forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 AUKCIJE ( REALIZACIJA STARIH ) + OPCIJE DOSTAVE

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Renky Posted - 14/10/2021 : 15:01:41
Ajde da pokušamo... previše bi bilo da sada minjam u opisu starih aukcija ali s obzirom na cijene poštarina možda će nekome biti zanimljivo.
Dakle pored standardnog načina slanja koje koristim ( Pošta, Tisak, M vreća ) pojavila se nova ponuda HP putem "Paketomata". Sistem je jednostavan i funkcionira po sistemu Tiska samo što kod preuzimanja niste toliko vezani radnim vrimenom jer se Paketomati nalaz uglavnom po trgovačkim centrima i pumpnim stanicama. Mreža je poprilično razgranata i s obzirom da je cijena paketa svih veličina "samo" 20 kn ( što je stvarno povoljno u odnosu na standardne cijene ) opcija je ok.
Prodavač šalje kupcu kod putem kojeg kupac otvara svoj sandučić na paketomatu i preuzima pošiljku.
Mrežu rasporeda paketomata možete viditi na stranicama pošte. Tako da slobodno kod mojih aukcija možete računati i na ovakav način dostave ako vidite kod sebe da imate paketomat. Dostava je u originalnim poštanskim paketima.

E sad i drugi dio a vezan je za aukcije koje nisu realizirane. Budući da nikada liti ne postavljam aukcije ode se radi o zaostacima od ranije. Nešto je zapelo zbog korone i tko je htio odustati od kupljenih aukcija mogao je i neki su se javili. Ovo za susjedne zemlje bi se trenutno moglo realizirati pa ako ima nekih zaostataka ( a ima ) molija bi cijenjene kupce da se jave. Nije problem ako odustaju ili ne... samo nek' se jave jer ima tu više stotina stripova i već pomalo gubim nadzor šta se na koje stare aukcije odnosi jer ima istih primjeraka paaa Za BiH je ok, za Srbiju ne znam koji je režim ali sve se da provjeriti. Isto tako i za domaće kupce.
Dakle, možda sam neko javljanje previdija. Ako je bilo putem poruka tu je najčešće moguće da ne vidim poruku jer kod brisanja isteklih aukcija brišem redom i svašta je moguće. Da se ne javljate na poruke piše i u opisu aukcija. Također, kad vi pošaljete poruku ona meni u pravilu dođe na mail ( iako zna i ne doći ) i ja odgovaram na tu poruku putem maila... ne znam jel' to poruka ili mail i ako vam ne radi mail nećete dobiti moj odgovor što je i logično jer ja na nju odgovaram kao na mail... Na žalost, bar trećina korisnika ima neispravan mail. Onda nebi bilo loše da se u poruci napiše kako mail ne radi i da neka alternativa.
Dobro, da ne davim previše... a već jesam.

Recimo do kraja miseca bi molija sve one koji žele odustati ili realizirati neka se, pliz, jave pa da to raščistimo i da mogu krenuti dalje jer sam zatrpan. Što ne riješimo ići će ponovo na aukcije.

Javiti se može ili na mail ili na mobitel ( sve vidljivo u mom profilu ) a poželjnije je na mail.

Puno fala
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
njofra32 Posted - 19/10/2021 : 21:58:47
Ja odustajem
BeaGea Posted - 18/10/2021 : 14:17:14
paketomat je odlična stvar. Upravo pokupil dva paket i baš sam zadovoljan. Dobiješ kod, utipkaš kod, otvori se pretinac u kojem je tvoj paket i voila!

Puno bolje nego poslavati s polupismenim i ograničenim dostavljacima, koji su mi sjebali nekoliko paket gurajuci ih u premali kaslic ili ostavili na kisi.
Renky Posted - 14/10/2021 : 23:03:55
quote:
Originally posted by Mali soko
Pozdrav Renato, poslao sam ti mejl.


Mali soko Posted - 14/10/2021 : 22:34:44
quote:
Originally posted by Renky

Ajde da pokušamo... previše bi bilo da sada minjam u opisu starih aukcija ali s obzirom na cijene poštarina možda će nekome biti zanimljivo.
Dakle pored standardnog načina slanja koje koristim ( Pošta, Tisak, M vreća ) pojavila se nova ponuda HP putem "Paketomata". Sistem je jednostavan i funkcionira po sistemu Tiska samo što kod preuzimanja niste toliko vezani radnim vrimenom jer se Paketomati nalaz uglavnom po trgovačkim centrima i pumpnim stanicama. Mreža je poprilično razgranata i s obzirom da je cijena paketa svih veličina "samo" 20 kn ( što je stvarno povoljno u odnosu na standardne cijene ) opcija je ok.
Prodavač šalje kupcu kod putem kojeg kupac otvara svoj sandučić na paketomatu i preuzima pošiljku.
Mrežu rasporeda paketomata možete viditi na stranicama pošte. Tako da slobodno kod mojih aukcija možete računati i na ovakav način dostave ako vidite kod sebe da imate paketomat. Dostava je u originalnim poštanskim paketima.

E sad i drugi dio a vezan je za aukcije koje nisu realizirane. Budući da nikada liti ne postavljam aukcije ode se radi o zaostacima od ranije. Nešto je zapelo zbog korone i tko je htio odustati od kupljenih aukcija mogao je i neki su se javili. Ovo za susjedne zemlje bi se trenutno moglo realizirati pa ako ima nekih zaostataka ( a ima ) molija bi cijenjene kupce da se jave. Nije problem ako odustaju ili ne... samo nek' se jave jer ima tu više stotina stripova i već pomalo gubim nadzor šta se na koje stare aukcije odnosi jer ima istih primjeraka paaa Za BiH je ok, za Srbiju ne znam koji je režim ali sve se da provjeriti. Isto tako i za domaće kupce.
Dakle, možda sam neko javljanje previdija. Ako je bilo putem poruka tu je najčešće moguće da ne vidim poruku jer kod brisanja isteklih aukcija brišem redom i svašta je moguće. Da se ne javljate na poruke piše i u opisu aukcija. Također, kad vi pošaljete poruku ona meni u pravilu dođe na mail ( iako zna i ne doći ) i ja odgovaram na tu poruku putem maila... ne znam jel' to poruka ili mail i ako vam ne radi mail nećete dobiti moj odgovor što je i logično jer ja na nju odgovaram kao na mail... Na žalost, bar trećina korisnika ima neispravan mail. Onda nebi bilo loše da se u poruci napiše kako mail ne radi i da neka alternativa.
Dobro, da ne davim previše... a već jesam.

Recimo do kraja miseca bi molija sve one koji žele odustati ili realizirati neka se, pliz, jave pa da to raščistimo i da mogu krenuti dalje jer sam zatrpan. Što ne riješimo ići će ponovo na aukcije.

Javiti se može ili na mail ili na mobitel ( sve vidljivo u mom profilu ) a poželjnije je na mail.

Puno fala



Pozdrav Renato, poslao sam ti mejl.
Edi B Posted - 14/10/2021 : 16:35:54
Renky je naša rupu u sustavu😆
Renky Posted - 14/10/2021 : 16:18:14
Letak u pošti. Poslat ću ti fotku na mob. Ambalaža je ( pazi sad🤣 ) uračunata u cijenu od 20 kn. I mislim da čak ima opcija u slučaju da nema mista u paketomatu presmjere pošiljku na poštu... ali to još moram provjeriti. Dali su mi kutije pa cu ih danas sastavit i vidit koliko je to gabaritno. Mislim da su 4 veličine i moglo bi biti super ( naravno za one po većim gradovima ).
jaki Posted - 14/10/2021 : 15:24:43
Di si naša cijenu za pakete koji se šalju paketomatom i koliko i da li se plaća ambalaža?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000