forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Panišer MAX 1 i 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 24/09/2021 : 08:55:33
KRVAVI, NECENZURISANI PANIŠER KAKVOG DOSAD NISTE VIDELI! U DVA TOMA DONOSIMO VAM IZUZETAN ARONOV SERIJAL KOJI ĆE VAS OSTAVITI BEZ DAHA!

„PANIŠER MAX“ 1 i 2 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.340 dinara po tomu!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 256
Štampa Kolor
Serijal The Best of Panišer
Junak Panišer

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_PunisherMax%201%20prelistavanje%20f.pdf



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 240
Štampa Kolor
Serijal The Best of Panišer
Junak Panišer

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_PunisherMax%202%20prelistzavanje%20f.pdf

Mafija je postavila zamku Frenku Kaslu, pretvorivši sitnog batinaša Vilsona Fiska u Kingpina, fiktivnog vođu svih kriminalaca, ne bi li postao Frenkova meta. Međutim, Fisk shvata da mu se sviđa taj novi položaj – do te mere da ubija svoje šefove ne bi li ga zadržao. I iznenada Panišer biva uvučen u sukob jedan na jedan sa smrtonosnom pretnjom, te mora da odluči koliko je daleko spreman da ode ne bi li oborio Kingpina!

Noseći se s prljavim policajcima, boreći se protiv Fiskovih pomagača Mete i Elektre i robijajući u zatvoru, Frenk će se sunovratiti niže no ikad. Međutim, Kingpin će ubrzo shvatiti da to samo znači da Frenk nema više šta da izgubi!

„PANIŠER MAX“ 1 i 2 na Letećem su startu u okviru JESENJE STRIPOMANIJE u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 1.340 dinara po tomu, od petka, 24. septembra, do ponedeljka, 4. oktobra 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.500 dinara po tomu, a u ostalim knjižarama 1.999 dinara po tomu.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
john connor Posted - 19/11/2023 : 06:31:33
Slozio.bih se sa Pakom, mada moguce da smo nakon pocetaka koji su vrhunski imali sve veca i veca ocekivanja, tesko je to nastaviti.

Mada meni je njegov Ghost Rider odlicaan.
going going Posted - 19/11/2023 : 00:02:04
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Pjerooo

quote:
Originally posted by Paka01
prva Thorova priča


Valja ovo podvući što se tiče Tora :D


prva priča je u dva dijela krvnik bogova i bomba bogova. to mi je super, poslije toga je otišlo u k.



Meni je dobar samo krvnik bogova i to jako dobar. Bomba bogova je bas pokvarila sveukupni utisak. Bukvalno sam tog Tora citao pre neki dan u PP izdanju. I te prve dve knjige su me zasitile tako da nisam odmah mogao da krenem na trecu i cetvrtu, cekam da se uzelim Tora ili Arona.
Aronov Paniser ceka na polici. Ne zelim jos uvek da mesam utisak njegovog Panisera sa sjajnim Enisovim.
alexts Posted - 18/11/2023 : 18:43:40
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by alexts

Čak su i Prokleti 2 dobro napisan strip.



Zaustavi se, rušiš si kredibilitet



I edukativan je. Nikad ne bih čuo za nefilime!
Paka01 Posted - 18/11/2023 : 18:20:47
quote:
Originally posted by alexts

Čak su i Prokleti 2 dobro napisan strip.



Zaustavi se, rušiš si kredibilitet
Chui Posted - 18/11/2023 : 18:16:49
quote:
Originally posted by Pjerooo

quote:
Originally posted by Paka01
prva Thorova priča


Valja ovo podvući što se tiče Tora :D


prva priča je u dva dijela krvnik bogova i bomba bogova. to mi je super, poslije toga je otišlo u k.
alexts Posted - 18/11/2023 : 17:44:48
Šta fali onoj drugoj, sa onim demonom koji vodi kompaniju, baš je bila dobra?

Čak su i Prokleti 2 dobro napisan strip.
Pjerooo Posted - 18/11/2023 : 16:25:58
quote:
Originally posted by Paka01
prva Thorova priča


Valja ovo podvući što se tiče Tora :D
Paka01 Posted - 18/11/2023 : 13:17:07
Meni su Skalpirani i prva Thorova priča jedini dobri Aaronovi stripovi
Chui Posted - 18/11/2023 : 11:32:18
Napokon sam se uspio dočepati ovoga onom prilikom kad sam bio u Novom Sadu i stvarno je odlično. Prva od 4. priče još ima tu i tamo neku manjkavost ali kasnije se sve tour de force. Napeto ko pušta čita se u dahu. Dillon i Aaron su super kombo. Što se tiće Aarona i Marvela imam i njegovog Thora kojeg je radio u timu sa Esadom Ribićem i tu je uspio napraviti u prva dva dijela odličnu priču, puno toga je poslužilo i kao inspiracija Waititiju za Thorove filmove. Da se vratim na Punishera, pročitao sam i od Fibre 4 i pol Ennisove knjige od ukupnih 7 i moram priznati da mi je ovaj Aaronov Punisher za jedan nivo iznad. O vhunskim Skalpiranima sve znate, tako da je meni Aaron trenutno jedan od najdražih američkih scenarista. Baj d vej vidim da radi i nekakvog Batmana.
john connor Posted - 25/01/2022 : 17:34:04
Dobro preterujes opet, nece se razglaviti, ali da je povez slabiji, da se vide konci, da je i meni losiji papir, to jeste...
knauso Posted - 25/01/2022 : 17:20:41
Istina ne raspadaju se ali su razglavljeni.
Toliko da se plasis da otvoris
john connor Posted - 25/01/2022 : 16:02:48
Dw unazad godinu dana strogo stampa u Rotogr, i ameri su savrseni. Problem su brojevi 2 i 3, koji se razlikuju od ostalih, po papiru, ali daleko od toga sto kaze knauso da se raspadaju. To nije istina.

Posto su rasprodati, bilo bi dobro uraditi reprint u manjem tirazu, 2 i 3, pa i kome smeta da kupi, i ima komplet kako treba.
kasper Posted - 25/01/2022 : 09:25:41
a jeste dw sarao sa papirom, narocito je bio problem neposredno pre 'reseta'. od broja 4 je vracen kvalitet, a ova zadnji (6) je savrseno izdanje.
knauso Posted - 25/01/2022 : 05:56:07
Kod Darkwooda je upitan kvalitet, nazalost.
Nije mi jasno kako je prvi broj odradjen odlicno (dobar povez, mat papir, perfektna stampa), a sledeca izdanja kasnije se raspadaju i onaj glossy papir koji daje skroz drugaciji ugodjaj. I jos je taj prvi najjeftiniji a izgleda vrhunski :)
Dzaba sto je veci format od Fibrinog, ipak je kvalitet bitan za kolekciju, da mogu da procitam 10 puta a i posle 10 god ako hocu, a ne da se raspada.

Tako da ima tu mesta za druge izdavace :)
AleksandarN Posted - 24/01/2022 : 08:33:39
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by knauso

Da li je planu CK da objavi i Punisher Soviet?

Tu crtez vise odgovara scenariju, ovde je previse karikaturalan.



Punisher Soviet ce biti objavljen ove godine u okviru osme Darkvudove knjige edicije Paniser: Panišer #8: Soviet #1-6 + The Platoon #1-6

To je deo Ennisovog runa.




Nadam se da ce i Fibra to objaviti. Poceo sam sa DW izdanjima pa sam batalio kad su zakocili i presao na Fibrino.
going going Posted - 23/01/2022 : 22:23:00
quote:
Originally posted by knauso

Da li je planu CK da objavi i Punisher Soviet?

Tu crtez vise odgovara scenariju, ovde je previse karikaturalan.



Punisher Soviet ce biti objavljen ove godine u okviru osme Darkvudove knjige edicije Paniser: Panišer #8: Soviet #1-6 + The Platoon #1-6

To je deo Ennisovog runa.
knauso Posted - 23/01/2022 : 06:16:31
Da li je planu CK da objavi i Punisher Soviet?

Tu crtez vise odgovara scenariju, ovde je previse karikaturalan.
Paka01 Posted - 07/12/2021 : 08:58:26
Pročitah i ja ovaj Aaronov run.
Nakon svih ovih pozitivnih komentara pomalo mi je neugodno napisati jedan negativni osvrt
Poli Posted - 04/12/2021 : 16:09:25
quote:
Originally posted by alexts

https://www.screengeek.net/2017/11/14/10-alternative-versions-of-the-punisher/

br.1 je MAX


Bokte, ona glupost na 2. mestu?
Ajde, Murikanci su to... Ali ako im je to #2, kakva sranja su onda tek od 3 do 10!?


Ali barem su znali prepoznati sta je numero uno.


alexts Posted - 03/12/2021 : 23:57:37
Lično mislim da je umesto MAX Punishera trebalo objavljivati Earth-89124 verziju.

The Punisher didn't use guns and rehabilitated criminals using tough love like spankings and groundings.

alexts Posted - 03/12/2021 : 23:35:36
Što znači da je najavljeni Welcome Back Frank, regularni Earth-616.
alexts Posted - 03/12/2021 : 23:29:08
10 Alternative Versions of Marvel’s The Punisher

https://www.screengeek.net/2017/11/14/10-alternative-versions-of-the-punisher/

br.1 je MAX
anto Posted - 03/12/2021 : 20:53:03
quote:
Originally posted by karven

Jeste, alternativna verzija, paralelni univerzum, druga stvarnost, kako god to prihvatiš. Ali nema uticaja na ostatak Marvela.


e to
hvala na pojašnjenju
karven Posted - 03/12/2021 : 20:40:31
Jeste, alternativna verzija, paralelni univerzum, druga stvarnost, kako god to prihvatiš. Ali nema uticaja na ostatak Marvela.
anto Posted - 03/12/2021 : 20:03:52
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

A,da sad ne vadim Dardevile,zar nije beše Elektra u stvari Kingpinova bivša devojka,Vanesa,a ne ono što je prikazana u ovom stripu?



Izvadi ih!


jesam.

a dobro,nije sad baš za
Dardevil se muvao sa Elektrom,a Vanesa je Kingpinova izgubljena ljuba - zato sam pomešao.

ali opet - tamo Bulsaj ubija Elektru,a kod ovog Kazniše je neka skroz različita situacija u odnosima između Kingpina,Vanese,Elektre,Targeta...
Zato i pitam jel ovaj Aronov Panišer neka zasebna celina? Van glavnih tokova.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000