forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ženski likovi u stripovima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
vukozec Posted - 17/11/2021 : 11:36:34
Ne znam što će ovaj topic biti, ali mislim da je potreban :)

Čudi me da sličan već ne postoji na ovom muškom forumu (ili ga ja nisam uspio naći), barem kao izbor za miss ako ništa drugo.

Evo jedan takav (često citiran) izbor za početak: https://comicvine.gamespot.com/profile/rogo616/lists/comics-buyers-guide-presents-100-sexiest-women-in-/59758/
Potpuno bezvezna lista ako mene pitate, jedine prave žene su na brojevima 40, 44, 60, 69, 74 i 86, manje-više sve ostale su maštarije sve na isti kalup.
Ne znaju Ameri za Modesty, Druunu, Manaru, Pratta...

Uglavnom, eto vam topic, slobodno se igrajte.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
JAH WOBBLE Posted - 15/09/2023 : 20:30:59
Burma (Terry and the Pirates)





Fancy (Steve Canyon)





I još gomila Caniffovih junakinja...
Sneaksie Thiefsie Posted - 14/09/2023 : 20:45:29
Beatrix Amerhauser (Zon 100 ~Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto~)
Biroa Posted - 14/09/2023 : 10:57:49
Margot iz Alan Forda, kao lijepa negativka i Bepa Joseph kao ružna negativka :)
Shaner Posted - 14/09/2023 : 10:17:05
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by naker

Znam da mnogi pizde jer Gibrat radi jedno te isto te koristi istu heroinu u svojim stripovima, ali ja nemam takvih problema jer sam od ovog autora čitao sam Odgodu & Potkazivač. Ali prelepa Cecile će mi uvek biti jedna od najdražih i najlepše nacrtanih devojčica sveta stripa



Mozes slobodno uzivati u njoj i u preostalim njegovim stripovima.







Kad smo kod njega, vjerujem da ćemo uskoro dobiti zadnjeg Mattea, ali ne bi bilo zgorega u jednu Kolorku staviti ova dva albuma pa da smo na miru dok ne napravi nešto novo.




naker Posted - 14/09/2023 : 10:09:35
Pa da, nisu kosooke.
Sneaksie Thiefsie Posted - 14/09/2023 : 09:39:53
ne svidjaju mi se njene oci
Poli Posted - 14/09/2023 : 08:55:01
quote:
Originally posted by naker

Znam da mnogi pizde jer Gibrat radi jedno te isto te koristi istu heroinu u svojim stripovima, ali ja nemam takvih problema jer sam od ovog autora čitao sam Odgodu & Potkazivač. Ali prelepa Cecile će mi uvek biti jedna od najdražih i najlepše nacrtanih devojčica sveta stripa



Mozes slobodno uzivati u njoj i u preostalim njegovim stripovima.


Sneaksie Thiefsie Posted - 13/09/2023 : 22:29:14
Yotsuba
cat claw Posted - 01/09/2023 : 10:18:55
Da ne zaboravimo gde sve pocinje
https://bdheroines.blogspot.com/p/claudia-chiffre-nom-bien-trouve-pour-la.html

[url=https://postimg.cc/62bN3Jp8][/url]
naker Posted - 31/08/2023 : 21:51:09
Znam da mnogi pizde jer Gibrat radi jedno te isto te koristi istu heroinu u svojim stripovima, ali ja nemam takvih problema jer sam od ovog autora čitao sam Odgodu & Potkazivač. Ali prelepa Cecile će mi uvek biti jedna od najdražih i najlepše nacrtanih devojčica sveta stripa



naker Posted - 21/08/2023 : 21:48:47
Zdarsky & Checchetto su završili svoj rad na Daredevilu, pa u tu čast evo par fotki čuvene grkinje, femme fatale marvelovog superherojskog stripa koja se odaziva na ime - Elektra Stvarno moraš biti slep pa da ostaneš imun na njene čari (every pun intended)




naker Posted - 18/06/2023 : 10:06:54
Mda, ipak to nije Barbie Marvel.
Jozzinelli Posted - 18/06/2023 : 05:33:38
quote:
Originally posted by naker

Kategorički tvrdim da onaj ko nije čitao Baladu o Halo Jones ne zna šta je pravi ženski stripski lik.



Da, da, kako da ne... Pored tolikih žena u stripovima, baš je ona prava...

Nisam čitao i ne zanima me, pogledao sam privju i smorio se...
To samo vi, teški mazohisti, možete da izdržite do tog trećeg albuma, kako biste uvideli koliko je "dobar" strip.

Uzgred, mislio sam da u koloru izgleda makar malo privlačnije, a ono, koliko vidim, još gore nego u crno-belom izdanju.
Eto još jednog zicera za Fibru, kad odluči da propadne, nek objavi i ofarbanu Halo Jones.

naker Posted - 16/06/2023 : 23:19:55
Kolege su već ranije spominjali gospođicu Halo Jones, ali kakva je to priča o curama bez par fotki pitam ja vas Namerno stavljam ofarbane table jer možda Markos slučajno naleti na temu pa mu dođe da reprinta Halo u koloru






Zaista fascinatno kako je jedna 18godišnja cura iz prvog albuma koja ništa nije znala o svetu osim šopinga, postala ono što je postala na kraju trećeg albuma. Težak put sazrevanja, ali je uspela da sačuva svoju najvažniju karakternu osobinu - ona je nadasve obična devojka

Kategorički tvrdim da onaj ko nije čitao Baladu o Halo Jones ne zna šta je pravi ženski stripski lik. Vrh je Halo
naker Posted - 14/06/2023 : 18:37:03
Radim na recenziji, pa se ponovo družim sa Nao Brown. Evo par fotki:






Lepa, smotana, pomalo luda, ali nadasve simpatična, kako ne voleti Nao
ivanl Posted - 13/12/2021 : 11:37:56
E hvala ti. Ovo mi je promaklo, i to nazalost nemam. Nista, sad u potragu... znao sam da mi nesto fali od Borovnice.
Evo i ovim putem ako netko prodaje ovaj Crno rozi svijet nek se slobodno javi...
Deers Posted - 13/12/2021 : 11:22:14
Ovaj Crno-rozi svijet je 7. u seriji i izašao je kasnije od prvih 6 (gdje je 6. bila Borovnica koja je, ako se ne varam, reprintana u 6. albumu):
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/borovnica-borovnica-maliq-7-crno-rozi-svijet/34593/0/
ivanl Posted - 13/12/2021 : 10:44:16
Thx! To imam, skupa s ostalim. Maliq striptilinic. 6 komada. Skupa s Martinom Mjesec, Kolumbom, Pimpekima...
Znaci to je to. Sve.
Deers Posted - 13/12/2021 : 09:09:41
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

Odlično.

Fibrini integrali ili reprint onih starih?

EDIT: našao, stižu 2 Fibrina.


Sto, idu Borovnice u Fibrinim integralima? Sve? Koliko je tocno albuma Mentora? Ja imam 6. Modri, rozi, zeleni, narancasti, lila i bijeli. Jesu li to svi? Zvoni mi da je bio jos jedan, sedmi... znali netko tocno?



Nije bio album u smislu ovih prvih ali je izašla mala knjižica sa pasicama stripova objavljivanih na facebooku, Crno-roza svijet.
ivanl Posted - 13/12/2021 : 08:50:10
quote:
Originally posted by vukozec

Odlično.

Fibrini integrali ili reprint onih starih?

EDIT: našao, stižu 2 Fibrina.


Sto, idu Borovnice u Fibrinim integralima? Sve? Koliko je tocno albuma Mentora? Ja imam 6. Modri, rozi, zeleni, narancasti, lila i bijeli. Jesu li to svi? Zvoni mi da je bio jos jedan, sedmi... znali netko tocno?
Mr. Bushido Posted - 10/12/2021 : 12:02:39
quote:
Originally posted by Deers



quote:
Originally posted by vukozec


PS: i da budemo on-topic, očito je da su tim stripovima dominirali ženski likovi.



Bilo bi zanimljivo vidjeti zašto je to tako. Da li je sve to spontano ili su se autori i urednici vodili popularnošću Jasne i osmoškolaca.


Meni se čini da je to zbog toga što su Modru lastu u većem postotku čitale djevojke. To je pretpostavka, ne znam kakve su stvarne brojke po tom pitanju.
Deers Posted - 10/12/2021 : 11:55:07


quote:
Originally posted by vukozec


PS: i da budemo on-topic, očito je da su tim stripovima dominirali ženski likovi.



Bilo bi zanimljivo vidjeti zašto je to tako. Da li je sve to spontano ili su se autori i urednici vodili popularnošću Jasne i osmoškolaca.
vukozec Posted - 10/12/2021 : 11:48:02
Odlično.

Fibrini integrali ili reprint onih starih?

EDIT: našao, stižu 2 Fibrina.
Deers Posted - 10/12/2021 : 11:44:57
quote:
Originally posted by vukozec

Ima li onih integrala Borovnice igdje za nabaviti?

Evo jedan noviji broj Modre laste je dostupan za prelistavanje: https://online.fliphtml5.com/kzpyj/ngmf/#p=1
Čini mi se da su moje doba (90ih) stripovi u Modroj lasti bili nišem nivou, Borovnica, Svebor i Plamena, Zlatka... (plus Gluhe laste koje još uvijek izlaze!).

Kad smo kod toga, svi osim Borovnice imaju tvrdoukoričena Fibrina izdanja. Markose?
I ostali nabrojani su rasprodani. Mislim da nove generacija zalužuju da svi ti stripovi koji spadaju u vrh domaćeg stripa budu dostupni.

PS: i da budemo on-topic, očito je da su tim stripovima dominirali ženski likovi.



Eh, da si preplaćen na Macanov newsletter znao bi da idu integrali uskoro

Predbilježba i arhiva tute: https://tinyletter.com/mcn
vukozec Posted - 10/12/2021 : 11:38:35
Ima li onih integrala Borovnice igdje za nabaviti?

Evo jedan noviji broj Modre laste je dostupan za prelistavanje: https://online.fliphtml5.com/kzpyj/ngmf/#p=1
Čini mi se da su moje doba (90ih) stripovi u Modroj lasti bili na višem nivou, Borovnica, Svebor i Plamena, Zlatka... (plus Gluhe laste koje još uvijek izlaze!).

Kad smo kod toga, svi osim Borovnice imaju tvrdoukoričena Fibrina izdanja. Markose?
I ostali nabrojani su rasprodani. Mislim da nove generacija zalužuju da svi ti stripovi koji spadaju u vrh domaćeg stripa budu dostupni.

PS: i da budemo on-topic, očito je da su tim stripovima dominirali ženski likovi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000