forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 320 - Hram tisuću smrti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 12/10/2021 : 19:47:19
Pade Zagor djevi pod noge!



Scenarij: Rauch
Crtež: Sedioli, Verni

Broj originala 340

Već dostupan na shop.strip-agent.hr

Krajem tjedna u striparnicama. Tu negdje i na kioscima.
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 16/10/2021 : 13:32:34
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Dobra je, dobra priča. Kad bi bar svaki novi Zagor ovako izgledao u prosjeku, bilo bi odlično.



Slažem se... No za to bi trebalo izmisliti još kojega Raucha, a minimalizirati Burattinija, Zamberlettija, Perniolu...
Kako je goghy rekao, priča koja slijedi, to je novi nivo propasti.
Curunir Posted - 16/10/2021 : 10:55:26
Ovo su bile pripadnice specijalne diverzantsko-podvodne brigade i nisu obučene za borbu na kopnu.
Vjerujem da te je zbunilo, jer nisu nosile maske, ali Rauch nije htio ni najmanju asocijaciju na covid-1848.
One pak što su napale Zagora i Chica dio su marinskog korpusa (mornaričkog pješaštva).
VALTER Posted - 16/10/2021 : 10:18:13
Bit će, dakle, i povratak Nayane. Ali zašto nije naredila zmijama da izađu na otočić na kojem su bili Fishleg i mornari i izgrizu ih, umjesto da ih drži opkoljenima? Ne može ni Rauch bez uobičajenih nelogičnosti.
Hercule Poirot Posted - 15/10/2021 : 17:32:02
Dobra je, dobra priča. Kad bi bar svaki novi Zagor ovako izgledao u prosjeku, bilo bi odlično.
goghy Posted - 15/10/2021 : 08:48:30
Za razliku od nekih prehodnih priča, ova čak nije ni ispala loša,...ili su spušteni kriteriji, pa mi i ovo dobro,..ali ova slijedeća priča " Crne suze " - po meni dno dna, i crtački i scenaristički i svakako.
Duke Zill Posted - 14/10/2021 : 19:50:08
Pročitao. Nadao sam se ipak malo boljem kraju priče, odnosno mislio sam da će radnja biti više smještena u drugu dimenziju nego što je smještena u močvari.
Mitološka bića su jako dobra te bi trebala biti još zastupljenija u neminovnom nastavku.
Neka Rauch napravi mini serijal, kao što je Bure napravio sa Crommovim slugama, svakih par godina tematski povezane priče.

Također, zbog prevelikog zadržavanja radnje u močvari, vidljivo je kako će sam kraj priče biti zbrzan pa smo tako dobili offscreen završnu borbu
Puno bi bolje bilo da se priča produžila na još jedan broj u kojem bi sve mirno sjelo na svoje mjesto. Ovako su zbog ograničenja broja stanica i novi i stari likovi ostali neiskorišteni, a radnja zbrzana.
Jako sam se radovao ovoj priči, zbog visokih očekivanja i zanimljive fantasy tematike, no blago sam se razočarao. Nije priča loša, ali je potencijal ostao nedovoljno iskorišten.
Nadam se da će Rauch bolje zasukati rukave u nastavku
Hercule Poirot Posted - 14/10/2021 : 16:10:44
Odlično!
ivan_micic Posted - 14/10/2021 : 07:48:44
Na kioscima jutros
lwood Posted - 13/10/2021 : 10:27:55
quote:
Originally posted by 1Euro

ovaj Hram je očito u Srbiji, kada ova vještica pokaziva tri prsta. Treba cenzurirati naslovnicu za slovenski i hrvatski trg inače če biti sranja.

Mira Milošević
1Euro Posted - 13/10/2021 : 10:26:23
ovaj Hram je očito u Srbiji, kada ova vještica pokaziva tri prsta. Treba cenzurirati naslovnicu za slovenski i hrvatski trg inače če biti sranja.
murdo Posted - 12/10/2021 : 22:57:37
Dobro da nije Hram stotinu smrti.
velka031 Posted - 12/10/2021 : 21:50:19
Rauch je velika nada za sve nas :)
Samo naprijed.
Curunir Posted - 12/10/2021 : 20:13:28
Ovo i nije bilo loše dosad, zanemarimo li prijevod.
Da je scenarist Bure, završilo bi se u moru infantilna objašnjavanja.
Da je Boselli, majstorski bi uprskao kraj, kao i uvijek.
Baš me zanima hoće li se Rauch uspjeti izdignuti iznad ove dvojice amatera.
Pitanje je dakako retoričko, jer čitatelji VČ-a već znaju odgovor.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000