forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliberski plan kupovine

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Paka01 Posted - 29/10/2021 : 16:29:15
Šta planirate kupiti za interliber? Nebitno idete li tamo osobno ili uzimate preko web shopova, šta se ima u planu (ako ima išta uopće)? Šta se mene tiče, ove godine ću nešto skromnije tako da su mi konkretno u planu jedino Fibrini Mort Cinder i Martina Mjesec, a još se dvoumim oko nekoliko drugih stripova, ponajviše me vuku Spavač, Colt & Pepper i Bomba, no vidit ćemo.

Od knjiga bi napokon bilo vrime da uzmem najnovije dvije Kingove Kule Tmine, ali nisam još načisto.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Combatrock Posted - 31/10/2021 : 10:02:26
Nemam ga. Sve kupujem u striparnicama i nesto smesno na kioscima.
DiSkAcH Posted - 31/10/2021 : 08:23:13
Ja imam neki otprilike spisak, i to uglavnom ovisi o raspoloženju taj dan, a i o tome hoće li sva izdanja biti spremna day 1.
Niti imam određeni buđet, niti neki definitivni spisak. Imam par sigurnih kao npr Karbon i Siliciji, Maršal 3, Pogrebnik 3, C&P, Punisher 7...
Svakako bacim slije u onaj topic što smo kupili pa će se tamo vidjet. ;)

@Bonjovi4ever: Tecite suze moje...izlazi neko novo izdanje (ako da od koga?) ili uzimaš iz antikvarijata?
Fala. :)
bonjovi4ever Posted - 30/10/2021 : 10:45:22
Ja sam se čak nešto bio dvoumio da, kao i svaku godinu, odem na Interliber.
Kad već svaka dva dana imam besplatno testiranje i negativan test.
Ali onda sam razmišljao o maskiranom putovanju do Interlibera, tamo i natrag, pa interliberskoj epidemiologiji i zaključio da mi je to bezveze jer nagrđuje doživljaj koji mi je bio konstanta do 2019.
Zato ću, kao i prošlu godinu, isprintati svoju kilometarsku potražnju, pustiti glazbu, natočiti čašu vina i po redu uzimati na što naiđem.
Da živim u Zagrebu, vjerojatno bih skoknuo do interlibera iz razloga što se ne bih mogao suzdržati.
Zasad uzimam Philipa K. Dicka: Tecite, suze moje, reče policajac, Kingovu najnoviju Kulu tmine i vjerojatno dosta VČ stripova sa Školska knjiga webshopa.
doktor78 Posted - 30/10/2021 : 10:34:54
quote:
Originally posted by Iluvatar

Ah, sedam jegera, pardon betmena,novih.
Vendetu, pakao, morta, drakulu i cuvare. Dalje, torpedo prva i druga knjiga i kratki nastavak u koloru. Sin city box,vrh bogova box...i ako pretekne a tesko da ce, volio bih propovjednika 1-3.

Taj mi se strip bas svidja. U moru ovoga woke sranja danas, treba mi nesto bez kocnica. Mada i torpedo moze obaviti taj posao.

Sa fibrinog sajta ne mogu kupovati nazalost. Prvo postarina za bih, drugo pdv i carina za narudzbe preko 150 eura. Nema te nigdje a kad hoces vise naslova svaka usteda znaci.

Imam samo jednu striparnicu u bih za koju znam da imaju manje vise sve od fibre i koji daju znacajniji popust krajem godine. A i super su sa dostavom i pakuju vrhunski. Nisam mogao ici na mostrip, tako da cekam decembar. A ovisit ce od kolicine popusta. Ako daju 30% na vise kupljenih..npr preko 10 ili 15 naslova...onda ce biti veselo.

Naravno, ovisi i sta ce se rasprodati, biti na stanju itd. Vec sad vidim da im fali torpedo druga knjiga za koju je nedavno radjen reprint i fali im treca knjiga propovjednika. Barem je tako po web stranici.

Draga fibra nadopunite tarantulu :-)

Ugl bit ce finih nabavki ove zime. Skupilo se para, i ima jos fore da se skupi do decembra.



Šteta što Tarantula nije napravila deal kao sa Libellusom prošlog mjeseca, pa da narudžbe preko Fibrinog webshopa važe i za nas "preko grane", bez dodatnih troškova poštarine,carine i sl.
emirem Posted - 30/10/2021 : 10:05:10
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by emirem

Vidim da bude od 25-80% snizenja.

Na listu ide i dva integrala "Metabaroni".


Preko 500kn ima majice ili sipak? 😎



Imaju


Tnx, nas vidio maloprije na "Fibrin virtualni Interliber" topiku ponude. Nekak sam prebrzo prelistao do ispod slika i vidio od 1000kn dvije majice, a bio sam siguran da je negdje bilo info o majici za preko 500kn. Valjda su regular, a ne kako tamo Poli kaci neke strukirane. 😁
BeaGea Posted - 30/10/2021 : 10:03:00
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by BeaGea


Perramus (200 i koja kuna kn) i još nekaj za 300...to je 500 ;)


Perramus će te doći ispod 200 kuna, zato sam te i upozorio.





187,5 ;)
kifi Posted - 30/10/2021 : 09:54:42
Na Interliber ne idem, a za sada je plan uzeti od Fibre Kriminal 3 i 6, Rip 1, Prije potrage i Povratak na Aldebaran.
Iako je plan svakodnevno podložan promjeni
.
velka031 Posted - 30/10/2021 : 09:47:24
quote:
Originally posted by emirem

Vidim da bude od 25-80% snizenja.

Na listu ide i dva integrala "Metabaroni".


Preko 500kn ima majice ili sipak? 😎



Imaju
emirem Posted - 30/10/2021 : 07:59:42
Vidim da bude od 25-80% snizenja.

Na listu ide i dva integrala "Metabaroni".


Preko 500kn ima majice ili sipak? 😎
Shaner Posted - 30/10/2021 : 00:04:57
quote:
Originally posted by BeaGea


Perramus (200 i koja kuna kn) i još nekaj za 300...to je 500 ;)


Perramus će te doći ispod 200 kuna, zato sam te i upozorio.

emirem Posted - 29/10/2021 : 21:45:08
Kamo srece da budem u Zgbu za liber, dolazim u nedjelju.
A lista kao i ljetos goes to… Fibra.
Nisam ih doduse ni kupio jer gepek je bio full sa ljetnim rekvizitima, samo "covjek iz tundre".
Drakula, D, Alvar Mayor, Toppijev Colt Frontier(prodan), indijansko ljeto, Hombre u koloru , jos nesto uglavnom oko 15 kila robe. 😁

A od SA bi volio one zaostale Texone. 😊
sumohrvat Posted - 29/10/2021 : 21:08:25
Obzirom da prošle godine nije bilo sajma nadam se da će bit na strip agentovom štandu dosta tih tex kolora, zagor zlatnih klasika, zagor klasika, remitende...
fler Posted - 29/10/2021 : 21:04:41
Odavno sam odustao od bilo kakvih stripovskih planiranja
(ne samo za IL) - kako god okrenem, uvijek ispadne više.
Ponese me trenutak, "ma, ajd još ovo i možda ovo".
Tako da .. tko zna.
Pitaj me poslije
BeaGea Posted - 29/10/2021 : 21:00:03
quote:
Originally posted by marin92

Tex kolor od strip agenta 7-11




Ovome se i ja nadam na SA standu.
marin92 Posted - 29/10/2021 : 20:46:11
Možda

Ubij ili umri
Diabolik 15-21
Tex kolor od strip agenta 7-11

i to je to
Iluvatar Posted - 29/10/2021 : 19:37:38
Ah, sedam jegera, pardon betmena,novih.
Vendetu, pakao, morta, drakulu i cuvare. Dalje, torpedo prva i druga knjiga i kratki nastavak u koloru. Sin city box,vrh bogova box...i ako pretekne a tesko da ce, volio bih propovjednika 1-3.

Taj mi se strip bas svidja. U moru ovoga woke sranja danas, treba mi nesto bez kocnica. Mada i torpedo moze obaviti taj posao.

Sa fibrinog sajta ne mogu kupovati nazalost. Prvo postarina za bih, drugo pdv i carina za narudzbe preko 150 eura. Nema te nigdje a kad hoces vise naslova svaka usteda znaci.

Imam samo jednu striparnicu u bih za koju znam da imaju manje vise sve od fibre i koji daju znacajniji popust krajem godine. A i super su sa dostavom i pakuju vrhunski. Nisam mogao ici na mostrip, tako da cekam decembar. A ovisit ce od kolicine popusta. Ako daju 30% na vise kupljenih..npr preko 10 ili 15 naslova...onda ce biti veselo.

Naravno, ovisi i sta ce se rasprodati, biti na stanju itd. Vec sad vidim da im fali torpedo druga knjiga za koju je nedavno radjen reprint i fali im treca knjiga propovjednika. Barem je tako po web stranici.

Draga fibra nadopunite tarantulu :-)

Ugl bit ce finih nabavki ove zime. Skupilo se para, i ima jos fore da se skupi do decembra.
sumohrvat Posted - 29/10/2021 : 18:51:15
Ja imam zadnjih par godina otprilike isti budžet za interliber i ove godine cu ga potrositi na standovima onih koji budu prisutni. Čisto da nagradim I njihovu hrabrost.
vice Posted - 29/10/2021 : 17:54:03
Listu još sastavljam, a ka i svake godine, potrošit ću dosta i mimo nje. S obzirom da je studeni moj rođendanski misec, bit će tu i nekoliko narudžbi s BD-a i Zavvija, al to nije u sklopu IL-a.

Uglavnom Fibra i SA za stripove, a od knjiga krimići, trileri i stručna literatura (pikiram jednu knjigu u 2 toma, a košta 3500 kn, jeeeeeeej -.-).

Poli Posted - 29/10/2021 : 17:29:51

Jos trebam sastaviti spisak ali me strah.


DK24 Posted - 29/10/2021 : 17:13:27
Znam . Ono što ne uzmem ove godine, uzeti ću sljedeće. Naravno ako se u međuvremenu ne rasproda, a kako fibra gazi u zadnje vrijeme to nije nemoguće
udarnik007 Posted - 29/10/2021 : 17:05:08
quote:
Originally posted by DK24

Ove dane pred IL, isto kao i prošle godine, na kompu otvorim fibrinu stranicu, notepad i kalkulator. Pa onda nekoliko dana brišem i dodajem naslove, pokušavam sastaviti konačan popis koji neće prelaziti 600 kn. Iako nisam oduševljen ovogodišnjim majicama neće me to spriječiti da potrošim 500+ kn. Trenutno se na listi nalaze Sandman 4, Spavač, Fatalna, Mort Cinder i dva stripa koja sam već pročitao, ali bi ih vrlo rado imao u kolekciji, a to su Svagdanja borba i Eternaut. Da se ne premišljam previše na kraju bi mi najpametnije bilo uzeti Sin city box set i recimo najnovijeg Taniguchija haha



Od svega što si nabrojao što god uzmeš pogodio si.
udarnik007 Posted - 29/10/2021 : 17:03:20
Prošle godine je nabavka bila očajna, već se ne sjećam zašto...
Ove godine neću ići na Interliber ("jedan sam od zatucanih ativaksera") i zacrtao sam nadoknaditi zaostatke
što imam kod Fibre preko njihova web shopa...
Računam da ću se olakšati za otprilike 6000 kn samo kod njih i to je to.
Pola na mene, pola na gospođu tako da dobijem dva seta majica, za mene i za nju.
Još smišljam koju laž ću joj prodati da me ne kastrira na spavanju zbog novca koji
ću ulupati u stripove ali s tim ću se pozabaviti kad dođe voda do grla, onda budem strašno maštovit...
DK24 Posted - 29/10/2021 : 17:01:00
Ove dane pred IL, isto kao i prošle godine, na kompu otvorim fibrinu stranicu, notepad i kalkulator. Pa onda nekoliko dana brišem i dodajem naslove, pokušavam sastaviti konačan popis koji neće prelaziti 600 kn. Iako nisam oduševljen ovogodišnjim majicama neće me to spriječiti da potrošim 500+ kn. Trenutno se na listi nalaze Sandman 4, Spavač, Fatalna, Mort Cinder i dva stripa koja sam već pročitao, ali bi ih vrlo rado imao u kolekciji, a to su Svagdanja borba i Eternaut. Da se ne premišljam previše na kraju bi mi najpametnije bilo uzeti Sin city box set i recimo najnovijeg Taniguchija haha

E da, što se tiče knjiga, ove godine vrlo vjerojatno ništa od njih. Otkad imam kindle potpuno sam se naviknuo na e-knjige i nemam potrebe za onim "pravim".
BeaGea Posted - 29/10/2021 : 16:56:37
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by BeaGea

Ovisi!

Imam u planu posjetiti štand Strip Agenta i u tom slučaju uzeti nekoliko albuma na dobrom popustu. Ukoliko odustanem (zbog lijenosti) od puta na IL ostaje online Fibra, gdje sigurno uzimam Perramusa i još nekaj (Martinu, Višnju....) za 300 kuna da dobijem majicu Metabaruna!


Trebaš potrošiti 500 za majicu.





Perramus (200 i koja kuna kn) i još nekaj za 300...to je 500 ;)
Shaner Posted - 29/10/2021 : 16:53:12
quote:
Originally posted by BeaGea

Ovisi!

Imam u planu posjetiti štand Strip Agenta i u tom slučaju uzeti nekoliko albuma na dobrom popustu. Ukoliko odustanem (zbog lijenosti) od puta na IL ostaje online Fibra, gdje sigurno uzimam Perramusa i još nekaj (Martinu, Višnju....) za 300 kuna da dobijem majicu Metabaruna!


Trebaš potrošiti 500 za majicu.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000