forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Olimpijske Igre - Peking 2022

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 20/07/2021 : 10:48:32
Evo topic, da se slave OLIMPIJSKE medalje!!!!!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Caleb Posted - 18/02/2022 : 16:57:47
Penali odlucili drugog finalistu u hokeju.
Rusi dobili Svede, finale je nedelju u 5 ujutru. Igrace Finska - Rusija.
Po, meni bolji su bili Svedi tokom meca.
.
Shaner Posted - 17/02/2022 : 18:34:05
Užasno mi je žao Valieve. Stvarno je nehumano da izlažu djecu takvom pritisku. S druge strane drago mi je da je Sakamoto dobila broncu. Ne može se mjeriti s Ruskinjama, ali divno je klizala i zaslužila je biti na postolju.

Caleb Posted - 17/02/2022 : 13:46:31
Gledao sam bas te Francuze. Zasluzeno, stvarno.

Slobodan program za zene je trenutno na TVu
Ona mala Ruskinja se psihicki raspala posle kvakifikacija. Bas me zanima kako ce klizati danas, ako bude izasla uopste.


Ipak nije izdrzala. Prevelik je to pritisak za dete od 15 godina.
Shaner Posted - 16/02/2022 : 17:03:03
Ajde bar netko.

Japanka je bila odlična, ali navodno joj je slobodna rutina slabija pa se bojim da će ostati bez medalje. Ako uhvatiš trenutak, pogledaj snimku francuskog para koji je neki dan osvojio zlato u ice dance disciplini, bili su fantastični.

Caleb Posted - 16/02/2022 : 09:51:22
Gledao sam malo ja juce. Belgijanka mi je slatka, a Japanka je imala dobru muzicku podlogu (soundtrack iz Gladijatora).
Shaner Posted - 16/02/2022 : 09:09:49
A umjetničko klizanje? To samo ja pratim?

tex2 Posted - 16/02/2022 : 09:01:57
Slovaci izbacili Amere u hokeju!
Macon Posted - 14/02/2022 : 19:09:02
Ja bih želeo čuti mišljenje Lanišeka. Nije ušao u ekipu, nije bio na miješani utakmici. A od svih je najbolji u prvenstvu: peti, dok su Prevc C. 10., Zajc 13., Kos 15. i Prevc P. 19.
https://www.fis-ski.com/DB/ski-jumping/cup-standings.html

Zajc i Peter su dobili zlato i srebro, Kos i Cene srebro, a Lanišek osmjeh i rukovanje.

Njegove misli se vjerovatno izražavaju sa stripovskim: $##"%(/&(!
Shaner Posted - 14/02/2022 : 18:25:49
Šteta za zlato, zaslužili su ga. Žao mi je što Japan nije mogao do medalje, ali konkurencija je bila prejaka.

Risar_69 Posted - 14/02/2022 : 15:07:08
Še ena manjka do 8
tex2 Posted - 14/02/2022 : 14:44:32
Svaka čast! Malo je falilo do zlata, ali mlada je ekipa i bit će dobrih vijesti i u budućnosti!

Peter je sad sigurno najveći slovenski skakač svih vremena!

1Euro Posted - 14/02/2022 : 14:25:55
quote:
Originally posted by tex2

Bravo za Sloveniju i ekipno srebro!



sječaš se kada smo razgovarali tko je najbolji slovenski skakač svih vremena?
Sada vidiš koliko znači Peter Prevc u skokovima za Sloveniju? Na ovim Olimpijskim igrama osvojio je zlato i srebro a bronca mu je pobjegla za pola boda.
Uz to Peter Prevc ima več 4 Olimpijske medalje (srebro i bronca iz Sočija) i puno drugih iz svijetskih prvenstava, momčadskih, kristalni globus, posamičnih pobjeda, mislim da je rekorder po najviše osvojenih bodova u sezoni, prvi je poletio 250 metara i bio svijetski rekorder,...
tex2 Posted - 14/02/2022 : 14:19:07
Bravo za Sloveniju i ekipno srebro!
Risar_69 Posted - 14/02/2022 : 14:08:46
nova medalja-srebrna
1Euro Posted - 13/02/2022 : 12:58:39
Do sada smo osvojili 6 medalja (ima spisak na prvoj strani topika) sutra bi mogli još jednu u skijaškim skokovima, ako bi se jučerašnji posamični rezultati zbrojili u momčadske, osvojili bismo zlato jer smo imali 4 skakača među 12, ali sutra je novi dan uz to možda bude nekih promjena u reprezentaciji, možd ase vrača Anže Lanišek umjesto ceneta Prevca
1Euro Posted - 13/02/2022 : 12:53:21
Sjajna druga vožnja osigurala srebro za Žan Kranjeca!!!!
tex2 Posted - 13/02/2022 : 09:00:14
Bravo za Kranjeca, rasturio drugi lauf, medalja sigurna!

Srebro! Bravo Žan!
1Euro Posted - 10/02/2022 : 19:36:32
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

ljudi, ovo je nevjerojatno!!!!!! Za ovo če biti potrebno otvoriti poseban topik ako sve bude ok i realizirano ali ja imam mogučnost kupiti DVIJE ZLATNE MEDALJE od FIS (one snežinke za kojima svi sportaši lude, plaču od sreče ili žalosti) a to nije sve, saznao sam koja sportašica to prodaje (nije slovenka) i kontaktirao sam je, i sada se dogovaramo još za neke stvari, koje je spremna prodati, ima npr participation medalju iz Zimskih olimpijskih igara iz Sochija (fuck yeah!!!!!) pošto se slikala u Playboyu, pokušaču dobiti i nešto u vezi toga, možda neki poster ili podpisan izvod Playboya ili bilo šta,....

Ali do kraja avkcije je još 14 dana a čekam da vidim šta če mi ona odpisati u vezi tih participation medalja, playboya i slično!!!!

Ako nisam ja pravi lovac na blago ne znam tko je!!!! Imali ste mogučnost pročitati šta sam sve pronalazio do sada jer je bilo u novinama, ali za ovo mi je posebno drago. No, ništa još nije dogovoreno, pa ne smijem trčati pred rudo, praviti ražanj dok je zec još u šumi i slično karamba i karambita!!!!!!!!!

Ali na dobrom sam putu!!!!



Koja? Lisa ili Janine?



ti misliš na Lisu Buckwitz i Janine Flock, ali nisu ove, radi se o jednoj drugoj, reči ču kasnije o kojoj jer ne želim da mi netko prebida avkciju uz to dopisivam si sa ovom i privatnim porukama pa se dogovaram za još neke njezine artikle, sve čete saznati na vrijeme!!!!
lwood Posted - 10/02/2022 : 19:05:03
quote:
Originally posted by 1Euro

ljudi, ovo je nevjerojatno!!!!!! Za ovo če biti potrebno otvoriti poseban topik ako sve bude ok i realizirano ali ja imam mogučnost kupiti DVIJE ZLATNE MEDALJE od FIS (one snežinke za kojima svi sportaši lude, plaču od sreče ili žalosti) a to nije sve, saznao sam koja sportašica to prodaje (nije slovenka) i kontaktirao sam je, i sada se dogovaramo još za neke stvari, koje je spremna prodati, ima npr participation medalju iz Zimskih olimpijskih igara iz Sochija (fuck yeah!!!!!) pošto se slikala u Playboyu, pokušaču dobiti i nešto u vezi toga, možda neki poster ili podpisan izvod Playboya ili bilo šta,....

Ali do kraja avkcije je još 14 dana a čekam da vidim šta če mi ona odpisati u vezi tih participation medalja, playboya i slično!!!!

Ako nisam ja pravi lovac na blago ne znam tko je!!!! Imali ste mogučnost pročitati šta sam sve pronalazio do sada jer je bilo u novinama, ali za ovo mi je posebno drago. No, ništa još nije dogovoreno, pa ne smijem trčati pred rudo, praviti ražanj dok je zec još u šumi i slično karamba i karambita!!!!!!!!!

Ali na dobrom sam putu!!!!



Koja? Lisa ili Janine?
1Euro Posted - 10/02/2022 : 18:49:02
u vezi skijaških skokova, Anže Lanišek ispao iz reprezentacije. Uvijek jedan ispadne (ima ih 5 ali nastupiti mogu samo 4) tako da če skakati bez njega, bio je najlošiji na treninzima....
1Euro Posted - 10/02/2022 : 18:46:16
ljudi, ovo je nevjerojatno!!!!!! Za ovo če biti potrebno otvoriti poseban topik ako sve bude ok i realizirano ali ja imam mogučnost kupiti DVIJE ZLATNE MEDALJE od FIS (one snežinke za kojima svi sportaši lude, plaču od sreče ili žalosti) a to nije sve, saznao sam koja sportašica to prodaje (nije slovenka) i kontaktirao sam je, i sada se dogovaramo još za neke stvari, koje je spremna prodati, ima npr participation medalju iz Zimskih olimpijskih igara iz Sochija (fuck yeah!!!!!) pošto se slikala u Playboyu, pokušaču dobiti i nešto u vezi toga, možda neki poster ili podpisan izvod Playboya ili bilo šta,....

Ali do kraja avkcije je još 14 dana a čekam da vidim šta če mi ona odpisati u vezi tih participation medalja, playboya i slično!!!!

Ako nisam ja pravi lovac na blago ne znam tko je!!!! Imali ste mogučnost pročitati šta sam sve pronalazio do sada jer je bilo u novinama, ali za ovo mi je posebno drago. No, ništa još nije dogovoreno, pa ne smijem trčati pred rudo, praviti ražanj dok je zec još u šumi i slično karamba i karambita!!!!!!!!!

Ali na dobrom sam putu!!!!
tex2 Posted - 09/02/2022 : 12:09:41
https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/zimski-sportovi/prije-14-godina-napustio-je-hrvatsku-sad-u-dresu-druge-reprezentacije-zivi-svoj-san-odavno-su-me-prigrlili-15155713
1Euro Posted - 09/02/2022 : 10:45:40
Andreja Slokar odlična 5 u slalomu! I medalja je bila blizu!!!
tex2 Posted - 08/02/2022 : 19:09:38
Samo Filip Zubčić ima šansu u veleslalomu, eventualno paralelnom slalomu, ako ima ta disciplina
1Euro Posted - 08/02/2022 : 18:26:51
quote:
Originally posted by tex2

Svaka čast! Ima li šanse da se dostigne tih 8 medalja?



mislim da ne, na žalost. Možda uzmemo medalju u skijaškim skokovima ekipno, možda u veleslalomu uzme Žan Kranjec, možda skijaški tek dvojice (Urevc-Lampič), a za ostale čak ni ne znam šta sve imamo još od takmičara, možda još nešto u snowboardu (iako to ne pratim, pa ne znam,ovo danas me iznenadilo,iako sam znao da smo jaki u veleslalomu snowboard ali smo najviše računali na Žan Koširja i Rok Marguča ali ta dva nista dobila pa su drugi dobili,...pa zato i ne znam šta sve još oni mogu usvojiti i gdje se još takmiče, ako uopšte još gdje, jer to ne pratim...) sve u svemu, nadamo se još medaljama svakako, jer ZOI još dugo traje, bit če tu još puno nekih sportova u kojima sudjelujemo.

Šta ima kod vas? Filip Zubčić može usvojiti medalju, šta još imate?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000