forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 12 - Misija Drunky Ducka

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 22/07/2021 : 16:53:46
Row, row, row your boat gently down the stream...
Merrily, merrily, merrily, life is but a dream...



Scenarij: Burattini
Crtež: Kerac

Već dostupno na: shop.strip-agent.hr

Od 26.07. na kioscima

Ovih dana u striparnicama.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 29/08/2021 : 11:16:49
Buratinijev scenario ove priče je prilično besmislen.
cronos six Posted - 29/08/2021 : 01:02:14
Po meni najbolji rad Kerca sto se tice Zagora do sad(boja mi je nebitna)
lwood Posted - 28/08/2021 : 22:52:18
Ovo san uzea samo radi crteža. Priču neću komentirat.
El Morisco Posted - 09/08/2021 : 15:00:45
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by El Morisco


Nisam nikada na forumu pronašao, ako ima neka netko link stavi, gdine Kerac, kako ste došli u kontakt s kućom Bonelli? Kako su vas vrbovali? Prije svega nadam se da ste zadovoljni suradnjom i ako je tako neka se nastavi...


Ovde na forumu mozes naci jedan urnebesan topik o projektu zvanom ''Zagor za 101 citaoca'' (ne umem da nadjem link, zato ostali clanovi scom molim za pomoc). Akonto toga, doslo je do razgovora izmedju mene i Morena u Kragujevcu 2011. Planovi su propali zbog prerane smrti Branka Plavsica i Serdja Bonelija. Sledece godine, Moreno i ja smo se sastali u Makarskoj, i kao profesionalci, u dve reci sve dogovorili. Rezultat je bio izlozba u Herceg Novom 2014, gde su bili izlozeni originali Proslosti Dzimija Gitare objavljenog 2015 godine. Posle su sledili MonumentValley i Proslost Pijanog Patka. Trenutno radim na novoj epizodi koja je jos top secret...
Da, vrlo sam zadovoljan saradnjom sa Bonelijem. Profesionalno se odnose prema meni (i ja prema njima, naravno). Moreno nije tip koji zakera i zvoca, tako da je sve lepo funkcionise.



Zahvaljujem na odgovoru! Stvarno lijepa priča i neka se samo nastavi na obostrano zadovoljstvo...
manhunter Posted - 08/08/2021 : 23:10:23
quote:
Originally posted by cronos six

U svakom slucaju prijatna 2011



U svakom slučaju. Šteta što nije tako i nastavljeno.
cronos six Posted - 08/08/2021 : 23:02:18
U svakom slucaju prijatna 2011
manhunter Posted - 08/08/2021 : 22:41:34
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by manhunter

Ko te je odvukao/primorao da se sretneš sa Morenom u restoranu na KG jezeru?


Izvesni Lovac na ljude, uperio duvaljku sa kurare strelicom i rekao: ''Moreno te traži''!



Ono što ne znaš je da me je Moreno unajmio da mu te dovedem. Rekao mi je "ima onaj mlad i perspektivan Kerac, hoću ga u mom stafu".

Moj zadatak manhuntera ispunjen.
cat claw Posted - 08/08/2021 : 22:31:43
quote:
Originally posted by manhunter

Ko te je odvukao/primorao da se sretneš sa Morenom u restoranu na KG jezeru?


Izvesni Lovac na ljude, uperio duvaljku sa kurare strelicom i rekao: ''Moreno te traži''!
manhunter Posted - 08/08/2021 : 22:13:15
Ko te je odvukao/primorao da se sretneš sa Morenom u restoranu na KG jezeru?
cat claw Posted - 08/08/2021 : 22:03:08
quote:
Originally posted by El Morisco


Nisam nikada na forumu pronašao, ako ima neka netko link stavi, gdine Kerac, kako ste došli u kontakt s kućom Bonelli? Kako su vas vrbovali? Prije svega nadam se da ste zadovoljni suradnjom i ako je tako neka se nastavi...


Ovde na forumu mozes naci jedan urnebesan topik o projektu zvanom ''Zagor za 101 citaoca'' (ne umem da nadjem link, zato ostali clanovi scom molim za pomoc). Akonto toga, doslo je do razgovora izmedju mene i Morena u Kragujevcu 2011. Planovi su propali zbog prerane smrti Branka Plavsica i Serdja Bonelija. Sledece godine, Moreno i ja smo se sastali u Makarskoj, i kao profesionalci, u dve reci sve dogovorili. Rezultat je bio izlozba u Herceg Novom 2014, gde su bili izlozeni originali Proslosti Dzimija Gitare objavljenog 2015 godine. Posle su sledili MonumentValley i Proslost Pijanog Patka. Trenutno radim na novoj epizodi koja je jos top secret...
Da, vrlo sam zadovoljan saradnjom sa Bonelijem. Profesionalno se odnose prema meni (i ja prema njima, naravno). Moreno nije tip koji zakera i zvoca, tako da je sve lepo funkcionise.
El Morisco Posted - 08/08/2021 : 19:20:14
Veliko hvala g. Kercu na ovom stripu! Uspjeli ste inače "štrebera" Bureta svojim crtežom učiniti zanimljivijim (barem nama koji smo oko 50 godina stari s ovih prostora). Da još dobijete i priliku pisati scenarij, siguran sam da bismo dobili remek djelo koje bi kuću Bonelli okrenulo naglavačke. Kako ne bih samo kritizirao, izdvajam kratki dio kako je Moreno simpatično opisao početak alkoholne ovisnosti dragog nam poštara (prokleta pukovnikova ženetina!)
Nisam nikada na forumu pronašao, ako ima neka netko link stavi, gdine Kerac, kako ste došli u kontakt s kućom Bonelli? Kako su vas vrbovali? Prije svega nadam se da ste zadovoljni suradnjom i ako je tako neka se nastavi...
kuzman Posted - 08/08/2021 : 12:07:28
Pitanje za g.Baneta,ima li šanse da g.Moreno ode na zasluženi g.o.pa da se preuzme uloge scenarista bar nakratko i razbuca Zagora ko Bleka svojevremeno?
Vjerujem da ima ideja kad već nemožemo dobit novog Kobru ili Katu.
RAKOSI4 Posted - 07/08/2021 : 23:28:22
Ima još jedan simpatični detalj, na onoj kasi u trgovini piše Moreno & Bane ka ono tvrtka koja proizvodi kase za naplatu
PAJDO Posted - 01/08/2021 : 17:53:10
quote:
Originally posted by sumohrvat

Sasvim ok priča, crtež odličan... Jedna od boljih epizoda u zadnje vrijeme.



Točno tako
sumohrvat Posted - 01/08/2021 : 17:38:25
Sasvim ok priča, crtež odličan... Jedna od boljih epizoda u zadnje vrijeme.
Giuda Ballerino Posted - 31/07/2021 : 00:02:34
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Mogu mislit na sto ovo lici. Citati Bogu hvala necu.


Trebalo bi, makar zbog Dilanovog cukundede koji se tu pojavljuje




Vama svaka cast da ne bude zabune.
prop_ovednik Posted - 30/07/2021 : 09:48:43
Jedino nikako ne mogu shvatiti zašto je Bure toliko poludio da revidira sve likove Zagorova svijeta - ona priča o Drunky Ducku i Grumpy (kakoli) je... Čitaš i ne vjeruješ. Zašto, čemu, koji je smisao? Nije popunjavanje stranica, to je bar lako napraviti s još dvi-tri pucnjave, nego izvire ta Burina želja da Zagor bude njegov i da sve u tom svijetu bude njegovo. Uopće ne shvaćam te stranice, ali bodu oči, bodu dušu..
cat claw Posted - 29/07/2021 : 20:09:20
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Mogu mislit na sto ovo lici. Citati Bogu hvala necu.


Trebalo bi, makar zbog Dilanovog cukundede koji se tu pojavljuje
Giuda Ballerino Posted - 26/07/2021 : 15:58:03
Mogu mislit na sto ovo lici. Citati Bogu hvala necu.
zlatan bihac Posted - 26/07/2021 : 15:09:53
quote:
Originally posted by kuzman

Šteta što g.Kerac nije napisao i scenario.
Onda bi to bio pun pogodak kao i na Bleku.
Btw zna li neko kad izlazi u hr ova trilogija Dolina spomenika...
Vidim u Srbiji su izašla dva dijela.


Mozda za pola godine, otprilike..
kuzman Posted - 26/07/2021 : 10:42:07
Šteta što g.Kerac nije napisao i scenario.
Onda bi to bio pun pogodak kao i na Bleku.
Btw zna li neko kad izlazi u hr ova trilogija Dolina spomenika...
Vidim u Srbiji su izašla dva dijela.
VALTER Posted - 26/07/2021 : 09:02:47
Pouka ovog stripa je upravo u poruci koju su Zagor i Deborah dešifrirali: "The book is the real treasure".

Da, knjiga je pravo blago, a ovakvo bezvrijedno, dosadno djelo nije blago, nego šteta koju si nanosimo trateći dragocjeno vrijeme. Treba čitati knjige koje nam šire vidike o životu i svijetu (i čitati stripove i gledati filmove koji imaju takvu kvalitetu). Nema se više vremena za Burattinijeva prepričavanja o zavjeri u vezi s redovnikovom knjigom.
prop_ovednik Posted - 26/07/2021 : 07:44:15
Solidan kolorac - dalo malo Pijanog Patka u prvi plan (mada mi je njegova priča iz prošlosti malo čudna i potpuno nepoznata, ovo je prvi put da vidimo takvo što?), Zagor nepogrešivi heroj, Chico i Patak se podbadaju... Sve skupa lipo popodne.
tihomirduras Posted - 25/07/2021 : 22:46:23
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by sumohrvat

Jedna od želja mi je između ostaloga i okačiti original banetov crtež na zid...


Evo ti prilike. Cijena sitnica
https://www.olx.ba/artikal/42439773/magicni-vjetar-orginalna-naslovnica-bane-kerac/



Samo da je još u pitanju, išao bi sumo pješice po nju
cerichus Posted - 25/07/2021 : 15:29:16
quote:
Originally posted by sumohrvat

Jedna od želja mi je između ostaloga i okačiti original banetov crtež na zid...


Evo ti prilike. Cijena sitnica
https://www.olx.ba/artikal/42439773/magicni-vjetar-orginalna-naslovnica-bane-kerac/

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000