forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u ČK izdanju

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
anto Posted - 07/11/2021 : 11:27:19
sa obzirom da Fibra i ČK tresu strip scenu regiona,a postoji topik za želje (i čestike) za markosove proizvode,zašto ne bi imali isto to i za čakejske.

Iako je ČK izdavački spektar,na neki način,širi nego Fibrin,opet bih zamolio da ne idemo u neku fantaziju,tipa "voleo bih Tvrđe/Ralfa ili Urusavine mange".

Pa,rokajte.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 29/08/2023 : 18:06:45
ne sečem vene na Škorpiona ali slažem se sa Petrom - u pitanju je serijal koji bi se jako dobro prodavao,i zaslužuje da bude u ponudi.
Nisam kompatibilan sa Desbergovim senzibilitetom,pa mi sama priča nije neko ludilo (kakvu ima famu kod mnogih),ali je definitivno komercijalni zicer koji bi se dopao ljudima - 4 integrala kojim bi se poklopil dva ciklusa bi bilo lepo videti.
petarStripovi10 Posted - 29/08/2023 : 16:48:51
quote:
Originally posted by Red Marquis

To je baš onako strip, da budem blag, druga liga. Ne zavređuje da ga neko ponovo štampa. A i ne bi nešto mnogo ga ni prodali. Jedino što valja tamo je Marinijev crtež.


Ne bih se složio. Niti bih generalizirao da se ne bi prodavao ili da ne zaslužuje štampanje. Jedna vrlo uzbudljiva religiozno-povijesna akcijska avantura. O tome koliko se koji naslovi prodaju, bolje rečeno ne prodaju, koji stripovi su podbačaj, svi izdvači kriju ko zmija noge. A što je druga liga, što ne, opet je subjektivna kategorija. Po meni 80% izdanja domaćih renomiranih izdavača je žali Bože, a kamoli da se kupuju.
Red Marquis Posted - 29/08/2023 : 15:18:32
To je baš onako strip, da budem blag, druga liga. Ne zavređuje da ga neko ponovo štampa. A i ne bi nešto mnogo ga ni prodali. Jedino što valja tamo je Marinijev crtež.
petarStripovi10 Posted - 29/08/2023 : 14:33:19
A da Čarobna knjiga objavi Škorpiona? To je dobar strip, a Libellus izdanja se odavno ne mogu nabaviti. Mogu i integrali, dapače.
Red Marquis Posted - 22/08/2023 : 17:39:23
+1 na Nakerov post
anto Posted - 21/08/2023 : 23:42:29
prvo Džonu (dobro to je DC,al isti qrac),pa onda može sve drugo
jagodanbg Posted - 21/08/2023 : 21:51:29
Slažem se,i za Trans i za generalno Vertigo.
naker Posted - 21/08/2023 : 21:18:45



Kada je DW izbacio Skalpirane u pet knjiga bio sam ubeđen da će u istoj ambalaži odraditi i Transmetropolitan. Ali avaj, naivna je to bila moja vlažna želja.

Izdaje se sve i svašta u poslednje vreme, a tuga da nemamo Trans na srpskom jeziku. Više stvari od starog dobrog Vertiga moliću lepo
kreŠa Posted - 25/03/2023 : 12:57:31
Testeroglavi krene sporo, ali kasnije nam daje, uz Grifita, najpokvarenijeg negativca od svih mangi koje sam čitao. :)
Preporučujem Dandadan, aktuelni serijal bivšeg Fudžimotovog asistenta, meni je više legao i od Fire Puncha i Chainsawa (ali manje od Look Backa :D)!
izivko Posted - 25/03/2023 : 12:10:08
Chain Saw Man, po meni nečitljivo. Ali ja nisam ljubitelj mangi pa moguće da valja.
Paka01 Posted - 25/03/2023 : 11:34:23
To mi nije izgledalo baš zanimljivo, al od istog autora sam bacio oko na Fire Punch i djeluje jako dobro.
Zlix Posted - 25/03/2023 : 11:15:55
Ima i anime, jedna sezona. Vrh je, totalno otkačeno!
Heisenberg Posted - 25/03/2023 : 00:54:49
Evo jednog stripa kojem se nadam da bude preveden od ČK, u pitanju je manga od autora Tacuki Fudžimoto. A u pitanju je ovaj serijal sa slike

Serijal nije predug pošto je manga ongoing a i bilo bi lepo imati Chainsaw Man na domaćem tržištu.
naker Posted - 24/03/2023 : 23:22:29



Za izdavačku kuću koja voli SF i koja često izdaje Moebiusa čudi me da The World of Edena nikako da dođe na red. Ne znam koliko ljudi je uzimalo Fibrine Rajske godine jer tamo je ovaj strip došao u kutiji sa još nekim drugim stripovima koji možda ljudima nisu bili preterano interesantni pa su preskočili nabavku. Ali koričeno izdanje Moebiusove Edene bi bilo božije
karven Posted - 25/10/2022 : 09:11:28
Ne
anam Posted - 24/10/2022 : 18:55:59
Postoji li šansa kojim slučajem da Čarobna izda u Integralima: Bane Kerac - Cat Claw....Kobra...
anam Posted - 12/10/2022 : 13:51:08
Magnus je crtao one kratke epizode i to je izdano u jednom integralu kao što je na linku navedeno a ostalih 25 epizoda je izlazilo u izdanju Vjesnika,.....Strip Agenta. Eto matrijala za 3 poštena integrala, tko mizda kupujem...prodano
alaniusfordius Posted - 12/10/2022 : 12:30:47
quote:
Originally posted by anam

Pa Magnus je i Družina od vešala pa je Čarobna izdala integrale te ne vidim razlog zašto nebi i Maksmagnusa...Libellus 25 epizoda po njihovim cijenama? ...Čarobna 2-3 integrala i to je to



Aha ti mislis na Maxmagnusa u 25 epizoda, one svescice koje NIJE crtao Magnus nego Leone Cimpellin i Domenicio Marino a koje su objavili Vjesnik i kasnije Strip-Agent? Da, to bi moglo stati u taj broj integrala, ali nisam siguran koliko je to interesantno publici...

Magnusov Maxmagnus je ovo https://fumettologica.it/2018/03/maxmagnus-magnus-bunker-mondadori-oscar-fumetto/

Ne znam da li je on jos gde objavljivan osim Alan Ford Maxi Superstripa, molim kolege da potvrde moje neznanje :D
anam Posted - 12/10/2022 : 11:37:18
Pa Magnus je i Družina od vešala pa je Čarobna izdala integrale te ne vidim razlog zašto nebi i Maksmagnusa...Libellus 25 epizoda po njihovim cijenama? ...Čarobna 2-3 integrala i to je to
corto33 Posted - 12/10/2022 : 10:31:49
Prava za Magnusovog Maxmagnusa jesu problem jer ih drži Bunker sa kojim je dosta teško pregovarati. Možda Libellus tu može nešto da se dogovori jer sada već rade Alana Forda.
alaniusfordius Posted - 12/10/2022 : 09:47:15
quote:
Originally posted by anam

Postoji li mogućnost da Čarobna izda Umpah Pah u integralu, 5 epizoda jedna knjiga i to je to. Koliko mi je poznato dosad nije nitko izdao integral. Pošto su izdali Družina od vešala u dva integrala kakve su šanse da se izda Maksmagnus u integralima?



Prava za Umpah paha su vec godinama u rukama Veselog cetvrtka i to toliko dugo da su mozda konacno vec istekla pa ce neki drugi izdavac biti u prilici da publici donese ovo dugo cekano izdanje.

Originalni Maxmagnus koga je crtao Magnus ima nekih 60ak tabli (ne znam iz glave tacno koliko) i to ne bi trebao biti problem, samo je pitanje interesa (mozda je to zapravo nesto sto bi Fibra izdala imajuci u vidu da je objavljen i Neznanac i Omnibus)...
anam Posted - 12/10/2022 : 09:29:05
Postoji li mogućnost da Čarobna izda Umpah Pah u integralu, 5 epizoda jedna knjiga i to je to. Koliko mi je poznato dosad nije nitko izdao integral. Pošto su izdali Družina od vešala u dva integrala kakve su šanse da se izda Maksmagnus u integralima?
jagodanbg Posted - 28/09/2022 : 13:40:33
Mozda u Marvel ediciji da vidim nesto od 'Ghost rider'
Dzonka Posted - 21/09/2022 : 22:58:22
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Dzonka

Nastaviće Lokomotiva redovni serijal...



Kada?

To se iščekuje, a pospešilo bi im i prodaju Torgalove mladosti.



Isto kada i Arapina budućnosti...
alexts Posted - 21/09/2022 : 22:55:02
quote:
Originally posted by Dzonka

Nastaviće Lokomotiva redovni serijal...



Kada?

To se iščekuje, a pospešilo bi im i prodaju Torgalove mladosti.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000