forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 134,135,136,137,138,139,140

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
goran1964 Posted - 10/10/2021 : 19:50:35
Sljedeći tjedan novi brojevi Malog rendžera;























25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ZoranC Posted - 03/11/2021 : 21:44:52
@Spock

Razdaljina nije problem za zamjenu, no to mi nije prioritet. Vec mi je lakse ako kazete da nije takva cijela tura. Volim ovo izdanje zbog prelijepih naslovnica i smetalo bi me da sve buduce ture, a nadam se da ce ih biti dovoljno, budu ovakve, jer se "sve moze prodati"
Pomirujem se sa sudbinom da sam ulovio losije primjerke.
logo111 Posted - 03/11/2021 : 19:51:40
Ja također nemam primjedbi na izdanje odnosno kvalitetno su kao i raniji primjerci. To mislim na HC izdanje.
Spock Posted - 03/11/2021 : 19:31:12
quote:
Originally posted by ZoranC

Nisam vican kacenju slika, ali evo, imam ih u rukama:
broj 135 je bar 4mm nizi od ostalih i ima dio naslovnice koji prelazi na hrbat jer je lose i ukoso zalijepljen. To se vidi kad se cijela tura gleda odozgo ili odozdo. Svi primjerci su lose zalijepljeni, debelo ljepilo izmedju korica i stripa i rupe u tom sloju ljepila.
Broj 140 ima tako lose zalijepljene korice da se cifra 1 iz broja 140 nalazi skoro na zadnjoj stranici, a 3mm naslovnice na hrbatu itd.





Naslovnice mi sigurno ne prelaze na hrbat.
Nisam primijetio razliku u visini, a o debljini ljepila i kako su mi zaljepljeni ne mogu jer nisam obraćao pozornost na to (stripovi mi sada nisu pri ruci).
Nisam primijetio ništa čudno i neobično kod ove ture iako imam takvih faličnih primjeraka u ranijim brojevima (2 ili 3), ali to me ne dira toliko.
Jedan falični primjerak sa tako krivo zalijepljenom naslovnicom sam svjesno kupio (bio upozoren od SNK) jer je bio zadnji primjerak u pitanju (VG 117).
Da nisi u Njemačkoj, preporučio bih ti da ih probaš zamijeniti.
ZoranC Posted - 03/11/2021 : 19:09:07
Nisam vican kacenju slika, ali evo, imam ih u rukama:
broj 135 je bar 4mm nizi od ostalih i ima dio naslovnice koji prelazi na hrbat jer je lose i ukoso zalijepljen. To se vidi kad se cijela tura gleda odozgo ili odozdo. Svi primjerci su lose zalijepljeni, debelo ljepilo izmedju korica i stripa i rupe u tom sloju ljepila.
Broj 140 ima tako lose zalijepljene korice da se cifra 1 iz broja 140 nalazi skoro na zadnjoj stranici, a 3mm naslovnice na hrbatu itd.

Spock Posted - 03/11/2021 : 17:27:43
quote:
Originally posted by ZoranC

Nadam se da necu obeshrabriti izdavaca, ali ova tura je grozno odradjena.
Gore ne moze! Brojke gore-dole, slova manja, isto gore-dole, razlika u visini (ne usudjujem se mjeriti), otisak na hrbatu (rikni) vidljiv do pola, a druga polovica je dio naslovne ili zadnje stranice...
Unutra nisam ni zavirivao.

Mala naklada tamo-amo, ali za ovaj amaterski odradjen paket 49 kuna po komadu... Hm. I jos uzeo i HC, isto iskoseni hrbati, knister-knaster...

Tko ovdje koga zeza: tiskara izdavaca ili izdavac kupca?

Da ne bude zabune, kupujem ovo izdanje i kupovat cu i dalje, ali ovo ne prihvatam ovako bez kritike.



Baš sam usporedio svoje primjerke i:
Očito si dobio neke lošije primjerke jer (izuzev već spomenutih malih slova na hrptima) nemam nekih zamjerki.
Dapače, ovi brojevi su čak i bolji nego ranije. Mislim, brojke su išle gore-dolje i ranije. Nije to neka novost.
lwood Posted - 03/11/2021 : 13:50:08
Ja neću ovo kupit. Prekljastavo je. Prevelika cijena za ovakve greške.
ZoranC Posted - 03/11/2021 : 13:06:25
Nadam se da necu obeshrabriti izdavaca, ali ova tura je grozno odradjena.
Gore ne moze! Brojke gore-dole, slova manja, isto gore-dole, razlika u visini (ne usudjujem se mjeriti), otisak na hrbatu (rikni) vidljiv do pola, a druga polovica je dio naslovne ili zadnje stranice...
Unutra nisam ni zavirivao.

Mala naklada tamo-amo, ali za ovaj amaterski odradjen paket 49 kuna po komadu... Hm. I jos uzeo i HC, isto iskoseni hrbati, knister-knaster...

Tko ovdje koga zeza: tiskara izdavaca ili izdavac kupca?

Da ne bude zabune, kupujem ovo izdanje i kupovat cu i dalje, ali ovo ne prihvatam ovako bez kritike.
Spock Posted - 27/10/2021 : 18:08:19
quote:
Originally posted by lwood

Ovo s malin slovima je teži bullshit...



Ni meni se ne sviđa. Nadam se da će barem rupu popunjavati s velikim slovima na hrbatima, a sad kad su zeznuli bolje da ostanu mala slova za kronološki gledano naredne epizode.
lwood Posted - 27/10/2021 : 17:12:53
Ovo s malin slovima je teži bullshit...
roby05 Posted - 27/10/2021 : 16:03:05
quote:
Originally posted by Spock

Nitko ništa ne komentira. Nije dobro!

S ovih sedam brojeva Van Gogh je u biti objavio skoro devet brojeva redovne serije, točnije 8 brojeva i 87 stranica.
Ipak, ako ne dođe do čuda (čitaj ubrzanja), nema šanse da se drži Ludens na razmaku (a tu je još rupa koji treba zakrpati).

Nada umire zadnja, pa se nadam Van Goghovom opstanku i nastavku, pa i uspješnom završetku ovog predivnog serijala.





Koliko tiraza,toliko komentara.
Ovo mi sad pari kao neko piratsko izdanje.Steta sto izdavac nije bolje izasao sa ovim,ali za sve ostalo,tu je Ludens i B.Radovcic.
delboj Posted - 27/10/2021 : 14:45:49
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by logo111

Tiraž HC izdanja je 40 komada.



Dobio svoje primjerke. Korice SC izdanja su kao na onim ranijim, ne krute kao u prethodnoj turi.
Ne znam zbog čega se išlo na mala slova na hrbatu, pa sada bode oči na polici jer prethodna izdanja imaju velika slova?


Da, uoči se to. Stigla je i meni danas pošiljka.
logo111 Posted - 26/10/2021 : 18:23:47
quote:
Originally posted by stripnik

Još ne mogu vjerovati.
Kupio sam danas 5 HCova u SNK-u.

Halo,Lastane! Što mi je?



Teško ćeš naći bilo koji od prvih 17 HC-a da upotpuniš kolekciju.

Svi su razgrabljeni i gotovo nigdje ih nema.

Ali eto ti kolekcionarski zadatak :)
jaki Posted - 26/10/2021 : 18:15:06
i ja se pitam?
stripnik Posted - 26/10/2021 : 15:47:50
Još ne mogu vjerovati.
Kupio sam danas 5 HCova u SNK-u.

Halo,Lastane! Što mi je?
delboj Posted - 20/10/2021 : 14:47:56
Neka neko napiše kad ovo bude u prodaji u Tarantuli.
jaki Posted - 18/10/2021 : 13:14:35
Spock Posted - 18/10/2021 : 12:36:26
@Osmo: Samo se može naručiti preko striparnica:

quote:
Originally posted by Spock

Već su u prodaji u SNK:

https://www.stripovi.hr/Proizvodi.aspx?keyword=van%20gogh&page=1



quote:
Originally posted by goran1964

Stripove možete kupiti u strip knjižarama Stripovi na kvadrat i Asteroid B612 u Zagrebu i strip knjižari Babilon u Đakovu.

osmo Posted - 18/10/2021 : 08:14:30
Kako stupiti u kontakt i naručiti stripove ?
logo111 Posted - 17/10/2021 : 21:37:12
quote:
Originally posted by Spock

Nitko ništa ne komentira. Nije dobro!

S ovih sedam brojeva Van Gogh je u biti objavio skoro devet brojeva redovne serije, točnije 8 brojeva i 87 stranica.
Ipak, ako ne dođe do čuda (čitaj ubrzanja), nema šanse da se drži Ludens na razmaku (a tu je još rupa koji treba zakrpati).

Nada umire zadnja, pa se nadam Van Goghovom opstanku i nastavku, pa i uspješnom završetku ovog predivnog serijala.





Clan foruma goran1964, koji je najavio ovu turu, nadam se da ima utjecaja u Van Goghu i kad procita ovakve komentare dođe do nekog ubrzanja.
Iako je tempo los ipak je dobro da serijal nije stao.
Spock Posted - 17/10/2021 : 21:28:58
Nitko ništa ne komentira. Nije dobro!

S ovih sedam brojeva Van Gogh je u biti objavio skoro devet brojeva redovne serije, točnije 8 brojeva i 87 stranica.
Ipak, ako ne dođe do čuda (čitaj ubrzanja), nema šanse da se drži Ludens na razmaku (a tu je još rupa koji treba zakrpati).

Nada umire zadnja, pa se nadam Van Goghovom opstanku i nastavku, pa i uspješnom završetku ovog predivnog serijala.


Spock Posted - 16/10/2021 : 13:33:25
quote:
Originally posted by logo111

Tiraž HC izdanja je 40 komada.



Dobio svoje primjerke. Korice SC izdanja su kao na onim ranijim, ne krute kao u prethodnoj turi.
Ne znam zbog čega se išlo na mala slova na hrbatu, pa sada bode oči na polici jer prethodna izdanja imaju velika slova?

Tiraž SC izdanja je povećan za 20 primjeraka - s 110 na 130, taman za onoliko koliko je smanjen tiraž HC izdanja (60 na 40).
emirem Posted - 14/10/2021 : 20:09:12
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by emirem

Te stare epizode, uopce sve te epizode su bile skupe i za nabaviti onda osamdesetih, vidio sam ih na standovima od tresnjevackog placa do kvatrica, ali bili su u rangu sa Zagorom i prvim Teksovima.


Ma daj...
Ja sam tamo negdje 94 ili 95 kupovao na trešnjevci stare lms kiteve po 5 kuna.Nije ih nitko htio pa ni ja baš...


Tad ih nisam ni gledao.
Ali od 85-90 godine su bili skupi skoro kao Fabergeova jaja🧐,dobro pretjerujem, ali epizode "zub Vakande" i "putovanje u preistoriju" su bili neki unikati, rijetki, pa jos kod tog lika zvani Leptiric, koji je bio gulikoza, cijene do bola. Od brojeva 500 nadalje je bilo lakse naci.
darkwoodaxe Posted - 14/10/2021 : 17:47:34
da.
Spock Posted - 14/10/2021 : 17:18:32
quote:
Originally posted by logo111

Tiraž HC izdanja je 40 komada.



Je li svim HC brojevima tiraž 40 komada?
logo111 Posted - 14/10/2021 : 16:23:56
Tiraž HC izdanja je 40 komada.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000