forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 41 - Odjel Omega

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 12/03/2021 : 15:44:32
Zagor protiv prijetećih sjena!



Scenarij: Zamberletti
Crtež: Sedioli

Broj originala 40.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Dostupno u striparnicama ovih dana, na kioscima idući tjedan!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 07/10/2021 : 08:16:18
Još jedan blagi užas u režiji Zamberlettija i Jajoglavog.
1Euro Posted - 26/07/2021 : 23:43:39
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jaki

Valjda će euro shvatiti čemu služe naslovi..



pa kod nas se ne kupuju stripovi po naslovima, jer nitko ne priča hrvatski koji radi u trafici.


koji jezik pričaju? Srpski,crnogorski,bošnjački?



nečeš vjerovati, pričaju slovenski
teller Posted - 26/07/2021 : 16:47:01
A u SNK nov maxi Fantomski brod...
Taman za dopust i plažu...
delboj Posted - 24/07/2021 : 10:02:47
Komplikovana priča, ali sve u svemu nije loše, kad pogledam šta smo čitali u ovoj ediciji prethodnih godina. Zaista to crtanje djece s velikim očima (da ne kažem buljookih) kvari utisak, inače crtež nije loš. I valjda je s ovim razjašnjena priča o Kristoferu (Endrjuu).
Kruger Posted - 04/05/2021 : 22:05:16
Dobra priča. Nije loše.
Zamberletti ima nekih sličnosti sa Buratinijem, zna napraviti protočnu priču no za razliku od Buratija kad objašnjava nešto iz prošlosti malo se zapetlja, pravi dosta dobre scene akcije ali nakon akcije kao da malo zakoči priču ali ne pretjerano. Buratini bolje raspoređuje akciju i nekaciju ustvari bure je majstor u tom balansu.
Terminator Posted - 21/04/2021 : 17:10:09
Očekivao sam neki loš povratak malog Christophera, nove gluposti s njegovim moćima, ali ugodno sam iznenađen kako je sve tečno i nenametljivo. Ima dosta novih i zanimljivih likova (Collins), a i povratnici (Christopherovi posvojitelji) nisu šablonizirani. 7/10.
dcopic Posted - 06/04/2021 : 18:44:00
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by teller

Dobar maxi..
Tečna i povezana priča a i Sedioli sasvim ok.. bilo je puno gorih, ovo je neki visi prosek... čista 4.


moja ocena bi bila precej nižja..2/3



I ja bih tako ocijenio, približno. Priča + crtež... jedna slaba trojka.
Jako jako dugo nisam pročitao Zagora koji me je oduševio na način da bih ga jednog dana ponovno pročitao.
anto Posted - 06/04/2021 : 14:44:33
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jaki

Valjda će euro shvatiti čemu služe naslovi..



pa kod nas se ne kupuju stripovi po naslovima, jer nitko ne priča hrvatski koji radi u trafici.


koji jezik pričaju? Srpski,crnogorski,bošnjački?
jang Posted - 06/04/2021 : 12:45:49
quote:
Originally posted by teller

Dobar maxi..
Tečna i povezana priča a i Sedioli sasvim ok.. bilo je puno gorih, ovo je neki visi prosek... čista 4.


moja ocena bi bila precej nižja..2/3
teller Posted - 06/04/2021 : 08:58:36
Dobar maxi..
Tečna i povezana priča a i Sedioli sasvim ok.. bilo je puno gorih, ovo je neki visi prosek... čista 4.
1Euro Posted - 26/03/2021 : 23:01:18
quote:
Originally posted by teller

Nisam znao da se i od obicne kupovine stripa na kiosku može napravit takva drama..
Kako tek to izgleda kad Euro salje frenda popa da mu kupi Durex..



kondomi su za amatere
1Euro Posted - 26/03/2021 : 23:00:09
quote:
Originally posted by Dexters

haha, zamisli tek zbunjenosti prodavača kada zahtjevaš maxi br.x, a na koricama i hrptu nikakvog broja nema. Moraš otvoriti strip i pogledati u impressum

No, najviše me fascinira činjenica da euro "šalje ljude" u trafiku da mu kupe strip. Uvijek ga je krasio stil poslovnog čovjeka



šaljem ljude po cigarete
teller Posted - 26/03/2021 : 20:07:32
Nisam znao da se i od obicne kupovine stripa na kiosku može napravit takva drama..
Kako tek to izgleda kad Euro salje frenda popa da mu kupi Durex..
Dexters Posted - 26/03/2021 : 18:36:36
haha, zamisli tek zbunjenosti prodavača kada zahtjevaš maxi br.x, a na koricama i hrptu nikakvog broja nema. Moraš otvoriti strip i pogledati u impressum

No, najviše me fascinira činjenica da euro "šalje ljude" u trafiku da mu kupe strip. Uvijek ga je krasio stil poslovnog čovjeka
1Euro Posted - 26/03/2021 : 18:04:13
quote:
Originally posted by jaki

Valjda će euro shvatiti čemu služe naslovi..



pa kod nas se ne kupuju stripovi po naslovima, jer nitko ne priča hrvatski koji radi u trafici. Ako ja nekoga pošaljem u trafiku, ja mu moram reči neka pita ako imaju maxi 41 ili kolor 11, korijeni 3, extra 325,itd....oni koji rade u trafici ionako su nezainteresirani za stripove, najviše rade žene koje nemaju pojma o stripovima i ako ne piše brojka na stripu neznaju o kojem stripu se radi. Ja prije dok sam redovno čitao stripove sam ionako znao koji strip sam več pročitao koji je na stigao na novo, več po naslovnicama,...ali kažem da nisam stripove čitao več nekoliko mjeseci, samo ih kupujem i stavljam u ladicu pa nisam ni prošli maxi pročitao, tako nisam ni znao koji je ono bio broj, pa sad nisam znao da li je ovaj na novo ili je ovo onaj kojeg več imam kod kuče, pošto su obojica broj 40 (i to me zbunilo). Da lijepo piše unutra broj 41, ne bi bilo problema.
jaki Posted - 26/03/2021 : 14:27:41
Valjda će euro shvatiti čemu služe naslovi..
zlatan bihac Posted - 26/03/2021 : 12:08:44
quote:
Originally posted by 1Euro

i u čemu je fora da je broj originala 40 a u naslovu piše 41. Jel je ludens izdao neki maxi dva puta ili šta?


Onaj maxi sa hellingenom u originalu je redovna serija, i odatle taj visak..
1Euro Posted - 26/03/2021 : 11:33:28
i u čemu je fora da je broj originala 40 a u naslovu piše 41. Jel je ludens izdao neki maxi dva puta ili šta?
1Euro Posted - 26/03/2021 : 11:31:53
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Prosli je bio br.40 od ludensa, a ovo je broj 40 originala..



da ali to je veoma konfuzno jer ga skoro nisam kupio jer nisam ni prošli pročitao (trenutačno samo gomilam stripove i imam ih nekih 30 za pročitati) pa sam išao na kiosk da kupim broj 41, kako ovdje i piše da je izašao broj 41, pa sam onda pogledao unutar i vidim da je broj 40 ( a ja sam tražio broj 41) pa se onda nisam mogao sjetiti da li ovaj več imam i ne (ipak se radi o 7,5 eura, pa nisam Teller da dupliram). Za ubuduče neka se drže kako treba ili da se u najave za stripove piše kako spada,a ne da se onda treba razmišljati da li to vč imam ili ne.
Lako je za extra, kolor, redovni,...jer su tamo brojevi vidljivi a ovdje treba zaviriti unutra, pa ako imam ja na lističu napisano broj 41 (kako je napisao ludensov potrčko) onda i tražim broj 41 na kioscima jer ovi koji rade na kiosku na kojem ja kupujem nemaju pojma šta je došlo, šta je na novo,..."tamo vani ima, pa si pogledajte"
zlatan bihac Posted - 26/03/2021 : 11:16:47
Prosli je bio br.40 od ludensa, a ovo je broj 40 originala..
1Euro Posted - 26/03/2021 : 10:59:33
zašto unutar maxija piše da se radi o broju 40?
Da li je i kod vas tako?

provjerio sam i prijašnji maxi i isto tako piše unutar korica broj 40....zašto dvaputa piše broj 40 za dva različita maxija?
Hercule Poirot Posted - 20/03/2021 : 16:04:53
Dobar je ovo maxi, nemojmo sve valjati u blato. Sedioli me malo razočarao na ovom stripu, može on to bolje kad hoće.
Duke Zill Posted - 20/03/2021 : 09:36:45
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by Krscho

Maxi mi se scenaristicki raspo u drugoj polovici. Kao da im ponestalo strana i sam htjli na brzinu zavrsiti. Vrhunac u zadnjih 10 strana okrsaj s Senatorom, Zagor prode kroz vrata kuce, do sobe, senator bjezi na krov, Zagor za njim a Chico iskoristi teleport i evo i Chica na krovu. Koji k?


I još se čiko vertikalno otkotrlja 🤣


Ma pustite vi tu logiku, da Chico nije bio na pravom mjestu u pravo vrijeme, ne bi spasio stvar
ivan_micic Posted - 20/03/2021 : 08:54:55
quote:
Originally posted by Krscho

Maxi mi se scenaristicki raspo u drugoj polovici. Kao da im ponestalo strana i sam htjli na brzinu zavrsiti. Vrhunac u zadnjih 10 strana okrsaj s Senatorom, Zagor prode kroz vrata kuce, do sobe, senator bjezi na krov, Zagor za njim a Chico iskoristi teleport i evo i Chica na krovu. Koji k?


I još se čiko vertikalno otkotrlja 🤣
Krscho Posted - 20/03/2021 : 08:04:30
Maxi mi se scenaristicki raspo u drugoj polovici. Kao da im ponestalo strana i sam htjli na brzinu zavrsiti. Vrhunac u zadnjih 10 strana okrsaj s Senatorom, Zagor prode kroz vrata kuce, do sobe, senator bjezi na krov, Zagor za njim a Chico iskoristi teleport i evo i Chica na krovu. Koji k?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000