forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki 53 - Miki i tri pustolova

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 02/05/2021 : 21:36:04
Kraj jedne ere!



28.05. na shop.strip-agent.hr

Od 31. 05. na kioscima i u striparnicama.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Gru Posted - 07/06/2021 : 20:11:38
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Drago mi je cuti
Meni je samo zao sto autori nisu mogli uraditi bolju i prikladniju naslovnicu u znaku zavrsetka serijala. Zamisli naslovnicu zadnjeg broja uraden u stilu ilustracije uradene u tehnici uljanih boja kao one sto je Donatelli radio u svojim danima




Ako mene sjećanje dobro služi, Kapetan Miki je u orginalu imao one retro pozerske naslovnice, samo neznam do kojeg broja.
zlatan bihac Posted - 07/06/2021 : 15:51:06
quote:
Originally posted by delboj

Ukupno ima 192 stranice?


na stranici 192 pise kraj epizode...mozda ima nakon toga jos koja stranica sa reklama stripova...mozda ima i neki tekstualni dodatak, mada sumnjam..
delboj Posted - 07/06/2021 : 13:23:26
Ukupno ima 192 stranice?
zlatan bihac Posted - 07/06/2021 : 12:54:38
Vidim da strip zavrsava na strani 192..mogli su komotno ubaciti i onih 20-25 stranica sta je izbaceno iz broja 47, jer je sa njima taj broj imao 250 stranica, a inace ludensov miki je na najvise 220-225 stranica..
jedino ako ima neka zabrana oko prava na te tri spanske epizode, mada ne vjerujem...
teller Posted - 06/06/2021 : 09:50:05
crtež je u tom zadnjem broju baš dobar...
skoro na razini esse-gesse.
nisam još čitao ali ču se potrudit..
da, slaže se sa WH, da je naslovnice nacrtao Donatelli, Miki bi bio još bolji strip..
WOLF-HUNTER Posted - 06/06/2021 : 09:40:52
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Napokon kraj i ovome. Svaka cast Ludensu. Nego imam pitanje za naseg Tellera. Kakav je osjecaj sada kada je i Miki kompletiran?



srečan sam ko malo dete..
nisam iskreno sve pročitao, pogotovo ove zadnje, dok su bili esse-gesse pročitao sam sve...
Šteta što nisu bile bolje naslovnice na ediciji ali i to je čudo da je ta kompletirana, bravo Ludense!



Drago mi je cuti
Meni je samo zao sto autori nisu mogli uraditi bolju i prikladniju naslovnicu u znaku zavrsetka serijala. Zamisli naslovnicu zadnjeg broja uraden u stilu ilustracije uradene u tehnici uljanih boja kao one sto je Donatelli radio u svojim danima
Dr.GonZo Posted - 04/06/2021 : 16:18:00
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney
Nisam čitao, ali meni je to u redu. Moglo je bolje, npr. da je postao zapovjednik utvrde pa da je bilo neko slavlje (ali i tada bi od nekih bilo pitanja "Kud ga prekinuše na vrhuncu karijere?"), ali i gore, bar za mene, npr. da je poginuo.
Zato se ponekad pitam kako će završiti ovi današnji dugometražni serijali, npr. Tex ili Zagor. Zagor bi mogao umrijeti minutu nakon što je, u 50. dvoboju, spriječio Hellingena da aktivira atomsku bombu.



Nešto kao Batman u trećem Dark Knightu...

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Eto kupina sam i pročita jer je zadnji u serijalu,Bože sačuvaj
Kraj apsolutno nikakav,nikakav......i zadnja riječ je DOSADA



Ako ništa drugo uživat ću u crtežu.... Al prvo ću sad lijepo od br. 1 pa kad stignem...a onda ga lijepo upakirati u kutije pa nek stoji dok ne napravim garažu i police...
RAKOSI4 Posted - 04/06/2021 : 15:53:33
Eto kupina sam i pročita jer je zadnji u serijalu,Bože sačuvaj
Kraj apsolutno nikakav,nikakav......i zadnja riječ je DOSADA
Dwayne_Looney Posted - 04/06/2021 : 13:37:37
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

Kraj serijala pa nisu to malo svečanije na kraju...kao neka regularna epizoda pa sad očekuješ sljedeći mjesec novi broj...a ono mućak The End.

Nadam se da će sad umjesto Mikija ići Mister No ili Nathan Never



Nisam čitao, ali meni je to u redu. Moglo je bolje, npr. da je postao zapovjednik utvrde pa da je bilo neko slavlje (ali i tada bi od nekih bilo pitanja "Kud ga prekinuše na vrhuncu karijere?"), ali i gore, bar za mene, npr. da je poginuo.
Zato se ponekad pitam kako će završiti ovi današnji dugometražni serijali, npr. Tex ili Zagor. Zagor bi mogao umrijeti minutu nakon što je, u 50. dvoboju, spriječio Hellingena da aktivira atomsku bombu.
Dr.GonZo Posted - 04/06/2021 : 13:20:27
Kraj serijala pa nisu to malo svečanije na kraju...kao neka regularna epizoda pa sad očekuješ sljedeći mjesec novi broj...a ono mućak The End.

Nadam se da će sad umjesto Mikija ići Mister No ili Nathan Never
Curunir Posted - 02/06/2021 : 18:33:21
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Da sam urednik, stavio bih cijenu ovog broja od, recimo, 900 kuna! Aj ga nemoj kupit, da kompletiraš ediciju :)



Naklada 300 komada, 200 kn komad, prodalo bi se sve.
I namjerno loš, zamrljan otisak da se traži još.
Tako treba sa svim završnim brojevima.
Ajme koja dobra ideja
RAKOSI4 Posted - 02/06/2021 : 15:48:35
Pa to im i ja govorim , gotovo
jaki Posted - 02/06/2021 : 15:25:23
A sta bi imali najavljivat kad je Miki završija?
RAKOSI4 Posted - 02/06/2021 : 15:07:59
Edicija je gotova ,nikakvih najava u stripu nema.
delboj Posted - 02/06/2021 : 12:36:21
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Na kioscima. Haugh!


ima li najava za broj 54?
Ima li najava za neku novu ediciju?
Imaju li one tri spanske epizode?


Pa s obzirom na najavu da je ovo kraj jedne ere, nema šansi da bude broja 54.

Nova edicija možda, ali teško. Ne znam šta je bilo s onim Pričama s Divljeg zapada, bio je izašao još jedan broj nakon njih, ali ni tog više nema.

Španske epizode teško da ćemo vidjeti u nekom domaćem izdanju.
zlatan bihac Posted - 02/06/2021 : 12:22:25
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Na kioscima. Haugh!


ima li najava za broj 54?
Ima li najava za neku novu ediciju?
Imaju li one tri spanske epizode?
Hercule Poirot Posted - 02/06/2021 : 09:24:22
Na kioscima. Haugh!
emirem Posted - 01/06/2021 : 19:49:37
Stigli su 30-tog broja….

https://store.gazzetta.it/Collana-Completa/yt2sEWcVApEAAAF1LwdmCDDH/pc?CatalogCategoryID=YRysEWcV1BYAAAF10DhmCDDC

teller Posted - 01/06/2021 : 19:14:42
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Napokon kraj i ovome. Svaka cast Ludensu. Nego imam pitanje za naseg Tellera. Kakav je osjecaj sada kada je i Miki kompletiran?



srečan sam ko malo dete..
nisam iskreno sve pročitao, pogotovo ove zadnje, dok su bili esse-gesse pročitao sam sve...
Šteta što nisu bile bolje naslovnice na ediciji ali i to je čudo da je ta kompletirana, bravo Ludense!
KIKIzgcro Posted - 01/06/2021 : 18:12:23
Mister No jasno ko dan!

Al u normalnoj tiraži, ne ko neki cigi migi izdavači na slovo L... koji će uskoro krenuti sa 100 brojeva tiraže i 1000kn po stripu.
Hercule Poirot Posted - 01/06/2021 : 17:37:05
Da sam urednik, stavio bih cijenu ovog broja od, recimo, 900 kuna! Aj ga nemoj kupit, da kompletiraš ediciju :)
ivan_micic Posted - 01/06/2021 : 15:48:31
Ne
Damir82 Posted - 01/06/2021 : 15:38:17
Je li stigao na kioske
WOLF-HUNTER Posted - 01/06/2021 : 01:42:38
Napokon kraj i ovome. Svaka cast Ludensu. Nego imam pitanje za naseg Tellera. Kakav je osjecaj sada kada je i Miki kompletiran?
roby05 Posted - 31/05/2021 : 22:46:29
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Da li se pojavio na kioscima?? Ako ne, neko mozda uzeo preko shopa? Nema najave za iduci broj?


Pise gore da je "kraj jedne ere",tako da nema dalje.
Tako je i IF valjda...


IF nije...oni su isli do broja 57, samo sto su brojevi 54-57 reprinti prvihh epizoda, ali u boji, sa naslovnicama drugacijim od onih u pocetku..


To ne kontam.Bez obzira na numeraciju i boju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000