forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/03/2009 : 14:16:32
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Stark Posted - 13/04/2021 : 17:47:16
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Stark
Whedon, viktorijanski London, natprirodno, HBO - meni se svidjela prva epizoda

Pretpostavljam da će biti neko feminističko njesra, ali volim takav setting pa ću baciti oko.

Pa i nije baš, a i ako ga ima, svedeno je na razumnu mjeru koja ne vrijeđa zdrav razum. Stari je to lisac Whedon
mpavin Posted - 13/04/2021 : 17:07:19
quote:

Pretpostavljam da će biti neko feminističko njesra, ali volim takav setting pa ću baciti oko.
vice Posted - 13/04/2021 : 15:36:10
quote:

quote:
Originally posted by Red Marquis

Rise of the Ottomans je odličan.
Od turskih iznenađujuće dobra je Ethos na Netflixu. Nešto što ne ide unedogled, 8 ep. Odlična priča o sudaru modernog i tradicionalnog, sekularnog i fundamentalizma kroz nekoliko likova u Istanbulu.

Kad već pričamo o turskim dramskim serijama, meni daleko najbolja je Sahsiyet. Pisao sam već o njoj, zaista izvanredna serija. Posebno bih istakao Haluka Bilingera koji je maestralno odigrao ulogu, doslovno sam vraćao pojedine scene da ih ponovo odgledam.

Sahsiyet je dostupna i na RTL Play Premium usluzi.
Stark Posted - 13/04/2021 : 09:48:47
quote:
Originally posted by Red Marquis

Od turskih iznenađujuće dobra je Ethos na Netflixu. Nešto što ne ide unedogled, 8 ep. Odlična priča o sudaru modernog i tradicionalnog, sekularnog i fundamentalizma kroz nekoliko likova u Istanbulu.

Kad već pričamo o turskim dramskim serijama, meni daleko najbolja je Sahsiyet. Pisao sam već o njoj, zaista izvanredna serija. Posebno bih istakao Haluka Bilingera koji je maestralno odigrao ulogu, doslovno sam vraćao pojedine scene da ih ponovo odgledam.
Stark Posted - 13/04/2021 : 09:46:25

Red Marquis Posted - 12/04/2021 : 21:04:45
Evo i ja odradio prvu epizodu i ovo je očajno.
manhunter Posted - 12/04/2021 : 19:23:17
quote:
Originally posted by Macon

Da li neko poznaje? Počinje dobro a onda se vuče. Prva sezone je 75 dijelova a ima jih 4, 5. Dobra kamera i casting ali junaci prelako pobeđuju. Turski velehit.

Ovo mi je katastrofa u svakom pogledu. Odgledao sam na silu jednu epizodu i bilo mi je dovoljno.
Red Marquis Posted - 12/04/2021 : 17:38:55
Stark Posted - 12/04/2021 : 17:28:00
Kolega na poslu mi stalno priča o toj seriji, oduševljen je, čak je i muziku iz špice stavio na ringtone Ja nisam neki ljubitelj historijskih serija, ali onima koji vole takvu materiju će sigurno biti zanimljiva.

Još su mi preporučili i Rise of Ottomans, to je na Netflixu. Vuče me da pogledam jer sam vidio da glumi najljepša glumica na svijetu Tuba Buyukustun :)
Macon Posted - 12/04/2021 : 17:08:12

Da li neko poznaje? Počinje dobro a onda se vuče. Prva sezone je 75 dijelova a ima jih 4, 5. Dobra kamera i casting ali junaci prelako pobeđuju. Turski velehit.
sumohrvat Posted - 12/04/2021 : 16:26:30
Odgledao sam ovu seriju i iskrene preporuke...
BeaGea Posted - 10/04/2021 : 15:17:09

Odlična netflixova serija. Pogotovo za ljude koji nisu skloni ratnoj tematici, a željni su kvalitete. S obzirom da su autori bili ograničeni u troškovima serija je ispala super, a pojkedini dijalozi/monolozi su pravi dragulji. Uživajte!
Tonka24 Posted - 29/03/2021 : 14:24:57
Za mene je to tek otkriveno.
Fenomenalna serija.
ridiculus Posted - 28/03/2021 : 19:50:28
quote:
Originally posted by Tonka24

Gleda li ovdje tko Downton Abbey?

Misliš, da li je neko gledao? To nije tekuća serija, i poslednja sezona je prikazana pre 4-5 godina.

Gledao sam prve dve sezone. Mešavina "visoke" drame i sapunice, sa vrhunskom scenografijom i odličnim glumcima. (A i najmlađa kćerka je BOMBONA.) Ako neko izbegava sapunice, ovo svakako nije za njega.

A kad sam već tu...

Amazonov Patriot je odličan. Sigurno jedna od najboljih crnih komedija u televizijskoj ponudi, uz Barry-ja. Očekivao sam špijunski triler, nešto u stilu Jacka Ryana, ali ovo je porazilo sva moja očekivanja. Povremeno je možda tempo pomalo spor i atmosfera suviše kontemplativna ili melanholična, ali kada klupko zapleta krene da se petlja, ništa ga više ne može razmrsiti. Tužni, tužni ubica.

Tonka24 Posted - 28/03/2021 : 14:48:24
Gleda li ovdje tko Downton Abbey?
panzer Posted - 26/03/2021 : 09:32:20
https://www.npr.org/2021/03/25/981284596/arrested-development-star-jessica-walter-dies-at-80
going going Posted - 25/03/2021 : 00:19:22
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Odlične su Senke.

Slazem se! Senke nad Balkanom su stvarno vrhunac domace produkcije serija! Pogotovo prva sezona! Mada i druga je bas dobra.
Jedino sto mi tu smeta je uzasna gluma Marije Bergam, sve ostalo fenomenalno.

U poslednjih 20ak godina pojavilo se dosta dobrih serija i medju najboljim su mi Senke nad Balkanom, Vratice se rode, Moj rodjak sa sela i Jutro ce promeniti sve.
Znam da su i Gorki plodovi odlicni, ali njih nikako da repriziraju pa da bacim pogled.
DiSkAcH Posted - 24/03/2021 : 20:05:58
quote:
Originally posted by koze123

Slažem se sa Pakom, izgubio sam interesovanje kod negde 8. ili 9. sezone, i odgledao još 10. do kraja. A sve pre toga sam gledao ja mislim dva do tri puta.

Ali zato nova opsesija - The Office. Genijalno. Prva sezona previše neprijatna i čisto ok i onda nagli rast kvaliteta, da bi u trećoj (na kojoj sam sada) postalo urnebesno. Svaka scena je genijalna, a priče su sve bolje i bolje. Jadni Toby.

Office mi je uz Seinfelda i Mućke, dakle nešto najbolje humoristično što sam gledao. Dobri su i Prijatelji i Futurama (Futuramu trenutno ponovno gledam, a Firends sam nedavno pogledao) i hrpa drugih kojih se ne mogu sjetit ovaj tren, ali ov 3 nabrojane su vanserijske.
Inače ta prva sezona US Office-a je čista kopija engleskog, tek od druge sezone se ameri osamostaljuju i kreću razvaljivat.

Doduše i Ricky je oskarovski odglumio ljigavog egositičnog šefa, ali ameri su ih jednostavno razvalili.
RaoulDuke Posted - 24/03/2021 : 14:16:35
Odlične su Senke.
Oki Posted - 24/03/2021 : 11:54:08
[url=https://postimg.cc/HjRxxpR1][/url]
Odgledao sam svih dvadeset epizoda.
U globalu, ovo je politička krimi triler serija začinjena neizbježnim srpskim humorom.
Priča, radnja ove serije uopće nije nešto što mi je privlačno i zanimljivo, ali serija je jednostavno predobro napravljena.
Za vrijeme radnje koje počinje u 1928.god u prvih deset epizoda uopće ne možete naći neku grešku koja bi odala da to nije to vrijeme.
U drugoj sezoni ima malo više fantaziranja, ali još uvijek je sve na najvišem nivou od glume, kamere i glazbe u filmu.
Nakon što sam pogledao svih dvadeset epizoda, prvi film koji sam pogledao nakon senki je bio Wonder Woman 1984 i nevezano s time što se radi o sasvim drugom žanru,taj američki filmski blockbuster mi je djelovao kao film koji su radili amateri sa glumcima koji pojma o glumi nemaju i glazbom koja se nikako ne uklapa u trenutne scene.
8 i pol / 10
Oki Posted - 24/03/2021 : 11:35:09
RESIDENT ALIEN (2021)
[url=https://postimg.cc/VShkxDWc][/url][url=https://gasstation-nearme.com/e85]e85 station finder[/url]
Osam epizodica prve sezone pruža odličnu zabavu i vrhunski humor.
Alan Tudyk koji glumi doktora Harya (vanzemaljca) je savršen izbor za ovu ulogu jer i sam po sebi baš i ne izgleda ovozemaljski:)
U današnjim filmskim hitovima i serijama smo navikli gledati glavne glumice koje su ko’ po nekom pravilu manekenskog izgleda, te izoperirane i pune silikona što je meni već odavno postalo odvratno, odbojno i automatski me odbija od serije ili filma, ali ovdje u glavnoj ženskoj ulozi imamo Saru Tomko koja glumi Astu (medicinsku sestru). Njezin prirodni izgled i obline iznad prosječne veličine su pravo osvježenje za muške oči;)

8/10

mladjo Posted - 23/03/2021 : 19:45:26
Altered carbon S02
Priča ima svojih manjaka ali vizualno ovo je stvarno vrh
Ocjena:8/10
mladjo Posted - 21/03/2021 : 22:27:54
Altred Carbon S02
Pogledao sam dosad 4 epizode.Vrlo dobro, iako na momente konfuzno (baš kao i prva sezona, jel'te)
going going Posted - 16/03/2021 : 02:10:09
quote:
Originally posted by nemanja93

Vikinzi na slovenski nacin.

Pa za ovo je otisao Kicic na Island da snima i igra glavnu ulogu na kraju serije Mama i tata se igraju rata. Samo sto nije Netflix produkcija!
nemanja93 Posted - 15/03/2021 : 18:24:01
Vikinzi na slovenski nacin.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000