloru idu odlično...
Cak se dobro prodaju obzirom na to da nisu jeftin a ni ljudi ne čitaju ko nekad..
Sutra se bacam na Parkera...
Hercule Poirot Posted - 03/03/2021 : 14:53:13
Kupljeno. Slikovnice rules.
delboj Posted - 03/03/2021 : 13:42:23
Trebalo bi neko da popravi to, pa da zamijenim naslovnu.
ivan_micic Posted - 03/03/2021 : 12:36:12
quote:
Originally posted by delboj

Sa ž ili sa z?


Tvrdo ž
delboj Posted - 03/03/2021 : 11:23:03
Sa ž ili sa z?
ivan_micic Posted - 03/03/2021 : 10:51:54
Samo to
roby05 Posted - 03/03/2021 : 10:50:58
quote:
Originally posted by ivan_micic

Na kioscima


Vise ista?
ivan_micic Posted - 03/03/2021 : 10:44:09
Na kioscima
Poli Posted - 18/02/2021 : 09:10:07
quote:
Originally posted by adriano

zagor ne liči na sebe. baca na dilan doga


A kada je to Dylan isao u teretanu?


mpavin Posted - 17/02/2021 : 18:36:05
More biti. Ali opet, cb Zagor na 60 i onaj na 90 strana ne bi smili isto koštati.

edit: ovo moje je odgovor zlatanu.
jaki Posted - 17/02/2021 : 18:34:42
Izdavač određuje cijenu.
Zašto je neka cijena a ne neka druga pitajte njih.
zlatan bihac Posted - 17/02/2021 : 18:32:05
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by jaki

20 kn.


Sad se postavlja pitanje zašto su Korijeni skuplji od Chica u boji koji je bio 20 kn. A imaju isti broj stranica. I zašto ovo ne bi bilo ispod 20 kn.


Poskupili su stripovi u medjuvremenu sa 18 na 20, sa 25 na 29, pa je i to razlog zasto su ovi sad skuplji...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000