forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dole Kapetan, dobrodosao Komandante!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
teller Posted - 12/02/2021 : 10:49:38
Polako se završava era naseg Kapetana Mikija i vrijeme je da nasu paznju i pozornost i naravno podrzku privuce i dobije ponovo nas Komandant Mark.. Jedan, jedini i neponovljivi.. Njegovo postojanje u regionu naprasno i grubo je prekinuto u pola njegovih objavljenih avantura i od tada trume citatelja ocekuju njegovo novo pojavljanje na kioscima.
Ako se čeka da razjase Miki onda bi to moglo i trebalo skoro..
U ifedizioni ide njegove avanture več preko 30 brojeva u prekrasnom kolor izdanju i red je da SA ili Ludens počne več ovo proljece sa tim.. da su počeli sutra bilo bi prekasno..
Najavio je to i Veseli ali njihove najave ja vise ne uzimam preozbiljno...
Bernarde sta se vraga čeka?
Očes da netko drugi omasti brk?
Autorska prava su valjda rešena ako if to izdaje bez problema..
Ocekujem u zadnjem Mikiju najavu prvog Marka...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 14/03/2021 : 07:53:50
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by stripnik

Alan Ford (Magnus&Bunkera) je za mene najveca stripovska umjetnost. Umjetnost u kojoj se zabavim.

Najbolje od najboljeg. Capo di tutti capi. Tih 75 brojeva možeš pročitati svakih nekoliko godina i opet te oduševljavaju skoro isto svaki put . Remek djelo!



Slažem se u potpunosti. I još da dodam da bi neke od ovih epizoda trebalo uvrstiti u školsku lektiru.


U umjetnickoj skoli u Splitu, nekad, je bilo toliko i toliko Vjesnikovih izabranih knjizica Alan Ford epizoda, na kojima i sa kojima se, vjezbalo kompoziciju, zlatni kadar, polozaj osoba i predmeta u prostoru, volumen, plastika, interijer i eksterijer...
Ne znam, rade li jos tako? Ali nekad su radili, sto vec zaista puno govori kako o Robertu Ravioli, tako i o Alan Fordu.
ivanl Posted - 14/03/2021 : 07:48:58
Da se moglo, vec bi i bilo. Doduse za Dampyra, jos ima sansi...
Hercule Poirot Posted - 13/03/2021 : 09:48:09
Ma bilo šta, samo na kioske, da se ne zatvara svaki projekt samo u striparnice.
Strip izdanje 3/1 je izvrsna forma upravo za kioske, bilo kojeg junaka.
marcho Posted - 13/03/2021 : 05:57:22
Dajte nam nešto donekle moderno i kvalitetno! Bilo što! Dampyr, Julia, Magični, Dragonero...
Bilo što neobjavljeni i novijeg datuma a nikako ne još jednu reprizu stripova namijenjenih dvanaestogodišnjacima iz 1950-ih.
lwood Posted - 03/03/2021 : 17:15:19
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by stripnik

Alan Ford (Magnus&Bunkera) je za mene najveca stripovska umjetnost. Umjetnost u kojoj se zabavim.

Najbolje od najboljeg. Capo di tutti capi. Tih 75 brojeva možeš pročitati svakih nekoliko godina i opet te oduševljavaju skoro isto svaki put . Remek djelo!



+1 .
Stripovi koje san najveći broj puta pročita (uz neke Bonelije)
Gru Posted - 03/03/2021 : 17:00:43
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by stripnik

Alan Ford (Magnus&Bunkera) je za mene najveca stripovska umjetnost. Umjetnost u kojoj se zabavim.

Najbolje od najboljeg. Capo di tutti capi. Tih 75 brojeva možeš pročitati svakih nekoliko godina i opet te oduševljavaju skoro isto svaki put . Remek djelo!



Slažem se u potpunosti. I još da dodam da bi neke od ovih epizoda trebalo uvrstiti u školsku lektiru.
Dalen Posted - 03/03/2021 : 15:45:49
quote:
Originally posted by stripnik

Alan Ford (Magnus&Bunkera) je za mene najveca stripovska umjetnost. Umjetnost u kojoj se zabavim.

Najbolje od najboljeg. Capo di tutti capi. Tih 75 brojeva možeš pročitati svakih nekoliko godina i opet te oduševljavaju skoro isto svaki put . Remek djelo!
jaki Posted - 02/03/2021 : 23:31:18
Tako se uvijek radi.Ako se dobro prodaje onda će još jednu turu pa još jednu pa još jednu....
Sve ovisi o prodaji.
shalilo6 Posted - 02/03/2021 : 22:43:04
quote:
Originally posted by teller


MARK i MISTER NO KOLOR bi bile krasne edicije i ne vidim ništa loše da si jih želimo u svima dostupnom izdanju na kioscima..



Mister No kolor će Gazzetta izdat samo prvih 60 brojeva (osim ako ne bude dobra prodaja pa se odluče na još) tako da mu se ne nadajte previše na našim kioscima.
stripnik Posted - 02/03/2021 : 19:17:55
Ma, Teller je za mene faca i pol.

Pokusao sam pronaci umjetnost u stripu, ali je bas i ne nalazim precesto.

Odusevilo me umjetnicki par stripova i to je to (Maus, Brodeckov izvjestaj, Eternaut, Sin City, Bilo jednom u Francuskoj ...).

Slazem se sa Tellerom da je strip za zabavu.
Alan Ford (Magnus&Bunkera) je za mene najveca stripovska umjetnost.
Umjetnost u kojoj se zabavim.
Od stripa trazim da me zabavi. Ne trazim u njemu vise nekakvu dubinu.

Teller je zakon na ovom forumu.
102 cestitke + cestitke za 103-u i slijedece
zeljko Posted - 16/02/2021 : 15:04:40
U firmi imamo salu kada neko tako pita
Pa odgovori onda kazemo
J*** i tebe i njega
Hahah ovo je sala
Sori nisam znao da je u svedskoj
Kapitalista
Dwayne_Looney Posted - 16/02/2021 : 14:13:48
quote:
Originally posted by zeljko

Jeko iz svedske



Porter?
zeljko Posted - 16/02/2021 : 14:02:28
Jeko iz svedske
mmihoci Posted - 16/02/2021 : 13:59:11
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mmihoci

Fakat ste dojadili i Bogu i Vragu s ovim bockanjem/vrijeđanjem/politikanstvom.
Nema svrhe vam išta "dokazivati" i najbolje vas je ignorirati kad već moderatori ne brišu te vaše upise.



Opa. Evo, samo sam ovo čekao. Etička policija.
Dosadan lažni moralist. Spašavatelj izdavštva u vaseljeni.
Ljudi se malo bockaju, i opet se sve završi u šaljivu tonu.
Simpa mi je i Teller i ekipa koja ga provocira.
Tako to ide. Zanimljivo je. Fali smijeha u ovim danima.
A svaki je tvoj napis dosadan i moralno odvratan. Jer ti bi rado brisao.
Uključi i treću stanicu ako možeš i odj*ebi (copyright Teller TM) više s tim pravedničkim debilanama.



Još samo fali onaj iz Švedske što priča o toksičnosti.


Nema smisla raspravljati s kolegama koji na kritiku bez vrijeđanja vraćaju kritiku s vrijeđanjima i omalovažavanjima. I to im je onda zabavno i humoristično.
I zato kao što sam gore napisao nema vam smisla više ništa ni kritizirati i dokazivati već vas jednostavno ignorirati.
VALTER Posted - 16/02/2021 : 08:04:47
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mmihoci

Fakat ste dojadili i Bogu i Vragu s ovim bockanjem/vrijeđanjem/politikanstvom.
Nema svrhe vam išta "dokazivati" i najbolje vas je ignorirati kad već moderatori ne brišu te vaše upise.



Opa. Evo, samo sam ovo čekao. Etička policija.
Dosadan lažni moralist. Spašavatelj izdavštva u vaseljeni.
Ljudi se malo bockaju, i opet se sve završi u šaljivu tonu.
Simpa mi je i Teller i ekipa koja ga provocira.
Tako to ide. Zanimljivo je. Fali smijeha u ovim danima.
A svaki je tvoj napis dosadan i moralno odvratan. Jer ti bi rado brisao.
Uključi i treću stanicu ako možeš i odj*ebi (copyright Teller TM) više s tim pravedničkim debilanama.



Još samo fali onaj iz Švedske što priča o toksičnosti.
zeljko Posted - 16/02/2021 : 07:27:26
Forum nije isti
Al kako vidimo ni izavastvo
Oba primjerka on kupi u sloveniji
Al samsung kuka
D.J. Posted - 16/02/2021 : 06:41:02
Genijalan topic! Bas sam dobro nasmijao na neke komentare. Forum bez Tellera nije isti! U ovom svijetu nikad nema viska optimizma.
Curunir Posted - 16/02/2021 : 01:29:47
quote:
Originally posted by mmihoci

Fakat ste dojadili i Bogu i Vragu s ovim bockanjem/vrijeđanjem/politikanstvom.
Nema svrhe vam išta "dokazivati" i najbolje vas je ignorirati kad već moderatori ne brišu te vaše upise.



Opa. Evo, samo sam ovo čekao. Etička policija.
Dosadan lažni moralist. Spašavatelj izdavštva u vaseljeni.
Ljudi se malo bockaju, i opet se sve završi u šaljivu tonu.
Simpa mi je i Teller i ekipa koja ga provocira.
Tako to ide. Zanimljivo je. Fali smijeha u ovim danima.
A svaki je tvoj napis dosadan i moralno odvratan. Jer ti bi rado brisao.
Uključi i treću stanicu ako možeš i odj*ebi (copyright Teller TM) više s tim pravedničkim debilanama.
teller Posted - 15/02/2021 : 18:26:34
quote:
Originally posted by VALTER

Moj ti je savjet da pojačaš Zagora i Texa na po tri primjerka, a Dylana, Bleka i Mikija na po dva.

Da ne bi poslije bilo "nisam znao", ako izdavaču loše krene...



predlog uzet na razmatranje..
VALTER Posted - 15/02/2021 : 17:45:37
Moj ti je savjet da pojačaš Zagora i Texa na po tri primjerka, a Dylana, Bleka i Mikija na po dva.

Da ne bi poslije bilo "nisam znao", ako izdavaču loše krene...
teller Posted - 15/02/2021 : 16:04:13
quote:
Originally posted by VALTER

Koja točno kiosk-izdanja kupuješ u dva ili više primjeraka?


sve Zagore i Texe duplo, a Tellera trostruko..
Dilana u samo jedan primjerak a isto Bleka i Mikija..
Do pre koju godinu sve sam uzeo najmanje trostruko ali sad kad u mom gradu ostale 2 trafike a i stripovi dosta poskupjeli, to svoju ludost sam sveo na najmanju moguću ludost..
plus da je postao problem i prostor..bezveze mi nešto kupit i stavit u kutiju..
Moram priznat da sam sakupljao jednu kolekcija za sina, taj pročita pokojeg Zagora ali ga nisam uspjeo zaludit, tako da ostat če mu moja kolekcija kad odem..pa nek radi sa njom što poželi..
Prošle godine razmišlao sam da u dogovoru sa šefom Colpafesta (bivši Šengenfest)koji se održava 5 km od mog doma..podelim badava svim učestnicima jedno 7 ogromnih kutija stripova..uz kartu dobija se par stripova..pa nek rade sa njima šta hoče.
ja se rešim viška a možda netko i pročita nešto..
To je veliki glazbeni festival i stiže bar 20 000 mladih svake godine..
Prošle godine Corona sjebala sve, vidjet ču šta če biti ove..
VALTER Posted - 15/02/2021 : 15:38:53
Koja točno kiosk-izdanja kupuješ u dva ili više primjeraka?
teller Posted - 15/02/2021 : 13:59:53
Hvala prijatelji moji..
Na ovom forumu ima meni dragih forumaša i to je razlog da sam se opet vratio..
Žao mi bi bilo da nebi sa svojim dragim kitoljubcima dijelio nesebično ljubav do nama voljenog junaka..
Ima nas sve više i nadam se da Bernarda polako nateramo na mjesečni ritam..ili bar 40 dnevni..
MARK i MISTER NO KOLOR bi bile krasne edicije i ne vidim ništa loše da si jih želimo u svima dostupnom izdanju na kioscima..
zašto se ne nadati?
Par edicija se govorilo da nema šanse, a sada se privode kraju ili su več završene...
Samo hrabro, idemo dalje!

ps..još uređujem strip sobu i kad sve završim da bude tip-top okačit ču i slike...obečavam.
Volim, čitam i kupujem stripove več 40 godina i ne vidim razloga da sada netko sumlja i moju brezgraničnu ljubav do tog žanra..
da nisam čitao stripove umjesto školskih knjiga, danas bi bio magistar ili ministar, ovako sam ostao na 5 stuplju naobrazbe..
i nije mi nimalo žao, vjerujte..
ni za jedan euro, ni za jedan sat proveden čitajuči meni drage junake..
ako to nije ljubav, neznam kako se to zove?
Ako se zaluđenost, i to prihvačam..lud sam za stripovima..
daj Bože da to potraje do sudjeg dana.
Spock Posted - 15/02/2021 : 13:43:22
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja samo mogu reći da sam zbog forumaša Tellera i došao na ovaj forum, čitajući njegove komentare dok još nisam bio registriran. Htio sam upoznati tu legendu i on me i navukao na Malog Rendžera. Možda je pomalo i na sve nas, imao veliki utjecaj da zavolimo taj serijal. Danas smo dosta proširili tu Tellerologiju vjerujem i na neke druge čitatelje, a i ne mislimo stati već to činiti i dalje.

Tako da podrška našem Telleru na zalaganju i onome da se nikada ne treba predati i gubiti vjeru u nešto, pa makar se momentalno i neke stvari oko izdavanja možda činile i nemogućom misijom.



Tako je! Podrška Telleru!
Hercule Poirot Posted - 15/02/2021 : 13:42:20
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja samo mogu reći da sam zbog forumaša Tellera i došao na ovaj forum, čitajući njegove komentare dok još nisam bio registriran. Htio sam upoznati tu legendu i on me i navukao na Malog Rendžera. Možda je pomalo i na sve nas, imao veliki utjecaj da zavolimo taj serijal. Danas smo dosta proširili tu Tellerologiju vjerujem i na neke druge čitatelje, a i ne mislimo stati već to činiti i dalje.

Tako da podrška našem Telleru na zalaganju i onome da se nikada ne treba predati i gubiti vjeru u nešto, pa makar se momentalno i neke stvari oko izdavanja možda činile i nemogućom misijom.



Isti slučaj, s tom razlikom što ste me na Malog Rendžera svojim komentarima navukli ti i Spock, jer Kita nisam volio kao klinac, a kamoli skupljao.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000