forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gricka vjestica

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BeaGea Posted - 06/04/2021 : 16:18:59
http://www.kistonline.eu/gricka-vjestica-marije-juric-zagorke-u-novom-obliku-i-izrazu-ili-najambiciozniji-i-najduzi-strip-u-opusu-andrije-maurovica/?fbclid=IwAR0XBaJif3sBotEkqzjwh-3FnBXr5ykzwnLS1aPwijvkfwQwSoDM0lXR7rg
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
all_ba Posted - 16/08/2022 : 23:54:47
quote:
Originally posted by StripArt

Bilo bi fino ako bi štampa bila gotova do kraja IX tako da jedna mala prezentacija/promocija bude i na MoFestu 1/2.10.2022.


Integral će biti odštampan oko 1.09.:)

Ne idemo nigdje gdje nas ne pozovu, a obzirom sa smo pozvani na Salon stripa u Beogradu 30.,31.09. i 01.10. ne bi ni mogli biti prisutni na tom festivalu.
StripArt Posted - 15/08/2022 : 23:26:45
Bilo bi fino ako bi štampa bila gotova do kraja IX tako da jedna mala prezentacija/promocija bude i na MoFestu 1/2.10.2022.
all_ba Posted - 09/07/2022 : 12:21:50
Priprema je otišla neki dan u štampariju. Trebalo bi ovih dana da je uzmu u štampu, kako rekoše velika im je gužva zbog udžbenika koje štampaju. Planirano je bilo krajem jula, ali u štampariji kažu kako je to nemoguće. U svakom slučaju još malo strpljenja. Hvala!

udarnik007 Posted - 09/07/2022 : 09:14:21
quote:
Originally posted by sawitch

Koliko mi Alija rece bio je u stampariji pre nedelju dana da dogovori pustanje. Sad, jbg, izgleda da je to sve poremeceno..



Hvala na infu.
Valjda će uskoro, baš me zanima
kako će ispasti.
verab Posted - 09/07/2022 : 00:41:03
sawitch Posted - 08/07/2022 : 22:50:37
Koliko mi Alija rece bio je u stampariji pre nedelju dana da dogovori pustanje. Sad, jbg, izgleda da je to sve poremeceno..
udarnik007 Posted - 08/07/2022 : 19:50:43
Ima li ikakvih novosti?
ivanl Posted - 16/06/2022 : 16:38:15
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by ivanl

Jel ima stokod nova?



Do kraja mjeseca smo u štampariji, a možda i prije.:)
Što znači da će "Grička" biti odštampana i distribuirana u sedmom mjesecu!



Tooo!
ivanl Posted - 16/06/2022 : 16:37:08
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by ivanl

E da, Alija, molim te ako ti netko odustane s manjim brojem numeracije albuma od mojeg dogovorenog, slobodno ga proslijedi meni. Pls.


Koji je ono tvoj broj, da sad ne provjeravam.:)



Mislim da je bilo receno broj 11 !
all_ba Posted - 16/06/2022 : 16:28:14
quote:
Originally posted by ivanl

Jel ima stokod nova?



Do kraja mjeseca smo u štampariji, a možda i prije.:)
Što znači da će "Grička" biti odštampana i distribuirana u sedmom mjesecu!
all_ba Posted - 16/06/2022 : 16:25:07
quote:
Originally posted by ivanl

E da, Alija, molim te ako ti netko odustane s manjim brojem numeracije albuma od mojeg dogovorenog, slobodno ga proslijedi meni. Pls.


Koji je ono tvoj broj, da sad ne provjeravam.:)
ivanl Posted - 15/06/2022 : 23:51:45
Jel ima stokod nova?
ivanl Posted - 05/05/2022 : 22:03:03
E da, Alija, molim te ako ti netko odustane s manjim brojem numeracije albuma od mojeg dogovorenog, slobodno ga proslijedi meni. Pls.
ivanl Posted - 28/04/2022 : 11:15:59
quote:
Originally posted by all_ba

Prođoh na brzinu ovih 12 stranica topika i mogu vam reći da mi se smučilo kad vidim koliko kasnimo sa izdanjem i koliko smo puta pogriješili po pitanju termina izlaska istog. Ima tu dosta razloga koji su uticali na kašnjenje (pandemija, nestašica papira, poskupljenja papira i štampe, ali i drugih nekih razloga koji nisu za javnost).

U svakom slučaju, pretplatnici i svi ljubitelji stripa ovog izdanja su u pravu! S moje strane isprika još jedanput!
Jedino dobro što smo uradili je kvalitetna priprema samog izdanja. Da bi i štampa bila istog kvaliteta morat ćemo nadgledati svaki arak direktno u štampariji.
To je i jedini razlog što smo odustali od štampe u Zagrebu (iako je sa cijenom povoljnija od sarajevske). U njoj smo jedino odštampali numeracijske samoljepljive markice.



Sto se tu ima reci, do; jbg!

Sto se mene tice, isprika ti je uvazena i siguran sam da ce to izdanje biti top!

Strpljen-spasen!

Primjer; Supersuckers, grupa koju je pokojni Lemmy obozavao trebli su nastupiti u Hard Placeu, Zg, u ozujku 2020-e. A nastupili su s enormnim kasnjenjem iz objektivnih razloga tek u prosli ponedjeljak. Ja sam cuvao ulaznicu vise od dvije godine i kad me je Pista vidio sa tom starom kartom iz Splita solo gore, nije mogao vjerovati... (popili par piva i bilo je fenomenalno!)

Strpljen-spasen!
ivanl Posted - 28/04/2022 : 11:10:23
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by ZoranC

Mene ovo cekanje ohladi. Da nisam vec davno platio, sumnjam da bih sad uzeo. Jos malo, jos mjesec, jos pola godine, jos godina...



i kod mene isto
da nisam davno platio, do sada bi odustao od čekanja
bit ću iznenađen ako bude ove godine


Kod mene totalno opozitno, ja sad jos vise i jos jace iscekujem ovaj album.
WOLF-HUNTER Posted - 26/04/2022 : 21:06:46
Tek sam sada vidio ovu temu i moram reci da sam duplo iznenaden. Prvo jer prvi put cujem za ovako star strip i to jos sa nasih prostora. A drugo sto cemo dobiti ovako fino izdanje za taj strip. Ovo ce se sigurno uzeti za kolekciju.
ken2 Posted - 26/04/2022 : 13:42:21
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

Ja svako malo zaboravin da san ovo platija. :D


I ja.

Bitno da će ići. I ne sumnjam da će biti odlično!





ja imam potvrdu stripovi na kvadrat da me podsjeti
na formatu A4, fontom Comic Sans veličine valjda 36

ali dobro, bit će gotovo i bit će dobro napravljeno, pa ćemo zaboravit kašnjenja

Shaner Posted - 26/04/2022 : 13:16:10
quote:
Originally posted by vice

Ja svako malo zaboravin da san ovo platija. :D


I ja.

Bitno da će ići. I ne sumnjam da će biti odlično!

all_ba Posted - 26/04/2022 : 12:56:29
Prođoh na brzinu ovih 12 stranica topika i mogu vam reći da mi se smučilo kad vidim koliko kasnimo sa izdanjem i koliko smo puta pogriješili po pitanju termina izlaska istog. Ima tu dosta razloga koji su uticali na kašnjenje (pandemija, nestašica papira, poskupljenja papira i štampe, ali i drugih nekih razloga koji nisu za javnost).

U svakom slučaju, pretplatnici i svi ljubitelji stripa ovog izdanja su u pravu! S moje strane isprika još jedanput!
Jedino dobro što smo uradili je kvalitetna priprema samog izdanja. Da bi i štampa bila istog kvaliteta morat ćemo nadgledati svaki arak direktno u štampariji.
To je i jedini razlog što smo odustali od štampe u Zagrebu (iako je sa cijenom povoljnija od sarajevske). U njoj smo jedino odštampali numeracijske samoljepljive markice.
vice Posted - 26/04/2022 : 12:17:30
Ja svako malo zaboravin da san ovo platija. :D
all_ba Posted - 26/04/2022 : 12:15:18
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by all_ba
Neće biti nikakve doplate, cijena papira na to neće uticati!



To vrijedi i za nas koji smo uplatili preko knjižare SNK u Zagrebu?


Naravno, to vrijedi za sve pretplatnike koji su uplatom obezbijedili svoj primjerak!
all_ba Posted - 26/04/2022 : 12:12:45
quote:
Originally posted by BiDi

quote:
Originally posted by all_ba
Nikad više neće ići pretplata za naša buduća integralna izdanja! Niti ćemo ih najavljivati na ovom forumu prije nego budu odštampana!

Nema mnogo onih koji mogu da ćute kad rade "monumentalno djelo". Baš sam se setio "Šampiona stripa" koji več 40tak godina "sad-sad" treba da izadju.


Koji si ti zločko, pa kakve mi (ili ja) imamo veze sa ovim!
Obratite se tom izdavaču!
BiDi Posted - 26/04/2022 : 12:03:49
quote:
Originally posted by all_ba
Nikad više neće ići pretplata za naša buduća integralna izdanja! Niti ćemo ih najavljivati na ovom forumu prije nego budu odštampana!

Nema mnogo onih koji mogu da ćute kad rade "monumentalno djelo". Baš sam se setio "Šampiona stripa" koji več 40tak godina "sad-sad" treba da izadju.

Peyo Posted - 26/04/2022 : 12:03:14
quote:
Originally posted by all_ba
Neće biti nikakve doplate, cijena papira na to neće uticati!



To vrijedi i za nas koji smo uplatili preko knjižare SNK u Zagrebu?
all_ba Posted - 26/04/2022 : 11:38:00
quote:
Originally posted by verab

[quote]Originally posted by ken2

[quote]Originally posted by ZoranC

Ako je papir poskupio skoro 100% pretpostavljam da će izdanje na kraju balade biti skuplje od predviđenog, ako je tako znači li to da ćemo mi koji smo odavno platili morati doplatiti za svoj primjerak?



Neće biti nikakve doplate, cijena papira na to neće uticati!
I, naravno, sve je škola. Nikad više neće ići pretplata za naša buduća integralna izdanja! Niti ćemo ih najavljivati na ovom forumu prije nego budu odštampana!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000