forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali Rendzer Van Gogh gde kupiti?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
goodpaso Posted - 13/05/2021 : 23:37:30
Sticajem okolnosti sam kupio Van Gogh izadanje Mali rendzer oko 65 brojeva (1-58 + 7 komada) ali tek posle vidim da u Srbiji nema nigde da se kupe ostali brojevi,
Da li neko ima ideju gde ima ?
Izuzetno izdanje, zao mi da vadim iz kesica
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 15/05/2021 : 12:38:46
Imaš u Ikei okvira...
lwood Posted - 15/05/2021 : 12:28:29
quote:
Originally posted by goodpaso

Svaka naslovnica ladno moze da bude poster na zidu.
Da pakuju i taolet papir sa takvim naslovnicama ja bih kupio (al da ne koristim )
Videcu, mozda ce biti neka aukcija ali steta ako nema.

Ja san čak to i mislija uramit,al onda mi bilo ža. . Možda i napravin ,ako nađem jeftino 20tak komada pa ih stavim na zid.
goodpaso Posted - 14/05/2021 : 20:08:56
Bem ti granicu i carinu i sve...
Spock Posted - 14/05/2021 : 19:56:54
Samo što tu osim specijala nema niti jednog koji je rasprodan i skoro nenabavljiv, a takvi su skoro svi s višim brojevima od ovih na aukciji (zbog još manje naklade).
goodpaso Posted - 14/05/2021 : 19:54:09
quote:
Originally posted by ReemCP

Nije 200 stripova, napisao je da je valjda naklada/tiraž toliko bio za stripove. A koliko vidim, u toj ponudi je sveukupno 84 stripa. To je skoro 30 kn/stripu.



Hvala na ostrom oku,
ja video ovo: Kolekcionarsko izdanje u nakladi od 200 primjeraka

Koliko ipak cu da prodam moju kolekciju koliko sam i platio(oko 150e) i jurim Ludens,kod mene stize redovno oko 3,5e je komad
hvala na informacijama. Ipak sam bio optimista.


ReemCP Posted - 14/05/2021 : 19:36:26
Nije 200 stripova, napisao je da je valjda naklada/tiraž toliko bio za stripove. A koliko vidim, u toj ponudi je sveukupno 84 stripa. To je skoro 30 kn/stripu.
goodpaso Posted - 14/05/2021 : 18:35:53
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by goodpaso

Da li neko ima ideju gde ima ?

Evo ovdje: https://www.stripovi.com/aukcije/mali-rendzer-komplet-vangogh/18420604/



Ako sam dobro izracunao to je oko 320eura za 200 stripova
mozda bih i uzeo ali `ubice` me postarina do Kragujevca
nema opustanja
zlatan bihac Posted - 14/05/2021 : 14:55:36
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nema teorije da Ludens ubrza. Bar da ovo uzme Libellus da to stuče kao Dragonera, ali na kraju je ipak Dnevnik najbolji zabTellera, u smislu zaokruženosti edicije i dostupnosti izdanja.


Pa dobro, ludens i lms ne mozes porediti po pitanju cijelosti serijala jer ludens ide i dalje...sad su na trecini serijala, izbace 12 originalnih brojeva godisnje, i lagano idu ka ovim boljim epizodama, pa na osnovu toga vjerujem da ce i dalje ici sa tim tempom, sto uopste nije los tempo...
sto se tice dostupnosti, tu je ludens u velikoj prednosti, jer se njihovih dvobroja u odlicnom stanju nabavi za 10-15 kuna koliko hoces, dok lms i nije bas toliko jeftin...osim onaj reprint period od broja 700 pa do kraja...a da ne govorimo o tome kako ludens nije izbacio ni pasice i ide redom, u odnosu na lms..
ReemCP Posted - 14/05/2021 : 14:18:26
quote:
Originally posted by goodpaso

Da li neko ima ideju gde ima ?

Evo ovdje: https://www.stripovi.com/aukcije/mali-rendzer-komplet-vangogh/18420604/
Hercule Poirot Posted - 14/05/2021 : 11:37:03
quote:
Originally posted by jaki

Tako je.Dnevnik je najbolji sa svojom cenzurom,mijesanjem redoslijeda,slabim otiskom.



Kao i obično, ne čitaš napisano, nego odgovaraš automatski.A lijepo sam napisao.
jaki Posted - 14/05/2021 : 10:04:05
Tako je.Dnevnik je najbolji sa svojom cenzurom,mijesanjem redoslijeda,slabim otiskom.
Hercule Poirot Posted - 14/05/2021 : 10:01:09
Nema teorije da Ludens ubrza. Bar da ovo uzme Libellus da to stuče kao Dragonera, ali na kraju je ipak Dnevnik najbolji zabTellera, u smislu zaokruženosti edicije i dostupnosti izdanja.
teller Posted - 14/05/2021 : 08:50:56
Šteta što mnogi tek sada vide da su propustili jedno odlično izdanje koje je čak bilo na kioscima...
Malo je kriva i politika Van Gogha sa promjenom naslovnica pa kasnije sa nižanjem tiraža i višom cijenom..
Znam da se u početku prodavao Mali Rendžer čak bolje od ovog Ludens izdanja sada ili recimo Mister Noa..ali kako se radi o malom izdavaću
kojemu je primarna djelatnost optika i naočale pa čak turizam,pa kasnije još tragedija kad je umro urednik izdanja, pa malo prekrajanje izdanja i preskoki
nekih naslovnica, pa onda the best biblioteka koja ponavlja redovne brojeve..
Ja jim sve opraštam jer nisu Ludens ili Veseli četvrtak pa da imaju Zagora koji jih pokriva i kad se neki brojevi loše prodaju...
Obečan je nastavak izdavanja i sad ide več onaj ozbiljniji Kit Teller, šteta što neki propustili brojeve ali može se odlično izkombinirat kolekcija iz brojeva Van Gogha, Dnevnika i Ludensa...
Ludens če prije ili kasnije sve objavit a Van Gogh je tu da neke epizode pročitamo prije i u koliko toliko original sličnom izdanju..
Donatelli, Corteggi i Gamba su sa svojim naslovnicama tog junaka uradili još privlačnijeg i razočaran sam time da je Kit Teller ostao u sijeni
mnogih lošijih janaka, koji su dobili i 5 reprint a naš Teller se sada cima dvomjesečno..
Treba to Ludens ubrzat bar na 40 dana sad kad stižu ozbiljnije epizode...
ko se do sada nečkao u Ludens rendžera ovaj broj koji sada stiže je neka prekretnica u višu kvalitetu...
Preporuka, ovaj ozbiljniji Teller vas če zabavit i manje smorit ko neka razvikanija izdanja sa dobromn reklamom..
sumohrvat Posted - 14/05/2021 : 08:13:18
Do prije mjesec dana je bilo u svakoj Školskoj knjigi po cijeni od 10 kn, ali se razgrabilo pa ne vjerujem da ima uopće više...
osmo Posted - 14/05/2021 : 06:52:55
Pozdrav !

Možda ja imam po neki kasniji broj....
Spock Posted - 14/05/2021 : 00:13:04
Da, Donatellijeve naslovnice su istinska remek djela.
goodpaso Posted - 13/05/2021 : 23:59:23
Ah da, dodje mi da Ludens (koji imam sve) pocepam na pola pa da dostampam naslovnice iz Van Gogha
goodpaso Posted - 13/05/2021 : 23:57:11
Svaka naslovnica ladno moze da bude poster na zidu.
Da pakuju i taolet papir sa takvim naslovnicama ja bih kupio (al da ne koristim )
Videcu, mozda ce biti neka aukcija ali steta ako nema.
Spock Posted - 13/05/2021 : 23:52:36
quote:
Originally posted by goodpaso

Sticajem okolnosti sam kupio Van Gogh izadanje Mali rendzer oko 65 brojeva (1-58 + 7 komada) ali tek posle vidim da u Srbiji nema nigde da se kupe ostali brojevi,
Da li neko ima ideju gde ima ?
Izuzetno izdanje, zao mi da vadim iz kesica



Drago mi je da misliš da je to izuzetno izdanje jer to zaista i je!

Nažalost, dosta kasnijih brojeva je rasprodano.
Čini mu se da nešto ima još samo u ovoj striparnici, ali ne svi:
http://skab612.com/index.php?site=ponuda_edicije_list&oznaka=MRVG

Probaj na aukcijama.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000