forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorov specijal 41

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Curunir Posted - 07/07/2021 : 16:54:23
Očito je potrčko na godišnjem.
Na kioscima su već nekoliko dana i PiD 3, Banda meleza.
Sve ovo nanovo pokazuje besmislenost onih najava po mjesec unaprijed, izgube se i ne služe više ničemu.

https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.99f5c20c40d24cd19f43cea460877acb.zagor-specijal-41-povratak-u-kucu-strave.aspx
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 07/10/2021 : 22:33:20
Loše do bola i natrag, pa još par puta tako...
Charlito de la Vega Posted - 06/10/2021 : 14:50:18
Ovo. Ovo „ostvarenje“ je živi primjer moje frustracije s Burattinijevim uredništvom i izdavačkim pristupom. Također i potvrda da živimo u postkreativnom razdoblju. Malo originalnosti, samo prežvakavanje i prepakiravanje.
Kad bih mogao pitati Burattinija u živo:

Koliki buđet morate osigurati za proizvesti jedan specijalac? Iskreno me zanima, deseci tisuća eura? Očito nema krize...

Koliko truda crtačkog je ovdje bačeno u vjetar? Zanimaju me radni sati utrošeni na proizvodnju ovakvog bljutavog izdanja koje je moglo biti objavljeno u kraćem formatu (ili ostati neobjavljeno)

Postoji li u Bonelliju neki „okrugli stol“ ili je sve na samovolji i hiru jednog urednika? Nemar i nehajnost u odabiru epizoda za razne edicije je primjetna. Maxi se gasi, nije ni čudo.

Kako ovo pomaže Zagoru pri povećavanju tiraža i privlaćenju veće publike? Dosadna, neispirativna priča koja će nakon jednog čitanja biti zaboravljena.

Koja je svrha ovog specijalca? Mislite li možda da će sad skočiti prodaja originalne „Kuće strave“?

Ne znam, ali ne vuče mi na dobro po Zagora u budućnosti s ovim likom za kormilom.
1Euro Posted - 24/07/2021 : 13:13:36

pročitao! Uopšte nije smor! Solidni specijalac! Svidjelo mi se, potraga za blagom,....volim ovakve priče! NIJE LOŠE!!!!
teller Posted - 12/07/2021 : 10:49:09
Čitljivo jako..
Nije tako lose kako dramite..
prop_ovednik Posted - 12/07/2021 : 09:17:02
Lagana je ovo priča i nije toliko loša - odluka da se Bat koristi samo za comedy efekt je dobra, cijela stvar ide lagano i nema tu nekih velikih problema.
Ali standarno za Bureta, pojavljuju se sitnice koje iritiraju do bola, vidljive najviše u trenutku kad on kraj pojašnjava u vinjeti za vinjetom (čuo se glas, letjeli šišmiši, vidio se duh -> Bure odma pojašnjava da je to Chico kroz deblo govorio, šišmiši se preplašili, plin iz svjetiljke baca na sablast... ajde bato, smiri malo).
Baš ubada u oči kad niže ta pojašnjenja jedno za drugim.
Crtež još više jebe, jer prijelazi iz dobrog crteža u grozan šamaraju. Ide sve nekako lipo, a odjednom - bum!

goghy Posted - 11/07/2021 : 10:56:39
podnošljivo,....
Dr. Westax Posted - 09/07/2021 : 23:50:49
quote:
Originally posted by ivan_micic

kod mene krcat kiosk



Svašta!
Anto_123 Posted - 09/07/2021 : 18:15:20
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by teller

Zagor i SBE se nisu tako puno promenuli tih 60 i 80 godina.. mi smo potpuno drugi.. iz skromnih klinaca koje je uveseljavao jeftin svescic sa zutom trakom sad smo postali matora vjecito nazadovoljna gundala koja bi našla prigovor i u u zlatne korice uvezenom Zagoru...
Promenili smo se.. na gore..
I to tako nezapazeno da nismo toga ni svestni..



i to šta kažeš.

Kao Fibrine Stare prdonje
ivan_micic Posted - 09/07/2021 : 14:32:55
kod mene krcat kiosk
Dr. Westax Posted - 09/07/2021 : 14:18:38
Nema ovoga na kioscima.
1Euro Posted - 08/07/2021 : 23:57:26
quote:
Originally posted by teller

Zagor i SBE se nisu tako puno promenuli tih 60 i 80 godina.. mi smo potpuno drugi.. iz skromnih klinaca koje je uveseljavao jeftin svescic sa zutom trakom sad smo postali matora vjecito nazadovoljna gundala koja bi našla prigovor i u u zlatne korice uvezenom Zagoru...
Promenili smo se.. na gore..
I to tako nezapazeno da nismo toga ni svestni..



i to šta kažeš.
teller Posted - 08/07/2021 : 19:31:59
Zagor i SBE se nisu tako puno promenuli tih 60 i 80 godina.. mi smo potpuno drugi.. iz skromnih klinaca koje je uveseljavao jeftin svescic sa zutom trakom sad smo postali matora vjecito nazadovoljna gundala koja bi našla prigovor i u u zlatne korice uvezenom Zagoru...
Promenili smo se.. na gore..
I to tako nezapazeno da nismo toga ni svestni..
delboj Posted - 08/07/2021 : 18:18:58
quote:
Originally posted by VALTER

Na kioscima je i Kolor Tex br. 13: "Olovo i zlato"


Pa na kioscima je od 23. juna.
VALTER Posted - 08/07/2021 : 18:15:09
Na kioscima je i Kolor Tex br. 13: "Olovo i zlato"
Duke Zill Posted - 08/07/2021 : 16:15:42
Mislim da ne trebaju stripovi biti ozbiljniji. Dosta nam je situacija u stvarnom životu ozbiljna. Šteta je što se zbog hiperprodukcije objavljuju napola razrađene priče.
U ovom specijalcu se vrijeme utrošeno na smišljanje Batovih gegove moglo iskoristiti za napetiju priču.
Npr. dvije slike su se mogle biti proklete i kada bi se (nekim čudom jer su proklete) pronašle čitave, otvorile bi prolazi kroz vrijeme u kojem bi naši junaci spriječili Priscillin linč i doživjeli razne mračne peripetije i sukobe.
Eto, to mi je palo na pamet dok sam pisao prvih par rečenica ovog posta.
Mislim da je svima ova priča ostala u sjećanju zbog mračne atmosfere i zašto onda odbaciti to u nastavku i sve vrtiti oko nakita.
1Euro Posted - 08/07/2021 : 15:42:47
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jaki

Odrastao si.Nije Bonelli kriv.



pa neka i Bonelli odraste ionako radi stripove za nas 40+ a priče su mu na nivou 10+

A šta bi ti ? Bonelli 18+ ? Lude noči u kolibi? Razvrat u Darkvudu?...





pa ne treba 18+ ali mogli bi nekako izači "van okvira" i napisati priču kako Zagora strpaju na kliniku odvikavanja od alkohola, gdje zajedno sa Drunky Duckom pobjegnu i zapale pola šume, ili ga strpaju u ludnicu (onaj njegov AAAHHJJAAAKKKK-to može samo ludi čovjek ovako vikati) uz to zašto se nitko ne pita zašto Zagor nosi naopako okrenut pištolj, zakrpu na hlačama,....možda je čovjek stvarno lud (!??). Mislim tko normalan živi usred močvare?
Kad sam bio mlađi, Zagor mi je izgledao faca, sada mi nekako izgleda kao klošar
Hercule Poirot Posted - 08/07/2021 : 14:16:11
Mora da je miris djetinjstva, šta li je več, ali meni ovo nije skroz kriminalno.
lwood Posted - 08/07/2021 : 14:13:34
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jaki

Odrastao si.Nije Bonelli kriv.



pa neka i Bonelli odraste ionako radi stripove za nas 40+ a priče su mu na nivou 10+

A šta bi ti ? Bonelli 18+ ? Lude noči u kolibi? Razvrat u Darkvudu?...
1Euro Posted - 08/07/2021 : 13:07:29
quote:
Originally posted by jaki

Odrastao si.Nije Bonelli kriv.



pa neka i Bonelli odraste ionako radi stripove za nas 40+ a priče su mu na nivou 10+
lwood Posted - 08/07/2021 : 13:05:51
Ma nije samo odrastanje.ispucano je svr to.
jaki Posted - 08/07/2021 : 12:33:59
Odrastao si.Nije Bonelli kriv.
1Euro Posted - 08/07/2021 : 12:29:46
Bonelli kuča se polako pretvara u kuču strave, bilo bi bolje da to netko drugi preuzme, postavi nekog novog "izbornika" pa da malo pusti sviježi vjetar u tu kuču. Sve nekako smrdi, trulo,...Sergio Bonelli mora da se okreče u grobu šta su mu učinili sa kučom, pogotovo sa Zagorom. Ovi što danas rade u Boneliju nemaju nikakve ideje, vizije,...ništa. Samo neki povratki starih zlikovaca, sve lošije od lošeg, nekakvi mini serijali (koji su u biti sve ono šta smo ionako več znali samo razvučeno na 6 stripova kao ovi KORIJENI) da se može izvuči još dodatnih para od kolekcionara. Ne sječam se kada sam poslednji put pročitao neku priču u kojoj sam zaista uživao, guštajuči u svakoj stranici, mislim kod Zagora. Pronađe se neki stari Mister no, Ken parker, Mali Rendžer, čak i Tex, dok Zagor koji mi je uvijek bio najomiljeniji smara u tri..... materne. Ovaj specijalac još nisam čitao ali nemam nekih očekivanja, da če to biti zaista nešto "specialno". Vjerovatno se treba psihički pripremiti na "teški smor"

pročitao! Uopšte nije smor! Solidni specijalac! Svidjelo mi se, potraga za blagom,....volim ovakve priče! NIJE LOŠE!!!!
teller Posted - 08/07/2021 : 10:21:38
od tog ritorna Kuče strave odmorit čemo se sa novom Zlatnom Serijom i onom starom dobrom retro pričom..
kasper Posted - 07/07/2021 : 22:45:12
treba dati silne otkaze tim mentolima u boneliju. al tog sto im sefuje izgleda boli ona stvar. javasluk ko u ... (ajde da ne spominjem gde)
teller Posted - 07/07/2021 : 21:45:13
Zagor se ne kupuje jer je dobar.. već jer boljeg stripa, bar na kioscima nečete kupit.. Tu je Mali Rendzer ali ko zna zasto ko bolji strip od Zagora nema toliku popularnost.. Valjda mu fali da skace po lijanama kojih u podrucju izmišljenog Darkvuda i nebi trebalo biti..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000