forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Tvrđa -84 Nakon kiše ...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 19/09/2021 : 21:56:02


- Gospođice, sprema nam se ekološka katastrofa bez presedana ... tako da me za vaše seksualne avanture zaboli ona stvar!

Tvrđa -84 • Nakon kiše ... • 48 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Lewis Trondheim • Joann Sfar • Crtež Christophe Blain • Prijevod Darko Macan • Lektura i redaktura Marko Šunjić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.9.2021. • Cijena 85 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/tvrda-84-nakon-kise/732/
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 06/05/2022 : 14:06:03
quote:
Originally posted by Aco

Hvala. Znači od -97 do -84 (zasad) nema drugih albuma izdanih u Francuskoj?


Nema.
Aco Posted - 06/05/2022 : 14:05:22
Hvala. Znači od -97 do -84 (zasad) nema drugih albuma izdanih u Francuskoj?
Mr. Bushido Posted - 06/05/2022 : 13:59:24
quote:
Originally posted by Aco

Pošto ne pratim tako detaljno, imao bih jedno pitanje ako mi netko može razjasniti - nakon albuma -97 ide album -84..jel to originalni redoslijed ili je došlo do nekakvog preskakanja?


Kada su Trondheim i Sfar započinjali franšizu ideja je bila da se albumi ne izdaju nužno po narativnom i numeričkom redoslijedu, već nasumično. Pri čemu bi se određene rupe između pojedinih albuma naknadno popunile.
Aco Posted - 06/05/2022 : 13:42:17
Ne znam, kao da se malo ohladila magija oko Tvrđi. Ove 2 zadnje epizode nisu na razini kakvoj smo navikli. Volim Noćnu košulju, volim Blaina, i sve to je uredno i korektno, ali nema onog wow efekta.

Pošto ne pratim tako detaljno, imao bih jedno pitanje ako mi netko može razjasniti - nakon albuma -97 ide album -84..jel to originalni redoslijed ili je došlo do nekakvog preskakanja?
Shaner Posted - 28/01/2022 : 09:09:37
Slažem se. A bilo bi dobro i da ti pročitaš (n)ove Tvrđe i ostaviš komentare.

anto Posted - 27/01/2022 : 22:22:06
bilo bi dobro da se ove godine roknu dva Zenita i dva Praskozorja,te tako uđemo u korak sa francima po pitanju ova dva podserijala.
NESVRSTANI Posted - 27/01/2022 : 20:44:36
Dobro je ovo još uvik, ali volija bi više humora a manje klanja i krvi.
Ovo su mi do sada dvi najmanje dobre epizode.
Deers Posted - 27/01/2022 : 20:23:36
Nova Tvrđa i prvi vremenski skok. Štošta se promijenilo od zadnje priče samo je Hijacintova i Aleksandrina ljubav postala još ubojitija, ljubomornija, opasnija i rušilačkija. Hoće li Antipolis preživjeti? A Hijacint? A Aleksandra?

Bonus! Postanak Svinjkovaca kao magijsko središte!

Meni je i dalje to zabavno. I dalje se proteže taj humor, pakar sve oko njega bivalo obojano teškim tonovima.

Ernie Pike Posted - 16/12/2021 : 22:22:33
Prvi utisak nakon čitanja je bio: "Kako je ovo dobro." I Trondheim i Sfar i Blaine su u top formi ovdje. Maštovitost autora me ne prestaje oduševljavati, nevjerojatno što uspiju uklopiti u jednu epizodu. Nekim autorima bi to bilo dovoljno ideja za više integrala.
Jedini mali minus je ta sumorna atmosfera koju spominju Shaner i Kermempir. Zbog toga mi je Zenit i dalje najdraži serijal.
Kerempir Posted - 15/12/2021 : 15:33:05
Postalo mi je konfuzno pratiti praskozorje jer se preskaču veliki vremenski periodi ( ali to je možda i u originalu tako) a također mi oba broja ostavljaju premracan i sumoran dojam, toliko drugačiji od svojih početaka koji ne i privukao tako da nisam baš odusevljen.

A svakako se pridruzujem molbi da se češće izdaju tvrdje.
anto Posted - 25/09/2021 : 19:13:46
jeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shaner Posted - 25/09/2021 : 18:11:34
Dok je prethodni nastavak bio neobično krvav, Nakon kiše... je neobično sumoran. Antipolis je na rubu katastrofe, Hijacint je pao u depresiju jer mu je umrla supruga, a jedina osoba koja može spasiti i njega i grad je upravo ona koja mu je ubila suprugu! Politika, spletke, ljubav, seks, droga i postapokalipsa ili ukratko - ludilo od epizode! Za Blaina i Waltera i dalje vrijedi isto, fantastičan crtež i kolor koji čine zadovoljstvom i samo listanje ovih albuma.

Ovim putem apeliram na Marka i Darka da nas ne muče s čekanjem na nove Tvrđe do sljedeće jeseni, nego porade na tome da na proljeće vidimo makar završni album Praskozorja.

Također imam potrebu izreći nešto što je vjerujem mnogima na pameti, a kako se bliži Interliber... HOĆEMO MAJICU NA TVRĐU!

edvin Posted - 21/09/2021 : 07:57:09
wow!
going going Posted - 20/09/2021 : 20:41:32
quote:
Originally posted by anto

danas je u mojoj kući praznik
deci sam kupio slatkiše,kučićima specijalne granule,a ženi sam obećao da je neću spopadati (ona se inače najviše obradovala)




Combatrock Posted - 20/09/2021 : 16:56:37
panda Posted - 20/09/2021 : 16:16:09
Ako je Macan na standardnom nivou - ove 4 Tvrdje Praskozorja bice mi ubedljivo najdrazi segment kolekcije i prvi izbor za nosenje na pusto ostrvo.

Hvala Marko!
Ernie Pike Posted - 20/09/2021 : 15:26:34
Bravo za nove Tvrđe!
anto Posted - 20/09/2021 : 11:13:45
danas je u mojoj kući praznik
deci sam kupio slatkiše,kučićima specijalne granule,a ženi sam obećao da je neću spopadati (ona se inače najviše obradovala)
Deers Posted - 20/09/2021 : 07:17:30
jaki Posted - 19/09/2021 : 22:40:57
To!
Kad neće niko drugi🙂

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000