forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK I-III

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mikado Posted - 26/12/2020 : 12:47:12
01. - 03. 2021.


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
King Warrior Posted - 31/03/2021 : 08:46:54
Najbolje da pokrenu i LMS bez Zagora, onda bi svi bili zadovoljni.
Bruce Springsteen Posted - 30/03/2021 : 19:43:52
quote:
Originally posted by SPQRoma

Napokon su skontali da su "malo" pretjerali sa Zagorom.



Eee, sta bi bilo da je bilo interneta u ono vreme stare ZS kad je Mark picio od broja 85 do 155...
SPQRoma Posted - 30/03/2021 : 12:29:05
Napokon su skontali da su "malo" pretjerali sa Zagorom.
koze123 Posted - 29/03/2021 : 23:49:45
Ma najbolje da preimenuju ediciju u Zlatni Zagor, pa da objavljuju sve ono što već imamo ili ćemo videti za dve godine. Nek uzmu te almanahe ili neke smislene, neobljavljene epizode da vidimo nešto "novo", ili nek se posvete malo drugim junacima.
going going Posted - 28/03/2021 : 22:33:57
Anto reci meni svoj izdavacki program u okviru VCa!
anto Posted - 28/03/2021 : 22:26:40
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by anto

da je sreće da ga skroz izbace


I tebe da ubace da im radiš izdavački program.
Siguran put u propast....


a ja sam siguran da bi ti se taj program dopao.
going going Posted - 28/03/2021 : 22:22:56
quote:
Originally posted by Svet stripa

quote:
Originally posted by going going
Evo ja mogu da preuzmem, nego me jebe ovaj novi Bonellijev sajt uopste ne mogu da se snadjem na njemu pa ne znam kako da dodjem do originalnih naslovnica i autora. Mogu uz pomoc jos nekog preko PMa koji bi mi slao podatke, a ja da otvorim topik i azuriram ga sa novim naslovnicama i srpskim izdanjem pored italijanskog.


Negde u to vreme, sastavljao sam topik i nisam pročitao tvoj post.
Možemo zajedno da ažuriramo topik:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52111





Moze, nikakav problem! Ako vi hocete da se bavite time, jos bolje, ja mogu da uskocim ponekad ako zatreba pomoc!
Svet stripa Posted - 28/03/2021 : 21:35:07
quote:
Originally posted by going going
Evo ja mogu da preuzmem, nego me jebe ovaj novi Bonellijev sajt uopste ne mogu da se snadjem na njemu pa ne znam kako da dodjem do originalnih naslovnica i autora. Mogu uz pomoc jos nekog preko PMa koji bi mi slao podatke, a ja da otvorim topik i azuriram ga sa novim naslovnicama i srpskim izdanjem pored italijanskog.


Negde u to vreme, sastavljao sam topik i nisam pročitao tvoj post.
Možemo zajedno da ažuriramo topik:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52111

going going Posted - 28/03/2021 : 21:14:17
quote:
Originally posted by mikado

Neće ga biti. Već duže vreme ovo radim po inerciji, iako već nekoliko godina ne kupujem izdanja Veselog četvrtka (jedino sin kupuje Zagora OP i Zlatnu seriju sa retro naslovnicama).
Ako neko želi da preuzme pravljenje topica neka mu je sa srećom.



E steta Mikado!
Evo ja mogu da preuzmem, nego me jebe ovaj novi Bonellijev sajt uopste ne mogu da se snadjem na njemu pa ne znam kako da dodjem do originalnih naslovnica i autora. Mogu uz pomoc jos nekog preko PMa koji bi mi slao podatke, a ja da otvorim topik i azuriram ga sa novim naslovnicama i srpskim izdanjem pored italijanskog.

@koze hvala na odgovoru i obavestenju!
logo111 Posted - 28/03/2021 : 20:51:27
quote:
Originally posted by anto

da je sreće da ga skroz izbace


I tebe da ubace da im radiš izdavački program.
Siguran put u propast....
anto Posted - 28/03/2021 : 20:11:37
da je sreće da ga skroz izbace
tomas.hokenberi Posted - 28/03/2021 : 20:05:27
Negde su najavili i da će ove godine ići "samo" dva Zagora u ZS. Nadam se da će zaista tako i biti.
Bruce Springsteen Posted - 28/03/2021 : 18:09:45
quote:
Originally posted by koze123

@going

Napisali su u predgovoru da neće biti novih priča, tj. u skorije vreme. Objavili su sve što su hteli i sad ćemo od Zagora dobijati stare redovne priče i almanahe.

Ja se nadam MNo almanahu, predugo je prošlo od prethodnog, pa uz to i više Teksa - u bilo kojoj varijanti (redovni, almanah, mladi). Čak bih voleo da vidim i eksperimentisanje na Teksu sa novijim epizodama, jer je tu i najsmislenije: zbog užasnog ritma redovne serije tu ćemo se najviše načekati.



Kuca uzasa sigurno jer nas ocekuje novi Zagorov specijal sa nastavkom iste... a posle nadam se Zarobljnici Crvene vestice i Pukovnikova podvala...
anto Posted - 28/03/2021 : 14:34:13
potpis za objavljivanje novih Teksovih epizoda na način kao što su objavljene ove nove Zagorove.
koze123 Posted - 28/03/2021 : 12:43:17
@going

Napisali su u predgovoru da neće biti novih priča, tj. u skorije vreme. Objavili su sve što su hteli i sad ćemo od Zagora dobijati stare redovne priče i almanahe.

Ja se nadam MNo almanahu, predugo je prošlo od prethodnog, pa uz to i više Teksa - u bilo kojoj varijanti (redovni, almanah, mladi). Čak bih voleo da vidim i eksperimentisanje na Teksu sa novijim epizodama, jer je tu i najsmislenije: zbog užasnog ritma redovne serije tu ćemo se najviše načekati.
anto Posted - 28/03/2021 : 10:18:42
quote:
Originally posted by mikado

Neće ga biti. Već duže vreme ovo radim po inerciji, iako već nekoliko godina ne kupujem izdanja Veselog četvrtka (jedino sin kupuje Zagora OP i Zlatnu seriju sa retro naslovnicama).
Ako neko želi da preuzme pravljenje topica neka mu je sa srećom.


Dexters Posted - 27/03/2021 : 23:43:50
Otvara se konkurs za radno mjesto: VeseliPotrcko, jedan (1) izvrsilac
Combatrock Posted - 27/03/2021 : 23:35:43
Tuzno.
mikado Posted - 27/03/2021 : 20:59:41
Neće ga biti. Već duže vreme ovo radim po inerciji, iako već nekoliko godina ne kupujem izdanja Veselog četvrtka (jedino sin kupuje Zagora OP i Zlatnu seriju sa retro naslovnicama).
Ako neko želi da preuzme pravljenje topica neka mu je sa srećom.
tosha Posted - 27/03/2021 : 15:45:19
Kada će topic IV - VI?
wesskowaz Posted - 27/03/2021 : 14:40:01
going going Posted - 26/03/2021 : 22:26:34
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by delboj

Prikladnija za pisane romane.



Na prvi pogled, podseca me na Donatellieve naslovnice Kita Telera...inace odlicna naslovnica...



I meni deluje kao odlicna naslovna strana! I podrzavam objavljivanje Mladog Teks Vilera u ZS, nadam se i da cemo prvi broj specijala videti uskoro. I ponavljam da bih najvise voleo da se pojaca ritam na jednomesecni da bismo ispratili sve te razlicite junake i price koje izlaze u ZS a da imamo donekle normalan ritam kad su junaci u pitanju.
Vise sam dosadio sam sebi prizeljkujuci i prizivajuci jos Martijevih almanaha u ZS (znam da nas ove godine ocekuje Panova frula, ali bih voleo da vidim jos dvobroja almanaha oni su ostavili bas lep utisak na mene), zatim poslednja dva Mister NO almanaha i posle toga nadam se Mister NO specijalce i ubrzavanje izdavanja Prica iz baze Drugde sa jednom godisnje na dvaput godisnje.
I nadam se da ce sad malo da se ohlade od novih Zagorovih prica, ove tri price su sasvim lepo i prijatno iznenadjenje (Zimska zmija, Kandraks i Zombiji {pogotovo Zombiji}) ali nema potrebe za jos takvim pricama, ionako cemo sve to videti u redovnoj seriji za koju godinu.
Bruce Springsteen Posted - 26/03/2021 : 21:57:04
quote:
Originally posted by delboj

Prikladnija za pisane romane.



Na prvi pogled, podseca me na Donatellieve naslovnice Kita Telera...inace odlicna naslovnica...
Bruce Springsteen Posted - 26/03/2021 : 21:11:49
quote:
Originally posted by teller

Aha.. odlično..
Mladog Texa imam u Libellus integralima a ovog cu sada dobiti u VC...
To u originalu izlazi u Bonelli formatu ili velikom?



https://shop.sergiobonelli.it/fumetti/2021/01/18/albo/un-uomo-tranquillo-1008851/
teller Posted - 24/03/2021 : 21:41:12
Aha.. odlično..
Mladog Texa imam u Libellus integralima a ovog cu sada dobiti u VC...
To u originalu izlazi u Bonelli formatu ili velikom?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000