forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrino ljetno pospremanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 10/08/2021 : 00:48:17
Dobra stvar kad godišnje objavljujete sedamdesetak novih naslova jest što u moru tih krasnih izdanja svatko može pronaći nešto za sebe. Loša stvar je što sva ta izdanja treba negdje smjestiti, a skladišni prostor je, nažalost, vrlo ograničen. Kako bismo pomirili te dvije krajnosti, odlučili smo ponuditi značajnije popuste na neka naša starija izdanja. Pogledajte, možda ima nešto za vas!

https://www.fibra.hr/index.asp?page=discount

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Odoakar Posted - 22/09/2021 : 22:25:16
Uff kako su Gospodari Ječma dobar stip, taman po mom ukusu - dosta povijesnih činjenica, detaljni prikaz arhitekture i stvari tog doba, nepretenciozan, detaljan crtež, lijep kolor, zanimljiva priča....
Markos Posted - 21/09/2021 : 22:37:48
Nisu tražili, da.
anto Posted - 21/09/2021 : 22:04:57
Markose,Y i Trans sa akcije se ne šalju u AF/DW jer ih oni ne potražuju ili nešto drugo je u pitanju?
anto Posted - 09/09/2021 : 17:27:48
kad ti Dejan Savić (urednik Najkule i saradnik u Darkvudu) zapakuje strip(ove), preznojiš se dok ih otpakuješ.Ali ozbiljno.
kifi Posted - 09/09/2021 : 09:20:48
Ja sam dobio totalno mokar paket izvana, gdje mi se i dostavlja izvinjavao i rekao da ga ne moram preuzeti (kiša je jako padala tih dana). Unutra stripovi glanc i suhi. Inače sam uvijek gunđao jer mi je trebalo 10 minuta da to otpakiram i dođem do stripova.
bonjovi4ever Posted - 08/09/2021 : 17:07:03
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by Space Marine

Uzeo Najneprospavanije noći, Lijepo putovanje, Lydie, Hicksville, Dekice i Rat-mane.

Pohvale Fibri na bulletproof pakiranju unutar puno slojeva zaštitne plastike, naime nespretnom dostavljaču je prilikom ulaska u dvorište paket ispao u kanal prije ograde. Tako da su unatoč slobodnom padu od nekih tri metra na neravnu zemlju stripovi ostali apsolutno glanc.



Ispao u kanal, daj nemoj me....



Meni se prije nekoliko tjedana nije o tome pisalo, ali imam kod kuće jednu krznenu napast koja se zove Kolinda. Naime, ta dugodlaka "ruska" mačka se stalno kočoperi, bacaka i zapišava teritorij kuda stigne. Previše nas je podsjećala na predsjednicu pa otuda joj i ime. No, uglavnom, najčešće se voli zapišati po papučama i sandalama, na koje ima fetiš, ali nisu pošteđeni ni tepisi, biljke... a bogme ni kutije
Znači ja sam ostavio paket kod ulaznih vrata, jer sam se nešto morao spustiti do dvorišta, a na povratku sam ga zaboravio odmah unijeti. Paket je ostao pored stare električne grijalice, na kojoj su pak bile dvije tegle cvijeća i Kolinda.
Kad sam nešto kasnije izašao, na pod je trusnula tegla u kojoj je Kolindina guzica upravo obavljala svoj posao. Ulovio sam ju "in flagranti" pa se preplašila i prevrnula zapišanu teglu... ravno na paket. Bilo je nešto zemlje po paketu, i Kolindinih izlučevina, ali nije bilo nikakvih posljedica po pitanju stripova.
Znači da ih Marko jako dobro zapakira.
nenno Posted - 07/09/2021 : 08:10:49
quote:
Originally posted by Space Marine

Uzeo Najneprospavanije noći, Lijepo putovanje, Lydie, Hicksville, Dekice i Rat-mane.

Pohvale Fibri na bulletproof pakiranju unutar puno slojeva zaštitne plastike, naime nespretnom dostavljaču je prilikom ulaska u dvorište paket ispao u kanal prije ograde. Tako da su unatoč slobodnom padu od nekih tri metra na neravnu zemlju stripovi ostali apsolutno glanc.



Ispao u kanal, daj nemoj me....
Space Marine Posted - 06/09/2021 : 21:31:57
Uzeo Najneprospavanije noći, Lijepo putovanje, Lydie, Hicksville, Dekice i Rat-mane.

Pohvale Fibri na bulletproof pakiranju unutar puno slojeva zaštitne plastike, naime nespretnom dostavljaču je prilikom ulaska u dvorište paket ispao u kanal prije ograde. Tako da su unatoč slobodnom padu od nekih tri metra na neravnu zemlju stripovi ostali apsolutno glanc.
Mozes77 Posted - 06/09/2021 : 18:50:28
Uzeo sam nedirku i ljepoticu. Po zaviru mi oba stripa deluju interesantno, ali ljepotica malo vise.
logo111 Posted - 06/09/2021 : 14:57:47
quote:
Originally posted by BeaGea

Nisu samo superjunaci američki stripovi. Premalo su upućen da bi diskutirali. Provjeri kako stoje stvari pa se javi 🍻



Tako sam i mislio "maca popapala jezik".....
BeaGea Posted - 06/09/2021 : 14:53:23
Nisu samo superjunaci američki stripovi. Premalo su upućen da bi diskutirali. Provjeri kako stoje stvari pa se javi 🍻
logo111 Posted - 06/09/2021 : 14:47:01
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by logo111

Kod nas se Bonelli veže za kiosk izdanja...ali zašto i ostale škole stripa kao što su BD, američki ili mange itd. ne bi mogli na kiosk. Naravno da bi moglo....ali dali bi itko kupovao takva izdanje je pitanje.


Pa postoje, gdje ti živiš



Osim nekih stidljiv pokušaja sa BD na kiosku od strane SA, daj molim te podsjeti me kojeg to američkog superjunaka ili mangu mogu danas naći na kiosku.
BeaGea Posted - 06/09/2021 : 14:37:24
quote:
Originally posted by logo111

Kod nas se Bonelli veže za kiosk izdanja...ali zašto i ostale škole stripa kao što su BD, američki ili mange itd. ne bi mogli na kiosk. Naravno da bi moglo....ali dali bi itko kupovao takva izdanje je pitanje.


Pa postoje, gdje ti živiš
logo111 Posted - 06/09/2021 : 14:27:34
Kod nas se Bonelli veže za kiosk izdanja...ali zašto i ostale škole stripa kao što su BD, američki ili mange itd. ne bi mogli na kiosk. Naravno da bi moglo....ali dali bi itko kupovao takva izdanje je pitanje.

Osobno iako sam fan Bonellija gotovo ga ne kupujem na kiosku jer uz trenutnu ponudu izdanja najbolje moguće tehničke izvedbe, kakve sam stripove kao klinac samo zamišljao a sada ih mogu kupiti, jednostavno nemam volju za nabavku tih sa kioska.
prop_ovednik Posted - 06/09/2021 : 13:57:29
Postoje lju ljudi koji kupuju sva kiosk izdanja?
nenno Posted - 06/09/2021 : 13:17:19
quote:
Originally posted by Kerempir

Jesi li siguran u to da fibrini kupci je kupuju kiosk izdanja?



Kupuju, ali vjerujem ne sve
BeaGea Posted - 06/09/2021 : 12:27:30
quote:
Originally posted by Kerempir

Jesi li siguran u to da fibrini kupci je kupuju kiosk izdanja?



Dobar dio ne, vjerojatno negdje pola-pola.
Kerempir Posted - 06/09/2021 : 12:10:39
Jesi li siguran u to da fibrini kupci je kupuju kiosk izdanja?
BeaGea Posted - 06/09/2021 : 11:49:10
quote:
Originally posted by Kerempir
Za 20-25 kn, realno i više kupiš strip na kiosku kojeg nakon toga nikad više ne pročitaš. U pravu si, opuštajuće je, nije sad ne znam koliko duboko, ali nisi razočaran a iskreno meni trebaju i takva djela ( bilo stripovi bilo knjige).



Točno, ali ne kupujem (ako i kupim nikako ih ne bacam, ali biram one koje čitam višekratno - Tex, Ken Parker) stripove na kioscima osim ako nisu paketi po dva-tri primjerka po cijeni jednog. Dobar dio ljudi koji kupuje stripove Fibre ne uzima stripove na kioscima, tako da nije to ista publika. Fibra je to prepoznala na vrijeme i zato joj ide dobro. Da se zadržala na strip publici s kioska odavno bi propali tj. sigurno ne bi izdavali 50+ integrala godišnje.
BeaGea Posted - 06/09/2021 : 11:45:38
quote:
Originally posted by anto

ma dobro,malo ćakulamo :)


Naravno, pa o ukusima se jedino i može raspravljat. Nećeš valjda raspravljat o činjenicam!?

Ima par vas kojima je Jerome vrh, ali večini nije i to je to, razlog slabije prodaje.
Kerempir Posted - 06/09/2021 : 11:04:31
quote:
Originally posted by BeaGea

Jerome je i uz popust preskup jer ga dosta ima a nije bas toliko jak. Opustujuca strip avantura koja te nikako ne vuce da je citas ponovo. Nisi razocaran pricitanim ali nema dubljeg traga. Iako ispada svega 20-25 kn po albumu i dalje je to 500-tinjak kn za sve albume, kaj nije malo za nekaj kaj se jednom cita. Da je zaninmljiviji prodaval bi se.



Za 20-25 kn, realno i više kupiš strip na kiosku kojeg nakon toga nikad više ne pročitaš. U pravu si, opuštajuće je, nije sad ne znam koliko duboko, ali nisi razočaran a iskreno meni trebaju i takva djela ( bilo stripovi bilo knjige).
Cromwell Posted - 06/09/2021 : 11:01:34
Pozdrav iz magareće klupe! :(
prop_ovednik Posted - 06/09/2021 : 10:54:52
Jerome je meni jako drag strip i stoji mi na fibrinoj listi želja otkako sam ju sastavio - ali uvijek se nekako nađe neki drugi koji bi htio prije njega uzeti. I tako vrijeme ide, a on čeka. Ali računam da će me dočekati jednom.
anto Posted - 06/09/2021 : 10:47:42
ma dobro,malo ćakulamo :)
DiSkAcH Posted - 06/09/2021 : 10:40:26
:( Jerome je meni jako dobar strip. Spoj 5 Prijatelja i Sherlock Holmesa pa tko voli te lagane detektivske.
I po meni je to strip za višekratno čitanje, da ne mislim tako, nebi ga kupio.
Šteta da je to propao eksperimenit i to jako s obzirom na cijenu. :( :(
Ali o ukusima se ne raspravlja Antoane...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000