forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MAKONDO izdavački plan 2021

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
MAKONDO Posted - 24/02/2021 : 18:20:01
Dragi prijatelji,

Zahvaljujući pre svega vašoj podršci ove godine objavićemo gotovo 30 izdanja, tri puta više nego bilo koje od prethodnih godina.
Ovo su naslovnice stripova za koje smo potpisali ugovore, a tu će biti još određeni broj izdanja za koja čekamo ugovore.
Uživajte!



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jagodanbg Posted - 04/12/2023 : 22:52:01
quote:
Originally posted by Grayson

Pitanje za ekipu Makonda. Pošto Orlovi Rima integral 1-4 ima grešku, tj. na početku drugog albuma na strani 70 gde bi trebalo da bude 2. tabla stoji tabla sa brojem 10, koja se kasnije pojavljuje ponovo na strani 78, da li postoji namera da se nekako izađe u susret ljudima koji su kupili ovo izdanje sa greškom?


Prosledio sam prijatelju ovu poruku, proverio je svoj primerak koji je imao pomenutu gresku i kaze da ga je danas zamenio za ispravan.
delboj Posted - 04/12/2023 : 09:33:17
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by cronos six

Dakle...Mandrak i Fantom jel se odustalo????????


Nisu nikad rekli da se odustalo. I to se dobro prodavalo. Bilo je kupaca sa svih kontinenata.



Ako vidiš da pada kiša, nije neophodno da neko izađe u medije i zvanično najavi da pada kiša.


Šta znaš, možda Bog plače
axle munshine Posted - 04/12/2023 : 08:48:33
quote:
Originally posted by borg

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by borg

Makondoooo, oće li onaj Bilal?




Napisali su negde, sad više ne znam gde, da su odustali jer nisu mogli da dobiju stari kolor...



Hvala za info.
Šteta.



Molim... da, šteta...ali objaviće to neko drugi, ne sumnjam uopšte u to...
axle munshine Posted - 04/12/2023 : 08:47:14
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by borg

Makondoooo, oće li onaj Bilal?




Napisali su negde, sad više ne znam gde, da su odustali jer nisu mogli da dobiju stari kolor...



Axle prenesi utiske, kad vidiš Blejka i Mortimera.


Ako budem imao priliku, hoću.... mada, onako čitajući komentare ljudi koji su ga kupili sad ozbiljno razmišljam da odustanem od nabavke... plus, ponuda je sve veća, para sve manje a prostor sve tesniji...
borg Posted - 04/12/2023 : 00:36:02
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by borg

Makondoooo, oće li onaj Bilal?




Napisali su negde, sad više ne znam gde, da su odustali jer nisu mogli da dobiju stari kolor...



Hvala za info.
Šteta.
alexts Posted - 03/12/2023 : 23:45:37
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by borg

Makondoooo, oće li onaj Bilal?




Napisali su negde, sad više ne znam gde, da su odustali jer nisu mogli da dobiju stari kolor...



Axle prenesi utiske, kad vidiš Blejka i Mortimera.
axle munshine Posted - 03/12/2023 : 23:14:32
quote:
Originally posted by borg

Makondoooo, oće li onaj Bilal?




Napisali su negde, sad više ne znam gde, da su odustali jer nisu mogli da dobiju stari kolor...
Red Marquis Posted - 03/12/2023 : 16:07:02
Ja još čekam nastavak Lige izuzetnih džentlmena. Šalim se, digo ruke i kompletirao na engleskom. Sećam se i da su obećali Mark Tven knjigu nastavak, pa i to jedno 5 godina ništa. Takvih primera kod njih podosta ima. Plus taj AMD je meni postao lošiji i od Simbola.
alexts Posted - 03/12/2023 : 15:11:36
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by cronos six

Dakle...Mandrak i Fantom jel se odustalo????????


Nisu nikad rekli da se odustalo. I to se dobro prodavalo. Bilo je kupaca sa svih kontinenata.



Ako vidiš da pada kiša, nije neophodno da neko izađe u medije i zvanično najavi da pada kiša.
Largo Posted - 03/12/2023 : 10:59:29
Definitivno su jedan od, ako ne i najsporiji od srpskih izdavača.
delboj Posted - 03/12/2023 : 10:06:54
quote:
Originally posted by cronos six

Dakle...Mandrak i Fantom jel se odustalo????????


Nisu nikad rekli da se odustalo. I to se dobro prodavalo. Bilo je kupaca sa svih kontinenata.
john connor Posted - 03/12/2023 : 08:22:47
Sta se desava sa Makondom pa brlja ovako poslednjih godina? Kada su pocinjali bili su najperspektivnija kuca, odlicna ekipa. Radili su savrsene knjige, koje su brzo prestali. Njihove knjige su mi i dan danas najdraze u kolekciji.

Blejka i Mortimera sam planirao da uzmem, ali onakva stampa ne ide, plus kasnili sa njim bas dugo. Bas zbog tog kasnjenja trebalo je da bude izdanje bez greske.
cronos six Posted - 03/12/2023 : 03:16:41
Dakle...Mandrak i Fantom jel se odustalo????????
borg Posted - 03/12/2023 : 00:51:58
Makondoooo, oće li onaj Bilal?

borg Posted - 03/12/2023 : 00:46:38
quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam dobio zamenjen primerak gde je nalepljena prava stranica.



Možda uskoro dobijemo i strip album sa samolepljivim sličicama. Kupiš strip album, tvrde korice, sve full. Al prazne table. I onda kupuješ kadrove u kesicama. Pa se razmenjujemo dok ne popunimo strip.


p.s. mora rikna da bude šira, jer kad se bude popunilo sličicama dobiće se na voluminoznosti. Pa unajmiti ČK da izabere pravu štampariju za rikne koje su šire od knjiškog bloka. A Komiko i Makondo kao pioniri sa prelepljivanjima i stikerima da budu zaduženi za sličice.
Sloba da odradi kontrolu kvaliteta Borinog izbora. A Egmont će biti zadužen za uređivanje tog izdanja. Kolta izabrati za promociju i reklamiranje tog izdanja. Markos će izbaciti isti takav strip album samo većeg formata sa xxl sličicama sa luksuznim uvijačem za korice, mesec dana pre ovog prvog izdanja jer neće znati da su ovi drugi to planirali. Naravno, jeftinije.
Aleksa Gajić će se naljutiti što njega nisu zvali u eksperimentalni strip projekat sa sličicama, dok će ekipa okupljena pod kodnim nazivom "Dikan" propustiti sve to jer su se svađali ko će da plati kartu, i u međuvremenu im otišao voz...
Baneta bole uvo što nije izabran njegov strip za album, on će za to vreme potpisivati Katu u preostala dva hrvatska grada...

Ne zamerite na malo šale.
Grayson Posted - 02/12/2023 : 22:20:25
Znači već ima nekakvo, ne baš idealno, rešenje. Hvala na odgovoru, onda da se juri zamena.
sawitch Posted - 02/12/2023 : 22:09:31
Ja sam dobio zamenjen primerak gde je nalepljena prava stranica.
Grayson Posted - 02/12/2023 : 21:58:42
Pitanje za ekipu Makonda. Pošto Orlovi Rima integral 1-4 ima grešku, tj. na početku drugog albuma na strani 70 gde bi trebalo da bude 2. tabla stoji tabla sa brojem 10, koja se kasnije pojavljuje ponovo na strani 78, da li postoji namera da se nekako izađe u susret ljudima koji su kupili ovo izdanje sa greškom?
john connor Posted - 28/11/2023 : 18:12:50
Nisam kupio srecom, video sam na slikama, i uzivo, pa odustao od kupovine. Ne znam da li je sav tiraz takav. Ovde u SRB imas i situaciju da sa prvim kontigentom iz stamparije imas problem, pa se posle pojave sasvim ok primerci.
Sekta Posted - 28/11/2023 : 17:32:12
quote:
Originally posted by john connor

Da li ce Makondo da povuce lose otisnut Blejk i Mortimer?

Може ли нека слика? Ја сам управо размишљао да набавим ту књигу.
john connor Posted - 26/11/2023 : 23:44:27
Da li ce Makondo da povuce lose otisnut Blejk i Mortimer?
Laos Posted - 26/08/2023 : 14:00:44
Lepo,lepo...
anto Posted - 26/08/2023 : 13:36:14
bravo i za Blejka i Mortimera;bogami,biće ovo vruća sajamska jesen :)
Largo Posted - 26/08/2023 : 13:23:42
Najavljen i prvi Blejk i Mortimer integral za sajam.

anto Posted - 26/08/2023 : 12:37:01
bravo i od mene!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000