forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kickstarte projekti - Tuki

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
frano Posted - 05/05/2021 : 10:34:38
https://www.kickstarter.com/projects/tuki/tuki-fight-for-fire

Jeff Smith, autor Bone-a priprema novi strip!
Ćirnite u budućnost!
17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
pcoro Posted - 06/05/2021 : 09:35:36
Tko ima dijete u sebi, svidit će mu se i da ima 1000 godina

Meni je najbolji onaj uvodni, veseli dio, to mi je baš genijalno, makar je i ono kasnije na vrlo visokoj razini. I znam da je sve završeno i da je najbolje ne čačkat mečku ali ipak bi najradije čitao nastavak umjesto Tukija, Mukija, Rasla
ken2 Posted - 06/05/2021 : 08:44:16
quote:
Originally posted by pcoro

Mislim da je Bone najbolji kad si mlad i neiskusan dečec. Ako ti tad nije pasao, teško da će sad biti bolji. Ipak je to u osnovi strip za mlade.



bone je i za stare
ja sam ga prvi put čitao u 40tima i odličan je
duhovit, maštovit, kasnije i mračan
crtež savršen

uz kćerku sam ga još 2 puta pročitao
edvin Posted - 06/05/2021 : 07:05:38
sviđa mi se tema. vrlo hip! crtež ne moram hvaliti. sigurno mu nije lako kao DIY autoru. skup je život u USA.
ivanl Posted - 05/05/2021 : 17:47:29
Moguce. Da.
Nego, i ja bi ga rado procitao josjedared ali u boji.
pcoro Posted - 05/05/2021 : 16:28:46
quote:
Originally posted by ivanl

To stoji. Ako ti legne ko mulcu, poslije se samo vracas dragim uspomenama. Ali i to je gust...



Nisam tako mislio. I ja ga planiram ponoviti, volio bi nabaviti izdanje u boji pa onda ići ponovno čitati, ne zbog uspomena nego jer mislim da je suoer strip. Ali teško mogu zamisliti da se nekom ne svidi kad je mlad, a da mu onda sjedne u zreloj dobi.

Opet, moguće je i to.. ako je Iživko recimo bio buntovnik ili kavgađìja kao mlađi, možda mu nije legao strip sa govorećim kostima, princezama i zmajevima sa plišanim ušima, ali možda mu vude suoer sad kad je sazrio i omekšao od godina!
Wolfman Posted - 05/05/2021 : 16:09:08
quote:
Originally posted by pcoro

Ostajem skeptičan. Zar nije Bone megahit, prodan u masu primjeraka diljem svijeta? Šta nema Jeff Smith svoju izdavačku kuću? Čemu onda ovaj Kickstarter? Šta nije mogao jednostavno izdat strip?

Ne znam, možda je sve ok i možda je ovo normalna praksa ali meni miriši na to da nije bilo previše zainteresiranih za Tukija, a kao mogući razlog vidim to da Tuki baš i ne valja. Treba vidjet.



Pa sad barem možeš točno vidjeti koliko je zainteresiranih
ivanl Posted - 05/05/2021 : 15:36:52
To stoji. Ako ti legne ko mulcu, poslije se samo vracas dragim uspomenama. Ali i to je gust...
pcoro Posted - 05/05/2021 : 15:03:25
Mislim da je Bone najbolji kad si mlad i neiskusan dečec. Ako ti tad nije pasao, teško da će sad biti bolji. Ipak je to u osnovi strip za mlade.
izivko Posted - 05/05/2021 : 14:43:03
Ne volim Smithove radove, ni Bonea ni Rasl nisam čitao do kraja.

Bone će dobiti još jednu priliku jer sam ga čitao davno dok sam bio mlad i neiskusan dečec, Rasl pak neće biti te sreće jer sam ga čitao nedavno i još mi je sve friško.
Ne znam što mi je bilo gore, priča ili crtež. Uglavnom meni se to ne sviđa.
pcoro Posted - 05/05/2021 : 14:32:00
Ostajem skeptičan. Zar nije Bone megahit, prodan u masu primjeraka diljem svijeta? Šta nema Jeff Smith svoju izdavačku kuću? Čemu onda ovaj Kickstarter? Šta nije mogao jednostavno izdat strip?

Ne znam, možda je sve ok i možda je ovo normalna praksa ali meni miriši na to da nije bilo previše zainteresiranih za Tukija, a kao mogući razlog vidim to da Tuki baš i ne valja. Treba vidjet.
Paka01 Posted - 05/05/2021 : 13:22:02
Super je RASL Nije kao Bone, ali svakako je baš zabavan strip.
pcoro Posted - 05/05/2021 : 13:15:47
Bone je najbolji, Bone je vrhunac stripa! Ali Smith je potrošen i star, RASL je bio nezanimljiv, taj Tuki se vuče već godinama i na kraju je spao na Kickstarter. Sumnjičav sam..
Peyo Posted - 05/05/2021 : 12:57:34
quote:
Originally posted by ivanl

Pa jos jednog ce kupca imati...
Nedavno sam ponovo ... iscitao Bone serijal, i svaki put mi je sve drazi...



+1
ivanl Posted - 05/05/2021 : 12:21:19
Pa jos jednog ce kupca imati...
Nedavno sam ponovo po treci put iscitao Bone serijal, i svaki put mi je sve drazi...
Peyo Posted - 05/05/2021 : 11:54:17
Aboridžinima ...
Poli Posted - 05/05/2021 : 10:58:37

Kome on to zeli uturiti tuki!? :o


Peyo Posted - 05/05/2021 : 10:55:18
Poseban tip. Uvijek mi se sviđao njegov crtež.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000