forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sretan vam praznik rada!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ivanl Posted - 01/05/2021 : 08:06:15
Dakle, stigao je jos jedan prvi svibanj...
Stoga svim radnicima i ostatku radnicke klase, sritan van prvi maja!
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 02/05/2021 : 21:18:07
Ne more, i ne smi... ne samo za 'fazol' i praznike, vec za cili socijalni aspekt. Od koncerata pa dalje... meni je vec za izludit, cilu godinu bez svirke, jbt. za vrime rata nije ovako bilo. Pod granatiranjen smo na svirke isli.
Edi B Posted - 02/05/2021 : 20:16:49
😷😞 bit ce bolje..ne moze ovako zauvik
ivanl Posted - 02/05/2021 : 19:52:27
Na Marjanu ne, nazalost. Tuzno i pusto. Nema ni uranka ni fazola, ni gemista kod zoo-a...
Edi B Posted - 02/05/2021 : 11:36:23
Pa jel bar bilo fažola, s obzirom na epid. mjere?
Risar_69 Posted - 01/05/2021 : 20:35:00
-

Sretan praznik rada svima.

Bilo nekada....

Anto_123 Posted - 01/05/2021 : 14:21:12
Pa evo moji su sjećam se redovno to ovako organizirali, stim da mi stari nije radio u firmi pa nije bio obavezan.Dakle, ujutro se obave seoski poslovi oko stoke a onda se oko kuće nešto malo počisti, pokosi ili da skratim jednostavno uradimo nešto a za to vrijeme majka priredi sve za roštiljadu i onda lagano malo prezalogajimo pa košarka i tako na izmjenično.Naravno priključi nam se uvijek netko od susjeda koji su nam i tako rodbina.Želim reći da se nikada nismo bazirali na to da je to dan, kada ništa ne radimo.Stoji i to da se taj rad kući uz zezanciju ne može mjeriti sa onim na poslu gdje ti netko puše za vratom
ivanl Posted - 01/05/2021 : 13:05:48
quote:
Originally posted by Peyo

Puno ljudi je danas na radnom mjestu, tako da ne znam kakvu snagu ima ova čestitka njima.

Ipak kome znači nek je sritno i zdravi bili ...

Upravo pročitah ovo:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pomice-se-dobna-granica-za-obavezan-odlazak-u-mirovinu/2272897.aspx


Snagu cestitka ima i imat ce uvijek.
Neovisno tko je na radnom mjestu ili nije...
Ovaj praznik treba odrzavati. Ja cu ga svakako obiljezavati, kao sto uvijek i cinim.
DzekDenijels Posted - 01/05/2021 : 12:11:52
Državni penzioni fondovi su otišli u ku..c, jer se broj korisnika penzija približava broju zaposlenih.
Ovo je samo pokušaj da se neodrživo stanje održi još neko vreme.
Ili ovo, ili povećanje doprinosa od plata, ili smanjenje penzija (što je uglavnom veoma opasno za one koji su na vlasti).
Bojim se da kad mi dođemo u godine za penziju, njih više neće biti. Bar u ovom obliku.

Ali da ne trolujem više.
Onima koji imaju slobodno želim da uživaju, a onima koji rade da im isplate dodatke koji im po zakonu pripadaju.

Živi bili...
Peyo Posted - 01/05/2021 : 11:09:12
Puno ljudi je danas na radnom mjestu, tako da ne znam kakvu snagu ima ova čestitka njima.

Ipak kome znači nek je sritno i zdravi bili ...

Upravo pročitah ovo:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pomice-se-dobna-granica-za-obavezan-odlazak-u-mirovinu/2272897.aspx
emirem Posted - 01/05/2021 : 08:35:56
Zivi bili!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000