forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najkula - opasno kul stripovi - zvanična tema

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Najkula Posted - 23/06/2021 : 19:35:17

Šuškalo se, govorkalo, nagađalo... o nekom čudu zvanom Najkula koje vreba iz dubine...

Vreme je da razjasnimo nedoumice!

Šta je, zaboga, to… taj… ta Najkula?



Nova izdavačka kuća… dooobro de, osnovana 2021. godine, ali i kad bude u (ne)zrelim godinama reći ćemo da je „nova”. Nekako je to više kul, tačnije – najkul, a i najkule se ne pitaju za godine.

Osnovali smo se da bismo realizovali sve ono što smo snevali s nekadašnjim Karuselom, dok nismo naglo trgnuti i otrgnuti od tog sna. Super Karusel, podstaknut novim supermoćima koje mu je podarila mutirana, zastrašujuća, gnusob… ovaj, dražesna, velikodušna Najkula, „super” je utoliko što je gospodar sopstvene sudbine. Naime, rešio je da bude veći, brži, šareniji… i niko ga ne može sprečiti u tome!

A kako je proizvod mutirane najkulaste spodobe, Super Karusel je neminovno drugačiji i spremaće brojna iznenađenja za one koji ga budu redovno pratili u njegovim avanturama!

Da li će se Najkula zaustaviti na Super Karuselu ili nastaviti da grize dalje? Pratite trag Najkule i otkrijte…

https://vimeo.com/565699267

Posetite naš sajt... ne ujeda, ali kida:

www.najkula.rs

Facebook:
https://www.facebook.com/najkulastripovi/
Instagram:
https://www.instagram.com/najkula_stripovi/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Red Marquis Posted - 13/03/2024 : 17:03:54
Spiru Nada iznad svega, Bibiliomula, Crni lokvanji - moja trojka.
borg Posted - 13/03/2024 : 16:43:05
Krcko, Mali Nemo, Tintin...

naker Posted - 13/03/2024 : 16:29:49
Spiru, Crni lokvanji, Balada za Sofiju, neki moj top 3 :)
nikia Posted - 13/03/2024 : 16:10:38
Hvala na iscrpnim odgovorima. Onda ću nešto poručiti. Šta od njih vredi pročitati ili imati.
Lajkovcanin Posted - 13/03/2024 : 15:42:35
quote:
Originally posted by john connor

Ne znam sto je ko narucivao, ali pre par meseci uzeh Hogara i par knjiga Bajki i Basni, veliki format, hc, i od strane Belog Puta spakovani besprekorno. Takodje isti dojam za Mipl, uzeo sam komplet Agent Straha, spakovani bez greske.


Iz BP su imali običaj da samo ubace stripove u kesu od kurirske službe, bez ikakve zaštite.
Iz Mipla, sa druge strane, zaštite strip onom pucketavom folijom ali džabe kad ga ubace u veću kutiju i ne osiguraju da ne šeta po njoj pa vrlo lako može sa se ošteti...
alexts Posted - 13/03/2024 : 15:10:05
Neki toliko dobro pakuju, da ja i danas imam pakete koje nisam uspeo da otpakujem.
john connor Posted - 13/03/2024 : 14:09:25
Ne znam sto je ko narucivao, ali pre par meseci uzeh Hogara i par knjiga Bajki i Basni, veliki format, hc, i od strane Belog Puta spakovani besprekorno. Takodje isti dojam za Mipl, uzeo sam komplet Agent Straha, spakovani bez greske.
Heisenberg Posted - 13/03/2024 : 13:55:27
quote:
Originally posted by Poli


Ne znam kako pakuju sada ali CK je pakovala GROZNO, uzas zivi... skoro svi stripovi su dosli osteceni i to vise puta barem ako je verovati ljudima koji su postavljali fotke posle primanja paketa.




Preuzeo sad Tokijske Osvetnike, u kartonu su, nmp dal ima kesa unutra da ih stiti.
Lajkovcanin Posted - 13/03/2024 : 13:05:01
quote:
Originally posted by matori paraliticar

autati ko pakuje lose je malo teze :)



Bar je to lako. Beli put, 300 čuda, Golconda (doduše pre par godina naručih poslednji put kod njih, ali ne verujem da se bilo šta promenilo), Mipl, Komiko, ČK i ubedljivo najgore Delfi.
naker Posted - 13/03/2024 : 12:58:45
Najkulaši kod pakovanja štite ćoškove kao da im stripovi idu na nuklearnu probu, #1 pakeri :)
Poli Posted - 13/03/2024 : 12:58:04

Ne znam kako pakuju sada ali CK je pakovala GROZNO, uzas zivi... skoro svi stripovi su dosli osteceni i to vise puta barem ako je verovati ljudima koji su postavljali fotke posle primanja paketa.


matori paraliticar Posted - 13/03/2024 : 12:33:37
Ko pakuje dobro je lako reci ali autati ko pakuje lose je malo teze :)
U proseku to valjda sada izgleda znatno bolje nego ranije..
john connor Posted - 13/03/2024 : 11:17:40
Pakuju bolje od Dw npr, koji pakuje veoma dobro. Po meni savrseni, nekoliko paketa, nemoguce je da se bilo kako ostete stripovi.
Heisenberg Posted - 13/03/2024 : 11:12:33
quote:
Originally posted by nikia

Tko može da mi kaže kako Najkula pakuje i šalje stripove. Dolaze li neoštećeni ili izudarani.


Zip kesica u kojoj je strip (velicina zavisi od stripa) gore i dole po dva sunđera oko ivica, pa u karton i onda selotejpom, nekad bez kartona u foliju pa selotejp.
Evo za Solo Leveling 2 kako je spakovan:
anto Posted - 13/03/2024 : 11:01:03
ako neko pakuje savršeno,to je onda Dejan Najkula.Mada je i Džimi Milan Stalker u toj kategoriji vrhunskih pakera.
Lajkovcanin Posted - 13/03/2024 : 10:58:07
quote:
Originally posted by nikia

Tko može da mi kaže kako Najkula pakuje i šalje stripove. Dolaze li neoštećeni ili izudarani.


Pakuju fenomenalno. Stripovi su jako dobro zaštićeni, naročito ćoškovi.
nikia Posted - 13/03/2024 : 10:48:40
Tko može da mi kaže kako Najkula pakuje i šalje stripove. Dolaze li neoštećeni ili izudarani.
matori paraliticar Posted - 12/03/2024 : 19:17:44
quote:
Originally posted by Najkula

ČETVORKA IZ ULICE BEJKER knjiga 1 takođe stiže u velikoj prolećnoj turi, najverovatnije u junu.


Sadrzaj u prvoj knjizi je isti kao u ona tri albuma od veselog cetvrtka?

cekamo inace na koji tintinalbumcic sad na prolece takodje :)
john connor Posted - 12/03/2024 : 16:10:34
Sjajno za sve, pogotovo za ove Vagabonde i Bejker. Samo objavite ranije, prosli sam propustio jer nisam video pravovremeno.
vetropiroman Posted - 12/03/2024 : 14:57:34
quote:
Originally posted by Najkula

quote:
Originally posted by vetropiroman

Džez Mejnard ide u dva integrala ili je upis na Cobissu pogrešan (piše 146 strana)?



Ide u dva integrala.




Hvala.
Najkula Posted - 12/03/2024 : 14:49:03
quote:
Originally posted by vetropiroman

Džez Mejnard ide u dva integrala ili je upis na Cobissu pogrešan (piše 146 strana)?



Ide u dva integrala.

Najkula Posted - 12/03/2024 : 14:48:03
quote:
Originally posted by Heisenberg

quote:
Originally posted by Najkula

quote:
Originally posted by john connor

Posto pretpostavljamo da je sledeca akcija one night only sa 3 vagabonda, da li mozemo da znamo kada ce biti?

I kada ce Gasa Seprtlja, i Ulica Bejker 1 i 3?



Zapravo, biće neck-and-neck da li će prvi sledeći ONE NIGHT ONLY biti nova tura Vagabonda ili nova Solo Leveling/Kopile tura. Može lako da se dogodi da budu u istoj nedelji. Tačan datum za oba još nažalost ne možemo da damo, ali biće zaista uskoro. Svakako ćemo objaviti bar 2-3 dana ranije ovde na forumu, i na našim FB, IG i TikTok profilima. Ono što možemo da kažemo je da se zna cena sledećeg kompleta biblioteke Vagabond:
8. AVION BEZ NJE
9. DŽEZ MEJNARD
10. DANI ŠTO NESTAJU
i da će na ONE NIGHT ONLY akciji iznositi 6.999.

ČETVORKA IZ ULICE BEJKER knjiga 1 takođe stiže u velikoj prolećnoj turi, najverovatnije u junu.

Takođe, nakon prošlogodišnje posete Tonija Valentea, ubrzo ćemo moći i zvanično da najavimo gostovanje još jednog autora u realizaciji Francuskog instituta i Najkule.

Stay tuned...




zna li se kad će Soul Eater i Crni batler?



U fazi odobrenja su od strane vlasnika licencnih prava. S obzirom na to da su prvi brojevi, možda malo potraje sa zahtevima i ispravkama, ali nadamo se da će i oni u štampu pre kraja meseca... zajedno sa ULTRAMAN 3 i RADIANT 9.

vetropiroman Posted - 12/03/2024 : 14:37:50
Džez Mejnard ide u dva integrala ili je upis na Cobissu pogrešan (piše 146 strana)?
Heisenberg Posted - 12/03/2024 : 14:20:18
quote:
Originally posted by Najkula

quote:
Originally posted by john connor

Posto pretpostavljamo da je sledeca akcija one night only sa 3 vagabonda, da li mozemo da znamo kada ce biti?

I kada ce Gasa Seprtlja, i Ulica Bejker 1 i 3?



Zapravo, biće neck-and-neck da li će prvi sledeći ONE NIGHT ONLY biti nova tura Vagabonda ili nova Solo Leveling/Kopile tura. Može lako da se dogodi da budu u istoj nedelji. Tačan datum za oba još nažalost ne možemo da damo, ali biće zaista uskoro. Svakako ćemo objaviti bar 2-3 dana ranije ovde na forumu, i na našim FB, IG i TikTok profilima. Ono što možemo da kažemo je da se zna cena sledećeg kompleta biblioteke Vagabond:
8. AVION BEZ NJE
9. DŽEZ MEJNARD
10. DANI ŠTO NESTAJU
i da će na ONE NIGHT ONLY akciji iznositi 6.999.

ČETVORKA IZ ULICE BEJKER knjiga 1 takođe stiže u velikoj prolećnoj turi, najverovatnije u junu.

Takođe, nakon prošlogodišnje posete Tonija Valentea, ubrzo ćemo moći i zvanično da najavimo gostovanje još jednog autora u realizaciji Francuskog instituta i Najkule.

Stay tuned...




zna li se kad će Soul Eater i Crni batler?
Najkula Posted - 12/03/2024 : 13:57:18
quote:
Originally posted by john connor

Posto pretpostavljamo da je sledeca akcija one night only sa 3 vagabonda, da li mozemo da znamo kada ce biti?

I kada ce Gasa Seprtlja, i Ulica Bejker 1 i 3?



Zapravo, biće neck-and-neck da li će prvi sledeći ONE NIGHT ONLY biti nova tura Vagabonda ili nova Solo Leveling/Kopile tura. Može lako da se dogodi da budu u istoj nedelji. Tačan datum za oba još nažalost ne možemo da damo, ali biće zaista uskoro. Svakako ćemo objaviti bar 2-3 dana ranije ovde na forumu, i na našim FB, IG i TikTok profilima. Ono što možemo da kažemo je da se zna cena sledećeg kompleta biblioteke Vagabond:
8. AVION BEZ NJE
9. DŽEZ MEJNARD
10. DANI ŠTO NESTAJU
i da će na ONE NIGHT ONLY akciji iznositi 6.999.

ČETVORKA IZ ULICE BEJKER knjiga 1 takođe stiže u velikoj prolećnoj turi, najverovatnije u junu.

Takođe, nakon prošlogodišnje posete Tonija Valentea, ubrzo ćemo moći i zvanično da najavimo gostovanje još jednog autora u realizaciji Francuskog instituta i Najkule.

Stay tuned...



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000