forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Dobro došao nazad, Frenk

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 27/12/2021 : 10:36:45
PANIŠER SE VRATIO! FRENK KASL JE PRAVA VOJSKA NA DVE NOGE, DO ZUBA NAORUŽAN I SPREMAN DA SATRE SVE KOJI MU STANU NA PUT, DOK KRIMINALCIMA DELI NAJSUROVIJU KAZNU: SMRT!

„DOBRO DOŠAO NAZAD, FRENK“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.470 dinara!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 288
Štampa Kolor
Serijal The Best of Panišer
Junak Panišer

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Panisher%20DNF%20prelistavanje%20.pdf

Panišer svoj povratak proslavlja eliminisanjem mafijaške familije nemilosrdne Keve Nuči, dok ga pritom progone dvoje detektiva iz specijalnog odreda za hapšenje Panišera, suludi plaćeni ubica zvani Rus i Derdevil, Čovek bez Straha, a uz to ga oponašaju trojica imitatora koji bi da udruže snage s njim. Sve se zakuvava i kulminira obračunom u stambenoj zgradi, u kojoj, pored Frenka, žive kao mišica plašljiva Džoan, gojazni gos’n Trba i panker Retard Dejv. Kasl mora da preživi ne bi li dokraja sproveo osvetu, i da pritom pazi da se komšije ne zateknu u unakrsnoj paljbi njegovog obračuna sa zlom...

„DOBRO DOŠAO NAZAD, FRENK“ na Letećem je startu u okviru Novogodišnje Stripomanije Čarobne knjige, u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.470 dinara, od ponedeljka, 27. decembra, do četvrtka, 30. decembra 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.650 dinara, a u ostalim knjižarama 2.199 dinara.
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 15/01/2022 : 16:39:49
Jeste dobar ludak ovaj Penis Gart - napravio je sjajan cirkus od Kazniše,u pozitivnom smislu.Ono kad je strip sprdnja,a opet brutalan i sa dobrom akcijom.
Neverovatna menažerija likova, i priča koja ih je sve spojila kao u jednom otkačenom pazlu (iliti slagalici).
I Dilonov crtež koji savršeno odgovara celokupnoj atmosferi - i karikaturalan i ozbiljan.
Zabava na kvadrat.
5/5
*uz napomenu da mi je ipak malo bolji Aronov Panišer.
mike Posted - 02/01/2022 : 16:09:15
Pa.. Meni sve.
kasper Posted - 02/01/2022 : 13:08:51
quote:
Originally posted by mike

Emm, Ennisov Max Punisher mi je bolji. Naravno i taj je odlican.



daj konkretnu epizodu
mike Posted - 02/01/2022 : 12:39:59
Emm, Ennisov Max Punisher mi je bolji. Naravno i taj je odlican.
kasper Posted - 02/01/2022 : 10:43:21
novu godinu valja zapoceti veselom dugu, u praznicnom raspolozenju, a ovaj strip najvise odgovara tome. smlatih ga za jedan dan, 1.1, celodnevna ludnica
enis i dilon u nekom duhu propovednika, gomila raznoraznih cudaka, enis standardno prati situaciju u drustvu sa odlicnim/zabavnim dijalozima koji su ispresecani kulturnim nasiljem i pucacinom. izgleda da je ovde jos bio pod nekom kontrolom, sto je dobro.
ovaj mi je najbolji paniser, mada je enis i u maxu imao par bisera. al taj je valjda imao dozvolu za sve, pa je piskarao i svakojake gluposti
ima tu i paniser iz 2001, enis, dilon, derik robertson, ne bije ga neki dobar glas, al cu ga svakako podrzati ako izadje.
enis & dilon kombinacija mi je nemerljivo bolja od aron & dilon para
drasko vrhunski preveo, kum karven valjano urednikovao da sam strip bude odradjen bez mane. sto se tice simbola, pa ima tu neki broj stranica gde stampa nije bas 100% ostra, neke stare bolesti te stamparije
jagodanbg Posted - 27/12/2021 : 12:22:25
Taman u cetvrtak ovaj i DW-ov poslednji, pa da si stavim pod jelku :)
Poli Posted - 27/12/2021 : 12:05:57

Zna se!

kasper Posted - 27/12/2021 : 10:39:26
ovaj se cekao, ovaj se cekao

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000