forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2021?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 27/10/2020 : 01:20:18
U svrhu sigurnog boravka na sajmu pripremljene su sve potrebne sigurnosne i zdravstvene mjere prema uputama Nacionalnog stožera civilne zaštite i Stožera civilne zaštite Grada Zagreba:

Prošireni su prolazi između izložbenih prostora
U funkciji su paviljoni 5, 6, 7a
Povećan broj ulaza i izlaza u i iz svakog paviljona
11-satno dnevno radno vrijeme za posjetitelje od 10.00 - 21.00 sat svaki dan, a u petak i subotu do 22.00 sata
ulaz za posjetitelje je glavni Južni ulaz u prostor Zagrebačkog velesajma d.o.o., u kojem će biti vršena registracija posjetitelja putem Covid-19 upitnika i beskontaktno mjerenje tjelesne temperature
Po registraciji, posjetitelji će dobiti besplatnu ulaznicu za prolazak kroz mehaničke barijere, tzv. vrtuljke
Ispred ulaza u svaki paviljon vršit će se beskontaktno mjerenje tjelesne temperature
Ispred ulaza u svaki paviljon postavljeni su brojači s trenutnim brojem osoba u paviljonu, ulazak moguć do propisanog maksimalnog broja posjetitelja
Postavljene oznaka u paviljonima za održavanje socijalne distance od 1,5 m
Posebni ulazi i izlazi iz paviljona uz preporuku jednosmjernog kretanja osoba kroz paviljone od ulaza prema izlazu odnosno bez miješanja ulaska i izlaska osoba na ulaznom mjestu
Održavanje stručnog programa na izdvojenom mjestu na galeriji paviljona 5 te na otvorenom prostoru
Primjena ostalih epidemioloških mjera: u paviljonske prostore posjetitelji ne mogu ući bez zaštitne maske koja im pokriva nos i usta • u svakom paviljonu bit će prisutni Covid-19 redari koji će nadzirati ispravno nošenje zaštitnih maski te upućivati na razdvajanje posjetitelja u slučaju stvaranja većih grupa ljudi na pojedinim mjestima • dezinfekcija stolaca, stolova, govornica i razglasne opreme nakon svake točke stručnog programa • prozračivanje paviljonskog prostora svakih 60 minuta • dezinfekcijska sredstva na svim info-punktovima te na više mjesta u svakom paviljonu • i druge mjere sukladno aktivnom epidemiološkom okviru
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vukozec Posted - 16/11/2021 : 11:43:00
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2318061 zanimljivo,i komentari isto



Opet strip nepravedno diskriminiran u članku, nema Tornjeva B-M.
lwood Posted - 16/11/2021 : 10:59:28
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2318061 zanimljivo,i komentari isto
Kerempir Posted - 16/11/2021 : 07:55:42
quote:
Originally posted by DK24

Neiskusno. Ruksak na leđa i dosta si mirniji haha



Još bolje ako je torba na kotačima.

Btw dobar interliber (bez gužvi i nesnosnih vrucina), falili su mi fibra i hangar ali od njih sam napravio web narudzbu.


Od stripova našao sam na jednom štandu (buybook?) onu zlatnu seriju od veselog četvrtka pa sam uzeo deadwood dick skoro se zajebo jer nisam odmah skuzio da postoje duplikati sa alternativnim stranicama.

Na SA sam se nadao zombicu za svoje dijete ali prelistavanjem nije mi se svidio humor niti mi je zabavno niti primjereno djetetu koje inače obožava sestre, supersestre, vatrogasce, tako da ne znam tko je ciljna skupina? Na kraju uzeo svemirsku sardinu 1 za probu, a ćemo vidjeti hoće li joj pasati taj strip (i meni), ipak je to sfar.

Popusti na knjige nisi bili ludilo ali našao sam starijih naslova po ekstra povoljnim cijenama.

nenno Posted - 15/11/2021 : 14:59:07
quote:
Originally posted by udarnik007

Bilo bi zanimljivo čuti koliko su izlagači zadovoljni ako uzmemo
u obzir da i popusti nisu bili kao prijašnjih godina.
Bar je to moj dojam.



koliko čitam po portalima bilo je cca 55 000 posjetitelja i izdavači su i više nego zadovoljni….. govorim o svim izdavačima, a sad što se tiče samo strip izdavača koliko sam ja vidio na Strip-agentovom štandu je bila poprilična gužva.....
adriano Posted - 14/11/2021 : 23:01:00
Ovo jucer i danas je Bio megasoping. Ovaj Put je bilo i redovnih teksova i Ken Parkera na stripagentu Sto inace nije Bio slucajzadnjih godina.
sumohrvat Posted - 14/11/2021 : 20:42:47
quote:
Originally posted by DiSkAcH

E to mene jako zanima, prvo da li su im sami organizatori spustili cijenu zakupa u skladu sa okolnostima (Marko, znaš li možda?), a onda i koliko su uspjeli stvarno uprihodit.
Da li ej ovo bila Pirova pobjeda za organizatore sajma?


Koliko ja znam iz priče vlasnika jedne od antikvarnica u Rijeci on je odustao od Interlibera baš zbog toga što nije bilo nekog popusta.... Sad, ako on laže mene lažem i ja vas 😂😂
Poli Posted - 14/11/2021 : 20:34:04

Pa da, ali prodaja za vrijeme "Interlibera", znaci do danas... :)


Sigurno ce se jos prodati toga to kraja mjeseca, ali mislim da je vecina vec pojurila, ako ne zbog drugoga, onda zbog majica. A ionako je sve najavljeno izaslo na vrijeme.


DiSkAcH Posted - 14/11/2021 : 20:30:44
quote:
Originally posted by Poli


To i mene zanima. Markos je i prosle godine, kada je bio samo virtualni IL, napravio rekord sto se prodaje tice, bas me zanima je li i ove godine bilo tako. :)







Nije ''bilo'' ove godine jer popusti na Fibrinom webshopu traju do 30.studenog.
Poli Posted - 14/11/2021 : 20:27:49

To i mene zanima. Markos je i prosle godine, kada je bio samo virtualni IL, napravio rekord sto se prodaje tice, bas me zanima je li i ove godine bilo tako. :)



udarnik007 Posted - 14/11/2021 : 20:24:43
Bilo bi zanimljivo čuti koliko su izlagači zadovoljni ako uzmemo
u obzir da i popusti nisu bili kao prijašnjih godina.
Bar je to moj dojam.
DiSkAcH Posted - 14/11/2021 : 20:21:13
E to mene jako zanima, prvo da li su im sami organizatori spustili cijenu zakupa u skladu sa okolnostima (Marko, znaš li možda?), a onda i koliko su uspjeli stvarno uprihodit.
Da li ej ovo bila Pirova pobjeda za organizatore sajma?
sumohrvat Posted - 14/11/2021 : 20:13:49
quote:
Originally posted by BeaGea

Broj posjetitelja ovogodišnjeg IL upola manji od broja posjetitelja 2019. Uopće nije loše, s obzirom na situaciju. Bravo za sve koji su bili a posebno onima koji su ga omogučili.


Gledaj da dobar dio tog posjeta otpada na organizirane dolaske školaraca koji doprinesu masovnosti, ali rijetko tko od njih se financijski isprsi.... Tako da vjerujem kako su i izlagači dosta zadovoljni.
BeaGea Posted - 14/11/2021 : 19:07:54
Broj posjetitelja ovogodišnjeg IL upola manji od broja posjetitelja 2019. Uopće nije loše, s obzirom na situaciju. Bravo za sve koji su bili a posebno onima koji su ga omogučili.
Spiderman Posted - 14/11/2021 : 18:27:06
E da... pozdrav neznanim junacima koje upoznao na štandu strip agenta... Da ste djevojke zapamtil bi vam i nickove i imena...
tihomirduras Posted - 14/11/2021 : 13:48:16
quote:
Originally posted by council

alo di su oni kaj su rekli da če jesti prasetinu i piti rakiještinu
nema živog pesa stisli se a veliki krič mali ptič
sve vas znam




"Srećom" u srijedu nije bila gužva pa je sumo morao sam piti rakiju i nalizao se rakiještine da je sve teturao od štanda do štanda, a odojčića je jeo između štandova i ako pozorno pogledaš možda i vidiš kosti i rebarca ispod pultova. Masku nije nosio zbog epidemioloških mjera već mu je brada bila masna (od prasetinu jel) kao Ronaldova frizura.
sumohrvat Posted - 14/11/2021 : 13:21:03
quote:
Originally posted by council

alo di su oni kaj su rekli da če jesti prasetinu i piti rakiještinu
nema živog pesa stisli se a veliki krič mali ptič
sve vas znam


Bili u srijedu... Eno ti i slika ako ne vjeruješ.
DRAŽEN Posted - 14/11/2021 : 12:46:44
I ja sam bio dva puta. U utorak i subotu. Kod Strip agenta sam kupio 50 tak stripova po 10 kuna. Ali moglo je to i bolje. Malog Rendžera je bilo ali samo ođtećeni i sa naljepnicom preko bar koda. Kapetana Mikija nisam vidio ni jedan broj. I kod Bleka jako nali izbor. Puno toga mi nije jasno.
council Posted - 14/11/2021 : 02:39:48
a bio sam i nisam zadovoljan
strip agent a bogami i columbo totalno bezvoljni mrtvo puhalo

council Posted - 14/11/2021 : 02:31:23
alo di su oni kaj su rekli da če jesti prasetinu i piti rakiještinu
nema živog pesa stisli se a veliki krič mali ptič
sve vas znam
Spiderman Posted - 13/11/2021 : 16:49:05
quote:
Originally posted by vukozec

Došli ljudi na jeftine testove :)

Nikad vikendom na IL...



Zato sam ja koji živim u ZG-u ostavio vikend za ostale a otišao preko tjedna.
vukozec Posted - 13/11/2021 : 15:10:47
Došli ljudi na jeftine testove :)

Nikad vikendom na IL...
lwood Posted - 13/11/2021 : 15:05:10
https://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-na-velesajmu-guzve-na-testiranju-za-interliber/2318108.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_najnovije_d izgleda da ima svita
sumohrvat Posted - 13/11/2021 : 13:22:54
Ruksak čuda čini 😋
DK24 Posted - 13/11/2021 : 09:55:15
Neiskusno. Ruksak na leđa i dosta si mirniji haha
mpavin Posted - 13/11/2021 : 09:50:40
Nisam ni ja u ZG, pitan onako čisto informativno. 10kn po komadu je idealno. Da mogu doći tamo sigurno bi uze 30-ak brojeva budući da nemam nijednog...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000