forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LEO PULP

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Ferri Posted - 23/04/2010 : 02:25:48
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 26/02/2022 : 07:45:01
Promijenjeno i dodana zanimljivost koja počinje sa "+ Str. 30/34..."

quote:
Originally posted by Jocko

Super. Inače, odlična recenzija, naročito odeljak sa zanimljivostima!

Je, odlična recenzija, ali i ona njegova prva za Lea Ja zaboravio glasati za recenziju godine, ta prva od Lea je meni bila najbolja, otkrio sam zbog nje ovaj sjajan strip, a nedugo potom, i nabavio sve tri sveske
Jocko Posted - 25/02/2022 : 19:08:47
Super. Inače, odlična recenzija, naročito odeljak sa zanimljivostima!
igor 12 Posted - 25/02/2022 : 17:18:14
je, moja greška u godini objavljivanja. budemo promijenili, a i dodat ćemo jednu zanimljivost.
Jocko Posted - 25/02/2022 : 14:26:24
Ja sam našao podatak (a tako piše i u Igorovoj recenziji prve epizode) da je ovaj strip originalno objavljen 2007. godine, a ne 2005 kako piše u recenziji. Izvori Leo Pulp wiki stranica i goodreads. Ako je tako može da se ispravi.
Spock Posted - 25/02/2022 : 06:41:48
Igor nam donosi recenziju zadnje epizode Nizzijevog junaka Leo Pulpa (još se samo čeka going going za kompletiranje serijala ):

https://www.stripovi.com/recenzije/leo-pulp-lep-vec-3-slucaj-crvene-magnolije/2776/
ReemCP Posted - 13/03/2021 : 20:39:31
Nakon Spocka i francuskog detektiva Jérômea, "vikend krimića" (only na stripovi.com) se nastavlja, Igor premijerno donosi privatnog istražitelja Leo Pulpa!

https://www.stripovi.com/recenzije/leo-pulp-lep-vec-1-nestanak-amande-cross/2603/

ReemCP Posted - 02/03/2021 : 15:40:36
quote:
Originally posted by Spock

Odlično, lijepa slučajna koordinacija Reem!

Ovaj topic je editiran zbog Igorovih i goingovih najava recenzija prve dvije epizode (od tri )


Vidio sam da je Manhunter podigao topic, a sjetio se da je Igor ovo rezervirao, pa i Going 2.broj :) A nisam imao pojma o čemu se ovdje radi, slučajno našao ovo pa stavio. Čini mi se zanimljivim, svakako ću pročitati.
going going Posted - 27/02/2021 : 18:49:58
quote:
Originally posted by anto

kad smo diskutovali o Leo Palpu,ti si još išao u vrtić (možda u predškolsko),pa je normalno da se posle deceniju i po ne priča mnogo o ovom junaku.



Isao sam u Osnovnu skolu kad je izasao Leo Pulp! Tad sam ga i procitao prvi put, pa kad sam upisao fakultet onda sam ga ponovio i iznenadio se koliko je idalje to odlican strip!
anto Posted - 27/02/2021 : 18:25:53
kad smo diskutovali o Leo Palpu,ti si još išao u vrtić (možda u predškolsko),pa je normalno da se posle deceniju i po ne priča mnogo o ovom junaku.
going going Posted - 27/02/2021 : 18:22:57
Cudi me da nema vise diskusije o ovom stripu, bio je mozda ranije neki topic, secam se da sam citao davno i da je bilo malo komentara ali svi su bili pozitivni.
Leo Pulp je vrhunski strip i bas mi je drago sto je Igor odlucio da ga recenzira, time i mene nateravsi da krenem u pisanje recenziju drugog broja sto zelim odavno, jer je drugi broj omaz cuvenom filmu Bilija Vajldera Bulevar sumraka.

Ne znam zasto Nizzi i Massimo Bonfatti nisu napravili jos neku novu epizodu.
Spock Posted - 27/02/2021 : 11:28:35
Odlično, lijepa slučajna koordinacija Reem!

Ovaj topic je editiran zbog Igorovih i goingovih najava recenzija prve dvije epizode (od tri )
ReemCP Posted - 27/02/2021 : 10:41:05

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000