forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sudjelovanje na forumima i društvenim mrežama

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 17/09/2021 : 22:30:54
Da li sudjelujete na još kojem forumu osim ovoga i da li sudjelujete u komentarima društvenih mreža?


Da li iste smatrate korisnima, zabavnima ili štetnima?


Posebno me zanima Vaša mišljenja koja se odnose na toksične komentare, uvrede, ismijavanja i slično.


Osobno sam obrisao Fb i Inst profil i dugo me nije bilo na forumu, također se nisam pojavljivao na nekim drugim forumima koje sam posjećivao.


Vidim da na drugim forumima je postalo još toksičnije nego prije, a neki ljudi oko mene imaju Fb i Inst, na tim mrežama ne to toliko postalo strašno da jednostavno nemam komentar.
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 01/10/2021 : 23:59:44
Cinik bi rekao da su i društvene mreže počele da odumiru

Forumi su svoje zlatno doba imali početkom dvehiljaditih, ovo sada je samo za najveće posvećenike
lwood Posted - 01/10/2021 : 17:57:52
Pa i ovaj naš forum je više mrtav nego živ.
Barker Posted - 01/10/2021 : 15:08:55
Bas sam se skoro zapitao koliko su forumi danas stvar proslosti. Ja osim svakodnevnog dolaska ovde, svratim na Darkvud koji je manje-vise mrtav, pratim jos 2 teniska foruma, poneki pivarski forum i to bi bilo to.
OD socijalnih mreza koristim samo Facebook.
zeljko Posted - 18/09/2021 : 11:34:11
sudjelujem ovdje forum.hr znaksagite i jos neki lokalni
ali kratke su mi poruke i ne pratim sve

na fejsu je super za meme i pracenje zezancija
emirem Posted - 18/09/2021 : 10:20:21
Nemam druge internet familije osim Vas dragi moji.😎
Pusa, bok! 😁
supermark Posted - 18/09/2021 : 09:15:01
od foruma pratim samo ovaj, sveukupno pratio samo tri u životu (libellusov, sportski i ovaj)
nema me na Facebooku još od faksa, prije deset godina
lwood Posted - 18/09/2021 : 07:58:40
Od foruma pratin samo ovaj. Od društvenih mreža FB. Ima gomila odličnih grupa i likova na FB koje pratin,možda i više nego ovaj forum. I to mi je sasvim dovoljno. Uglavnom je to korisno ako znaš izabrat šta te zanima.
tex2 Posted - 18/09/2021 : 07:02:45
Da li sudjelujete na još kojem forumu osim ovoga i da li sudjelujete u komentarima društvenih mreža?

Osim ovdje još na Darkwoodovom forumu tipujem nogometne utakmice. Društvene mreže nemam ni ne sudjelujem u komentarima, niti posjećuje druge forume.


Da li iste smatrate korisnima, zabavnima ili štetnima?

Sve troje, mogu biti korisni, zabavni i štetni.


Posebno me zanima Vaša mišljenja koja se odnose na toksične komentare, uvrede, ismijavanja i slično.

Toksičnih komentara će uvijek biti skoro na svim forumima, uvrede i ismijavanja su žalosna stvar.


Osobno sam obrisao Fb i Inst profil i dugo me nije bilo na forumu, također se nisam pojavljivao na nekim drugim forumima koje sam posjećivao.

Nikada nisam imao FB i Inst, a ovo je jedini forum koji redovito posjećujem.
fler Posted - 18/09/2021 : 00:47:42
FB sam nekom čudnom igrom slučaja u potpunosti izbjegao (iskreno, ni ne sjećam se zašto točno profil nisam napravio
u pradavno doba kad se tek pojavio - a poslije mi je sveprisutnost toliko išla na živce da sam naprosto izignorirao).
Instagram privatno efektivno ne koristim, no imam profil (bez ijednog posta, hehe)
kako bih mogao tu i tamo baciti oko na neke od (između ostalih) strip-autora koji često stavljaju nove radove, najave itd.
Dodao sam ih u "following" pa mi stigne obavijest kad nakače nešto novo,
i onda provjerim npr. jednom tjedno/mjesečno.
Komentare itd. ne čitam.

Generalno, sve je to solidan i potencijalno vrlo koristan koncept *u teoriji* -
no korisnici su ih upropastili do te mjere da je aktivno korištenje
uslijed silnog šuma i gomile smeća naprosto gotovo 100%-tni gubitak vremena.
Ne, hvala, imam bitnijih stvari u životu.

Inače, uz par strogo tematskih foruma, koristim i Reddit (što je neka čudna kombinacija foruma i društvene mreže),
ali gotovo u potpunosti kao agregator "objektivnih" vijesti iz područja koja me zanimaju.
Ne upuštam se u rasprave, štedim živce i vrijeme.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000