forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Poslednji strip u životu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 16/10/2021 : 19:29:36
Recimo, da idete u zatvor do kraja vašeg života i sa sobom možete uzeti samo jedan strip, koji strip biste uzeli sa sobom?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Peyo Posted - 18/10/2021 : 12:17:41
Nešto a la:

First Dime od Scrooge McDuck

stripnik Posted - 18/10/2021 : 11:48:37
Zapravo je tema malo crna. I malo neugodna.

Bolje bi bilo govoriti o, recimo, 3 nama najvrjednija stripa u kolekciji.
Nekako bi bilo vedrije i simpaticnije.
izivko Posted - 18/10/2021 : 10:12:47
Sin City, naravno.
Mr. Bushido Posted - 18/10/2021 : 10:02:54
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Mislim da bih se ubio da do kraja života moram čitati jedan jedini strip.



Da si do kraja života u zatvoru, mislim da bi ti čitanje stripa bio najmanji problem.


Istina, ali ja sam mislio više općenito, ne nužno na zatvor.
logo111 Posted - 18/10/2021 : 09:59:07
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Mislim da bih se ubio da do kraja života moram čitati jedan jedini strip.



Da si do kraja života u zatvoru, mislim da bi ti čitanje stripa bio najmanji problem.
Mr. Bushido Posted - 18/10/2021 : 09:52:12
Mislim da bih se ubio da do kraja života moram čitati jedan jedini strip.
logo111 Posted - 18/10/2021 : 09:22:45
Za posljednji strip nikakvi "smor stripovi" ne dolaze u obzir....

Neka završi kako je i počelo, sa prvim samostalno kupljenim stripom na kiosku, tamo negdje 1982....

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kit-teller-kt-lms-515-jastreb-na-nisanu/10334/0/

stripnik Posted - 18/10/2021 : 09:21:03
I dan danas su to za mene 3 najvrjednija stripa koja imam.
Još uvijek imam i originalne, kupljene na kiosku davne 1975. Pročitani valjda više od 20ak puta.
stripnik Posted - 18/10/2021 : 08:54:14
Pretpostavljam da to ne bi bili Maus, Inkal ili Eternaut ...

Bio bi to povratak u djetinjstvo i prvi pročitani stripovi

Poli Posted - 17/10/2021 : 23:37:18



naker Posted - 17/10/2021 : 17:44:52
quote:
Originally posted by Jocko
iscepas stranice Drune i oblepis celiju



Kao u Shawshank Redemptionu, svi bulje u Druunu dok se iza postera krije tunel za bekstvo
tex2 Posted - 17/10/2021 : 16:17:43
Onda će ti se Razbojnici sa Rio Granade siguran sam svidjeti, to je broj 21 redovni Libellusov. Junaci iz utvrde Kearmy su isto odličan strip!

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tex2

1 Euro jesi čitao druge Texove priče s El Moriscom, većina ih je super. Mislim da bi ti se Libellusov broj 21 sigurno svidio, napad na dvorac, Indijanci, močvara, El Morisco...



koji je to broj? Misliš na redovno biblioteku, onda bi to bilo Razbojnici s Rio Grandea ili misliš na kolornu biblioteku, onda bi bio Čovjek Kostur? Na kojeg si mislio?
I šta misliš na strip Junaci iz Utvrde Kearny?

Inače Texa nisam puno čitao, čitao sam npr Kanadski Pobunjenici kojeg mi je preporučio forumaš Selanne i nešto od Ludensa itd,...

Ovaj El Morisko mi se sviđao ne zbog Texa, nego zbog Azteka, Meksikanaca, Zamka, Kamena smrti,...i navijao sam za Tulaka i ekipu, jer mi se dopala ideja kako imaju svoj zamak, svoju astečku vojsku, Meksikance koji za njih rade prljavi posao, smrtonosno oružje kamen smrti, lanac saučesnika kao što je npr Pablito,....kao 8-9 godišnjak nisam puno znao o indijancima, o Texu Wileru,...i ova priča mi je bila fantastična, pogotovo jer indijanci nisu neki jadnici u šatoru, koje svi proganjaju nego imaju zamak, imaju svoje plemstvo, močni su, imaju razrađenu strategiju,....sve me to jako privuklo i navijao sam za njih, šteta što su Tex i Ruralesi sve upropastili.
Ali ako ima sličnih priča kao što je ova, onda bi ih svakako htio pročitati.
Znam da su Italijani i film snimali prema ovom stripu!

1Euro Posted - 17/10/2021 : 15:57:15
quote:
Originally posted by tex2

1 Euro jesi čitao druge Texove priče s El Moriscom, većina ih je super. Mislim da bi ti se Libellusov broj 21 sigurno svidio, napad na dvorac, Indijanci, močvara, El Morisco...



koji je to broj? Misliš na redovno biblioteku, onda bi to bilo Razbojnici s Rio Grandea ili misliš na kolornu biblioteku, onda bi bio Čovjek Kostur? Na kojeg si mislio?
I šta misliš na strip Junaci iz Utvrde Kearny?

Inače Texa nisam puno čitao, čitao sam npr Kanadski Pobunjenici kojeg mi je preporučio forumaš Selanne i nešto od Ludensa itd,...

Ovaj El Morisko mi se sviđao ne zbog Texa, nego zbog Azteka, Meksikanaca, Zamka, Kamena smrti,...i navijao sam za Tulaka i ekipu, jer mi se dopala ideja kako imaju svoj zamak, svoju astečku vojsku, Meksikance koji za njih rade prljavi posao, smrtonosno oružje kamen smrti, lanac saučesnika kao što je npr Pablito,....kao 8-9 godišnjak nisam puno znao o indijancima, o Texu Wileru,...i ova priča mi je bila fantastična, pogotovo jer indijanci nisu neki jadnici u šatoru, koje svi proganjaju nego imaju zamak, imaju svoje plemstvo, močni su, imaju razrađenu strategiju,....sve me to jako privuklo i navijao sam za njih, šteta što su Tex i Ruralesi sve upropastili.
Ali ako ima sličnih priča kao što je ova, onda bi ih svakako htio pročitati.
Znam da su Italijani i film snimali prema ovom stripu!
Jocko Posted - 17/10/2021 : 13:12:47
quote:
Originally posted by bvagner3

Druuna!



Drkadzijo

Edit: iscepas stranice Drune i oblepis celiju
bvagner3 Posted - 17/10/2021 : 13:10:00
Druuna!
Jocko Posted - 17/10/2021 : 11:47:01
quote:
Originally posted by emirem

Uzmes jednostavno tablet napunis karticu cbr-ovima i winrar-ovima i relax.



A prethodno se pravis psihicki neuracunljiv da te smeste u dusevnu bolnicu, i milina... daju ti tablet ako redovno pijes terapiju. terapija (po mogucstvu jaki sedativi), malo izadjes napolje, procitas strip, klopa, opet terapija, opet strip i tako u krug. Ako smo dobri puste nam i neki film. Ponekad traze da uradis neki psiho test cisto da dokazes da si i dalje neuracunljiv. Ja bih komotno mogao tako, pod uslovom da imam dostupnu celu bazu svojih .cbr-ova.
igor 12 Posted - 17/10/2021 : 11:41:55
euro, razočarao si me odabirom, pa gdje ti je poduzetnički duh? ja bi ponio yu seks strip i rento ga ekipi u buksi.
wesskowaz Posted - 17/10/2021 : 10:22:50
quote:
Originally posted by cronos six

Recimo Balada pat o shane(trilogija)




To je to, ne bih tu ništa menjao.
emirem Posted - 17/10/2021 : 09:34:52
Uzmes jednostavno tablet napunis karticu cbr-ovima i winrar-ovima i relax.
kifi Posted - 17/10/2021 : 09:10:46
Fell, Snježni grad, Warren Ellis, Ben Templesmith
Strip koji sam pročitao 100 puta i još ću 100 puta.
Ono kada vam je nešto sjajno, a nemate pojma zbog čega.
Deers Posted - 16/10/2021 : 23:33:25
La Bete Noir.

Ima, npr. više i bolje prikazanu transformaciju svijesti od Inkala. Simbolika i mistika proizlazi iz priče a na obrnuto. Ima bolju bitku od Texa. Zapravo ima najveću i najepskiju bitku uopće, a nije prikazana.
Glavni junak ne bježi iz Begove utvrde (za koju je Hodnik za pakao mačji kašalj) već naprotiv, provaljuje u nju...

itd. itd.
vukozec Posted - 16/10/2021 : 23:30:25
Action comics #1 ili Detective comics #27.
cronos six Posted - 16/10/2021 : 23:19:00
Recimo Balada pat o shane(trilogija)
U sanduk i aj u kurac Cronose.
ReemCP Posted - 16/10/2021 : 22:49:55
Ako se može, ponio bih sve knjige (1-4) "The Walking Dead" od Fibre, dok sve pročitam, došla bi mi želja da krenem čitati ponovno ispočetka :)

Ili ako ne može tako, ponio bi u tom slučaju strip "Hodnik za pakao", kad već idem u pakao, neka Mister No ide sa mnom da mi je lakše :)

Peyo Posted - 16/10/2021 : 22:26:37
quote:
Originally posted by izivko
Bobo, čitao sam par albuma. A ima ih stotinjak.
https://www.bedetheque.com/serie-760-BD-Bobo__10000.html



Čitao sam ga i ja u CAK-u svojedobno ! Dobro me zabavio.

Brzo ste i konstruktivno reagirali na moju opasku.
Vidi se da ste znalci. Bravo!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000