forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Surogat majke

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 25/01/2018 : 21:37:06
Šta mislite o ovome?
Trenutan trend među bogatim i slavnim ili budućnost?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mladjo Posted - 12/07/2021 : 01:29:19
Kod nas vrijedi pravilo mater semper centrum est iliti majka je uvijek sigrna, što se pravno onda definira kao "Djetetova majka je žena koja ga je rodila". Ta naoko samorazumljiva činjenica zapravo znači da kod nas nije moguće pravno regulirati surogat majčinstvo. Dakako da dijete zapravo uopće ne nosi gene surogat majke ali kao majka se računa žena koja ga je rodila. To se vani onda rješavalo izrazito kompliciranim rješenjima (tako da onda surogat majka da na posvojenje to dijete biološkoj majci) a sve je to u praksi bilo dosta mučno i problematično tako da se od te prakse odustalo.

Smatram da taj oblik trudnoće puno pomaže majkama koje ne mogu imati djecu putem svojih reproduktivnih organa ali u praksi je bilo stvarno velikih problema sa "ženama koje su rodila dijete" zbog urođenog majčinskog instinkta koji se (ipak) javljao.

Uglavnom, za parove koji ne mogu imati djecu - odlična stvar ali za surogat majke...Ha dosta često vrlo teška.
GGG Posted - 12/07/2021 : 00:59:44
Glavni uzroci (uz samu dostupnost tehnologije) su, sa jedne strane sve veča nejednakost, a sa drge strane sve veča i sve profinjenija propaganda šta sve se može i treba imati.

Nije to više ni stvar gejeva i nerotkinja, več stvar jednostavne računice - ako je žena ne nekom odgovornom i dobro plaćenom radnom mjestu, i zbog trudnoče, bolovanja i odsutnosti bi izgubila 50 - 60.000 €, vjerojatno se joj više isplati unajmiti surogat majku za 30.000.
Sa druge strane, u jednoj Ukrajini ili Gruziji za žene nekog normalnog posla sa nekakvim normalnim prihodima ni nema. Za žene koje nemaju obrazovanja i nisu material za kurve to je daleko najbolja opcija. U praksi to izgleda tako, da muževi rade po svakojakim bauštelama a žene negdje do 35-e "odrade" par trudnoča (mislim, da dobivaju oko 10.000 €). Pa ako jih sreča posluži do 40-ih sakupe novce, da odškoluju djecu ili otvore kakav manji obrt ili trgovinu
lwood Posted - 11/07/2021 : 07:25:20
Dosta faktora tu igra.
NESVRSTANI Posted - 10/07/2021 : 10:43:18
quote:
Originally posted by kifi

Na žalost previše parova ne može imati djecu ( gmo, antibiotici u mesu, razni otrov i koje unosimo u sebe, tko zna). Ovo je nažalost naša budućnost, pa i umjetna maternica.


I chemtrailsi su krivi.
Vidin da je krivo sve osin činjenice da ljudi prvu dicu rade (ili baren pokušavaju) debelo u tridesetima.
BeaGea Posted - 10/07/2021 : 10:28:52
quote:
Originally posted by kifi

Na žalost previše parova ne može imati djecu ( gmo, antibiotici u mesu, razni otrov i koje unosimo u sebe, tko zna). Ovo je nažalost naša budućnost, pa i umjetna maternica.



Na ovaj nacin barem smo sigurni da će roditelji brinuti o dijetetu.

Danas se rađa dosta neželjene (a kasnije od djece o kojima se ne brine) djece jer su ljudi neodgovorni i kote se ko štakori
kifi Posted - 10/07/2021 : 09:04:19
Na žalost previše parova ne može imati djecu ( gmo, antibiotici u mesu, razni otrov i koje unosimo u sebe, tko zna). Ovo je nažalost naša budućnost, pa i umjetna maternica.
lwood Posted - 10/07/2021 : 08:20:33
Još je sve dobro dok nas AI ne prigazi. A i pitanje je šta je više uopće "prirodno "
zeljko Posted - 10/07/2021 : 08:16:09
Jebiga pasa
Napredak niko ne moze zaustaviti
sawitch Posted - 10/07/2021 : 07:25:27
Meni je ovo pretuzno. Nosis bebu u stomaku 9 meseci i onda je das. Ovo je igranje sa prirodom, najdubljim emocijama i surogat majke i deteta… Pretuzna mi je ova tema.
lwood Posted - 10/07/2021 : 07:18:28
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by lwood

Ma euro bi ih zajeba i uvalia in onu od serijskih ubojica



Ma kakvi. Uvalio bi jim SVOJU.



Nije lud,pa da ga tuže i otmu mu dioramu.
panzer Posted - 09/07/2021 : 19:36:44
quote:
Originally posted by lwood

Ma euro bi ih zajeba i uvalia in onu od serijskih ubojica



Ma kakvi. Uvalio bi jim SVOJU.

lwood Posted - 09/07/2021 : 19:24:26
Ma euro bi ih zajeba i uvalia in onu od serijskih ubojica
1Euro Posted - 09/07/2021 : 18:23:42
treba otvoriti banku sperme, pa onda napišemo da je ova sperma od Olimpijskog pobjednika, ova sperma od znanstvenika, ova sperma od potomca neke kraljevske obitelji,...pa če onda žene iz cijeloga svijeta htjeti kupovati iz naše banke i plačati če ogromne iznose. Bit če to premium sperma a ne od nekih običnih drkadžija
lwood Posted - 09/07/2021 : 15:12:04
Pokušaj https://www.vox.com/the-goods/2019/5/21/18634371/sperm-donor-pay-process-price
1Euro Posted - 09/07/2021 : 13:29:13
quote:
Originally posted by lwood

Pala cijena na 30 000 eura . Konkurencija sve veća.



na kraju če i oni plačati nama za spermu. Znam da postoje neke sperm banke ali nisam siguran da li je plačaju. No svakako bi nam trebali platiti, netko bi mogao dobro zarađivati time svaki dan!
Pošto ima sve više migracija iz Afrike, sperma BIJELOG čovjeka u Europi če postati tražena roba, kažem vam!
U Americi več se dogodilo da ima crnaca više od bijelaca a taj postotak če samo rasti, za 200 godina dogodit če im se isto što se dogodilo indijancima.
Ne znam koja je fora da muškarci plačaju ženama za seks, kada bi trebalo da bude obrnuto. Samo budale davaju spermu za đabe! Neka žene počnu plačati za spermu, ako im nije teško plačati 30.000 ili 50.000 eura za djete, onda je i sperma nešto vrijedna jer bez toga ne mogu ništa napraviti.
lwood Posted - 09/07/2021 : 10:40:19
Pala cijena na 30 000 eura . Konkurencija sve veća.
1Euro Posted - 26/01/2018 : 23:34:02
quote:
Originally posted by lwood

pa ovo je legalizirano u ukrajini,rusiji i još par država.
cca 50 000 eura postupak pa ti si misli.



šta to?
lwood Posted - 26/01/2018 : 22:42:33
pa ovo je legalizirano u ukrajini,rusiji i još par država.
cca 50 000 eura postupak pa ti si misli.
1Euro Posted - 26/01/2018 : 22:29:07
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by zlatko900

Znači-nema više sexa?! Jebeš takav sistem. To me podsjeća na onaj Stalloneov film "Razbijač"..



ma seks je precijenjen.

zamisli nekog engleskog lorda, koji sa monokelom sjedi svaki dan u devet ujutro i ispija čaj i čita Times, a njegova žena svira violinu, klavir ili plete neku čipku,...zar misliš da se njima da zajebavati sa seksom, on ima u pola četiri golf, ona ide u Operu, uvečer jadni i iscrpljeni zaspu.

A tako njemu uzmu spermu, njoj uzmu ona jajeta ili šta več i neka se doktori zajebavaju sa tim.



čudi me da ti nije palo napamet osnovat neku kliniku i dignit šolde.



pa bi, da živim u Engleskoj, među elitom,....a ne među ovim siromasima koji se seksaju svaki dan, ne bi tu bilo posla...a ljudi ne razumiju da ako se ne seksaju svaki dan da time uštede na vremenu, pa mogu igrati golf npr ili plesti šalove.

Seks je gubljenje vremena, to tek treba objasniti ljudima. Mislim ok, onih 5 minuta seksa ali tu su još pravila ponašanja, romantika, predigra, onda maženje nakon seksa, pa tih 15+ minuta nakon ŠTO SI VEČ SEKSAO još uvijek se praviti da si zaljubljen u partnericu i da ti nije stalo samo do seksa itd....pa nemamo više 18 godina ljudi,...meni se ne da glumiti, a znam dosta prijatelja koji isto tako, igrajo sa "otvorenim karatama" objasne ženama koje sretnu šta ih zanima i na koji način....u početku je bilo teško, možda tek nekih 10 procenata uspjeha, sada zahvaljujoč alkoholu i emancipaciji postotak se digao na nekih 33 posto i još če rasti, jer žene kuže ovu igru, ne da se ni njima zajebavati, nakon 35+ jebe se i njima, seksaju se za užitak, popiju piče i ciao
zeljko Posted - 26/01/2018 : 21:50:26
ako je seks za sirotinju ja sam bogatas
lwood Posted - 26/01/2018 : 21:46:38
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by zlatko900

Znači-nema više sexa?! Jebeš takav sistem. To me podsjeća na onaj Stalloneov film "Razbijač"..



ma seks je precijenjen.

zamisli nekog engleskog lorda, koji sa monokelom sjedi svaki dan u devet ujutro i ispija čaj i čita Times, a njegova žena svira violinu, klavir ili plete neku čipku,...zar misliš da se njima da zajebavati sa seksom, on ima u pola četiri golf, ona ide u Operu, uvečer jadni i iscrpljeni zaspu.

A tako njemu uzmu spermu, njoj uzmu ona jajeta ili šta več i neka se doktori zajebavaju sa tim.



čudi me da ti nije palo napamet osnovat neku kliniku i dignit šolde.
lwood Posted - 26/01/2018 : 21:45:50
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Seks je za sirotinju .
Šalim se, naravno, iako tako ispada.



krivi navod ....
sex je za bogate a trudnoća za sirotinju



Tačno tako
1Euro Posted - 26/01/2018 : 18:53:40
quote:
Originally posted by zlatko900

Znači-nema više sexa?! Jebeš takav sistem. To me podsjeća na onaj Stalloneov film "Razbijač"..



ma seks je precijenjen.

zamisli nekog engleskog lorda, koji sa monokelom sjedi svaki dan u devet ujutro i ispija čaj i čita Times, a njegova žena svira violinu, klavir ili plete neku čipku,...zar misliš da se njima da zajebavati sa seksom, on ima u pola četiri golf, ona ide u Operu, uvečer jadni i iscrpljeni zaspu.

A tako njemu uzmu spermu, njoj uzmu ona jajeta ili šta več i neka se doktori zajebavaju sa tim.
risbozg Posted - 26/01/2018 : 14:13:31
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Seks je za sirotinju .
Šalim se, naravno, iako tako ispada.



krivi navod ....
sex je za bogate a trudnoća za sirotinju
bagi Posted - 25/01/2018 : 23:46:12
Ajiiiii elmude al si ti širokopojasno prostoprošireno uskogrudno raskalašen sa viškom slobodnog vremena pa stigneš razmišljati i o ovako marginalno kmetsko tajkunskim prostodušnim stvarima...
Blago tebi...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000