forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 186 - Na dnu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 29/07/2021 : 14:27:40
Ponovno natruhe Jamesa Bonda...



Scenarij: Matteo Casali
Crtež: Marco Nizzoli

Broj originala 359.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Na kioscima od 02. 08.
Ovih dana u striparnicama.
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mladjo Posted - 03/10/2021 : 20:34:03
Dylan Dog LU 186:NA DNU
Gledajući naslovnicu stvarno se može očekivati i i više nego solidna epizoda ali opet, ne suditi knjigu...Sve u svemu ideja je dobra, međutim malo se zaribalo u realizaciji. Sporedni lik (negativac?) nije uspio postignuti onu dozu karizme koja bi strip učinila ozbiljnijim i napetijim, a i sama atmosfera ja trebala biti malo mračnije. Mislim, kada vidite naslovnicu, očekujete tamu, noč, tjeskobu, prolaze do svijetla do kojih će samo neki od likova doći...A dobijete kamilicu. Šteta, šteta i šteta jer je strip stvarno imao potencijala.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10
Naslovnica:9/10
emirem Posted - 25/09/2021 : 23:37:02
Da, bilo je nesto oko Stana sto mi je smetalo dok nisam procitao post od lege kako je DD razrok.
To sam smetnuo sa uma da kod Stanovog crteza cesto likovi imaju te ocne bulbuse kao da ih ne zna nacrtati da gledaju ravno, kao sto je jednom Zeljko Pervan provaljivao ima "dva oka u sredini"😁.Jedno oko gleda prema Sljemenu, drugo prema Zumberku. 😁
M&G ekipa su mi oduvijek bili pravi crtaci DD uz Stana koji nije bas imao puno svojih radova u pocecima serijala. Prvi se pamti naravno.
Deers Posted - 25/09/2021 : 22:37:50
Puno bolje od očekivanog. Najzaslužnije za to što je Casali prču ispričao na netipičan način. Prča nije klasično detektivska već se, uz rješavanje slučajeva, poigrava i s psihom klijenta, Dylana i čitatelja. Kraj je razblažio epizodu, što je šteta jer je imama potencijala za više.
za crtež je zadužen Nozzoli, pripadnik najnovije garde crtača (na Dylanu, inače se radi o itekako afirmiranom autoru) koji je dobio jako puno prostora. ne znam da li je to za to jer je brz ili jer je brz i poštuje rokove. Njegom crtež mi nije omiljen iako ne može se reći da je loš crtač. Dapače, i iz totalno nezanimljivih scena zna izvući maksimum kao i kod efektnih scena zna totalno promašit koncepciju (doduše, toga tu nema). Meni su njegovi likovi često nekako previše ukočeni.
going going Posted - 06/09/2021 : 02:46:45
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by anto

ima li neki DD u zadnjih 15-ak godina da nije bio razočaravajući?


Čini mi se da ovaj nije bio https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dylan-dog-dd-vec-125-pakleni-posao/35093/0/



Pretpostavljam da si mislio na broj iza toga: https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dd-dd-vec-126-golgota/35162/0/




Meni je bas Pakleni posao odlican! Uopste Di Gregorio mi je odlican, a i slozili smo se da je on jako dobar scenarista nedavno na jednom drugom topiku.
Golgota (ili kako su je bese preveli Ludensovci Kalvarija?) je isto jako dobra prica, ali premracna i previse pesimisticna cak i za Dilana. Bez tracka nade. Tako je se barem secam. Dok je Pakleni posao bas zabavan otkaceni Dilan u meni omiljenom okruzenju birokratskog Pakla.
Sarghan Posted - 05/09/2021 : 22:22:32
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by anto

ima li neki DD u zadnjih 15-ak godina da nije bio razočaravajući?


Čini mi se da ovaj nije bio https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dylan-dog-dd-vec-125-pakleni-posao/35093/0/



Pretpostavljam da si mislio na broj iza toga: https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dd-dd-vec-126-golgota/35162/0/

quote:
Originally posted by maddjuro

naredna 3 dylana će biti odlična

maddjuro Posted - 05/09/2021 : 22:07:30
naredna 2 dylana će biti odlična
delboj Posted - 05/09/2021 : 16:40:27
quote:
Originally posted by anto

ima li neki DD u zadnjih 15-ak godina da nije bio razočaravajući?


Čini mi se da ovaj nije bio https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dylan-dog-dd-vec-125-pakleni-posao/35093/0/
anto Posted - 05/09/2021 : 15:34:06
ima li neki DD u zadnjih 15-ak godina da nije bio razočaravajući?
Space Marine Posted - 05/09/2021 : 14:12:36
Vrlo intrigantana ideja u malo naivnoj izvedbi s poprilično bezveznim krajem. Moglo se tu puno više da se nije išlo na tako banalna rješenja. Sporedni lik poprilično nekarizmatičan i neuvjerljiv. Crtež vrlo dobar, naslovnica prejednostavna i bez efekta.

6/10
Barker Posted - 31/07/2021 : 19:57:36
Da, prica je najblaze receno, razocaravajuca.
delboj Posted - 31/07/2021 : 16:32:21
Obećavajuća epizoda, ali kraj je bio razočaravajući. Naslovna siromašna. Crtež solidan.
Barker Posted - 31/07/2021 : 15:18:59
Sjajna naslovnica. Meta- egzistencijalizam, ovo dam upravo sad izmislio, ali moze se tumaciti na nekoliko nacina, ono ako bas nemas druga posla :D
Erick S Posted - 31/07/2021 : 09:05:15
Razrooki Dylan puca u bure
ivan_micic Posted - 30/07/2021 : 14:33:39
quote:
Originally posted by Curunir

Ivane, razočarao si me. Zar nije pun kiosk Dylana?


nije, samo su 3 komada na polici
Curunir Posted - 30/07/2021 : 14:14:19
Ivane, razočarao si me. Zar nije pun kiosk Dylana?
ivan_micic Posted - 30/07/2021 : 07:35:51
Na kioscima
DOMI Posted - 29/07/2021 : 21:04:35
quote:
Originally posted by teller

Sad če skoro kraj Stana na naslovnicama i onaj novi Carnevale ili sto več..



da, likovni.. namazi kolorita
teller Posted - 29/07/2021 : 16:32:03
Sad če skoro kraj Stana na naslovnicama i onaj novi Carnevale ili sto več..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000