forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Zahtjev za promjenom imena korisničkog računa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kiky Posted - 23/09/2021 : 18:09:42
molio bih glavnog i odgovornog admina ako bi mi mogao promijeniti ime korisničkog računa kiky u kikec. naime, već duže vrijeme razmišljam o tome kako me više ne zabavlja niti ne predstavlja taj bedasti nickname na ovom forumu, bez obzira što me proslavio i što iza sebe ima jednu nevjerovatnu i dugu priču. ali sve se u životu mijenja, pa tako i ja. u skladu sa svojim recentnim napisima, idejama, stavovima i razmišljanjima na forumu odjednom taj balavi, sitni, zeleni kiky više jednostavno nije prikladan kao nadimak za mene. s druge strane, kikec već samim imenom u sebi posjeduje onu finu dozu ironije, zrelosti, vrckavosti, neukrotivosti, usuda, volje i svijesti koja mi sada puno više paše.

ne volim više niti pisati pod tim nadimkom a ne želim niti raditi novi korisnički račun, jer nisam kao dosada i slični spameri. želim da sve o meni bude ujedinjeno pod imenom kikec pa i ono staro što sam pisao kao kiky, od čega ne bježim, jer na tome sam učio, mijenjao se, rastao i eventualno došao do kikeca. neka sve to promjenom imena moga korisničkog računa bude na koncu kao rezultat nekog samoosvještenja, samospoznaje na putu prema promjeni... koja još uvijek traje...

hvala unaprijed.
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
panzer Posted - 31/10/2021 : 09:34:00
quote:
Originally posted by jaki

ljudi pokušavaju minjati spol a ne mogu ime na forumu



Evo, ispravljeno.
lwood Posted - 23/10/2021 : 06:24:18
quote:
Originally posted by jaki

ljudi minjaju spol a ne mogu ime na forumu

pa zna se da je ovo konzervativni forum
jaki Posted - 23/10/2021 : 00:57:13
ljudi minjaju spol a ne mogu ime na forumu
Giuda Ballerino Posted - 23/10/2021 : 00:02:40
Ne znam u cemu je problem. U iole razvijenoj demokraciji, a ne mora ni to, dozvoljeno je promjeniti ime koje ti se ne svidja, a ne mora ni iz tog razloga. Eno onaj reper je promjenio ime u Ye po meni iz objesti i viska novaca i vremena. Ili meta world peace i sl. Tako da se pridruzujem kikyju i zelim mu da uspije postati kikec, a ja zelim postati na ovom forumu -
Tonī Tonī Choppā i zamjeniti ovo zastarijelo ime.
zeljko Posted - 26/09/2021 : 18:47:02
pa htio bi nik da promijeni :D
mladjo Posted - 26/09/2021 : 17:09:54
To bi bilo ubojstvo za sajt. Znači ako se dopusti tebi, trebalo bi onda i svima. I kako bi onda znali s kim pričamo. Bez veze. A njesra bi bilo kad bi netko htio promijeniti drugi nick u treči. Suludo. Moje je misljenje da se to ne bi trebalo mijenjati. Možeš mijati avatar, možeš mijenjati potpis, kaj bi još htio?
stripnik Posted - 24/09/2021 : 09:02:15
Mali Kiky postaje Kikec. Nije baš neki napredak.
Nemam pojma. Vuče mi na Kekec.
Uglavnom i jedno i drugo mi vuče na ime kojim bi me zvala mama da dođem na ručak ili pospremim sobu.

Meni Kiky zvuči zrelije od Kikec. Ali opet, ako tražiš zezanciju onda je Kikec bolje.
stinky Posted - 24/09/2021 : 08:54:59
quote:
Originally posted by kiky
bez obzira što me proslavio i što iza sebe ima jednu nevjerovatnu i dugu priču. ali sve se u životu mijenja, pa tako i ja. u skladu sa svojim recentnim napisima, idejama, stavovima i razmišljanjima na forumu odjednom taj balavi, sitni, zeleni kiky više jednostavno nije prikladan kao nadimak za mene. s druge strane, kikec već samim imenom u sebi posjeduje onu finu dozu ironije, zrelosti, vrckavosti, neukrotivosti, usuda, volje i svijesti koja mi sada puno više paše.



baš si mislim kako si stvarno postao kikec.
sve se slažem, podržavam potpuno promjenu u kikeca.

i ja bih promijenio, i tisuću nickova, ali realno, nema ništa stupidnije od "stinky". a čovjek mora držati taj kontrast. mimozice i kržljavci, moraju stavljati nickove tipa superman, a pravi ljudi, koji mirišu, moraju opet biti stinkyji. stinky je najstupidnije, i zato najjače, najizvrsnije i najmoralnije.
ReemCP Posted - 24/09/2021 : 08:24:38
quote:
Originally posted by ZannaH

Da se ponovo predstavi

Ne znam što bi tu trebalo biti smiješno. Općepoznata i uobičajena je praksa na forumima (neka minimalna doza osnovnog forumskog bontona) da se novi član predstavi i da mu forumaši požele dobrodošlicu. Zašto to isto ne napraviti i u slučaju sa novim profilom bez obzira što je dugogodišnji član u pitanju. Novi profil, novi početak, novi interesi..why not.
panzer Posted - 24/09/2021 : 02:27:03
Samo ako če tvoj novi nick biti Kekec ili kukac ...
ZannaH Posted - 23/09/2021 : 23:02:48
quote:
Originally posted by ReemCP

@kiky - ne znam je li ta promjena tehnički izvediva, a ako i je, ovo što Lwood kaže, dopusti jednom takvo nešto, eto ti kroz neko vrijeme cijelo krdo ostalih forumaša za takvim ili sličnim zahtjevima.

Po meni ti je bolje da zamoliš jednog od moderatora (možda najbolje manhuntera, on je najaktivniji) da ti zaključa kiky profil, pa neka taj tvoj bivši profil ode u povijest, čovjeka koji je napisao čak 56 recenzija za sajt

Taj se zaključa i neka ti ostane podsjetnik na neka prošla vremena, uvijek se možeš njemu vratiti ako ti dođe želja pročitati neke starije komentare koje si pisao.

Potom otvoriš novi profil kikec i prvi post neka ti bude tamo u temi predstavljanja, nešto ukratko napišeš o sebi i sl., te započneš ispočetka svoj novi put forumašenja sa novim nickom :)


Da se ponovo predstavi
ReemCP Posted - 23/09/2021 : 21:55:46
@kiky - ne znam je li ta promjena tehnički izvediva, a ako i je, ovo što Lwood kaže, dopusti jednom takvo nešto, eto ti kroz neko vrijeme cijelo krdo ostalih forumaša za takvim ili sličnim zahtjevima.

Po meni ti je bolje da zamoliš jednog od moderatora (možda najbolje manhuntera, on je najaktivniji) da ti zaključa kiky profil, pa neka taj tvoj bivši profil ode u povijest, čovjeka koji je napisao čak 56 recenzija za sajt

Taj se zaključa i neka ti ostane podsjetnik na neka prošla vremena, uvijek se možeš njemu vratiti ako ti dođe želja pročitati neke starije komentare koje si pisao.

Potom otvoriš novi profil kikec i prvi post neka ti bude tamo u temi predstavljanja, nešto ukratko napišeš o sebi i sl., te započneš ispočetka svoj novi put forumašenja sa novim nickom :)
tinton Posted - 23/09/2021 : 20:26:04
Jedino ako se i stinkyja preimenuje u stinkec.
Inače nema smisla.
kiky Posted - 23/09/2021 : 19:30:26
it might be a shot in the dark, but why not...
lwood Posted - 23/09/2021 : 19:14:43
Sad kad navali još 2 iljade članova sa takvin zahtjevima...
Peyo Posted - 23/09/2021 : 19:04:46
Ako se osjećaš kao kikec ne vidim zašto ti se ne bi odobrilo.
Hercule Poirot Posted - 23/09/2021 : 18:18:44
Nakon jednog ovako toplog, emocionalnog, osjećajnog upisa, skoro sam suzu pustio na račun uvida u vlastitu introspekciju...

Malo je reći da podržavam!
Kiky je mrtav. Živio kikec!
jaki Posted - 23/09/2021 : 18:13:24
Sve dok nisi kikčina je ok🙂

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000